Júnior Alonso Portrait

Júnior Alonso Statistici

Echipa Naționlă : Paraguay National Team
Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Paraguay
Birthplace : Asunción - Paraguay
Numărul tricoului : #6
Vârstă (Data nașterii) : 33 (1993-02-9)
Înălțime : 185cm
Greutate : 83kg

2026

2025

2024

2022/2023

2022

2021

2020

2018/2019

Mai Multe

2017/2018

2016/2017

2016

2015

2014

2026 & Statistici de carieră- Júnior Alonso

6.73
Rating mediu în MLSClasament Goluri Primite : 189 / 254 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

8

0

14

0

1

0

720'

10

0

11

1

2

0

900'

5

0

4

1

1

1

450'

5

0

5

2

1

0

390'

Total 2026

35

0

39

8

6
1

3054'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

138

4

133

51

29

2

12026'

105

10

117

36

10

0

8920'

46

2

61

11

4

0

3735'

41

1

42

14

4

0

3690'

41

1

25

20

4

0

3542'

30

0

14

16

7

1

2528'

27

0

18

13

5

0

2354'

25

0

22

10

7

1

2234'

21

0

10

12

3

0

1779'

13

0

8

5

3

0

983'

9

1

10

2

2

0

810'

9

0

7

1

2

0

535'

8

0

14

0

1

0

720'

5

0

5

2

1

0

390'

4

0

6

0

0

0

360'

2

0

1

1

2

0

180'

2

0

3

0

0

0

180'

Total 12138

543

19

515

198

90
4

46322'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Júnior Alonso. Júnior Alonso a jucat un total de 543 meciuri, a marcat 19 goluri și a adunat 5 pase decisive. Júnior Alonso a jucat cel mai mare număr de meciuri la Serie A cu 543 apariții în Brazilia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în MLS

1.75Încasate / 90'
14 Goluri în 8 Meciuri
26th Percentil
0%Niciun gol primit
0 Clean sheets în 8 Meciuri
8th Percentil
0.13Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
37th Percentil

Júnior Alonso Statistici - Detaliat

MLS Statistici pentru Júnior Alonso

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate8N/A
7
minute72090 minute în joc
25
Meciuri începute7N/A
23
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări4N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite141.75
26
Minute pe Gol Încasat51 MinuteN/A
25
Niciun gol primit00%
8
Tackle-uri81.14
39
Interceptări71.00
64
Dueluri pe Sol355.00
13
Dueluri pe Sol Câștigate182.57
17
Dueluri Aeriene Câștigate121.71
85
Driblat60.86
21
Degajări415.86
95
Șuturi blocate20.29
62
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Júnior Alonso a încasat 14 goluri și a menținut 0 clean sheets în 8 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Acest lucru înseamnă că atunci când Júnior Alonso este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 51 minute. În plus, a efectuat 1.14 tackle-uri și 1.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Júnior Alonso face aproximativ 5.86 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.13
37
Minute pe Cartonaș Galben720 min / cartonașN/A
81
Cartonașe Peste 0.5112%
54
Foul-uri Comise50.71
27
Foul-uri ale oponenților00.00
1

Până în prezent, Júnior Alonso a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 8 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Ei comit 0.71 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
41
Goluri + Pase decisive00
26
Goluri Acasă00
58
Goluri În Deplasare00
61
Goluri Așteptate (xG)0.170.02
17
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.170.02
17
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Júnior Alonso nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției MLS. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate30.43
26
Șuturi la poartă
0/ 3
0.00
15
Șuturi în afara porții
3/ 3
0.43
39
A lovit bara0 ori0.00
71
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
40
Precizia șutării0.00%N/A
15
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Júnior Alonso a efectuat un total de 3 șuturi în 8 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Din totalul de 3 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Júnior Alonso este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.43 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
46
Pase decisive anticipate (xA)0.920.13
42
Pase50071.43
96
Pase reușite
448/ 500
64.00
96
Rata de reușită a pasei89.60%N/A
83
Pase-cheie40.57
36
Centrări30.43
37
Centrări reușite
1/ 3
0.14
45
Rata de Finalizare a Centrărilor33.33%N/A
83
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Júnior Alonso nu a asistat la niciun gol în acest sezon MLS.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.14
15
Dribleuri Reușite10.14
20
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat30.43
64
Offside-uri00.00
42

