Tabela Formy - Słowenia 1 Junior League

Rozgrywki
Gole
- Statystyki w tej kategorii :
- Tabele Dom & Wyjazd -
- Tabela Formy -
- Przewaga Gospodarzy -
- Prognozy -
- Frekwencja -
- Statystyki Zawodników -
- Remisy -
- Wynagrodzenie
Tabela Formy - 1 Junior League
TABELA FORMY OSTATNICH 5 (1 Junior League)
| # | Drużyna | Mecze Rozegrane Mecze | W Zwycięstwo | D Remis | L Porażka | ZG Gole Zdobyte (ZG). Liczba goli zdobytych przez daną drużynę. | SG Gole Stracone (SG). Liczba goli straconych przez daną drużynę. | RB Różnica goli (RB). Gole Zdobyte - Gole Stracone | Pkt. | Last 5 | PNM | CK Czyste konto (CK). Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych. * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont. | Brak Zdobytych Pkt Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt). Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki. | BTTS Obie drużyny strzelą (BTTS). Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej. * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS. | Powyżej 2.5 Powyżej 2.5 (2.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | NK Olimpija Ljubljana Under 19![]() NK Olimpija Ljubljana Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 1 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 5 | 0 | 0 | 20 | 3 | 17 | 15 |
| 3.00 | 60% | 0% | 40% | 60% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | NK Maribor Under 19![]() NK Maribor Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 2 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 4 | 1 | 0 | 19 | 6 | 13 | 13 |
| 2.60 | 20% | 0% | 80% | 60% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | NK Bravo U19![]() NK Bravo U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 3 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 7 | 10 | 11 |
| 2.20 | 0% | 0% | 100% | 80% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | ND Ilirija Ljubljana U19![]() ND Ilirija Ljubljana U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 4 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 6 | 9 | 10 |
| 2.00 | 40% | 0% | 60% | 40% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | FC Koper Under 19![]() FC Koper Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 5 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 8 | 5 | 10 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 80% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | NK Rudar Velenje Under 19![]() NK Rudar Velenje Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 6 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 15 | -7 | 9 |
| 1.80 | 20% | 20% | 60% | 60% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | NK Brinje Grosuplje U19![]() NK Brinje Grosuplje U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 8 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 9 | 0 | 8 |
| 1.60 | 0% | 0% | 100% | 60% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | NS Mura U19![]() NS Mura U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 7 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 5 | 7 | 8 |
| 1.60 | 20% | 20% | 60% | 40% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | ND Gorica U19![]() ND Gorica U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 9 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 7 |
| 1.75 | 50% | 0% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | NK Jadran Dekani U19![]() NK Jadran Dekani U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 10 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 9 | -5 | 5 |
| 1.00 | 20% | 40% | 60% | 60% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | NK Celje U19![]() NK Celje U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 11 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4 |
| 1.00 | 25% | 75% | 25% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | NK Aluminij U19![]() NK Aluminij U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 13 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 |
| 0.60 | 20% | 40% | 40% | 60% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | Beltinci U19![]() Beltinci U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 12 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 10 | -4 | 3 |
| 0.60 | 0% | 20% | 80% | 80% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | NK Radomlje U19![]() NK Radomlje U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 14 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 4 | 0 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 2 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Triglav Kranj U19![]() Triglav Kranj U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 15 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | KNK Fuzinar Under 19![]() KNK Fuzinar Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 24 | -20 | 0 |
| 0.00 | 0% | 20% | 80% | 80% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | NK Brezice 1919 U19![]() NK Brezice 1919 U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 16 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 19 | -13 | 0 |
| 0.00 | 0% | 40% | 60% | 80% |
Które drużyny są w dobrej formie na podstawie ostatnich 5 meczów? – Przewodnik po formie
• Doskonała: NK Olimpija Ljubljana Under 19 ma wyjątkowo dobrą formę z 3 punktami na mecz zdobytymi w ostatnich 5 meczach.
• Bardzo dobra: NK Maribor Under 19 osiąga wyniki podobne do NK Olimpija Ljubljana Under 19, ze średnią 2.6 punktów na mecz w ostatnich 5 meczach.
• Całkiem dobra: NK Bravo U19 to trzecia najlepiej grająca drużyna z 3 wygranymi i 0 przegranymi w ostatnich 5 meczach ze średnią 2.2 punktów na mecz.
• Średnia forma: istnieje kilka drużyn osiągających ostatnio średnie wyniki, w tym ND Gorica U19 z 2 wygranymi, 1 remisami i 1 przegranymi. Ich wyniki nie są powalające - zdobywają 1.75 punktów na mecz.
