
Alexander Bernhardsson Statistici
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2023
2022
2021
2019/2020
Mai Multe
2019
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Alexander Bernhardsson. Alexander Bernhardsson a jucat un total de 172 meciuri, a marcat 40 goluri și a adunat 6 pase decisive. Alexander Bernhardsson a jucat cel mai mare număr de meciuri la Allsvenskan cu 172 apariții în Suedia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în 2. Bundesliga
2. Bundesliga Statistici pentru Alexander Bernhardsson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 20 | N/A | 38 |
| minute | 1401 | 70 minute în joc | 50 |
| Salariu Anual | €444,599 | N/A | 69 |
| Meciuri începute | 16 | N/A | 53 |
| Înlocuiri | 4 | N/A | N/A |
| Eliminări | 3 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 2 | 0.13 | 64 |
| Goluri + Pase decisive | 12 | 0.77 | 98 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 50 |
| Goluri În Deplasare | 2 | 0.26 | 83 |
| Goluri Așteptate (xG) | 4.23 | 0.27 | 76 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 2.83 | 0.18 | 63 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 701 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Alexander Bernhardsson a marcat 2 goluri în 20 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Din totalul de 2 goluri, 0 au fost marcate acasă, în timp ce 2 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Alexander Bernhardsson pe 90 de minute este de 0.13. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Alexander Bernhardsson sunt de 12 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.77 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.18. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Alexander Bernhardsson la 2.83, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 63 al jucătorilor din 2. Bundesliga.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 39 | 2.51 | 89 |
| Șuturi la poartă | 13/ 39 | 0.84 | 83 |
| Șuturi în afara porții | 26/ 39 | 1.67 | 90 |
| A lovit bara | 2 ori | 0.13 | 95 |
| Rata de conversie a șuturilor | 5.13% | N/A | 41 |
| Precizia șutării | 33.33% | N/A | 58 |
| Șuturi per gol marcat | 19.50 | N/A | N/A |
Până în prezent, Alexander Bernhardsson a efectuat un total de 39 șuturi în 20 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Din totalul de 39 șuturi, 13 au fost pe poartă, iar celelalte 26 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Alexander Bernhardsson este de 33.33%. Marchează un gol la fiecare 19.50 șuturi efectuate și realizează 2.51 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 10 | 0.64 | 99 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 7.21 | 0.46 | 99 |
| Pase | 428 | 27.49 | 29 |
| Pase reușite | 311/ 428 | 19.98 | 28 |
| Rata de reușită a pasei | 72.66% | N/A | 24 |
| Pase-cheie | 27 | 1.73 | 91 |
| Centrări | 43 | 2.76 | 78 |
| Centrări reușite | 14/ 43 | 0.90 | 86 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 32.56% | N/A | 79 |
| Minute pe Asistență | 140 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Alexander Bernhardsson a asistat la 10 pase decisive în 20 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Analizând aspectul pasei în joc, Alexander Bernhardsson pasează mingea aproximativ de 27.49 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 72.66. De asemenea, face aproximativ 1.73 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Alexander Bernhardsson de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.46 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 99 procent din jucătorii din 2. Bundesliga.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 53 | 3.40 | 92 |
| Dribleuri Reușite | 33 | 2.12 | 97 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 62.26% | N/A | 81 |
| Deposedat | 24 | 1.54 | 13 |
| Offside-uri | 5 | 0.32 | 80 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 2 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 0.13 | 31 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 701 min / cartonaș | N/A | 80 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 2 | 10% | 38 |
| Foul-uri Comise | 31 | 1.99 | 89 |
| Foul-uri ale oponenților | 39 | 2.51 | 96 |
Până în prezent, Alexander Bernhardsson a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 20 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 2. Bundesliga. Ei comit 1.99 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 18 | 1.16 | 71 |
| Minute pe Gol Încasat | 78 Minute | N/A | 72 |
| Niciun gol primit | 5 | 25% | 61 |
| Tackle-uri | 31 | 1.99 | 77 |
| Interceptări | 5 | 0.32 | 24 |
| Dueluri pe Sol | 219 | 14.07 | 89 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 123 | 7.90 | 96 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 22 | 1.41 | 54 |
| Driblat | 4 | 0.26 | 85 |
| Degajări | 34 | 2.18 | 62 |
| Șuturi blocate | 5 | 0.32 | 58 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 1 | 0.06 | 10 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Alexander Bernhardsson nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
DFB Pokal Statistici pentru Alexander Bernhardsson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A | 1 |
| minute | 83 | 42 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €444,599 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 1 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 2 | 2.17 | 99 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 2.17 | 99 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 86 |
| Goluri În Deplasare | 2 | 2.17 | 99 |
| Goluri Așteptate (xG) | 1.67 | 1.81 | 99 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.97 | 1.05 | 99 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 42 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 5 | 5.42 | 99 |
| Șuturi la poartă | 3/ 5 | 3.25 | 99 |
| Șuturi în afara porții | 2/ 5 | 2.17 | 96 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 90 |
| Rata de conversie a șuturilor | 40.00% | N/A | 95 |
| Precizia șutării | 60.00% | N/A | 84 |
| Șuturi per gol marcat | 2.50 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 66 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.17 | 0.18 | 67 |
| Pase | 29 | 31.45 | 29 |
| Pase reușite | 23/ 29 | 24.94 | 31 |
| Rata de reușită a pasei | 79.31% | N/A | 38 |
| Pase-cheie | 3 | 3.25 | 98 |
