Loading

CD Soneja Logo

Soneja
(50%)

6
Mecze

50%
33%
17%

3 Zwycięstwa

2 Remisy(33%)

1 Zwycięstwa

CD Roda Logo

Roda
(17%)

Historia meczów CD Soneja vs CD Roda pokazuje, że spośród 6 spotkań, które rozegrali, CD Soneja wygrał 3 razy, a CD Roda 1 razy. 2 spotkań pomiędzy CD Soneja i CD Roda zakończyło się remisem.

33%Powyżej 1.5
2 / 6 Mecze
0%Powyżej 2.5
0 / 6 Mecze
0%Powyżej 3.5
0 / 6 Mecze
17%BTTS
1 / 6 Mecze
67%Czyste konto
CD Soneja
33%Czyste konto
CD Roda

Wszystkie prognozy- CD Soneja - CD Roda

42%Powyżej 2.5
Średnia Ligi : 43%
100%Powyżej 1.5
Średnia Ligi : 79%
58%BTTS
Średnia Ligi : 55%
2.50Gole/mecz
Średnia Ligi : 2.38
Powyżej 1.5, FH/2H i więcej
Powyżej 8.5, 9.5 i więcej

* Średnie statystyki dla CD Soneja vs CD Roda w bieżącym sezonie

Co oznaczają te terminy statystyk? Przeczytaj Słowniczek
Forma - Ogólnie
 
Forma - Ogólnie
CD Soneja Logo
0.67
  • D
    Crevillente Deportivo

    Crevillente Deportivo

    Tercera Grupa 6

    13.9 09:30

    2 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 2 - 1 )

    CD Soneja

    CD Soneja

  • W
    CD Soneja

    CD Soneja

    Tercera Grupa 6

    20.9 08:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    CD Utiel

    CD Utiel

  • L
    Sporting Torrevieja

    Sporting Torrevieja

    Tercera Grupa 6

    27.9 02:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    CD Soneja

    CD Soneja

  • L
    CD Soneja

    CD Soneja

    Tercera Grupa 6

    03.10 07:00

    1 - 2

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    FC Jove Español San Vicente

    FC Jove Espanol San Vicente

  • L
    Athletic Club Torrellano CF

    Athletic Club Torrellano CF

    Tercera Grupa 6

    11.10 02:30

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    CD Soneja

    CD Soneja

  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

Athletic Club Torrellano CF
CD Soneja
CD Soneja
FC Jove Espanol San Vicente
Sporting Torrevieja
CD Soneja
CD Soneja
CD Utiel
Crevillente Deportivo
CD Soneja
  • Poprzednie

  • Następne

CD Roda logoWyniki CD Roda są +124% better w stosunku do Punkty na mecz

1.50
  • L
    Villarreal CF III

    Villarreal CF III

    Tercera Grupa 6

    13.9 09:00

    2 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    CD Roda

    CD Roda

  • D
    CD Roda

    CD Roda

    Tercera Grupa 6

    19.9 07:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 1 )

    Crevillente Deportivo

    Crevillente Deportivo

  • D
    CD Utiel

    CD Utiel

    Tercera Grupa 6

    27.9 08:30

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 1 )

    CD Roda

    CD Roda

  • W
    CD Roda

    CD Roda

    Tercera Grupa 6

    03.10 08:00

    2 - 0

    Wynik

    ( 1 Poł. : 0 - 0 )

    Sporting Torrevieja

    Sporting Torrevieja

  • D
    FC Jove Español San Vicente

    FC Jove Espanol San Vicente

    Tercera Grupa 6

    10.10 08:00

    1 - 1

    Wynik

    ( 1 Poł. : 1 - 0 )

    CD Roda

    CD Roda

CD Roda Logo
  • Wszystkie

  • Dom

  • Wyjazd

FC Jove Espanol San Vicente
CD Roda
CD Roda
Sporting Torrevieja
CD Utiel
CD Roda
CD Roda
Crevillente Deportivo
Villarreal CF III
CD Roda
  • Poprzednie

  • Następne

Otrzymuj Darmowe Prognozy Codziennie

Subskrybuj Prognozy FootyStats i otrzymuj 3-10 darmowych porad bukmacherskich codziennie.

Wprowadź swój email, aby rozpocząć subskrypcję *

Zdobyte Gole Kto zdobędzie więcej punktów?

