Tabel Formă - 1 Junior League

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
Următorul Meci
1NK Olimpija Ljubljana Under 19NK Olimpija Ljubljana Under 19
NK Olimpija Ljubljana Under 19

NK Olimpija Ljubljana Under 19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 1 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Acasă
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 100% 100% 100%
Medie 4.60 2.67 7.50
Marcate 4.00 2.67 6.00
Primite 0.60 0.00 1.50
GG 40% 0% 100%
FG 60% 100% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

55002031715
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
60%0%40%60%meci - FC Koper Under 19 vs NK Olimpija Ljubljana Under 19
2.00
2NK Maribor Under 19NK Maribor Under 19
NK Maribor Under 19

NK Maribor Under 19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 2 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • E
2.60
Acasă
  • V
  • E
2.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
3.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 80% 50% 100%
Medie 5.00 3.50 6.00
Marcate 3.80 2.50 4.67
Primite 1.20 1.00 1.33
GG 80% 100% 67%
FG 20% 0% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

54101961313
  • E
  • V
  • V
  • V
  • V
2.60
20%0%80%60%meci - NK Rudar Velenje Under 19 vs NK Maribor Under 19
1.80
3NK Bravo U19NK Bravo U19
NK Bravo U19

NK Bravo U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 3 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • V
  • E
2.20
Acasă
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • E
  • E
1.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 60% 100% 33%
Medie 4.80 6.50 3.67
Marcate 3.40 5.00 2.33
Primite 1.40 1.50 1.33
GG 100% 100% 100%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

53201771011
  • E
  • V
  • E
  • V
  • V
2.20
0%0%100%80%meci - NK Brinje Grosuplje U19 vs NK Bravo U19
1.60
4ND Ilirija Ljubljana U19ND Ilirija Ljubljana U19
ND Ilirija Ljubljana U19

ND Ilirija Ljubljana U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 4 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
  • V
  • V
  • E
2.00
Acasă
  • V
  • V
  • E
2.33
Deplasare
  • Î
  • V
1.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 60% 67% 50%
Medie 4.20 4.67 3.50
Marcate 3.00 4.00 1.50
Primite 1.20 0.67 2.00
GG 60% 67% 50%
FG 40% 33% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5311156910
  • E
  • V
  • V
  • Î
  • V
2.00
40%0%60%40%meci - Triglav Kranj U19 vs ND Ilirija Ljubljana U19
1.00
5FC Koper Under 19FC Koper Under 19
FC Koper Under 19

FC Koper Under 19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 5 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • V
2.00
Acasă
  • V
  • E
  • V
2.33
Deplasare
  • V
  • Î
1.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 60% 67% 50%
Medie 4.20 4.33 4.00
Marcate 2.60 3.00 2.00
Primite 1.60 1.33 2.00
GG 100% 100% 100%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5311138510
  • V
  • Î
  • E
  • V
  • V
2.00
0%0%100%80%meci - NK Olimpija Ljubljana Under 19 vs FC Koper Under 19
3.00
6NK Rudar Velenje Under 19NK Rudar Velenje Under 19
NK Rudar Velenje Under 19

NK Rudar Velenje Under 19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 6 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • V
1.80
Acasă
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • Î
  • Î
  • V
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 60% 100% 33%
Medie 4.60 2.00 6.33
Marcate 1.60 1.50 1.67
Primite 3.00 0.50 4.67
GG 60% 50% 67%
FG 20% 50% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5302815-79
  • V
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.80
20%20%60%60%meci - NK Maribor Under 19 vs NK Rudar Velenje Under 19
2.60
7NK Brinje Grosuplje U19NK Brinje Grosuplje U19
NK Brinje Grosuplje U19

NK Brinje Grosuplje U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 8 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.60
Acasă
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • E
  • Î
  • E
0.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 40% 100% 0%
Medie 3.60 4.50 3.00
Marcate 1.80 3.00 1.00
Primite 1.80 1.50 2.00
GG 100% 100% 100%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

52219908
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • E
1.60
0%0%100%60%meci - NK Bravo U19 vs NK Brinje Grosuplje U19
2.20
8NS Mura U19NS Mura U19
NS Mura U19

NS Mura U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 7 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.60
Acasă
  • E
  • E
  • V
1.67
Deplasare
  • V
  • Î
1.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 40% 33% 50%
Medie 3.40 5.00 1.00
Marcate 2.40 3.67 0.50
Primite 1.00 1.33 0.50
GG 60% 100% 0%
FG 20% 0% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

522112578
  • V
  • Î
  • E
  • V
  • E
1.60
20%20%60%40%meci - NK Jadran Dekani U19 vs NŠ Mura U19
1.00
9ND Gorica U19ND Gorica U19
ND Gorica U19

ND Gorica U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 9 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • Î
  • V
1.75
Acasă
  • V
  • Î
1.50
Deplasare
  • E
  • V
2.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 50% 50% 50%
Medie 3.25 5.00 1.50
Marcate 1.75 2.50 1.00
Primite 1.50 2.50 0.50
GG 50% 50% 50%
FG 50% 50% 50%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

42117617
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.75
50%0%50%50%-
10NK Jadran Dekani U19NK Jadran Dekani U19
NK Jadran Dekani U19

NK Jadran Dekani U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 10 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
1.00
Acasă
  • Î
  • V
1.50
Deplasare
  • E
  • Î
  • E
0.67
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 20% 50% 0%
Medie 2.60 3.50 2.00
Marcate 0.80 1.50 0.33
Primite 1.80 2.00 1.67
GG 60% 100% 33%
FG 20% 0% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

512249-55
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.00
20%40%60%60%meci - NŠ Mura U19 vs NK Jadran Dekani U19
1.60
11NK Celje U19NK Celje U19
NK Celje U19

