Loading
* Statistici medii între CD Soneja și CD Roda de-a lungul acestui sezon.
Obțineți predicții zilnice gratuite
Abonează-te la FootyStats Predictions și primește zilnic 3 ~ 10 pronosticuri gratuite de la utilizatori. Profit urmărit!
Introduceți adresa de email pentru abonare. *
Versiunea Premium îți va aduce mai multe victorii. 1500 de ligi suplimentare profitabile și mai puțin monitorizate de casele de pariuri. În plus, primești statistici despre loviturile de colț și cartonașe, împreună cu download CSV. Abonează-te astăzi!
CD Soneja
25%
A marcat prima în 2 / 8 meciuri
CD Roda
38%
A marcat prima în 3 / 8 meciuri
Goluri Per Minute
Golurile echipei CD Soneja și echipei CD Roda în primele 10 și 15 minute.
| La fiecare 10 min | Soneja | Roda |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 9% | 17% |
| 11 - 20 Min' | 17% | 6% |
| 21 - 30 Min' | 9% | 0% |
| 31 - 40 Min' | 17% | 17% |
| 41 - 50 Min' | 0% | 11% |
| 51 - 60 Min' | 9% | 6% |
| 61 - 70 Min' | 17% | 11% |
| 71 - 80 Min' | 4% | 11% |
| 81 - 90 Min' | 17% | 22% |
| La fiecare 15 min | Soneja | Roda |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 13% | 22% |
| 16 - 30 Min' | 22% | 0% |
| 31 - 45 Min' | 17% | 22% |
| 46 - 60 Min' | 9% | 11% |
| 61 - 75 Min' | 22% | 17% |
| 76 - 90 Min' | 17% | 28% |
| Goluri marcate interval 10 min | Soneja | Roda |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 13% | 10% |
| 11 - 20 Min' | 0% | 0% |
| 21 - 30 Min' | 25% | 0% |
| 31 - 40 Min' | 13% | 10% |
| 41 - 50 Min' | 0% | 20% |
| 51 - 60 Min' | 25% | 10% |
| 61 - 70 Min' | 13% | 20% |
| 71 - 80 Min' | 0% | 0% |
| 81 - 90 Min' | 13% | 30% |
| Goluri Marcate la 15 min' | Soneja | Roda |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 13% | 10% |
| 16 - 30 Min' | 25% | 0% |
| 31 - 45 Min' | 13% | 20% |
| 46 - 60 Min' | 25% | 20% |
| 61 - 75 Min' | 13% | 20% |
| 76 - 90 Min' | 13% | 30% |
| goluri primite interval 10 min | Soneja | Roda |
|---|---|---|
| 0 - 10 Min' | 7% | 25% |
| 11 - 20 Min' | 27% | 13% |
| 21 - 30 Min' | 0% | 0% |
| 31 - 40 Min' | 20% | 25% |
| 41 - 50 Min' | 0% | 0% |
| 51 - 60 Min' | 0% | 0% |
| 61 - 70 Min' | 20% | 0% |
| 71 - 80 Min' | 7% | 25% |
| 81 - 90 Min' | 20% | 13% |
| Goluri Primite la 15 min' | Soneja | Roda |
|---|---|---|
| 0 - 15 Min' | 13% | 38% |
| 16 - 30 Min' | 20% | 0% |
| 31 - 45 Min' | 20% | 25% |
| 46 - 60 Min' | 0% | 0% |
| 61 - 75 Min' | 27% | 13% |
| 76 - 90 Min' | 20% | 25% |
La minutele 45 și 90 sunt incluse golurile marcate în timpul de prelungiri.