Wyniki CD Roda są +60% better w stosunku do Gole Zdobyte

Soneja
0.83 Gole/mecz

CD Soneja (Dom)

Roda
1.33 Gole/mecz

CD Roda (Wyjazd)

Wynik na meczSonejaRoda
Powyżej 0.550%100%
Powyżej 1.533%33%
Powyżej 2.50%0%
Powyżej 3.50%0%
Brak zdobytych bramek50%0%
Zdobyte w 1P/2PSonejaRoda
Zdobyto w 1 Połowie50%33%
Zdobyto w 2 Połowie33%83%
Punkty w obu połowach33%17%
Zdobyto Średnio 1 Poł.0.50.33
Zdobyto Średnio 2 Poł.0.331.00

* Statystyki obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez CD Soneja i CD Roda.

Stracone Gole Kto straci bramki?

Wyniki CD Roda są +45% better w stosunku do Gole Stracone

Soneja
1.83 Stracone bramki / mecz

CD Soneja (Dom)

Roda
1 Stracone bramki / mecz

CD Roda (Wyjazd)

Stracone / meczSonejaRoda
Powyżej 0.583%83%
Powyżej 1.583%17%
Powyżej 2.517%0%
Powyżej 3.50%0%
Czyste konto17%17%
Stracone w 1P/2PSonejaRoda
Czyste konta 1 Poł.33%33%
Czyste konta 2 Poł.33%67%
Stracone Średnio 1 Poł.0.830.67
Stracone Średnio 2 Poł.1.000.33

* Dane na temat straconych bramek obejmują zarówno mecze u siebie, jak i na wyjeździe rozegrane przez CD Soneja i CD Roda.

Powyżej 2.5 & Prognozy BTTS Ile goli odbędzie się w tym meczu?

Statystyki Powyżej 0.5 ~ 4.5 i BTTS dla CD Soneja i CD Roda.

Gole ŁącznieSonejaRodaŚrednia
Powyżej 0.5100%100%100%
Powyżej 1.5100%100%100%
Powyżej 2.550%33%42%
Powyżej 3.517%0%9%
Powyżej 4.50%0%0%
BTTS33%83%58%
BTTS i Wygrana0%17%9%
BTTS i Remis17%50%34%
BTTS & Powyżej 2.533%33%33%
BTTS Nie & Powyżej 2.517%0%9%
Gole w 1 PołowieSonejaRodaŚrednia
BTTS 1 Poł.
1 Poł. Powyżej 0.5
1 Poł. Powyżej 1.5
1 Poł. Powyżej 2.5
Gole w 2 PołowieSonejaRodaŚrednia
BTTS 2 Poł.
BTTS w Obu Połowach
2 Poł. Powyżej 0.5
2 Poł. Powyżej 1.5
2 Poł. Powyżej 2.5
Gole (Poniżej)SonejaRodaŚrednia
Poniżej 0.50%0%0%
Poniżej 1.50%0%0%
Poniżej 2.550%67%59%
Poniżej 3.583%100%92%
Poniżej 4.5100%100%100%
1 Poł./2 Poł.SonejaRodaŚrednia
1 Poł. Poniżej 0.517%17%17%
1 Poł. Poniżej 1.567%83%75%
1 Poł. Poniżej 2.583%100%92%
2 Poł. Poniżej 0.50%17%9%
2 Poł. Poniżej 1.583%50%67%
2 Poł. Poniżej 2.583%100%92%

Najnowsze typy użytkowników

Nie ma jeszcze żadnych typowań użytkowników. Możesz je dodać po opublikowaniu kursów.

Statystyki Rzutów Rożnych Ile odbędzie się rzutów rożnych?

UNLOCKRzuty rożne / mecz

* Średnia liczba rzutów rożnych na mecz pomiędzy CD Soneja i CD Roda

/mecz
Rożne Zdobyte
/mecz
Rożne Zdobyte
Rzuty rożne na meczSonejaRodaŚrednia
Powyżej 6
Powyżej 7
Powyżej 8
Powyżej 9
Powyżej 10
Powyżej 11
Powyżej 12
Powyżej 13
1 PołowaSonejaRodaŚrednia
Średnia 1 Połowy
Powyżej 4 w 1 Poł.
Powyżej 5 w 1 Poł.
Powyżej 6 w 1 Poł.
2 PołowaSonejaRodaŚrednia
Średnia 2 Połowy
Powyżej 4 w 2 Poł.
Powyżej 5 w 2 Poł.
Powyżej 6 w 2 Poł.