NK Celje U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 11 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Acasă
  • E
  • V
2.00
Deplasare
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 25% 50% 0%
Medie 2.25 2.00 2.50
Marcate 0.75 1.50 0.00
Primite 1.50 0.50 2.50
GG 25% 50% 0%
FG 25% 50% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

411236-34
  • Î
  • V
  • Î
  • E
1.00
25%75%25%50%meci - Beltinci U19 vs NK Celje U19
0.60
12NK Aluminij U19NK Aluminij U19
NK Aluminij U19

NK Aluminij U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 13 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.60
Acasă
  • Î
  • Î
0.00
Deplasare
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 20% 0% 33%
Medie 3.60 4.00 3.33
Marcate 1.20 0.50 1.67
Primite 2.40 3.50 1.67
GG 40% 50% 33%
FG 20% 0% 33%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5104612-63
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.60
20%40%40%60%meci - NK Radomlje U19 vs NK Aluminij U19
0.50
13Beltinci U19Beltinci U19
Beltinci U19

Beltinci U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 12 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.60
Acasă
  • Î
  • V
  • Î
1.00
Deplasare
  • Î
  • Î
0.00
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 20% 33% 0%
Medie 3.20 3.33 3.00
Marcate 1.20 1.33 1.00
Primite 2.00 2.00 2.00
GG 80% 67% 100%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5104610-43
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.60
0%20%80%80%meci - NK Celje U19 vs Beltinci U19
1.00
14NK Radomlje U19NK Radomlje U19
NK Radomlje U19

NK Radomlje U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 14 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.50
Acasă
  • Î
  • E
0.50
Deplasare
  • Î
  • E
0.50
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 0% 0% 0%
Medie 4.50 5.50 3.50
Marcate 1.75 2.00 1.50
Primite 2.75 3.50 2.00
GG 100% 100% 100%
FG 0% 0% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

4022711-42
  • E
  • Î
  • E
  • Î
0.50
0%0%100%50%meci - NK Aluminij U19 vs NK Radomlje U19
0.60
15Triglav Kranj U19

1 Junior League (Div. -1)

Poz Ligă 15 / 17

Slovenia

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
1.00
Acasă
  • E
1.00
Deplasare
    0.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 0% 0% 0%
    Medie 2.00 2.00 0.00
    Marcate 1.00 1.00 0.00
    Primite 1.00 1.00 0.00
    GG 100% 100% 0%
    FG 0% 0% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    10101101
    • E
    1.00
    0%0%100%0%meci - ND Ilirija Ljubljana U19 vs Triglav Kranj U19
    2.00
    16KNK Fuzinar Under 19KNK Fuzinar Under 19
    KNK Fuzinar Under 19

    KNK Fuzinar Under 19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 0 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    0.00
    Acasă
    • Î
    • Î
    0.00
    Deplasare
    • Î
    • Î
    • Î
    0.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 0% 0% 0%
    Medie 5.60 4.50 6.33
    Marcate 0.80 0.50 1.00
    Primite 4.80 4.00 5.33
    GG 80% 50% 100%
    FG 0% 0% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    5005424-200
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    0.00
    0%20%80%80%meci - NK Brežice 1919 U19 vs KNK Fužinar Under 19
    0.00
    17NK Brezice 1919 U19NK Brezice 1919 U19
    NK Brezice 1919 U19

    NK Brezice 1919 U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 16 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    0.00
    Acasă
    • Î
    • Î
    • Î
    0.00
    Deplasare
    • Î
    • Î
    0.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 0% 0% 0%
    Medie 5.00 4.33 6.00
    Marcate 1.20 1.00 1.50
    Primite 3.80 3.33 4.50
    GG 60% 33% 100%
    FG 0% 0% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    5005619-130
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    • Î
    0.00
    0%40%60%80%meci - KNK Fužinar Under 19 vs NK Brežice 1919 U19
    0.00

    Tabel Ultimele 5 Forme (1 Junior League)

    # EchipaMJ
    Meciuri Jucate
    V
    Victorie
    E
    Egal
    Î
    Înfrângere
    GM
    Goluri Pentru (GM).
    Numărul de goluri marcate
    de această echipă.
    GP
    Goluri Împotriva (GP).
    Numărul de goluri primite
    de această echipă.
    DG
    Diferență Goluri (DG).
    Goluri Marcate - Goluri Primite
    PctLast 5PPM
    FG
    Niciun gol primit (FG).
    Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
    * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
    Fără Gol
    Nu au Marcat (Fără Gol).
    Meciuri în care această echipă nu a marcat.
    GG
    Ambele Echipe Marchează (GG).
    Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
    * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
    Peste 2.5
    Peste 2.5 (2.5+).
    Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
    1NK Olimpija Ljubljana Under 19NK Olimpija Ljubljana Under 19
    NK Olimpija Ljubljana Under 19

    NK Olimpija Ljubljana Under 19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 1 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • V
    • V
    • V
    • V
    3.00
    Acasă
    • V
    • V
    • V
    3.00
    Deplasare
    • V
    • V
    3.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 100% 100% 100%
    Medie 4.60 2.67 7.50
    Marcate 4.00 2.67 6.00
    Primite 0.60 0.00 1.50
    GG 40% 0% 100%
    FG 60% 100% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    55002031715
    • V
    • V
    • V
    • V
    • V
    3.00
    60%0%40%60%
    2NK Maribor Under 19NK Maribor Under 19
    NK Maribor Under 19