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Júnior Alonso nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Serie A Statistici pentru Júnior Alonso

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate10N/A
17
minute90090 minute în joc
40
Meciuri începute10N/A
42
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite111.1
59
Minute pe Gol Încasat82 MinuteN/A
59
Niciun gol primit110%
20
Tackle-uri161.60
59
Interceptări101.00
64
Dueluri pe Sol727.20
31
Dueluri pe Sol Câștigate383.80
36
Dueluri Aeriene Câștigate181.80
79
Driblat00.00
99
Degajări444.40
85
Șuturi blocate50.50
76
Penalty-uri Acordate Adversarilor10.10
2

Ca fundaș, Júnior Alonso a încasat 14 goluri și a menținut 0 clean sheets în 10 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Acest lucru înseamnă că atunci când Júnior Alonso este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 82 minute. În plus, a efectuat 1.60 tackle-uri și 1.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Júnior Alonso face aproximativ 4.40 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene2N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe20.2
50
Minute pe Cartonaș Galben450 min / cartonașN/A
65
Cartonașe Peste 0.5220%
74
Foul-uri Comise90.90
29
Foul-uri ale oponenților50.50
24

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
45
Goluri + Pase decisive00
28
Goluri Acasă00
57
Goluri În Deplasare00
65
Goluri Așteptate (xG)0.350.03
19
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.350.03
20
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate50.50
24
Șuturi la poartă
1/ 5
0.10
23
Șuturi în afara porții
4/ 5
0.40
28
A lovit bara0 ori0.00
75
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
44
Precizia șutării20.00%N/A
31
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
47
Pase decisive anticipate (xA)0.920.09
28
Pase51251.20
82
Pase reușite
456/ 512
45.60
83
Rata de reușită a pasei89.06%N/A
84
Pase-cheie30.30
23
Centrări00.00
15
Centrări reușite
0/ 0
0.00
30
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
30
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
8
Dribleuri Reușite00.00
12
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
12
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
47

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Copa Sudamericana Statistici pentru Júnior Alonso

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate4N/A
0
minute33584 minute în joc
0
Meciuri începute4N/A
13
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite30.81
69
Minute pe Gol Încasat112 MinuteN/A
70
Niciun gol primit250%
84
Tackle-uri00.00
9
Interceptări51.34
83
Dueluri pe Sol266.99
32
Dueluri pe Sol Câștigate205.37
76
Dueluri Aeriene Câștigate184.84
99
Driblat20.54
51
Degajări215.64
87
Șuturi blocate30.81
90
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Júnior Alonso a încasat 14 goluri și a menținut 0 clean sheets în 4 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Acest lucru înseamnă că atunci când Júnior Alonso este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 112 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 1.34 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Júnior Alonso face aproximativ 5.64 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.27
71
Minute pe Cartonaș Galben335 min / cartonașN/A
61
Cartonașe Peste 0.5125%
76
Foul-uri Comise20.54
28
Foul-uri ale oponenților10.27
22

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
65
Goluri + Pase decisive00
51
Goluri Acasă00
75
Goluri În Deplasare00
81
Goluri Așteptate (xG)0.050.01
22
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.050.01
23
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.27
23
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
37
Șuturi în afara porții
1/ 1
0.27
30
A lovit bara0 ori0.00
84
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
65
Precizia șutării0.00%N/A
37
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
71
Pase decisive anticipate (xA)0.540.15
72
Pase26370.66
99
Pase reușite
234/ 263
62.87
99
Rata de reușită a pasei88.97%N/A
96
Pase-cheie10.27
31
Centrări10.27
36
Centrări reușite
0/ 1
0.00
42
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
42
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.27
29
Dribleuri Reușite10.27
44
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
65

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Mineiro 1 Statistici pentru Júnior Alonso

