
Cameron James Evans Statistici
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022
2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Cameron James Evans. Cameron James Evans a jucat un total de 201 meciuri, a marcat 14 goluri și a adunat 2 pase decisive. Cameron James Evans a jucat cel mai mare număr de meciuri la EFL League Two cu 201 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în EFL League Two
EFL League Two Statistici pentru Cameron James Evans
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 35 | N/A | 70 |
| minute | 2572 | 73 minute în joc | 74 |
| Salariu Anual | €47,050 | N/A | 26 |
| Meciuri începute | 27 | N/A | 70 |
| Înlocuiri | 8 | N/A | N/A |
| Eliminări | 10 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 44 | 1.54 | 18 |
| Minute pe Gol Încasat | 58 Minute | N/A | 18 |
| Niciun gol primit | 4 | 11% | 6 |
| Tackle-uri | 67 | 2.35 | 89 |
| Interceptări | 29 | 1.02 | 74 |
| Dueluri pe Sol | 377 | 13.20 | 71 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 188 | 6.58 | 73 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 94 | 3.29 | 71 |
| Driblat | 24 | 0.84 | 19 |
| Degajări | 133 | 4.66 | 77 |
| Șuturi blocate | 24 | 0.84 | 92 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Cameron James Evans a încasat 44 goluri și a menținut 4 clean sheets în 35 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Acest lucru înseamnă că atunci când Cameron James Evans este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 58 minute. În plus, a efectuat 2.35 tackle-uri și 1.02 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Cameron James Evans face aproximativ 4.66 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 9 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 9 | 0.31 | 83 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 286 min / cartonaș | N/A | 27 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 9 | 26% | 92 |
| Foul-uri Comise | 55 | 1.93 | 90 |
| Foul-uri ale oponenților | 26 | 0.91 | 45 |
Până în prezent, Cameron James Evans a primit 9 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 35 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Ei comit 1.93 faulturi pe 90 de minute.
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.03 | 35 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 0.07 | 28 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.07 | 55 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 46 |
| Goluri Așteptate (xG) | 2.03 | 0.07 | 35 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 2.03 | 0.07 | 36 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 2572 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Cameron James Evans a marcat 1 goluri în 35 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Cameron James Evans pe 90 de minute este de 0.03. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Cameron James Evans sunt de 2 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.07 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.07. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Cameron James Evans la 2.03, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 36 al jucătorilor din EFL League Two.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 20 | 0.70 | 37 |
| Șuturi la poartă | 4/ 20 | 0.14 | 28 |
| Șuturi în afara porții | 16/ 20 | 0.56 | 41 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 65 |
| Rata de conversie a șuturilor | 5.00% | N/A | 41 |
| Precizia șutării | 20.00% | N/A | 27 |
| Șuturi per gol marcat | 20.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Cameron James Evans a efectuat un total de 20 șuturi în 35 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Din totalul de 20 șuturi, 4 au fost pe poartă, iar celelalte 16 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Cameron James Evans este de 20.00%. Marchează un gol la fiecare 20.00 șuturi efectuate și realizează 0.70 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.03 | 38 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 2.11 | 0.07 | 27 |
| Pase | 919 | 32.17 | 58 |
| Pase reușite | 632/ 919 | 22.12 | 61 |
| Rata de reușită a pasei | 68.77% | N/A | 52 |
| Pase-cheie | 9 | 0.32 | 22 |
| Centrări | 24 | 0.84 | 47 |
| Centrări reușite | 4/ 24 | 0.14 | 43 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 16.67% | N/A | 40 |
| Minute pe Asistență | 2572 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Cameron James Evans a asistat la 1 pase decisive în 35 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Analizând aspectul pasei în joc, Cameron James Evans pasează mingea aproximativ de 32.17 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 68.77. De asemenea, face aproximativ 0.32 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Cameron James Evans de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.07 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 27 procent din jucătorii din EFL League Two.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 9 | 0.32 | 22 |
| Dribleuri Reușite | 3 | 0.11 | 17 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 33.33% | N/A | 24 |
| Deposedat | 15 | 0.53 | 60 |
| Offside-uri | 1 | 0.04 | 42 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Cameron James Evans nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
FA Cup Statistici pentru Cameron James Evans
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 1 | N/A | 0 |
| minute | 90 | 90 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €47,050 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 1 | 1 | 44 |
| Minute pe Gol Încasat | 90 Minute | N/A | 44 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 28 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 16 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 31 |
| Dueluri pe Sol | 0 | 0.00 | 0 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 0 | 0.00 | 0 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 6 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 6 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 41 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Cameron James Evans a încasat 44 goluri și a menținut 4 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Acest lucru înseamnă că atunci când Cameron James Evans este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 90 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Cameron James Evans face aproximativ 0.00 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 44 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 44 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 50 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 22 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 22 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 1 | 99 |
| Goluri + Pase decisive | 1 | 1 | 99 |
| Goluri Acasă | 1 | 1 | 99 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 72 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.59 | 0.44 | 88 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.59 | 0.44 | 91 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 90 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 28 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 31 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 97 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 56 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 44 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 67 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Pase | 0 | 0.00 | 0 |