    NK Maribor Under 19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 2 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • V
    • V
    • V
    • E
    2.60
    Acasă
    • V
    • E
    2.00
    Deplasare
    • V
    • V
    • V
    3.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 80% 50% 100%
    Medie 5.00 3.50 6.00
    Marcate 3.80 2.50 4.67
    Primite 1.20 1.00 1.33
    GG 80% 100% 67%
    FG 20% 0% 33%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    54101961313
    • E
    • V
    • V
    • V
    • V
    2.60
    20%0%80%60%
    3NK Bravo U19NK Bravo U19
    NK Bravo U19

    NK Bravo U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 3 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • V
    • E
    • V
    • E
    2.20
    Acasă
    • V
    • V
    3.00
    Deplasare
    • V
    • E
    • E
    1.67
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 60% 100% 33%
    Medie 4.80 6.50 3.67
    Marcate 3.40 5.00 2.33
    Primite 1.40 1.50 1.33
    GG 100% 100% 100%
    FG 0% 0% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    53201771011
    • E
    • V
    • E
    • V
    • V
    2.20
    0%0%100%80%
    4ND Ilirija Ljubljana U19ND Ilirija Ljubljana U19
    ND Ilirija Ljubljana U19

    ND Ilirija Ljubljana U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 4 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • Î
    • V
    • V
    • E
    2.00
    Acasă
    • V
    • V
    • E
    2.33
    Deplasare
    • Î
    • V
    1.50
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 60% 67% 50%
    Medie 4.20 4.67 3.50
    Marcate 3.00 4.00 1.50
    Primite 1.20 0.67 2.00
    GG 60% 67% 50%
    FG 40% 33% 50%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    5311156910
    • E
    • V
    • V
    • Î
    • V
    2.00
    40%0%60%40%
    5FC Koper Under 19FC Koper Under 19
    FC Koper Under 19

    FC Koper Under 19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 5 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • V
    • E
    • Î
    • V
    2.00
    Acasă
    • V
    • E
    • V
    2.33
    Deplasare
    • V
    • Î
    1.50
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 60% 67% 50%
    Medie 4.20 4.33 4.00
    Marcate 2.60 3.00 2.00
    Primite 1.60 1.33 2.00
    GG 100% 100% 100%
    FG 0% 0% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    5311138510
    • V
    • Î
    • E
    • V
    • V
    2.00
    0%0%100%80%
    6NK Rudar Velenje Under 19NK Rudar Velenje Under 19
    NK Rudar Velenje Under 19

    NK Rudar Velenje Under 19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 6 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • V
    • Î
    • V
    • V
    1.80
    Acasă
    • V
    • V
    3.00
    Deplasare
    • Î
    • Î
    • V
    1.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 60% 100% 33%
    Medie 4.60 2.00 6.33
    Marcate 1.60 1.50 1.67
    Primite 3.00 0.50 4.67
    GG 60% 50% 67%
    FG 20% 50% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    5302815-79
    • V
    • V
    • Î
    • V
    • Î
    1.80
    20%20%60%60%
    7NK Brinje Grosuplje U19NK Brinje Grosuplje U19
    NK Brinje Grosuplje U19

    NK Brinje Grosuplje U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 8 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • E
    • V
    • Î
    • E
    • V
    1.60
    Acasă
    • V
    • V
    3.00
    Deplasare
    • E
    • Î
    • E
    0.67
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 40% 100% 0%
    Medie 3.60 4.50 3.00
    Marcate 1.80 3.00 1.00
    Primite 1.80 1.50 2.00
    GG 100% 100% 100%
    FG 0% 0% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    52219908
    • V
    • E
    • Î
    • V
    • E
    1.60
    0%0%100%60%
    8NS Mura U19NS Mura U19
    NS Mura U19

    NS Mura U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 7 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • E
    • V
    • E
    • Î
    • V
    1.60
    Acasă
    • E
    • E
    • V
    1.67
    Deplasare
    • V
    • Î
    1.50
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 40% 33% 50%
    Medie 3.40 5.00 1.00
    Marcate 2.40 3.67 0.50
    Primite 1.00 1.33 0.50
    GG 60% 100% 0%
    FG 20% 0% 50%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    522112578
    • V
    • Î
    • E
    • V
    • E
    1.60
    20%20%60%40%
    9ND Gorica U19ND Gorica U19
    ND Gorica U19

    ND Gorica U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 9 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • E
    • Î
    • V
    1.75
    Acasă
    • V
    • Î
    1.50
    Deplasare
    • E
    • V
    2.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 50% 50% 50%
    Medie 3.25 5.00 1.50
    Marcate 1.75 2.50 1.00
    Primite 1.50 2.50 0.50
    GG 50% 50% 50%
    FG 50% 50% 50%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    42117617
    • V
    • Î
    • E
    • V
    1.75
    50%0%50%50%
    10NK Jadran Dekani U19NK Jadran Dekani U19
    NK Jadran Dekani U19

    NK Jadran Dekani U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 10 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • E
    • Î
    • Î
    • V
    • E
    1.00
    Acasă
    • Î
    • V
    1.50
    Deplasare
    • E
    • Î
    • E
    0.67
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 20% 50% 0%
    Medie 2.60 3.50 2.00
    Marcate 0.80 1.50 0.33
    Primite 1.80 2.00 1.67
    GG 60% 100% 33%
    FG 20% 0% 33%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    512249-55
    • E
    • V
    • Î
    • Î
    • E
    1.00
    20%40%60%60%
    11NK Celje U19NK Celje U19
    NK Celje U19

    NK Celje U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 11 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • E
    • Î
    • V
    • Î
    1.00
    Acasă
    • E
    • V
    2.00
    Deplasare
    • Î
    • Î
    0.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 25% 50% 0%
    Medie 2.25 2.00 2.50
    Marcate 0.75 1.50 0.00
    Primite 1.50 0.50 2.50
    GG 25% 50% 0%
    FG 25% 50% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    411236-34
    • Î
    • V
    • Î
    • E
    1.00
    25%75%25%50%
    12NK Aluminij U19NK Aluminij U19
    NK Aluminij U19