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
26
minute45090 minute în joc
43
Meciuri începute5N/A
44
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite40.8
65
Minute pe Gol Încasat113 MinuteN/A
66
Niciun gol primit120%
31
Tackle-uri50.94
37
Interceptări61.12
75
Dueluri pe Sol346.38
25
Dueluri pe Sol Câștigate183.38
32
Dueluri Aeriene Câștigate142.62
95
Driblat10.19
71
Degajări193.56
83
Șuturi blocate30.56
82
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Júnior Alonso a încasat 14 goluri și a menținut 0 clean sheets în 5 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Acest lucru înseamnă că atunci când Júnior Alonso este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 113 minute. În plus, a efectuat 0.94 tackle-uri și 1.12 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Júnior Alonso face aproximativ 3.56 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii1N/AN/A
Total Cartonașe20.4
79
Minute pe Cartonaș Galben225 min / cartonașN/A
56
Cartonașe Peste 0.500%
40
Foul-uri Comise81.50
60
Foul-uri ale oponenților10.19
7

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
64
Goluri + Pase decisive00
51
Goluri Acasă00
77
Goluri În Deplasare00
78
Goluri Așteptate (xG)0.100.02
22
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.100.02
23
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate20.38
22
Șuturi la poartă
0/ 2
0.00
30
Șuturi în afara porții
2/ 2
0.38
30
A lovit bara0 ori0.00
87
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
61
Precizia șutării0.00%N/A
30
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
72
Pase decisive anticipate (xA)0.830.16
74
Pase35967.31
98
Pase reușite
318/ 359
59.62
98
Rata de reușită a pasei88.58%N/A
85
Pase-cheie10.19
20
Centrări20.38
40
Centrări reușite
1/ 2
0.19
46
Rata de Finalizare a Centrărilor50.00%N/A
94
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
15
Dribleuri Reușite00.00
24
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
24
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
64

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Amicale Internaționale Statistici pentru Júnior Alonso

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute25986 minute în joc
0
Meciuri începute3N/A
0
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite20.69
56
Minute pe Gol Încasat130 MinuteN/A
56
Niciun gol primit267%
56
Tackle-uri42.13
99
Interceptări00.00
25
Dueluri pe Sol73.73
25
Dueluri pe Sol Câștigate73.73
75
Dueluri Aeriene Câștigate21.07
75
Driblat00.00
99
Degajări10.53
25
Șuturi blocate00.00
75
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Júnior Alonso a încasat 14 goluri și a menținut 0 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Acest lucru înseamnă că atunci când Júnior Alonso este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 130 minute. În plus, a efectuat 2.13 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Júnior Alonso face aproximativ 0.53 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
44
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
44
Cartonașe Peste 0.500%
50
Foul-uri Comise00.00
25
Foul-uri ale oponenților00.00
0

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
67
Goluri + Pase decisive00
67
Goluri Acasă00
78
Goluri În Deplasare00
89
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
25
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
25
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
25
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
25
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
25
A lovit bara0 ori0.00
99
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
50
Precizia șutării0.00%N/A
25
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
78
Pase decisive anticipate (xA)0.090.05
25
Pase3418.11
0
Pase reușite
28/ 34
14.91
0
Rata de reușită a pasei82.35%N/A
50
Pase-cheie10.53
50
Centrări00.00
25
Centrări reușite
0/ 0
0.00
50
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
50
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.53
50
Dribleuri Reușite10.53
75
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
50

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Cupa Mondială Statistici pentru Júnior Alonso

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
74
minute39078 minute în joc
61
Meciuri începute4N/A
59
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite51.15
27
Minute pe Gol Încasat78 MinuteN/A
28
Niciun gol primit240%
72
Tackle-uri112.53
85
Interceptări40.92
65
Dueluri pe Sol368.29
53
Dueluri pe Sol Câștigate173.91
42
Dueluri Aeriene Câștigate30.69
44
Driblat51.15
17
Degajări81.84
61
Șuturi blocate40.92
94
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Júnior Alonso a încasat 14 goluri și a menținut 0 clean sheets în 5 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Acest lucru înseamnă că atunci când Júnior Alonso este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 78 minute. În plus, a efectuat 2.53 tackle-uri și 0.92 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Júnior Alonso face aproximativ 1.84 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.23
76
Minute pe Cartonaș Galben390 min / cartonașN/A
87
Cartonașe Peste 0.5120%
80
Foul-uri Comise30.69
39
Foul-uri ale oponenților30.69
41

