Serdar Saatçı Portrait

Serdar Saatçı Statistici

Echipa Naționlă : Turkey U21
Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Turkey
Picior principal : Dreptaci
Numărul tricoului : #4
Vârstă (Data nașterii) : 23 (2003-02-14)
Înălțime : 190cm
Greutate : 84kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2026/2027 & Statistici de carieră- Serdar Saatçı

6.82
Rating mediu în Süper LigClasament Goluri Primite : -1 / 257 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

1

1

1

0

226'

Total 2026/2027

3

0

1

1

1
0

226'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

28

1

29

5

9

0

1837'

20

0

20

5

5

0

1709'

7

0

4

3

2

0

352'

5

1

2

4

0

0

360'

2

0

1

0

1

1

58'

Total 2026/2027

90

2

84

22

22
1

5916'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Serdar Saatçı. Serdar Saatçı a jucat un total de 90 meciuri, a marcat 2 goluri și a adunat 1 pase decisive. Serdar Saatçı a jucat cel mai mare număr de meciuri la Süper Lig cu 90 apariții în Turcia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Süper Lig

0.40Încasate / 90'
1 Goluri în 3 Meciuri
99th Percentil
33%Niciun gol primit
1 Clean sheets în 3 Meciuri
67th Percentil
0.40Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
87th Percentil

Serdar Saatçı Statistici - Detaliat

Süper Lig Statistici pentru Serdar Saatçı

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute22675 minute în joc
0
Meciuri începute3N/A
8
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite10.4
99
Minute pe Gol Încasat226 MinuteN/A
99
Niciun gol primit133%
67
Tackle-uri20.80
30
Interceptări31.19
77
Dueluri pe Sol187.17
36
Dueluri pe Sol Câștigate93.58
36
Dueluri Aeriene Câștigate31.19
64
Driblat00.00
99
Degajări93.58
80
Șuturi blocate10.40
69
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Serdar Saatçı a încasat 1 goluri și a menținut 1 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Süper Lig. Acest lucru înseamnă că atunci când Serdar Saatçı este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 226 minute. În plus, a efectuat 0.80 tackle-uri și 1.19 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Serdar Saatçı face aproximativ 3.58 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.4
87
Minute pe Cartonaș Galben226 min / cartonașN/A
44
Cartonașe Peste 0.5133%
93
Foul-uri Comise62.39
95
Foul-uri ale oponenților41.59
76

Până în prezent, Serdar Saatçı a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Süper Lig. Ei comit 2.39 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
56
Goluri + Pase decisive00
41
Goluri Acasă00
70
Goluri În Deplasare00
75
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
11
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
11
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Serdar Saatçı nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Süper Lig. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
11
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
27
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
13
A lovit bara0 ori0.00
80
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
58
Precizia șutării0.00%N/A
27
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Serdar Saatçı nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026/2027 al competiției Süper Lig.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
60
Pase decisive anticipate (xA)0.420.17
67
Pase19176.06
99
Pase reușite
175/ 191
69.69
99
Rata de reușită a pasei91.62%N/A
94
Pase-cheie10.40
31
Centrări00.00
20
Centrări reușite
0/ 0
0.00
45
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
45
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Serdar Saatçı nu a asistat la niciun gol în acest sezon Süper Lig.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
12
Dribleuri Reușite00.00
17
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
17
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
56

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Serdar Saatçı nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Serdar Saatçı

Serdar Saatçı este un Fundaș care a jucat în 3 meciuri acest sezon de Süper Lig, având un total de 226 minute. Serdar Saatçı primește în medie 0.4 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 33%. Asta înseamnă că Serdar Saatçı a avut 1 meciuri dintr-un total de 3 în care nu a primit gol.

Serdar Saatçı a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 17 în echipa Corum Belediye Spor Kulubu pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 257 Jucători

Clasament Goluri Primite

N/A / 112 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

6

0

0

0

186'

2

0

1

1

1

0

135'

Total 2025/2026

17

0

18

2

4
0

1032'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.9
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

11

0

10

3

5

0

571'

2

0

2

0

0

0

115'

Total 2024/2025

14

0

12

4

6
0

776'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.58
 Primite

0.79  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

17

0

20

3

5

0

1495'

Total 2023/2024

27

0

30

5

6
0

2011'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.2
 Primite

0.3  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

0

2

0

0

214'

2

0

1

0

1

1

58'

Total 2022/2023

9

0

3

3

1
1

404'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

11

1

12

1

3

0

854'

2

0

0

2

0

0

85'

Total 2021/2022

16

1

17

3

3
0

1148'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.11 Goluri

1.26
 Primite

0.32  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

1

2

3

0

0

360'

1

0

1

0

1

0

17'

Total 2020/2021

5

1

3

3

1
0

377'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.25 Goluri

0.5
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

0

1

0

0

0'

Total 2019/2020

1

0

0

1

0
0

0'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!