    NK Aluminij U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 13 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • Î
    • V
    • Î
    • Î
    0.60
    Acasă
    • Î
    • Î
    0.00
    Deplasare
    • Î
    • V
    • Î
    1.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 20% 0% 33%
    Medie 3.60 4.00 3.33
    Marcate 1.20 0.50 1.67
    Primite 2.40 3.50 1.67
    GG 40% 50% 33%
    FG 20% 0% 33%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    5104612-63
    • Î
    • Î
    • V
    • Î
    • Î
    0.60
    20%40%40%60%
    13Beltinci U19Beltinci U19
    Beltinci U19

    Beltinci U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 12 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • Î
    • V
    • Î
    • Î
    0.60
    Acasă
    • Î
    • V
    • Î
    1.00
    Deplasare
    • Î
    • Î
    0.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 20% 33% 0%
    Medie 3.20 3.33 3.00
    Marcate 1.20 1.33 1.00
    Primite 2.00 2.00 2.00
    GG 80% 67% 100%
    FG 0% 0% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    5104610-43
    • Î
    • Î
    • V
    • Î
    • Î
    0.60
    0%20%80%80%
    14NK Radomlje U19NK Radomlje U19
    NK Radomlje U19

    NK Radomlje U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 14 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • Î
    • E
    • Î
    • E
    0.50
    Acasă
    • Î
    • E
    0.50
    Deplasare
    • Î
    • E
    0.50
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 0% 0% 0%
    Medie 4.50 5.50 3.50
    Marcate 1.75 2.00 1.50
    Primite 2.75 3.50 2.00
    GG 100% 100% 100%
    FG 0% 0% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    4022711-42
    • E
    • Î
    • E
    • Î
    0.50
    0%0%100%50%
    15Triglav Kranj U19

    1 Junior League (Div. -1)

    Poz Ligă 15 / 17

    Slovenia

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • E
    1.00
    Acasă
    • E
    1.00
    Deplasare
      0.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 0% 0% 0%
      Medie 2.00 2.00 0.00
      Marcate 1.00 1.00 0.00
      Primite 1.00 1.00 0.00
      GG 100% 100% 0%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      10101101
      • E
      1.00
      0%0%100%0%
      16KNK Fuzinar Under 19KNK Fuzinar Under 19
      KNK Fuzinar Under 19

      KNK Fuzinar Under 19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 0 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • Î
      • Î
      • Î
      • Î
      • Î
      0.00
      Acasă
      • Î
      • Î
      0.00
      Deplasare
      • Î
      • Î
      • Î
      0.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 0% 0% 0%
      Medie 5.60 4.50 6.33
      Marcate 0.80 0.50 1.00
      Primite 4.80 4.00 5.33
      GG 80% 50% 100%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      5005424-200
      • Î
      • Î
      • Î
      • Î
      • Î
      0.00
      0%20%80%80%
      17NK Brezice 1919 U19NK Brezice 1919 U19
      NK Brezice 1919 U19

      NK Brezice 1919 U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 16 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • Î
      • Î
      • Î
      • Î
      • Î
      0.00
      Acasă
      • Î
      • Î
      • Î
      0.00
      Deplasare
      • Î
      • Î
      0.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 0% 0% 0%
      Medie 5.00 4.33 6.00
      Marcate 1.20 1.00 1.50
      Primite 3.80 3.33 4.50
      GG 60% 33% 100%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      5005619-130
      • Î
      • Î
      • Î
      • Î
      • Î
      0.00
      0%40%60%80%

      Care echipe joacă Bine pe baza ultimelor 5 meciuri? - Ghid Formă

      Excelent : NK Olimpija Ljubljana Under 19 se comportă excepțional cu 3 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

      Foarte Bine : NK Maribor Under 19 e în spatele lui NK Olimpija Ljubljana Under 19 cu o medie de 2.6 puncte pe meci în ultimele 5 meciuri.

      Destul de Bine : NK Bravo U19 e a treia cea mai bună echipă cu 3 victorii și 0 înfrângeri, cu 2.2 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

      Performanță Medie :Sunt câteva echipe care se descurcă bine recent. Aceasta include ND Gorica U19 care cu 2 victorii, 1 egaluri și 1 înfrângeri, i-au adus la un număr neașteptat de 1.75 puncte pe meci până acum, în acest sezon.

      TABEL FORMĂ ACASĂ (1 Junior League)

      # EchipaMJ
      Meciuri Jucate
      V
      Victorie
      E
      Egal
      Î
      Înfrângere
      GM
      Goluri Pentru (GM).
      Numărul de goluri marcate
      de această echipă.
      GP
      Goluri Împotriva (GP).
      Numărul de goluri primite
      de această echipă.
      DG
      Diferență Goluri (DG).
      Goluri Marcate - Goluri Primite
      PctUltimele 6PPM
      FG
      Niciun gol primit (FG).
      Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
      * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
      Fără Gol
      Nu au Marcat (Fără Gol).
      Meciuri în care această echipă nu a marcat.
      GG
      Ambele Echipe Marchează (GG).
      Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
      * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
      Peste 2.5
      Peste 2.5 (2.5+).
      Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
      1NK Olimpija Ljubljana Under 19NK Olimpija Ljubljana Under 19
      NK Olimpija Ljubljana Under 19

      NK Olimpija Ljubljana Under 19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 1 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • V
      • V
      • V
      • V
      • V
      3.00
      Acasă
      • V
      • V
      • V
      3.00
      Deplasare
      • V
      • V
      3.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 100% 100% 100%
      Medie 4.60 2.67 7.50
      Marcate 4.00 2.67 6.00
      Primite 0.60 0.00 1.50
      GG 40% 0% 100%
      FG 60% 100% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      33008089
      • V
      • V
      • V
      3.00
      100%0%0%33%
      2ND Ilirija Ljubljana U19ND Ilirija Ljubljana U19
      ND Ilirija Ljubljana U19