| Centrări | 2 | 2.17 | 73 |
| Centrări reușite | 1/ 2 | 1.08 | 91 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 50.00% | N/A | 99 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 7 | 7.59 | 99 |
| Dribleuri Reușite | 4 | 4.34 | 99 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 57.14% | N/A | 76 |
| Deposedat | 1 | 1.08 | 25 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 72 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 51 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 51 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 55 |
| Foul-uri Comise | 1 | 1.08 | 65 |
| Foul-uri ale oponenților | 2 | 2.17 | 91 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 0 | 0 | 99 |
| Minute pe Gol Încasat | 0 Minute | N/A | 7 |
| Niciun gol primit | 2 | 100% | 99 |
| Tackle-uri | 1 | 1.08 | 41 |
| Interceptări | 1 | 1.08 | 71 |
| Dueluri pe Sol | 14 | 15.18 | 96 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 8 | 8.67 | 95 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 1 | 1.08 | 56 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 2 | 2.17 | 67 |
| Șuturi blocate | 1 | 1.08 | 95 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Club Friendlies 3 Statistici pentru Alexander Bernhardsson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 0 |
| minute | 251 | 84 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €444,599 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 11 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 77 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 62 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 92 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 77 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | 44 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | 44 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | 56 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | 67 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | 67 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 99 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 89 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 67 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 77 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.00 | 0.00 | 0 |
| Pase | 0 | 0.00 | 0 |
| Pase reușite | 0/ 0 | 0.00 | 0 |
| Rata de reușită a pasei | 0.00% | N/A | 0 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | 44 |
| Centrări | 0 | 0.00 | 67 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | 78 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 78 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 89 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 78 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 89 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 99 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 92 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 92 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 89 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 78 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 56 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 6 | 2.15 | 0 |
| Minute pe Gol Încasat | 42 Minute | N/A | 0 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 23 |
| Tackle-uri | 0 | 0.00 | 11 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | 44 |
| Dueluri pe Sol | 0 | 0.00 | 89 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 0 | 0.00 | 89 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 44 |
| Driblat | 0 | 0.00 | 99 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 33 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 89 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Amicale Internaționale Statistici pentru Alexander Bernhardsson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A | 0 |
| minute | 108 | 54 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €444,599 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 1 | N/A | 0 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 67 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 67 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 78 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 89 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.42 | 0.35 | 75 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.42 | 0.35 | 75 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 4 | 3.33 | 75 |
| Șuturi la poartă | 2/ 4 | 1.67 | 99 |
| Șuturi în afara porții | 2/ 4 | 1.67 | 75 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 99 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 50 |
| Precizia șutării | 50.00% | N/A | 99 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 78 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.09 | 0.07 | 25 |
| Pase | 25 | 20.83 | 0 |
| Pase reușite | 20/ 25 | 16.67 | 0 |
| Rata de reușită a pasei | 80.00% | N/A | 0 |
| Pase-cheie | 1 | 0.83 | 50 |
| Centrări | 2 | 1.67 | 50 |
| Centrări reușite | 1/ 2 | 0.83 | 50 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 50.00% | N/A | 99 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 5 | 4.17 | 99 |
| Dribleuri Reușite | 3 | 2.50 | 99 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 60.00% | N/A | 50 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | 99 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 50 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 44 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 44 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 50 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | 25 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | 0 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 1 | 0.83 | 56 |
| Minute pe Gol Încasat | 108 Minute | N/A | 56 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 11 |
| Tackle-uri | 1 | 0.83 | 25 |
| Interceptări | 3 | 2.50 | 99 |
| Dueluri pe Sol | 10 | 8.33 | 99 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 4 | 3.33 | 50 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 25 |
| Driblat | 4 | 3.33 | 0 |
| Degajări | 3 | 2.50 | 99 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 75 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Cupa Mondială Statistici pentru Alexander Bernhardsson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A | 0 |