| Echipa | MJ | Victorie % | GM | GP | DG | Pct | Medie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Villarreal CF III |
9 | 89% | 15 | 6 | 9 | 24 | 2.33 |
2 |
Atletico Levante UD II |
10 | 50% | 15 | 4 | 11 | 19 | 1.90 |
3 |
UD Vall de Uxo |
8 | 38% | 9 | 5 | 4 | 13 | 1.75 |
4 |
Torrent CF |
8 | 50% | 12 | 8 | 4 | 13 | 2.50 |
5 |
Hercules CF II |
8 | 38% | 10 | 7 | 3 | 13 | 2.13 |
6 |
Eldense II |
10 | 30% | 11 | 8 | 3 | 13 | 1.90 |
7 |
Atletico Saguntino |
9 | 44% | 14 | 14 | 0 | 13 | 3.11 |
8 |
CD Acero |
9 | 22% | 9 | 7 | 2 | 12 | 1.78 |
9 |
CD Roda |
8 | 38% | 10 | 8 | 2 | 12 | 2.25 |
10 |
Crevillente Deportivo |
9 | 22% | 10 | 10 | 0 | 11 | 2.22 |
11 |
CD Bunol |
8 | 38% | 7 | 9 | -2 | 11 | 2.00 |
12 |
Atzeneta UE |
9 | 11% | 8 | 10 | -2 | 9 | 2.00 |
13 |
Ontinyent 1931 CF |
8 | 25% | 10 | 11 | -1 | 8 | 2.63 |
14 |
Athletic Club Torrellano CF |
8 | 25% | 8 | 12 | -4 | 8 | 2.50 |
15 |
FC Jove Espanol San Vicente |
8 | 13% | 9 | 15 | -6 | 7 | 3.00 |
16 |
CD Soneja |
8 | 25% | 8 | 15 | -7 | 7 | 2.88 |
17 |
Sporting Torrevieja |
9 | 22% | 7 | 16 | -9 | 7 | 2.56 |
18 |
CD Utiel |
8 | 0% | 5 | 12 | -7 | 4 | 2.13 |
| Echipa | MJ | Victorie % | GM | GP | DG | Pct | Medie | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Villarreal CF III |
9 | 89% | 15 | 6 | 9 | 24 | 2.33 |
2 |
Atletico Levante UD II |
10 | 50% | 15 | 4 | 11 | 19 | 1.90 |
3 |
UD Vall de Uxo |
8 | 38% | 9 | 5 | 4 | 13 | 1.75 |
4 |
Torrent CF |
8 | 50% | 12 | 8 | 4 | 13 | 2.50 |
5 |
Hercules CF II |
8 | 38% | 10 | 7 | 3 | 13 | 2.13 |
6 |
Eldense II |
10 | 30% | 11 | 8 | 3 | 13 | 1.90 |
7 |
Atletico Saguntino |
9 | 44% | 14 | 14 | 0 | 13 | 3.11 |
8 |
CD Acero |
9 | 22% | 9 | 7 | 2 | 12 | 1.78 |
9 |
CD Roda |
8 | 38% | 10 | 8 | 2 | 12 | 2.25 |
10 |
Crevillente Deportivo |
9 | 22% | 10 | 10 | 0 | 11 | 2.22 |
11 |
CD Bunol |
8 | 38% | 7 | 9 | -2 | 11 | 2.00 |
12 |
Atzeneta UE |
9 | 11% | 8 | 10 | -2 | 9 | 2.00 |
13 |
Ontinyent 1931 CF |
8 | 25% | 10 | 11 | -1 | 8 | 2.63 |
14 |
Athletic Club Torrellano CF |
8 | 25% | 8 | 12 | -4 | 8 | 2.50 |
15 |
FC Jove Espanol San Vicente |
8 | 13% | 9 | 15 | -6 | 7 | 3.00 |
16 |
CD Soneja |
8 | 25% | 8 | 15 | -7 | 7 | 2.88 |
17 |
Sporting Torrevieja |
9 | 22% | 7 | 16 | -9 | 7 | 2.56 |
18 |
CD Utiel |
8 | 0% | 5 | 12 | -7 | 4 | 2.13 |
Tabelul Clasament Tercera Group 6 este de asemenea disponibil.