      ND Ilirija Ljubljana U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 4 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • V
      • Î
      • V
      • V
      • E
      2.00
      Acasă
      • V
      • V
      • E
      2.33
      Deplasare
      • Î
      • V
      1.50
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 60% 67% 50%
      Medie 4.20 4.67 3.50
      Marcate 3.00 4.00 1.50
      Primite 1.20 0.67 2.00
      GG 60% 67% 50%
      FG 40% 33% 50%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      3210122107
      • E
      • V
      • V
      2.33
      33%0%67%33%
      3FC Koper Under 19FC Koper Under 19
      FC Koper Under 19

      FC Koper Under 19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 5 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • V
      • V
      • E
      • Î
      • V
      2.00
      Acasă
      • V
      • E
      • V
      2.33
      Deplasare
      • V
      • Î
      1.50
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 60% 67% 50%
      Medie 4.20 4.33 4.00
      Marcate 2.60 3.00 2.00
      Primite 1.60 1.33 2.00
      GG 100% 100% 100%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      32109457
      • V
      • E
      • V
      2.33
      0%0%100%67%
      4NK Bravo U19NK Bravo U19
      NK Bravo U19

      NK Bravo U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 3 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • V
      • V
      • E
      • V
      • E
      2.20
      Acasă
      • V
      • V
      3.00
      Deplasare
      • V
      • E
      • E
      1.67
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 60% 100% 33%
      Medie 4.80 6.50 3.67
      Marcate 3.40 5.00 2.33
      Primite 1.40 1.50 1.33
      GG 100% 100% 100%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      220010376
      • V
      • V
      3.00
      0%0%100%100%
      5NK Rudar Velenje Under 19NK Rudar Velenje Under 19
      NK Rudar Velenje Under 19

      NK Rudar Velenje Under 19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 6 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • Î
      • V
      • Î
      • V
      • V
      1.80
      Acasă
      • V
      • V
      3.00
      Deplasare
      • Î
      • Î
      • V
      1.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 60% 100% 33%
      Medie 4.60 2.00 6.33
      Marcate 1.60 1.50 1.67
      Primite 3.00 0.50 4.67
      GG 60% 50% 67%
      FG 20% 50% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      22003126
      • V
      • V
      3.00
      50%0%50%50%
      6NK Brinje Grosuplje U19NK Brinje Grosuplje U19
      NK Brinje Grosuplje U19

      NK Brinje Grosuplje U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 8 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • E
      • V
      • Î
      • E
      • V
      1.60
      Acasă
      • V
      • V
      3.00
      Deplasare
      • E
      • Î
      • E
      0.67
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 40% 100% 0%
      Medie 3.60 4.50 3.00
      Marcate 1.80 3.00 1.00
      Primite 1.80 1.50 2.00
      GG 100% 100% 100%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      22006336
      • V
      • V
      3.00
      0%0%100%100%
      7NS Mura U19NS Mura U19
      NS Mura U19

      NS Mura U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 7 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • E
      • V
      • E
      • Î
      • V
      1.60
      Acasă
      • E
      • E
      • V
      1.67
      Deplasare
      • V
      • Î
      1.50
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 40% 33% 50%
      Medie 3.40 5.00 1.00
      Marcate 2.40 3.67 0.50
      Primite 1.00 1.33 0.50
      GG 60% 100% 0%
      FG 20% 0% 50%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      312011475
      • V
      • E
      • E
      1.67
      0%0%100%67%
      8NK Maribor Under 19NK Maribor Under 19
      NK Maribor Under 19

      NK Maribor Under 19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 2 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • V
      • V
      • V
      • V
      • E
      2.60
      Acasă
      • V
      • E
      2.00
      Deplasare
      • V
      • V
      • V
      3.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 80% 50% 100%
      Medie 5.00 3.50 6.00
      Marcate 3.80 2.50 4.67
      Primite 1.20 1.00 1.33
      GG 80% 100% 67%
      FG 20% 0% 33%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      21105234
      • E
      • V
      2.00
      0%0%100%50%
      9NK Celje U19NK Celje U19
      NK Celje U19

      NK Celje U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 11 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • E
      • Î
      • V
      • Î
      1.00
      Acasă
      • E
      • V
      2.00
      Deplasare
      • Î
      • Î
      0.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 25% 50% 0%
      Medie 2.25 2.00 2.50
      Marcate 0.75 1.50 0.00
      Primite 1.50 0.50 2.50
      GG 25% 50% 0%
      FG 25% 50% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      21103124
      • V
      • E
      2.00
      50%50%50%50%
      10ND Gorica U19ND Gorica U19
      ND Gorica U19

      ND Gorica U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 9 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • V
      • E
      • Î
      • V
      1.75
      Acasă
      • V
      • Î
      1.50
      Deplasare
      • E
      • V
      2.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 50% 50% 50%
      Medie 3.25 5.00 1.50
      Marcate 1.75 2.50 1.00
      Primite 1.50 2.50 0.50
      GG 50% 50% 50%
      FG 50% 50% 50%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      21015503
      • Î
      • V
      1.50
      50%0%50%100%
      11NK Jadran Dekani U19NK Jadran Dekani U19
      NK Jadran Dekani U19