| Pase reușite | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Rata de reușită a pasei | 0.00% | N/A | 0 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 38 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 34 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 56 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 56 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 41 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 47 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 47 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 72 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
League Cup Statistici pentru Cameron James Evans
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A | 0 |
| minute | 134 | 67 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €47,050 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 1 | 0.67 | 66 |
| Minute pe Gol Încasat | 134 Minute | N/A | 66 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 21 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 14 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 21 |
| Dueluri pe Sol | 10 | 6.72 | 43 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 3 | 2.01 | 14 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 2 | 1.34 | 59 |
| Driblat | 1 | 0.67 | 22 |
| Degajări | 11 | 7.39 | 96 |
| Șuturi blocate | 3 | 2.01 | 99 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Cameron James Evans a încasat 44 goluri și a menținut 4 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Acest lucru înseamnă că atunci când Cameron James Evans este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 134 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Cameron James Evans face aproximativ 7.39 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 62 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 62 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Foul-uri Comise | 2 | 1.34 | 83 |
| Foul-uri ale oponenților | 1 | 0.67 | 54 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 64 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 47 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 77 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 83 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 20 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 20 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 20 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 46 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 29 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 92 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 72 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 46 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 70 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.10 | 0.07 | 30 |
| Pase | 47 | 31.57 | 33 |
| Pase reușite | 40/ 47 | 26.87 | 38 |
| Rata de reușită a pasei | 85.11% | N/A | 47 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 26 |
| Centrări | 1 | 0.67 | 66 |
| Centrări reușite | 0/ 1 | 0.00 | 62 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 62 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 1 | 0.67 | 58 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 45 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 45 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 82 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
EFL Trophy Statistici pentru Cameron James Evans
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 0 |
| minute | 120 | 40 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €47,050 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 2 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 2 | 1.5 | 25 |
| Minute pe Gol Încasat | 60 Minute | N/A | 25 |
| Niciun gol primit | 1 | 33% | 58 |
| Tackle-uri | 4 | 3.00 | 90 |
| Interceptări | 2 | 1.50 | 92 |
| Dueluri pe Sol | 16 | 12.00 | 87 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 11 | 8.25 | 99 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 2 | 1.50 | 65 |
| Driblat | 1 | 0.75 | 25 |
| Degajări | 9 | 6.75 | 90 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 37 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Cameron James Evans a încasat 44 goluri și a menținut 4 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției EFL League Two. Acest lucru înseamnă că atunci când Cameron James Evans este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 60 minute. În plus, a efectuat 3.00 tackle-uri și 1.50 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Cameron James Evans face aproximativ 6.75 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 2 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 1.5 | 99 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 60 min / cartonaș | N/A | 62 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 2 | 67% | 99 |
| Foul-uri Comise | 3 | 2.25 | 96 |
| Foul-uri ale oponenților | 5 | 3.75 | 99 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 48 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 25 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 60 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 79 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.05 | 0.04 | 48 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.05 | 0.04 | 48 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 1 | 0.75 | 54 |
| Șuturi la poartă | 0/ 1 | 0.00 | 41 |
| Șuturi în afara porții | 1/ 1 | 0.75 | 69 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 90 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 63 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 41 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 54 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.15 | 0.11 | 55 |
| Pase | 74 | 55.50 | 92 |
| Pase reușite | 65/ 74 | 48.75 | 94 |
| Rata de reușită a pasei | 87.84% | N/A | 90 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 23 |
| Centrări | 1 | 0.75 | 46 |
| Centrări reușite | 0/ 1 | 0.00 | 42 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 42 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 28 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 35 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 35 |
| Deposedat | 1 | 0.75 | 32 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 75 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Cameron James Evans este un Fundaș care a jucat în 35 meciuri acest sezon de EFL League Two, având un total de 2572 minute. Cameron James Evans primește în medie 1.54 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 11%. Asta înseamnă că Cameron James Evans a avut 4 meciuri dintr-un total de 35 în care nu a primit gol.
Cameron James Evans a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 12 în echipa Newport County AFC pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 2572 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 2572 minute
Primește un cartonaș la fiecare 286 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Goluri Primite
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.16 Goluri
0.04 Pase de gol
0.32 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.11 Goluri
1.29
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2021
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0.29 Cartonașe
Sezon 2019/2020
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.06 Goluri
0 Pase de gol
0.19 Cartonașe
Sezon 2018/2019
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.1 Goluri
2.16
Primite
0.2 Cartonașe
Sezon 2017/2018
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.13 Goluri
1.27
Primite
0.38 Cartonașe