Jake Dengler Portrait

Jake Dengler Statistici

Poziție : Defender
Naționalitate : SUA
Birthplace : Baltimore - USA
Numărul tricoului : #25
Vârstă (Data nașterii) : 27 (1998-10-14)
Înălțime : 196cm
Greutate : 82kg

2026

2025

2024

2023

2022

2019

2026 & Statistici de carieră- Jake Dengler

6.93
Rating mediu în USL League OneClasament Goluri Primite : 12 / 43 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

8

0

8

3

3

0

720'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2026

9

0

9

3

3
0

810'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

101

5

120

26

25

3

8681'

12

0

16

1

5

0

881'

10

3

8

4

2

0

831'

Total 10120

123

8

144

31

32
3

10393'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Jake Dengler. Jake Dengler a jucat un total de 123 meciuri, a marcat 8 goluri și a adunat 3 pase decisive. Jake Dengler a jucat cel mai mare număr de meciuri la USL League One cu 123 apariții în SUA. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în USL League One

1.00Încasate / 90'
8 Goluri în 8 Meciuri
71st Percentil
38%Niciun gol primit
3 Clean sheets în 8 Meciuri
82nd Percentil
0.38Cartonașe în 90
3 Total cartonașe
77th Percentil

Jake Dengler Statistici - Detaliat

USL League One Statistici pentru Jake Dengler

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate8N/A
91
minute72090 minute în joc
95
Meciuri începute8N/A
97
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite81
71
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
72
Niciun gol primit338%
82
Tackle-uri81.00
46
Interceptări30.38
37
Dueluri pe Sol718.88
52
Dueluri pe Sol Câștigate394.88
66
Dueluri Aeriene Câștigate283.50
96
Driblat00.00
99
Degajări486.00
98
Șuturi blocate60.75
93
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Jake Dengler a încasat 8 goluri și a menținut 3 clean sheets în 8 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Jake Dengler este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 90 minute. În plus, a efectuat 1.00 tackle-uri și 0.38 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Jake Dengler face aproximativ 6.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe30.38
77
Minute pe Cartonaș Galben240 min / cartonașN/A
61
Cartonașe Peste 0.5338%
89
Foul-uri Comise141.75
74
Foul-uri ale oponenților30.38
17

Până în prezent, Jake Dengler a primit 3 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 8 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Ei comit 1.75 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
60
Goluri + Pase decisive00
44
Goluri Acasă00
77
Goluri În Deplasare00
76
Goluri Așteptate (xG)0.370.05
40
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.370.05
40
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Jake Dengler nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției USL League One. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate50.62
37
Șuturi la poartă
1/ 5
0.12
39
Șuturi în afara porții
4/ 5
0.50
44
A lovit bara0 ori0.00
88
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
62
Precizia șutării20.00%N/A
47
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Jake Dengler a efectuat un total de 5 șuturi în 8 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Din totalul de 5 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 4 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Jake Dengler este de 20.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.62 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
70
Pase decisive anticipate (xA)1.060.13
63
Pase54267.75
98
Pase reușite
475/ 542
59.38
97
Rata de reușită a pasei87.64%N/A
90
Pase-cheie00.00
17
Centrări00.00
23
Centrări reușite
0/ 0
0.00
45
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
45
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Jake Dengler nu a asistat la niciun gol în acest sezon USL League One.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
13
Dribleuri Reușite00.00
21
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
21
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
63

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Jake Dengler nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

USL Cup Statistici pentru Jake Dengler

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
94
minute9090 minute în joc
94
Meciuri începute1N/A
96
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite11
69
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
96
Niciun gol primit00%
70
Tackle-uri11.00
60
Interceptări00.00
54
Dueluri pe Sol22.00
12
Dueluri pe Sol Câștigate22.00
29
Dueluri Aeriene Câștigate11.00
63
Driblat00.00
99
Degajări88.00
99
Șuturi blocate33.00
99
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Jake Dengler a încasat 8 goluri și a menținut 3 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026 al competiției USL League One. Acest lucru înseamnă că atunci când Jake Dengler este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 90 minute. În plus, a efectuat 1.00 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Jake Dengler face aproximativ 8.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
83
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
83
Cartonașe Peste 0.500%
84
Foul-uri Comise00.00
41
Foul-uri ale oponenților00.00
37

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
90
Goluri + Pase decisive00
82
Goluri Acasă00
95
Goluri În Deplasare00
95
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
47
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
47
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
47
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
75
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
59
A lovit bara0 ori0.00
98
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
90
Precizia șutării0.00%N/A
75
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
92
Pase decisive anticipate (xA)0.190.19
89
Pase8282.00
99
Pase reușite
76/ 82
76.00
99
Rata de reușită a pasei92.68%N/A
94
Pase-cheie00.00
54
Centrări00.00
52
Centrări reușite
0/ 0
0.00
76
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
77
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
52
Dribleuri Reușite00.00
68
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
68
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
88

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Jake Dengler

Jake Dengler este un Fundaș care a jucat în 8 meciuri acest sezon de USL League One, având un total de 720 minute. Jake Dengler primește în medie 1 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 38%. Asta înseamnă că Jake Dengler a avut 3 meciuri dintr-un total de 8 în care nu a primit gol.

Jake Dengler a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 11 în echipa Athletic Club Boise pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

143 / 197 Jucători

Clasament Goluri Primite

12 / 43 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

29

2

29

8

9

2

2600'

2

0

2

0

1

0

180'

4

0

5

1

2

0

276'

Total 2025

35

2

36

9

12
2

3056'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

1
 Primite

0.35  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

17

2

26

3

4

1

1530'

7

0

10

0

3

0

515'

4

1

4

2

0

0

360'

Total 2024

28

3

40

5

7
1

2405'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.12 Goluri

1.53
 Primite

0.29  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

14

0

19

2

3

0

861'

1

0

1

0

0

0

21'

Total 2023

15

0

20

2

3
0

882'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.99
 Primite

0.31  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

33

1

38

10

6

0

2970'

2

1

0

2

1

0

180'

Total 2022

35

2

38

12

7
0

3150'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

1.15
 Primite

0.18  Cartonașe

Sezon 2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

1

1

0

0

0

90'

Total 2019

1

1

1

0

0
0

90'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

1 Goluri

1
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!