      NK Jadran Dekani U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 10 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • E
      • Î
      • Î
      • V
      • E
      1.00
      Acasă
      • Î
      • V
      1.50
      Deplasare
      • E
      • Î
      • E
      0.67
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 20% 50% 0%
      Medie 2.60 3.50 2.00
      Marcate 0.80 1.50 0.33
      Primite 1.80 2.00 1.67
      GG 60% 100% 33%
      FG 20% 0% 33%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      210134-13
      • V
      • Î
      1.50
      0%0%100%100%
      12Beltinci U19Beltinci U19
      Beltinci U19

      Beltinci U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 12 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • Î
      • Î
      • V
      • Î
      • Î
      0.60
      Acasă
      • Î
      • V
      • Î
      1.00
      Deplasare
      • Î
      • Î
      0.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 20% 33% 0%
      Medie 3.20 3.33 3.00
      Marcate 1.20 1.33 1.00
      Primite 2.00 2.00 2.00
      GG 80% 67% 100%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      310246-23
      • Î
      • V
      • Î
      1.00
      0%33%67%67%
      13NK Radomlje U19NK Radomlje U19
      NK Radomlje U19

      NK Radomlje U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 14 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • Î
      • E
      • Î
      • E
      0.50
      Acasă
      • Î
      • E
      0.50
      Deplasare
      • Î
      • E
      0.50
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 0% 0% 0%
      Medie 4.50 5.50 3.50
      Marcate 1.75 2.00 1.50
      Primite 2.75 3.50 2.00
      GG 100% 100% 100%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      201147-31
      • E
      • Î
      0.50
      0%0%100%50%
      14Triglav Kranj U19

      1 Junior League (Div. -1)

      Poz Ligă 15 / 17

      Slovenia

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • E
      1.00
      Acasă
      • E
      1.00
      Deplasare
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 0% 0% 0%
        Medie 2.00 2.00 0.00
        Marcate 1.00 1.00 0.00
        Primite 1.00 1.00 0.00
        GG 100% 100% 0%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        10101101
        • E
        1.00
        0%0%100%0%
        15NK Aluminij U19NK Aluminij U19
        NK Aluminij U19

        NK Aluminij U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 13 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        • Î
        • V
        • Î
        • Î
        0.60
        Acasă
        • Î
        • Î
        0.00
        Deplasare
        • Î
        • V
        • Î
        1.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 20% 0% 33%
        Medie 3.60 4.00 3.33
        Marcate 1.20 0.50 1.67
        Primite 2.40 3.50 1.67
        GG 40% 50% 33%
        FG 20% 0% 33%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        200217-60
        • Î
        • Î
        0.00
        0%50%50%50%
        16NK Brezice 1919 U19NK Brezice 1919 U19
        NK Brezice 1919 U19

        NK Brezice 1919 U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 16 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        • Î
        • Î
        • Î
        • Î
        0.00
        Acasă
        • Î
        • Î
        • Î
        0.00
        Deplasare
        • Î
        • Î
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 0% 0% 0%
        Medie 5.00 4.33 6.00
        Marcate 1.20 1.00 1.50
        Primite 3.80 3.33 4.50
        GG 60% 33% 100%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        3003310-70
        • Î
        • Î
        • Î
        0.00
        0%67%33%67%
        17KNK Fuzinar Under 19KNK Fuzinar Under 19
        KNK Fuzinar Under 19

        KNK Fuzinar Under 19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 0 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        • Î
        • Î
        • Î
        • Î
        0.00
        Acasă
        • Î
        • Î
        0.00
        Deplasare
        • Î
        • Î
        • Î
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 0% 0% 0%
        Medie 5.60 4.50 6.33
        Marcate 0.80 0.50 1.00
        Primite 4.80 4.00 5.33
        GG 80% 50% 100%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        200218-70
        • Î
        • Î
        0.00
        0%50%50%50%

        Care Echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă Acasă?

        NK Olimpija Ljubljana Under 19 a avut cea mai bună performanță pe teren propriu, pe cu 0 înfrângeri și 3 victorii în ultimele 6 meciuri acasă. Punctajul lor mediu pe meci a fost cel mai mare în comparație cu alte echipe, cu 3.

        ND Ilirija Ljubljana U19 a arătat performanțe excelente pe teren propriu, pe . Cu 2 victorii, 1 egaluri și 0 înfrângeri. Asta îi clasează pe a doua poziție în clasamentul 1 Junior League pentru meciuri acasă. Punctajul mediu pe meci a fost de 2.33, făcându-i aproape la fel de buni ca NK Olimpija Ljubljana Under 19.

        • Performanțele KNK Fuzinar Under 19 au fost sub medie pe teren acasă pe . KNK Fuzinar Under 19 a reușit să obțină doar 0 victorii în ultimele 6 meciuri jucate pe . Punctajul lor mediu pe meci a fost de 0, făcându-i a doua cea mai slabă echipă din 1 Junior League în meciurile acasă.

        • Jenant, chiar jenant. NK Brezice 1919 U19 a avut performanțe foarte slabe acasă. Cu 0 victorii, 0 egaluri și 3 înfrângeri și cu 0 puncte pe meci în ultimele 6 meciuri, NK Brezice 1919 U19 nu este făcută să joace acasă.

