
Cameron James Evans Staty
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022
2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Cameron James Evans. Cameron James Evans rozegrał łącznie 201 meczów, strzelił 14 goli i przeprowadził 2 asyst. Cameron James Evans rozegrał najwięcej meczów w EFL League Two z 201 w Anglia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w EFL League Two
EFL League Two Statystyki dla Cameron James Evans
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 35 | Nie dotyczy | 70 |
| minuty | 2572 | 73 minut na mecz | 74 |
| Roczne wynagrodzenie | €47,050 | Nie dotyczy | 26 |
| Mecze rozpoczęte | 27 | Nie dotyczy | 70 |
| Mecze jako zastępca | 8 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 10 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 44 | 1.54 | 18 |
| Minuty na straconą bramkę | 58 min | Nie dotyczy | 18 |
| Czyste konto | 4 | 11% | 6 |
| Przechwytywanie piłki | 67 | 2.35 | 89 |
| Przejęcia | 29 | 1.02 | 74 |
| Pojedynki naziemne | 377 | 13.20 | 71 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 188 | 6.58 | 73 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 94 | 3.29 | 71 |
| Dribbled Past | 24 | 0.84 | 19 |
| Wybicia | 133 | 4.66 | 77 |
| Zablokowane strzały | 24 | 0.84 | 92 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Cameron James Evans stracił 44 bramek i zachował 4 czystych kont w 35 meczach w EFL League Two 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Cameron James Evans przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 58 minut. Co więcej, wykonał 2.35 bloków i 1.02 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Cameron James Evans notuje również 4.66 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 9 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 9 | 0.31 | 83 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 286 min / karta | Nie dotyczy | 27 |
| Kartki powyżej 0.5 | 9 | 26% | 92 |
| Faule popełnione | 55 | 1.93 | 90 |
| Faul przeciwko | 26 | 0.91 | 45 |
Cameron James Evans otrzymał 9 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 35 meczach do tej pory w sezonie EFL League Two 2025/2026. Popełnia 1.93 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.03 | 35 |
| Udział przy golu | 2 | 0.07 | 28 |
| Gole u siebie | 1 | 0.07 | 55 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 46 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 1.98 | 0.07 | 35 |
| Bez kar xG (npxG) | 1.98 | 0.07 | 35 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 2572 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Cameron James Evans zdobył 1 bramki w 35 meczach do tej pory w sezonie EFL League Two 2025/2026. 1 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Cameron James Evans na 90 minut wynosi 0.03. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Cameron James Evans w tym sezonie to 2. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.07 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.07. Daje to zawodnikowi Cameron James Evans wynik npxG na poziomie 1.98, co plasuje go w 35 z najlepszych graczy EFL League Two.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 20 | 0.70 | 37 |
| Strzały celne | 4/ 20 | 0.14 | 28 |
| Strzały niecelne | 16/ 20 | 0.56 | 41 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 65 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 5.00% | Nie dotyczy | 41 |
| Celność strzału | 20.00% | Nie dotyczy | 27 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 20.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Cameron James Evans oddał 20 strzałów w 35 meczach do tej pory w EFL League Two 2025/2026 sezonie. Spośród 20 strzałów, 4 strzały były celne, a pozostałe 16 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Cameron James Evans wynosi 20.00%. Zdobywa on bramkę za każdym 20.00 strzałem, których oddaje 0.70 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 1 | 0.03 | 38 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 2.28 | 0.08 | 35 |
| Podania | 919 | 32.17 | 58 |
| Udane podania | 632/ 919 | 22.12 | 61 |
| Współczynnik udanych podań | 68.77% | Nie dotyczy | 52 |
| Kluczowe podania | 9 | 0.32 | 22 |
| Dośrodkowania | 24 | 0.84 | 47 |
| Udane dośrodkowania | 4/ 24 | 0.14 | 43 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 16.67% | Nie dotyczy | 40 |
| Minuty na asystę | 2572 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Cameron James Evans asystował przy 1 asyst w 35 meczach do tej pory w sezonie EFL League Two 2025/2026. Cameron James Evans podaje piłkę około 32.17 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 68.77. Wykonuje również 0.32 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Cameron James Evans wynosi 0.08 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 35 procent graczy w EFL League Two.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 9 | 0.32 | 22 |
| Udane dryblingi | 3 | 0.11 | 17 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 33.33% | Nie dotyczy | 24 |
| Stracił posiadanie piłki | 15 | 0.53 | 60 |
| Spalone | 1 | 0.04 | 42 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Cameron James Evans nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
FA Cup Statystyki dla Cameron James Evans
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 90 | 90 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €47,050 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 1 | 44 |
| Minuty na straconą bramkę | 90 min | Nie dotyczy | 44 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 28 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 16 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 31 |
| Pojedynki naziemne | 0 | 0.00 | 0 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 0 | 0.00 | 0 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 0 | 0.00 | 6 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 0 | 0.00 | 6 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 41 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Cameron James Evans stracił 44 bramek i zachował 4 czystych kont w 1 meczach w EFL League Two 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Cameron James Evans przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 90 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 0.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Cameron James Evans notuje również 0.00 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 44 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 44 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 50 |
| Faule popełnione | 0 | 0.00 | 22 |
| Faul przeciwko | 0 | 0.00 | 22 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 1 | 99 |
| Udział przy golu | 1 | 1 | 99 |
| Gole u siebie | 1 | 1 | 99 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 72 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.59 | 0.44 | 88 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.59 | 0.44 | 91 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 90 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 28 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 44 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 31 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 97 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 56 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 44 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 67 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Podania | 0 | 0.00 | 0 |