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
70
Goluri + Pase decisive00
52
Goluri Acasă00
81
Goluri În Deplasare00
82
Goluri Așteptate (xG)0.250.06
50
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.250.06
50
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate30.69
47
Șuturi la poartă
1/ 3
0.23
51
Șuturi în afara porții
2/ 3
0.46
46
A lovit bara0 ori0.00
88
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
69
Precizia șutării33.33%N/A
64
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
67
Pase decisive anticipate (xA)0.190.04
11
Pase9221.18
10
Pase reușite
58/ 92
13.35
5
Rata de reușită a pasei63.04%N/A
4
Pase-cheie20.46
38
Centrări20.46
41
Centrări reușite
0/ 2
0.00
50
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
50
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.23
22
Dribleuri Reușite00.00
25
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
25
Deposedat00.00
99
Offside-uri10.23
77

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Júnior Alonso

Júnior Alonso este un Fundaș care a jucat în 8 meciuri acest sezon de MLS, având un total de 720 minute. Júnior Alonso primește în medie 1.75 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Júnior Alonso a avut 0 meciuri dintr-un total de 8 în care nu a primit gol.

Júnior Alonso a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 13 în echipa Atlanta United FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

403 / 592 Jucători

Clasament Goluri Primite

189 / 254 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

31

1

28

12

8

2

2618'

13

0

10

5

3

0

1119'

9

0

2

7

2

0

766'

8

0

8

3

2

0

720'

Total 2025

65

1

53

27

16
2

5500'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

0.96
 Primite

0.34  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

12

1

14

4

2

0

1048'

29

0

26

11

4

0

2610'

8

0

8

3

2

0

716'

6

0

2

2

0

0

353'

Total 2024

64

1

54

26

9
0

5537'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

1.2
 Primite

0.17  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

7

0

6

3

3

0

630'

Total 2022/2023

21

1

24

7

3
0

1890'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

1.33
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

31

0

29

13

4

0

2600'

1

0

0

0

0

0

6'

Total 2022

58

0

55

20

12
1

4767'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

22

1

17

9

5

0

1980'

9

0

5

5

2

0

766'

8

0

4

4

1

0

720'

12

0

4

8

1

0

1080'

5

1

6

1

1

0

450'

Total 2021

56

2

36

27

10
0

4996'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.05 Goluri

0.77
 Primite

0.23  Cartonașe

Sezon 2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

32

1

34

12

8

0

2880'

14

0

5

9

2

0

1149'

6

0

3

3

2

0

540'

Total 2020

57

1

44

26

12
0

4873'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.03 Goluri

1.06
 Primite

0.25  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

9

0

7

1

2

0

535'

2

0

1

1

2

0

180'

2

0

3

0

0

0

180'

4

0

4

1

1

0

360'

Total 2018/2019

31

0

26

9

9
0

2515'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.71
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

34

2

48

5

3

0

2779'

2

0

4

0

0

0

180'

Total 2017/2018

39

2

56

5

4
0

3229'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

1.55
 Primite

0.1  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

12

0

13

6

1

0

956'

2

0

2

0

0

0

180'

Total 2016/2017

16

0

21

6

1
0

1316'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.22
 Primite

0.09  Cartonașe

Sezon 2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2016

50

5

59

16

9
0

4479'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.13 Goluri

1.38
 Primite

0.16  Cartonașe

Sezon 2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

43

4

38

18

4

0

3793'

Total 2015

43

4

38

18

4
0

3793'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

0.9
 Primite

0.09  Cartonașe

Sezon 2014
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

30

2

35

10

1

0

2247'

Total 2014

30

2

35

10

1
0

2247'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

1.4
 Primite

0.04  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!