        TABEL FORMĂ DEPLASARE (1 Junior League)

        # EchipaMJ
        Meciuri Jucate
        V
        Victorie
        E
        Egal
        Î
        Înfrângere
        GM
        Goluri Pentru (GM).
        Numărul de goluri marcate
        de această echipă.
        GP
        Goluri Împotriva (GP).
        Numărul de goluri primite
        de această echipă.
        DG
        Diferență Goluri (DG).
        Goluri Marcate - Goluri Primite
        PctUltimele 6PPM
        FG
        Niciun gol primit (FG).
        Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
        * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
        Fără Gol
        Nu au Marcat (Fără Gol).
        Meciuri în care această echipă nu a marcat.
        GG
        Ambele Echipe Marchează (GG).
        Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
        * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
        Peste 2.5
        Peste 2.5 (2.5+).
        Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
        1NK Maribor Under 19NK Maribor Under 19
        NK Maribor Under 19

        NK Maribor Under 19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 2 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • V
        • V
        • V
        • V
        • E
        2.60
        Acasă
        • V
        • E
        2.00
        Deplasare
        • V
        • V
        • V
        3.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 80% 50% 100%
        Medie 5.00 3.50 6.00
        Marcate 3.80 2.50 4.67
        Primite 1.20 1.00 1.33
        GG 80% 100% 67%
        FG 20% 0% 33%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        3300144109
        • V
        • V
        • V
        3.00
        33%0%67%67%
        2NK Olimpija Ljubljana Under 19NK Olimpija Ljubljana Under 19
        NK Olimpija Ljubljana Under 19

        NK Olimpija Ljubljana Under 19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 1 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • V
        • V
        • V
        • V
        • V
        3.00
        Acasă
        • V
        • V
        • V
        3.00
        Deplasare
        • V
        • V
        3.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 100% 100% 100%
        Medie 4.60 2.67 7.50
        Marcate 4.00 2.67 6.00
        Primite 0.60 0.00 1.50
        GG 40% 0% 100%
        FG 60% 100% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        220012396
        • V
        • V
        3.00
        0%0%100%100%
        3NK Bravo U19NK Bravo U19
        NK Bravo U19

        NK Bravo U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 3 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • V
        • V
        • E
        • V
        • E
        2.20
        Acasă
        • V
        • V
        3.00
        Deplasare
        • V
        • E
        • E
        1.67
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 60% 100% 33%
        Medie 4.80 6.50 3.67
        Marcate 3.40 5.00 2.33
        Primite 1.40 1.50 1.33
        GG 100% 100% 100%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        31207435
        • E
        • E
        • V
        1.67
        0%0%100%67%
        4ND Gorica U19ND Gorica U19
        ND Gorica U19

        ND Gorica U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 9 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • V
        • E
        • Î
        • V
        1.75
        Acasă
        • V
        • Î
        1.50
        Deplasare
        • E
        • V
        2.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 50% 50% 50%
        Medie 3.25 5.00 1.50
        Marcate 1.75 2.50 1.00
        Primite 1.50 2.50 0.50
        GG 50% 50% 50%
        FG 50% 50% 50%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        21102114
        • V
        • E
        2.00
        50%0%50%0%
        5ND Ilirija Ljubljana U19ND Ilirija Ljubljana U19
        ND Ilirija Ljubljana U19

        ND Ilirija Ljubljana U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 4 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • V
        • Î
        • V
        • V
        • E
        2.00
        Acasă
        • V
        • V
        • E
        2.33
        Deplasare
        • Î
        • V
        1.50
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 60% 67% 50%
        Medie 4.20 4.67 3.50
        Marcate 3.00 4.00 1.50
        Primite 1.20 0.67 2.00
        GG 60% 67% 50%
        FG 40% 33% 50%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        210134-13
        • V
        • Î
        1.50
        50%0%50%50%
        6FC Koper Under 19FC Koper Under 19
        FC Koper Under 19

        FC Koper Under 19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 5 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • V
        • V
        • E
        • Î
        • V
        2.00
        Acasă
        • V
        • E
        • V
        2.33
        Deplasare
        • V
        • Î
        1.50
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 60% 67% 50%
        Medie 4.20 4.33 4.00
        Marcate 2.60 3.00 2.00
        Primite 1.60 1.33 2.00
        GG 100% 100% 100%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        21014403
        • Î
        • V
        1.50
        0%0%100%100%
        7NK Rudar Velenje Under 19NK Rudar Velenje Under 19
        NK Rudar Velenje Under 19

        NK Rudar Velenje Under 19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 6 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        • V
        • Î
        • V
        • V
        1.80
        Acasă
        • V
        • V
        3.00
        Deplasare
        • Î
        • Î
        • V
        1.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 60% 100% 33%
        Medie 4.60 2.00 6.33
        Marcate 1.60 1.50 1.67
        Primite 3.00 0.50 4.67
        GG 60% 50% 67%
        FG 20% 50% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        3102514-93
        • V
        • Î
        • Î
        1.00
        0%33%67%67%
        8NS Mura U19NS Mura U19
        NS Mura U19

        NS Mura U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 7 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • E
        • V
        • E
        • Î
        • V
        1.60
        Acasă
        • E
        • E
        • V
        1.67
        Deplasare
        • V
        • Î
        1.50
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 40% 33% 50%
        Medie 3.40 5.00 1.00
        Marcate 2.40 3.67 0.50
        Primite 1.00 1.33 0.50
        GG 60% 100% 0%
        FG 20% 0% 50%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        21011103
        • Î
        • V
        1.50
        50%50%0%0%
        9NK Aluminij U19NK Aluminij U19
        NK Aluminij U19

        NK Aluminij U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 13 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        • Î
        • V
        • Î
        • Î
        0.60
        Acasă
        • Î
        • Î
        0.00
        Deplasare
        • Î
        • V
        • Î
        1.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 20% 0% 33%
        Medie 3.60 4.00 3.33
        Marcate 1.20 0.50 1.67
        Primite 2.40 3.50 1.67
        GG 40% 50% 33%
        FG 20% 0% 33%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        31025503
        • Î
        • V
        • Î
        1.00
        33%33%33%67%
        10NK Brinje Grosuplje U19NK Brinje Grosuplje U19
        NK Brinje Grosuplje U19