Łączna liczba rzutów rożnych dla CD Soneja i CD Roda. Średnia ligowa to średnia Tercera Grupa 6 w 53 meczach w sezonie 2026/2027.

Tercera Grupa 6 Statystyki Rzutów Rożnych

Rożne Drużyny Rzuty rożne zdobyte/Przeciwnik

Indywidualne statystyki rzutów rożnych dla CD Soneja i CD Roda.

Rożne DrużynySonejaRodaŚrednia
Zdobyte rzuty rożne / mecz
Rzuty rożne przeciw / mecz
Powyżej 2.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 3.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 4.5 - Rożne Zdobyte
Powyżej 2.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 3.5 - Rzuty rożne stracone
Powyżej 4.5 - Rzuty rożne stracone

Czy CD Soneja zdobędzie punkty?

CD Soneja
Zdobyto punkt w
50%
meczach (Ogólnie)

Niepewne

To Niepewne, czy CD Soneja zdobędzie punkt na podstawie naszych danych.
CD Roda
Czyste konto w
17%
meczach (Ogólnie)

Czy CD Roda zdobędzie punkty?

CD Soneja
Czyste konto w
17%
meczach (Ogólnie)

Wysoka Szansa

Istnieje Wysoka Szansa na zdobycie bramki przez CD Roda na podstawie naszych danych.
CD Roda
Zdobyto punkt w
100%
meczach (Ogólnie)
Przejdź na Premium! Dodatkowe 500 dochodowych lig.

Premium zapewni Ci więcej wygranych zakładów. 500 dodatkowych lig, które są mniej śledzone przez bukmacherów, a tym samym bardziej dochodowe. Dostęp do statystyk rzutów rożnych i statystyk otrzymanych kartek, wraz z plikami CSV do pobrania. Subskrybuj już dziś!

UNLOCKSuma Kartek / mecz

* Suma rozdanych kartek na mecz pomiędzy CD Soneja i CD Roda

Kartki
/mecz
CD Soneja
Kartki
/mecz
CD Roda
Kartki na meczSonejaRodaŚrednia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5
Otrzymane KartkiSonejaRodaŚrednia
Średnia otrzymanych kartek
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Kartki Drużyny PrzeciwnejSonejaRodaŚrednia
Powyżej 0.5
Powyżej 1.5
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5

Łączna liczba kartek dla CD Soneja i CD Roda. Średnia ligowa to średnia Tercera Grupa 6. Było 0 kartek w 53 meczach w sezonie 2026/2027.

Tercera Grupa 6 Żółte/Czerwone Kartki - Statystyki

1/2 Poł. Wygrana/Remis/Porażka

Forma w 1 Połowie
 
Forma w 1 Połowie
CD Soneja Logo
0.83
Do przerwy

Obie Drużyny są jednakowe w stosunku do Forma w 1 Połowie

0.83
Do przerwy
CD Roda Logo
Forma w 1 Poł./2 Poł.SonejaRoda
Wygrane 1 Poł.17%17%
Wygrane 2 Poł.33%50%
Remisy 1 Poł.33%33%
Remisy 2 Poł.0%50%
Przegrane 1 Poł.50%50%
Przegrane 2 Poł.67%0%

Statystyki kartek CD Soneja i CD Roda z pierwszej i drugiej połowy dla Twoich prognoz.

Kartki (1 Poł./2 Poł.)SonejaRodaŚrednia
Średnia otrzymanych kartek w 1 Poł.
Średnia otrzymanych kartek w 2 Poł.
Średnia kartek na mecz (1P)
Średnia kartek na mecz (2P)
Więcej Kartek w 1 Poł. %
Więcej Kartek w 2 Poł. %
Powyżej 1 Poł./2 Poł.SonejaRodaŚrednia
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 1 Poł.
Powyżej 0.5 Kartek w 2 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 1 Poł.
2~3 Kartek Łącznie w 2 Poł.
1 Poł. Łącznie Powyżej 3
2 Poł. Łącznie Powyżej 3

Kto Strzeli Pierwszy?

