David Navarro Expósito Portrait

David Navarro Expósito Statistici

Poziție : Defender
Naționalitate : Spain
Numărul tricoului : #23
Vârstă (Data nașterii) : 23 (2003-02-7)

2024/2025

2026/2027

2023/2024

2021/2022

2024/2025 & Statistici de carieră- David Navarro Expósito

3.07
Rating mediu în Primera Division RFEF Group 2Clasament Goluri Primite : 78 / 197 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2024/2025

28

0

23

7

8
0

2054'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2024/2025

54

0

51

18

14
0

4137'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru David Navarro Expósito. David Navarro Expósito a jucat un total de 54 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 3 pase decisive. David Navarro Expósito a jucat cel mai mare număr de meciuri la Primera Division RFEF Group 2 cu 54 apariții în Spania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Primera Division RFEF Group 2

1.01Încasate / 90'
23 Goluri în 28 Meciuri
59th Percentil
25%Niciun gol primit
7 Clean sheets în 28 Meciuri
35th Percentil
0.35Cartonașe în 90
8 Total cartonașe
69th Percentil

David Navarro Expósito Statistici - Detaliat

Primera Division RFEF Group 2 Statistici pentru David Navarro Expósito

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate28N/A
70
minute205473 minute în joc
73
Meciuri începute25N/A
78
Înlocuiri3N/AN/A
Eliminări4N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite231.01
59
Minute pe Gol Încasat89 MinuteN/A
59
Niciun gol primit725%
35
Tackle-uri70.31
89
Interceptări110.48
50
Dueluri pe Sol23410.30
80
Dueluri pe Sol Câștigate873.83
79
Dueluri Aeriene Câștigate40.18
27
Driblat00.00
99
Degajări100.44
57
Șuturi blocate20.09
65
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, David Navarro Expósito a încasat 23 goluri și a menținut 7 clean sheets în 28 meciuri în sezonul 2024/2025 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Acest lucru înseamnă că atunci când David Navarro Expósito este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 89 minute. În plus, a efectuat 0.31 tackle-uri și 0.48 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, David Navarro Expósito face aproximativ 0.44 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene8N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe80.35
69
Minute pe Cartonaș Galben257 min / cartonașN/A
39
Cartonașe Peste 0.5829%
86
Foul-uri Comise301.32
92
Foul-uri ale oponenților170.75
76

Până în prezent, David Navarro Expósito a primit 8 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 28 meciuri în sezonul 2024/2025 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Ei comit 1.32 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
39
Goluri + Pase decisive20.09
46
Goluri Acasă00
55
Goluri În Deplasare00
58
Goluri Așteptate (xG)0.210.01
26
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.210.01
27
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, David Navarro Expósito nu a marcat niciun gol în sezonul 2024/2025 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate20.09
28
Șuturi la poartă
1/ 2
0.04
42
Șuturi în afara porții
1/ 2
0.04
26
A lovit bara0 ori0.00
88
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
46
Precizia șutării50.00%N/A
89
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, David Navarro Expósito a efectuat un total de 2 șuturi în 28 meciuri în sezonul 2024/2025 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Din totalul de 2 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui David Navarro Expósito este de 50.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.09 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol20.09
77
Pase decisive anticipate (xA)1.610.07
69
Pase42718.80
72
Pase reușite
378/ 427
16.64
77
Rata de reușită a pasei88.52%N/A
92
Pase-cheie70.31
65
Centrări50.22
44
Centrări reușite
0/ 5
0.00
99
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
99
Minute pe Asistență1027 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, David Navarro Expósito a asistat la 2 pase decisive în 28 meciuri în sezonul 2024/2025 al competiției Primera Division RFEF Group 2. Analizând aspectul pasei în joc, David Navarro Expósito pasează mingea aproximativ de 18.80 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 88.52. De asemenea, face aproximativ 0.31 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui David Navarro Expósito de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.07 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 69 procent din jucătorii din Primera Division RFEF Group 2.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri241.06
72
Dribleuri Reușite140.62
68
Rata de Succes a Dribleurilor58.33%N/A
35
Deposedat90.40
29
Offside-uri10.04
60

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, David Navarro Expósito nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru David Navarro Expósito

David Navarro Expósito este un Fundaș care a jucat în 28 meciuri acest sezon de Primera Division RFEF Group 2, având un total de 2054 minute. David Navarro Expósito primește în medie 1.01 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 25%. Asta înseamnă că David Navarro Expósito a avut 7 meciuri dintr-un total de 28 în care nu a primit gol.

David Navarro Expósito a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 22 în echipa AD Alcorcon pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 1027 minute

Primește un cartonaș la fiecare 257 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

395 / 459 Jucători

Clasament Goluri Primite

78 / 197 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2026/2027
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2026/2027

1

0

1

0

0
0

90'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2023/2024

15

0

17

7

5
0

1198'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.28
 Primite

0.38  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2022

10

0

10

4

1
0

795'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.13
 Primite

0.11  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!