        NK Brinje Grosuplje U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 8 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • E
        • V
        • Î
        • E
        • V
        1.60
        Acasă
        • V
        • V
        3.00
        Deplasare
        • E
        • Î
        • E
        0.67
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 40% 100% 0%
        Medie 3.60 4.50 3.00
        Marcate 1.80 3.00 1.00
        Primite 1.80 1.50 2.00
        GG 100% 100% 100%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        302136-32
        • E
        • Î
        • E
        0.67
        0%0%100%33%
        11NK Jadran Dekani U19NK Jadran Dekani U19
        NK Jadran Dekani U19

        NK Jadran Dekani U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 10 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • E
        • Î
        • Î
        • V
        • E
        1.00
        Acasă
        • Î
        • V
        1.50
        Deplasare
        • E
        • Î
        • E
        0.67
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 20% 50% 0%
        Medie 2.60 3.50 2.00
        Marcate 0.80 1.50 0.33
        Primite 1.80 2.00 1.67
        GG 60% 100% 33%
        FG 20% 0% 33%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        302115-42
        • E
        • Î
        • E
        0.67
        33%67%33%33%
        12NK Radomlje U19NK Radomlje U19
        NK Radomlje U19

        NK Radomlje U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 14 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        • E
        • Î
        • E
        0.50
        Acasă
        • Î
        • E
        0.50
        Deplasare
        • Î
        • E
        0.50
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 0% 0% 0%
        Medie 4.50 5.50 3.50
        Marcate 1.75 2.00 1.50
        Primite 2.75 3.50 2.00
        GG 100% 100% 100%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        201134-11
        • E
        • Î
        0.50
        0%0%100%50%
        13NK Celje U19NK Celje U19
        NK Celje U19

        NK Celje U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 11 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • E
        • Î
        • V
        • Î
        1.00
        Acasă
        • E
        • V
        2.00
        Deplasare
        • Î
        • Î
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 25% 50% 0%
        Medie 2.25 2.00 2.50
        Marcate 0.75 1.50 0.00
        Primite 1.50 0.50 2.50
        GG 25% 50% 0%
        FG 25% 50% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        200205-50
        • Î
        • Î
        0.00
        0%100%0%50%
        14Beltinci U19Beltinci U19
        Beltinci U19

        Beltinci U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 12 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        • Î
        • V
        • Î
        • Î
        0.60
        Acasă
        • Î
        • V
        • Î
        1.00
        Deplasare
        • Î
        • Î
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 20% 33% 0%
        Medie 3.20 3.33 3.00
        Marcate 1.20 1.33 1.00
        Primite 2.00 2.00 2.00
        GG 80% 67% 100%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        200224-20
        • Î
        • Î
        0.00
        0%0%100%100%
        15Triglav Kranj U19

        1 Junior League (Div. -1)

        Poz Ligă 15 / 17

        Slovenia

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • E
        1.00
        Acasă
        • E
        1.00
        Deplasare
          0.00
          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
          Victorie % 0% 0% 0%
          Medie 2.00 2.00 0.00
          Marcate 1.00 1.00 0.00
          Primite 1.00 1.00 0.00
          GG 100% 100% 0%
          FG 0% 0% 0%

          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
          Abonați-vă la FootyStats Premium!

          00000000
            0.00
            0%0%0%0%
            16KNK Fuzinar Under 19KNK Fuzinar Under 19
            KNK Fuzinar Under 19

            KNK Fuzinar Under 19

            1 Junior League (Div. -1)

            Poz Ligă 0 / 17

            Slovenia

            Formă Ultimele 5 PPM
            Sinteză
            • Î
            • Î
            • Î
            • Î
            • Î
            0.00
            Acasă
            • Î
            • Î
            0.00
            Deplasare
            • Î
            • Î
            • Î
            0.00
            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
            Victorie % 0% 0% 0%
            Medie 5.60 4.50 6.33
            Marcate 0.80 0.50 1.00
            Primite 4.80 4.00 5.33
            GG 80% 50% 100%
            FG 0% 0% 0%

            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
            Abonați-vă la FootyStats Premium!

            3003316-130
            • Î
            • Î
            • Î
            0.00
            0%0%100%100%
            17NK Brezice 1919 U19NK Brezice 1919 U19
            NK Brezice 1919 U19

            NK Brezice 1919 U19

            1 Junior League (Div. -1)

            Poz Ligă 16 / 17

            Slovenia

            Formă Ultimele 5 PPM
            Sinteză
            • Î
            • Î
            • Î
            • Î
            • Î
            0.00
            Acasă
            • Î
            • Î
            • Î
            0.00
            Deplasare
            • Î
            • Î
            0.00
            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
            Victorie % 0% 0% 0%
            Medie 5.00 4.33 6.00
            Marcate 1.20 1.00 1.50
            Primite 3.80 3.33 4.50
            GG 60% 33% 100%
            FG 0% 0% 0%

            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
            Abonați-vă la FootyStats Premium!

            200239-60
            • Î
            • Î
            0.00
            0%0%100%100%

            Care echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă în Deplasare?

            NK Maribor Under 19 au o serie incredibilă în meciurile din deplasare. Au reușit să obțină 3 victorii în ultimele 6 meciuri în deplasare. NK Maribor Under 19 are cel mai mare punctaj cu 9 puncte, plasând-o pe prima poziție în 1 Junior League în meciurile din deplasare.

            NK Brezice 1919 U19 are o serie dezamăgitoare în meciurile din deplasare. Rămân cei mai slabi cu 0 victorii în ultimele 6 meciuri jucate în deplasare, fiind destul de nefavorabil pentru această echipă și fanii acestora.

            /ro/
            https://cdn.footystats.org/
            - Începe În###min'
            - Începe În###Ore'
            În desfășurare'
            - A Început
            În Curând
            A Început
            no

            Se Încarcă Statisticile

            ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
            Abonați-vă

            Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!