FORMA U SIEBIE - ZESTAWIENIE (1 Junior League)
| # | Drużyna | Mecze Rozegrane Mecze | W Zwycięstwo | D Remis | L Porażka | ZG Gole Zdobyte (ZG). Liczba goli zdobytych przez daną drużynę. | SG Gole Stracone (SG). Liczba goli straconych przez daną drużynę. | RB Różnica goli (RB). Gole Zdobyte - Gole Stracone | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK Czyste konto (CK). Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych. * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont. | Brak Zdobytych Pkt Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt). Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki. | BTTS Obie drużyny strzelą (BTTS). Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej. * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS. | Powyżej 2.5 Powyżej 2.5 (2.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | NK Olimpija Ljubljana Under 19![]() NK Olimpija Ljubljana Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 1 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 | 9 |
| 3.00 | 100% | 0% | 0% | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | ND Ilirija Ljubljana U19![]() ND Ilirija Ljubljana U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 4 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 2 | 10 | 7 |
| 2.33 | 33% | 0% | 67% | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | FC Koper Under 19![]() FC Koper Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 5 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 7 |
| 2.33 | 0% | 0% | 100% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | NK Bravo U19![]() NK Bravo U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 3 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | 3 | 7 | 6 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | NK Rudar Velenje Under 19![]() NK Rudar Velenje Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 6 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 |
| 3.00 | 50% | 0% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | NK Brinje Grosuplje U19![]() NK Brinje Grosuplje U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 8 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 6 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | NS Mura U19![]() NS Mura U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 7 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 1 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 5 |
| 1.67 | 0% | 0% | 100% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | NK Maribor Under 19![]() NK Maribor Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 2 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 4 |
| 2.00 | 0% | 0% | 100% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | NK Celje U19![]() NK Celje U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 11 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 |
| 2.00 | 50% | 50% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | ND Gorica U19![]() ND Gorica U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 9 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | NK Jadran Dekani U19![]() NK Jadran Dekani U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 10 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | Beltinci U19![]() Beltinci U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 12 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | NK Radomlje U19![]() NK Radomlje U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 14 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 7 | -3 | 1 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Triglav Kranj U19![]() Triglav Kranj U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 15 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 1.00 | 0% | 0% | 100% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | NK Aluminij U19![]() NK Aluminij U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 13 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | NK Brezice 1919 U19![]() NK Brezice 1919 U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 16 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | -7 | 0 |
| 0.00 | 0% | 67% | 33% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | KNK Fuzinar Under 19![]() KNK Fuzinar Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 8 | -7 | 0 |
| 0.00 | 0% | 50% | 50% | 50% |
Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach domowych?
• NK Olimpija Ljubljana Under 19 jest najlepszą drużyną na swoim stadionie notując z 0 przegranymi i 3 wygranymi w ciągu ostatnich 6 meczów rozegranych u siebie. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 3, będąc najwyższą spośród wszystkich klubów.
• ND Ilirija Ljubljana U19 może pochwalić się ostatnio świetną formą na własnym stadionie . 2 zwycięstw, 1 remisów i 0 przegranych umieszcza ich na 2 miejscu w tabeli domowej 1 Junior League. Ich średnia liczba punktów na mecz wynosi 2.33 - prawie tak wysoka, jak NK Olimpija Ljubljana Under 19.
• Wyniki KNK Fuzinar Under 19 na ich własnym stadionie były ostatnio poniżej średniej. Drużynie KNK Fuzinar Under 19 udało się zwyciężyć jedynie 0 razy z ostatnich 6 meczów rozegranych na ich stadionie . Ich średnia punktów na mecz wynosi 0, co czyni ich drugą najsłabszą drużyną w meczach domowych 1 Junior League.
• Fatalnie, po prostu fatalnie. Gra drużyny NK Brezice 1919 U19 w meczach domowych była ostatnio tragiczna. Z 0 zwycięstwami, 0 remisami, 3 przegranymi i tylko 0 punktami na mecz w ostatnich 6 meczach u siebie, NK Brezice 1919 U19 radzi sobie wyjątkowo słabo na własnym stadionie.