CD SonejaCD Soneja
 
CD Soneja

33%

Zdobyli punkt pierwsi w 2 / 6 meczów

CD RodaCD Roda
 
CD Roda

33%

Zdobyli punkt pierwsi w 2 / 6 meczów

Gole według minuty
Gole CD Soneja i CD Roda do 10 minuty i 15 minuty.

Do 10 min.SonejaRoda
0 - 10 Min.13%21%
11 - 20 Min.13%7%
21 - 30 Min.6%0%
31 - 40 Min.19%14%
41 - 50 Min.0%7%
51 - 60 Min.6%0%
61 - 70 Min.19%14%
71 - 80 Min.6%7%
81 - 90 Min.19%28%
Do 15 min.SonejaRoda
0 - 10 Min.13%28%
16 - 30 Min.19%0%
31 - 45 Min.19%14%
46 - 60 Min.6%7%
61 - 75 Min.25%21%
76 - 90 Min.19%28%
Gole strzelone do 10 min.SonejaRoda
0 - 10 Min.20%13%
11 - 20 Min.0%0%
21 - 30 Min.20%0%
31 - 40 Min.20%13%
41 - 50 Min.0%13%
51 - 60 Min.20%0%
61 - 70 Min.20%25%
71 - 80 Min.0%0%
81 - 90 Min.0%38%
Gole Zdobyte do 15 min.SonejaRoda
0 - 10 Min.20%13%
16 - 30 Min.20%0%
31 - 45 Min.20%13%
46 - 60 Min.20%13%
61 - 75 Min.20%25%
76 - 90 Min.0%38%
Gole stracone do 10 min.SonejaRoda
0 - 10 Min.9%33%
11 - 20 Min.18%17%
21 - 30 Min.0%0%
31 - 40 Min.18%17%
41 - 50 Min.0%0%
51 - 60 Min.0%0%
61 - 70 Min.18%0%
71 - 80 Min.9%17%
81 - 90 Min.27%17%
Gole Stracone do 15 min.SonejaRoda
0 - 10 Min.9%50%
16 - 30 Min.18%0%
31 - 45 Min.18%17%
46 - 60 Min.0%0%
61 - 75 Min.27%17%
76 - 90 Min.27%17%

45' i 90' obejmuje bramki w doliczonym czasie gry.

Strzały, spalone, faule i nie tylko

Strzały DrużynySonejaRodaŚrednia
Strzały na Mecz8.257.008.00
Współczynnik konwersji strzałów9%20%15%
Strzały Celne / Mecz3.753.604.00
Strzały Chybione / Mecz4.503.404.00
Strzały na Zdobytą bramkę11.005.008
Strzały drużyny Powyżej 10.50%20%10%
Strzały drużyny Powyżej 11.50%20%10%
Strzały drużyny Powyżej 12.50%20%10%
Strzały drużyny Powyżej 13.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 14.50%0%0%
Strzały drużyny Powyżej 15.50%0%0%
Celne strzały drużyny 3.5+50%60%55%
Celne strzały drużyny 4.5+25%20%23%
Celne strzały drużyny 5.5+25%0%13%
Celne strzały drużyny 6.5+25%0%13%
Strzały w meczuSonejaRodaŚrednia
Strzały w meczu Powyżej 23.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 24.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 25.50%0%0%
Strzały w meczu Powyżej 26.50%0%0%
Strzały celne w meczu Powyżej 7.525%40%33%
Strzały celne w meczu Powyżej 8.525%0%13%
Strzały celne w meczu Powyżej 9.525%0%13%
Spalone - StatystykiSonejaRodaŚrednia
Spalone / mecz5.257.757.00
Powyżej 2.5 Spalonych100%100%100%
Powyżej 3.5 Spalonych100%100%100%
Różne StatystykiSonejaRodaŚrednia
Faule popełnione / mecz13.0013.5013.00
Faule przyjęte / mecz18.671115.00
Średnia posiadania piłki48%51%50%
Remis % FT17%50%34%

Niektóre dane są zaokrąglane w górę lub w dół do najbliższego procenta, więc po zsumowaniu mogą być równe 101%.

