Thiago Pitarch Pinar Statistici

Echipa Naționlă : Spain Under 19
Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Central
Naționalitate : Spain
Birthplace : Spain - Spain
Numărul tricoului : #24
Vârstă (Data nașterii) : 19 (2007-08-3)
Înălțime : 175cm
Greutate : 66kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 & Statistici de carieră- Thiago Pitarch Pinar

6.96
Rating mediu în Primera Division RFEF Group 2Clasament Pase de gol : -1 / 286 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2026/2027

3

0

1

2
0

0

243'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

10

0

2

2

0

0

597'

Total 2025/2026

35

3

9

8
0

0

2130'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Thiago Pitarch Pinar. Thiago Pitarch Pinar a jucat un total de 35 meciuri, a marcat 3 goluri și a adunat 2 pase decisive. Thiago Pitarch Pinar a jucat cel mai mare număr de meciuri la La Liga cu 35 apariții în Spania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Primera Division RFEF Group 2

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
60 Percentil
0.37Pase de gol în 90
1 Total pase decisive
97 Percentil
0.37G+P per 90
Total contribuții la 1 goluri
83 Percentil
0.11xG Per 90'
0.31 Goluri anticipate
65 Percentil
0.39xA Per 90
1.06 Pase decisive anticipate
99 Percentil
0.74Cartonașe în 90
2 Total cartonașe
99 Percentil

Thiago Pitarch Pinar Statistici - Detaliat

Primera Division RFEF Group 2 Statistici pentru Thiago Pitarch Pinar

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute24381 minute în joc
0
Meciuri începute3N/A
9
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări2N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
60
Goluri + Pase decisive10.37
83
Goluri Acasă00
68
Goluri În Deplasare00
79
Goluri Așteptate (xG)0.310.11
65
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.310.11
67
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Thiago Pitarch Pinar nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate41.48
83
Șuturi la poartă
1/ 4
0.37
72
Șuturi în afara porții
3/ 4
1.11
87
A lovit bara0 ori0.00
86
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
62
Precizia șutării25.00%N/A
54
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Thiago Pitarch Pinar a efectuat un total de 4 șuturi în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Din totalul de 4 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Thiago Pitarch Pinar este de 25.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 1.48 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol10.37
97
Pase decisive anticipate (xA)1.060.39
99
Pase18769.26
98
Pase reușite
163/ 187
60.37
98
Rata de reușită a pasei87.17%N/A
86
Pase-cheie41.48
94
Centrări31.11
67
Centrări reușite
1/ 3
0.37
70
Rata de Finalizare a Centrărilor33.33%N/A
69
Minute pe Asistență243 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Thiago Pitarch Pinar a asistat la 1 pase decisive în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Analizând aspectul pasei în joc, Thiago Pitarch Pinar pasează mingea aproximativ de 69.26 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 87.17. De asemenea, face aproximativ 1.48 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Thiago Pitarch Pinar de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.39 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 99 procent din jucătorii din Primera Division RFEF Group 2.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri62.22
90
Dribleuri Reușite31.11
88
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
57
Deposedat20.74
22
Offside-uri00.00
67

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.74
99
Minute pe Cartonaș Galben122 min / cartonașN/A
30
Cartonașe Peste 0.5267%
99
Foul-uri Comise51.85
82
Foul-uri ale oponenților82.96
97

Până în prezent, Thiago Pitarch Pinar a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Ei comit 1.85 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite51.85
5
Minute pe Gol Încasat49 MinuteN/A
5
Niciun gol primit00%
6
Tackle-uri62.22
96
Interceptări20.74
57
Dueluri pe Sol3613.33
92
Dueluri pe Sol Câștigate176.30
89
Dueluri Aeriene Câștigate10.37
34
Driblat00.00
99
Degajări20.74
43
Șuturi blocate00.00
42
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Thiago Pitarch Pinar nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Thiago Pitarch Pinar

Thiago Pitarch Pinar este un Mijlocaș care a jucat în 3 meciuri acest sezon de Primera Division RFEF Group 2, având un total de 243 minute. Thiago Pitarch Pinar are în medie 0.37 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Thiago Pitarch Pinar a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 21 în echipa Real Madrid Castilla CF pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 243 minute

Primește un cartonaș la fiecare 122 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 286 Jucători

Clasament Pase de gol

N/A / 286 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

10

0

2

2

0

0

597'

Total 2025/2026

25

2

8

4
0

0

1467'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.3  Pase de gol

0.3  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2024/2025

8

1

0

2
0

0

427'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.6 Goluri

0  Pase de gol

0.6  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!