FORMA NA WYJEŹDZIE - ZESTAWIENIE (1 Junior League)
| # | Drużyna | Mecze Rozegrane Mecze | W Zwycięstwo | D Remis | L Porażka | ZG Gole Zdobyte (ZG). Liczba goli zdobytych przez daną drużynę. | SG Gole Stracone (SG). Liczba goli straconych przez daną drużynę. | RB Różnica goli (RB). Gole Zdobyte - Gole Stracone | Pkt. | Ostatnie 6 | PNM | CK Czyste konto (CK). Tabela drużyn o największej liczbie meczów, w których nie stracili żadnej bramki. Statystyki są pobierane jedynie z rozgrywek ligowych. * Drużyna musiała rozegrać co najmniej 7 meczów, aby zakwalifikować się do tej tabeli czystych kont. | Brak Zdobytych Pkt Brak zdobytych bramek (Brak Zdobytych Pkt). Mecze, w których danej drużynie nie udało się zdobyć ani jednej bramki. | BTTS Obie drużyny strzelą (BTTS). Lista drużyn z największą liczbą meczów, w których obie drużyny zdobyły punkty. Statystyki wyłącznie z rozgrywek w lidze krajowej. * Drużyna musi rozegrać co najmniej 7 meczów, zanim zakwalifikuje się do tej tabeli BTTS. | Powyżej 2.5 Powyżej 2.5 (2.5+). Liczba lub procent meczów, w których suma goli przekroczyła 2.5 (tj. 3, 4 lub 5 goli) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ![]() | NK Maribor Under 19![]() NK Maribor Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 2 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | 4 | 10 | 9 |
| 3.00 | 33% | 0% | 67% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | ![]() | NK Olimpija Ljubljana Under 19![]() NK Olimpija Ljubljana Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 1 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 3 | 9 | 6 |
| 3.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | ![]() | NK Bravo U19![]() NK Bravo U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 3 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5 |
| 1.67 | 0% | 0% | 100% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | ![]() | ND Gorica U19![]() ND Gorica U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 9 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 |
| 2.00 | 50% | 0% | 50% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5 | ![]() | ND Ilirija Ljubljana U19![]() ND Ilirija Ljubljana U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 4 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 1.50 | 50% | 0% | 50% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | ![]() | FC Koper Under 19![]() FC Koper Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 5 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 3 |
| 1.50 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | ![]() | NK Rudar Velenje Under 19![]() NK Rudar Velenje Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 6 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 14 | -9 | 3 |
| 1.00 | 0% | 33% | 67% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 8 | ![]() | NS Mura U19![]() NS Mura U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 7 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 |
| 1.50 | 50% | 50% | 0% | 0% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 9 | ![]() | NK Aluminij U19![]() NK Aluminij U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 13 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 3 |
| 1.00 | 33% | 33% | 33% | 67% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10 | ![]() | NK Brinje Grosuplje U19![]() NK Brinje Grosuplje U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 8 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 2 |
| 0.67 | 0% | 0% | 100% | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | ![]() | NK Jadran Dekani U19![]() NK Jadran Dekani U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 10 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | -4 | 2 |
| 0.67 | 33% | 67% | 33% | 33% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | ![]() | NK Radomlje U19![]() NK Radomlje U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 14 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1 |
| 0.50 | 0% | 0% | 100% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | ![]() | NK Celje U19![]() NK Celje U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 11 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 0 |
| 0.00 | 0% | 100% | 0% | 50% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | ![]() | Beltinci U19![]() Beltinci U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 12 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | ![]() | Triglav Kranj U19![]() Triglav Kranj U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 15 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.00 | 0% | 0% | 0% | 0% | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 16 | ![]() | KNK Fuzinar Under 19![]() KNK Fuzinar Under 191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 0 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 16 | -13 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | ![]() | NK Brezice 1919 U19![]() NK Brezice 1919 U191 Junior League (Dyw. -1) Pozycje ligowe 16 / 17 Słowenia
Chcesz zobaczyć również statystyki rzutów rożnych, rozdanych kartek, Brak Zdobytych Bramek lub Powyżej 2.5-3.5? | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 9 | -6 | 0 |
| 0.00 | 0% | 0% | 100% | 100% |
Które drużyny mają najlepszą i najgorszą formę w meczach wyjazdowych?
• NK Maribor Under 19 gra świetnie na meczach wyjazdowych. Udało im się zwyciężyć 3 z ostatnich 6 meczów rozgrywanych na stadionie przeciwnika. NK Maribor Under 19 mają najwyższą liczbę punktów wynoszącą 9, co czyni ich najlepszą drużyną na meczach wyjazdowych w 1 Junior League.
• NK Brezice 1919 U19 rozczarowuje swoją grą na meczach wyjazdowych. Pozostają oni najsłabszą drużyną z 0 wygranymi w ostatnich 6 meczach rozgrywanych na stadionie przeciwnika, co jest fatalną wiadomością dla klubu i ich fanów.
Tabela Formy - Słowenia
- Dywizja 1
- Dywizja 2
- Puchar
- Dywizja 3
- Puchar
- Dywizja 1
- Puchar
