Rzuty wolne, rzuty na bramkę & rzuty z autu

Rzuty wolneSonejaRodaŚrednia
Rzuty wolne łącznie Średnio282125
Rzuty Wolne Łącznie 20.5+100%100%100%
Rzuty Wolne Łącznie 21.5+100%0%50%
Rzuty Wolne Łącznie 22.5+100%0%50%
Rzuty Wolne Łącznie 23.5+100%0%50%
Rzuty Wolne Łącznie 24.5+100%0%50%
Rzuty Wolne Łącznie 25.5+100%0%50%
Rzut z autuSonejaRodaŚrednia
Rzuty z autu łącznie Średnio504246
Wrzuty z autu Łącznie 37.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 38.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 39.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 40.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 41.5+100%100%100%
Wrzuty z autu Łącznie 42.5+100%0%50%
Wrzuty z autu Łącznie 43.5+100%0%50%
Wrzuty z autu Łącznie 44.5+100%0%50%

Tabela Ligi

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Villarreal CF III

6

83%

11

5

6

15

2.67

2

 UD Vall de Uxo

6

50%

8

2

6

12

1.67

3

 Hercules CF II

6

50%

9

6

3

11

2.50

4

 Atletico Levante UD II

5

60%

8

2

6

10

2.00

5

 Torrent CF

6

50%

9

6

3

10

2.50

6

 Atletico Saguntino

6

50%

10

8

2

10

3.00

7

 Eldense II

6

33%

5

3

2

9

1.33

8

 CD Roda

6

33%

8

6

2

9

2.33

9

 Crevillente Deportivo

5

40%

9

7

2

9

3.20

10

 CD Acero

6

17%

6

5

1

7

1.83

11

 Ontinyent 1931 CF

6

33%

8

9

-1

6

2.83

12

 FC Jove Espanol San Vicente

6

17%

7

11

-4

6

3.00

13

 Sporting Torrevieja

6

33%

5

10

-5

6

2.50

14

 Atzeneta UE

6

0%

5

6

-1

5

1.83

15

 CD Bunol

6

17%

4

9

-5

5

2.17

16

 Athletic Club Torrellano CF

6

17%

5

10

-5

4

2.50

17

 CD Soneja

6

17%

5

11

-6

4

2.67

18

 CD Utiel

6

0%

4

10

-6

3

2.33

   Drużyna Mecze % Zwyc. ZG
Gole Zdobyte (ZG).
Liczba goli zdobytych
przez daną drużynę.
SG
Gole Stracone (SG).
Liczba goli straconych
przez daną drużynę.
RB
Różnica goli (RB).
Gole Zdobyte - Gole Stracone
Pkt.Śr.
Średnio Gole na Mecz.
Średnia liczba goli na mecz.
Obliczana w bieżącym sezonie.

1

 Villarreal CF III

6

83%

11

5

6

15

2.67

2

 UD Vall de Uxo

6

50%

8

2

6

12

1.67

3

 Hercules CF II

6

50%

9

6

3

11

2.50

4

 Atletico Levante UD II

5

60%

8

2

6

10

2.00

5

 Torrent CF

6

50%

9

6

3

10

2.50

6

 Atletico Saguntino

6

50%

10

8

2

10

3.00

7

 Eldense II

6

33%

5

3

2

9

1.33

8

 CD Roda

6

33%

8

6

2

9

2.33

9

 Crevillente Deportivo

5

40%

9

7

2

9

3.20

10

 CD Acero

6

17%

6

5

1

7

1.83

11

 Ontinyent 1931 CF

6

33%

8

9

-1

6

2.83

12

 FC Jove Espanol San Vicente

6

17%

7

11

-4

6

3.00

13

 Sporting Torrevieja

6

33%

5

10

-5

6

2.50

14

 Atzeneta UE

6

0%

5

6

-1

5

1.83

15

 CD Bunol

6

17%

4

9

-5

5

2.17

16

 Athletic Club Torrellano CF

6

17%

5

10

-5

4

2.50

17

 CD Soneja

6

17%

5

11

-6

4

2.67

18

 CD Utiel

6

0%

4

10

-6

3

2.33

* Tercera Group 6 Tabele Form są również dostępne

×
Dodaj Prognozy
/pl/
https://cdn.footystats.org/
- rozpocznie się za### min.'
- rozpoczyna się za### godz.'
Na Żywo'
- rozpoczął się
●wkrótce
●rozpoczął się
no

Wczytywanie statystyk

DOŁĄCZ DO PREMIUM. ZARABIAJ JUŻ DZIŚ
Subskrybuj

Otrzymuj zyskowne Prognozy prosto na swój e-mail!