| minute | 220 | 73 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €444,599 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 3 | N/A | 10 |
| Înlocuiri | 0 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 70 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 52 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 81 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 82 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.15 | 0.06 | 50 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.15 | 0.06 | 50 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 1 | 0.41 | 35 |
| Șuturi la poartă | 1/ 1 | 0.41 | 66 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 1 | 0.00 | 23 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 88 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 69 |
| Precizia șutării | 100.00% | N/A | 99 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 67 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.11 | 0.04 | 11 |
| Pase | 65 | 26.59 | 19 |
| Pase reușite | 44/ 65 | 18.00 | 14 |
| Rata de reușită a pasei | 67.69% | N/A | 7 |
| Pase-cheie | 1 | 0.41 | 35 |
| Centrări | 3 | 1.23 | 61 |
| Centrări reușite | 0/ 3 | 0.00 | 50 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | 50 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 5 | 2.05 | 78 |
| Dribleuri Reușite | 2 | 0.82 | 72 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 40.00% | N/A | 43 |
| Deposedat | 4 | 1.64 | 9 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 67 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 62 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 62 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 62 |
| Foul-uri Comise | 2 | 0.82 | 47 |
| Foul-uri ale oponenților | 4 | 1.64 | 81 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 6 | 2.45 | 2 |
| Minute pe Gol Încasat | 37 Minute | N/A | 2 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 26 |
| Tackle-uri | 5 | 2.05 | 75 |
| Interceptări | 2 | 0.82 | 60 |
| Dueluri pe Sol | 31 | 12.68 | 90 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 13 | 5.32 | 76 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 2 | 0.82 | 50 |
| Driblat | 6 | 2.45 | 1 |
| Degajări | 7 | 2.86 | 71 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 49 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
WC Qualification Europe Statistici pentru Alexander Bernhardsson
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 6 | N/A | 50 |
| minute | 346 | 58 minute în joc | 0 |
| Salariu Anual | €444,599 | N/A | 99 |
| Meciuri începute | 5 | N/A | 33 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 1 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 56 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 44 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 70 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 72 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.29 | 0.08 | 50 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.29 | 0.08 | 50 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 3 | 0.78 | 52 |
| Șuturi la poartă | 2/ 3 | 0.52 | 71 |
| Șuturi în afara porții | 1/ 3 | 0.26 | 37 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 83 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 56 |
| Precizia șutării | 66.67% | N/A | 92 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 62 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.35 | 0.09 | 38 |
| Pase | 145 | 37.61 | 52 |
| Pase reușite | 108/ 145 | 28.01 | 46 |
| Rata de reușită a pasei | 74.48% | N/A | 22 |
| Pase-cheie | 3 | 0.78 | 57 |
| Centrări | 10 | 2.59 | 78 |
| Centrări reușite | 2/ 10 | 0.52 | 81 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 20.00% | N/A | 73 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 13 | 3.37 | 91 |
| Dribleuri Reușite | 7 | 1.82 | 94 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 53.85% | N/A | 68 |
| Deposedat | 3 | 0.78 | 30 |
| Offside-uri | 2 | 0.52 | 94 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.26 | 80 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 346 min / cartonaș | N/A | 63 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 1 | 17% | 76 |
| Foul-uri Comise | 5 | 1.30 | 72 |
| Foul-uri ale oponenților | 8 | 2.07 | 90 |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 8 | 2.08 | 19 |
| Minute pe Gol Încasat | 43 Minute | N/A | 21 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 20 |
| Tackle-uri | 7 | 1.82 | 76 |
| Interceptări | 2 | 0.52 | 43 |
| Dueluri pe Sol | 54 | 14.01 | 96 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 26 | 6.74 | 93 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 5 | 1.30 | 67 |
| Driblat | 4 | 1.04 | 14 |
| Degajări | 8 | 2.07 | 61 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 37 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 1 | 0.26 | 0 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Alexander Bernhardsson este un Atacant care a jucat în 20 meciuri acest sezon de 2. Bundesliga, având un total de 1401 minute. Alexander Bernhardsson marchează în medie 0.13 goluri pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Această performanță îl plasează pe poziția 155 din 406 jucători în echipa 2. Bundesliga care au jucat cel puțin 3 meciuri.
El a marcat un total de 2 goluri până acum în acest sezon de ligă, plasându-l pe poziția 7 în echipa 2. Bundesliga pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 701 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 140 minute
Primește un cartonaș la fiecare 701 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2026/2027
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.27 Goluri
0.54 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.5 Goluri
0.14 Pase de gol
0.21 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.39 Goluri
0 Pase de gol
0.2 Cartonașe
Sezon 2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.52 Goluri
0 Pase de gol
0.09 Cartonașe
Sezon 2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.58 Goluri
0.25 Pase de gol
0.33 Cartonașe
Sezon 2021
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.45 Goluri
0.34 Pase de gol
0.23 Cartonașe
Sezon 2020
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2019
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.28 Goluri
0 Pase de gol
0.06 Cartonașe