| Udane podania | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Współczynnik udanych podań | 0.00% | Nie dotyczy | 0 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 38 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 34 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 56 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 56 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 41 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 47 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 47 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 72 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
League Cup Statystyki dla Cameron James Evans
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 2 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 134 | 67 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €47,050 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 1 | 0.67 | 66 |
| Minuty na straconą bramkę | 134 min | Nie dotyczy | 66 |
| Czyste konto | 0 | 0% | 21 |
| Przechwytywanie piłki | 0 | 0.00 | 14 |
| Przejęcia | 0 | 0.00 | 21 |
| Pojedynki naziemne | 10 | 6.72 | 43 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 3 | 2.01 | 14 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 1.34 | 59 |
| Dribbled Past | 1 | 0.67 | 22 |
| Wybicia | 11 | 7.39 | 96 |
| Zablokowane strzały | 3 | 2.01 | 99 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Cameron James Evans stracił 44 bramek i zachował 4 czystych kont w 2 meczach w EFL League Two 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Cameron James Evans przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 134 minut. Co więcej, wykonał 0.00 bloków i 0.00 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Cameron James Evans notuje również 7.39 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 62 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 62 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 64 |
| Faule popełnione | 2 | 1.34 | 83 |
| Faul przeciwko | 1 | 0.67 | 54 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 64 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 47 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 77 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 83 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.00 | 0.00 | 20 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 20 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 20 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 46 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 29 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 92 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 72 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 46 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 70 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.10 | 0.07 | 30 |
| Podania | 47 | 31.57 | 33 |
| Udane podania | 40/ 47 | 26.87 | 38 |
| Współczynnik udanych podań | 85.11% | Nie dotyczy | 47 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 26 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.67 | 66 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 1 | 0.00 | 62 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 62 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 1 | 0.67 | 58 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 45 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 45 |
| Stracił posiadanie piłki | 0 | 0.00 | 99 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 82 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
EFL Trophy Statystyki dla Cameron James Evans
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 3 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 120 | 40 minut na mecz | 0 |
| Roczne wynagrodzenie | €47,050 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze rozpoczęte | 1 | Nie dotyczy | 0 |
| Mecze jako zastępca | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 1.5 | 25 |
| Minuty na straconą bramkę | 60 min | Nie dotyczy | 25 |
| Czyste konto | 1 | 33% | 58 |
| Przechwytywanie piłki | 4 | 3.00 | 90 |
| Przejęcia | 2 | 1.50 | 92 |
| Pojedynki naziemne | 16 | 12.00 | 87 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 11 | 8.25 | 99 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 2 | 1.50 | 65 |
| Dribbled Past | 1 | 0.75 | 25 |
| Wybicia | 9 | 6.75 | 90 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 37 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Cameron James Evans stracił 44 bramek i zachował 4 czystych kont w 3 meczach w EFL League Two 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Cameron James Evans przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 60 minut. Co więcej, wykonał 3.00 bloków i 1.50 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Cameron James Evans notuje również 6.75 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 2 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 2 | 1.5 | 99 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 60 min / karta | Nie dotyczy | 62 |
| Kartki powyżej 0.5 | 2 | 67% | 99 |
| Faule popełnione | 3 | 2.25 | 96 |
| Faul przeciwko | 5 | 3.75 | 99 |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 0 | 0 | 48 |
| Udział przy golu | 0 | 0 | 25 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 60 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 79 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.05 | 0.04 | 48 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.05 | 0.04 | 48 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 0 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 1 | 0.75 | 54 |
| Strzały celne | 0/ 1 | 0.00 | 41 |
| Strzały niecelne | 1/ 1 | 0.75 | 69 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 90 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 63 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 41 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 54 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.15 | 0.11 | 55 |
| Podania | 74 | 55.50 | 92 |
| Udane podania | 65/ 74 | 48.75 | 94 |
| Współczynnik udanych podań | 87.84% | Nie dotyczy | 90 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 23 |
| Dośrodkowania | 1 | 0.75 | 46 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 1 | 0.00 | 42 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 42 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 0 | 0.00 | 28 |
| Udane dryblingi | 0 | 0.00 | 35 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 0.00% | Nie dotyczy | 35 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.75 | 32 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 75 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Cameron James Evans to Obrońca, który pojawił się w 35 meczach tego sezonu w EFL League Two, grając łącznie 2572 minut. Cameron James Evans traci średnio 1.54 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 11%. Oznacza to, że Cameron James Evans zachował czyste konto w 4 meczach spośród 35, w których grał.
Cameron James Evans zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 12 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu Newport County AFC.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 2572 minut
Asysta co 2572 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 286 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.16 Gole
0.04 Asysty
0.32 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.11 Gole
1.29
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2022
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2021
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0 Gole
0 Asysty
0.29 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.06 Gole
0 Asysty
0.19 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.1 Gole
0 Asysty
0.2 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.13 Gole
1.27
Stracone
0.38 Żółte Kartki