Paulo Díaz Portrait

Paulo Díaz Statistici

Echipa Naționlă : Chile National Team
Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Chile
Birthplace : Santa Cruz - Chile
Numărul tricoului : #27
Vârstă (Data nașterii) : 32 (1994-08-25)
Înălțime : 178cm
Greutate : 76kg

2026

2025

2024

2023

2022

2021

2019/2020

2018/2019

Mai Multe

2017/2018

2016/2017

2016

2014/2015

2013/2014

2026 & Statistici de carieră- Paulo Díaz

6.79
Rating mediu în MLSClasament Goluri Primite : -1 / 579 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

3

0

0

0

169'

Total 2026

11

0

5

4

1
0

548'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

187

13

124

86

48

4

15382'

59

6

49

22

13

1

4832'

45

6

49

11

13

3

3158'

24

0

27

9

8

2

2079'

17

2

6

10

3

0

1232'

5

0

4

1

0

0

380'

3

0

3

0

0

0

169'

Total 16178

373

27

290

149

93
10

29561'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Paulo Díaz. Paulo Díaz a jucat un total de 373 meciuri, a marcat 27 goluri și a adunat 7 pase decisive. Paulo Díaz a jucat cel mai mare număr de meciuri la Primera División cu 373 apariții în Argentina. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în MLS

1.60Încasate / 90'
3 Goluri în 3 Meciuri
35th Percentil
0%Niciun gol primit
0 Clean sheets în 3 Meciuri
9th Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
16th Percentil

Paulo Díaz Statistici - Detaliat

MLS Statistici pentru Paulo Díaz

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute16956 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
1
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări4N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite31.6
35
Minute pe Gol Încasat56 MinuteN/A
35
Niciun gol primit00%
9
Tackle-uri31.60
59
Interceptări21.07
68
Dueluri pe Sol126.39
28
Dueluri pe Sol Câștigate73.73
39
Dueluri Aeriene Câștigate42.13
91
Driblat00.00
99
Degajări189.59
99
Șuturi blocate10.53
77
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Paulo Díaz a încasat 3 goluri și a menținut 0 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Acest lucru înseamnă că atunci când Paulo Díaz este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 56 minute. În plus, a efectuat 1.60 tackle-uri și 1.07 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Paulo Díaz face aproximativ 9.59 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
16
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
16
Cartonașe Peste 0.500%
17
Foul-uri Comise21.07
49
Foul-uri ale oponenților10.53
27

Până în prezent, Paulo Díaz nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției MLS.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
41
Goluri + Pase decisive00
26
Goluri Acasă00
58
Goluri În Deplasare00
61
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
8
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
8
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Paulo Díaz nu a marcat niciun gol în sezonul 2026 al competiției MLS. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
7
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
15
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
9
A lovit bara0 ori0.00
71
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
40
Precizia șutării0.00%N/A
15
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Paulo Díaz nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026 al competiției MLS.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
45
Pase decisive anticipate (xA)0.350.19
71
Pase14979.35
98
Pase reușite
136/ 149
72.43
98
Rata de reușită a pasei91.28%N/A
91
Pase-cheie21.07
67
Centrări00.00
15
Centrări reușite
0/ 0
0.00
31
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
31
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Paulo Díaz nu a asistat la niciun gol în acest sezon MLS.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
7
Dribleuri Reușite00.00
11
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
11
Deposedat10.53
58
Offside-uri00.00
43

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Paulo Díaz nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Primera División Statistici pentru Paulo Díaz

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate5N/A
1
minute19439 minute în joc
0
Meciuri începute2N/A
1
Înlocuiri3N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite10.46
95
Minute pe Gol Încasat194 MinuteN/A
95
Niciun gol primit360%
98
Tackle-uri31.39
38
Interceptări73.25
99
Dueluri pe Sol2812.99
83
Dueluri pe Sol Câștigate177.89
95
Dueluri Aeriene Câștigate136.03
99
Driblat00.00
99
Degajări209.28
99
Șuturi blocate10.46
79
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Paulo Díaz a încasat 3 goluri și a menținut 0 clean sheets în 5 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Acest lucru înseamnă că atunci când Paulo Díaz este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 194 minute. În plus, a efectuat 1.39 tackle-uri și 3.25 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Paulo Díaz face aproximativ 9.28 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene1N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe10.46
90
Minute pe Cartonaș Galben194 min / cartonașN/A
24
Cartonașe Peste 0.5120%
72
Foul-uri Comise20.93
36
Foul-uri ale oponenților10.46
20

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
52
Goluri + Pase decisive00
36
Goluri Acasă00
65
Goluri În Deplasare00
70
Goluri Așteptate (xG)0.060.03
24
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.060.03
24
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate10.46
25
Șuturi la poartă
0/ 1
0.00
19
Șuturi în afara porții
1/ 1
0.46
37
A lovit bara0 ori0.00
77
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
53
Precizia șutării0.00%N/A
19
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
57
Pase decisive anticipate (xA)0.320.15
72
Pase13060.31
97
Pase reușite
112/ 130
51.96
97
Rata de reușită a pasei86.15%N/A
93
Pase-cheie10.46
34
Centrări00.00
12
Centrări reușite
0/ 0
0.00
27
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
27
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
8
Dribleuri Reușite00.00
10
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
10
Deposedat10.46
64
Offside-uri00.00
45

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Cupa Argentinei Statistici pentru Paulo Díaz

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate1N/A
0
minute9090 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
4
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite00
99
Minute pe Gol Încasat0 MinuteN/A
17
Niciun gol primit1100%
99
Tackle-uri11.00
66
Interceptări11.00
81
Dueluri pe Sol66.00
72
Dueluri pe Sol Câștigate66.00
97
Dueluri Aeriene Câștigate44.00
99
Driblat00.00
99
Degajări44.00
91
Șuturi blocate11.00
97
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Paulo Díaz a încasat 3 goluri și a menținut 0 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Acest lucru înseamnă că atunci când Paulo Díaz este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 0 minute. În plus, a efectuat 1.00 tackle-uri și 1.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Paulo Díaz face aproximativ 4.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
59
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
59
Cartonașe Peste 0.500%
64
Foul-uri Comise00.00
29
Foul-uri ale oponenților11.00
81

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
75
Goluri + Pase decisive00
61
Goluri Acasă00
80
Goluri În Deplasare00
91
Goluri Așteptate (xG)0.100.10
69
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.100.10
69
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate22.00
93
Șuturi la poartă
0/ 2
0.00
63
Șuturi în afara porții
2/ 2
2.00
98
A lovit bara0 ori0.00
93
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
80
Precizia șutării0.00%N/A
63
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
81
Pase decisive anticipate (xA)0.110.11
77
Pase4141.00
94
Pase reușite
37/ 41
37.00
95
Rata de reușită a pasei90.24%N/A
93
Pase-cheie11.00
83
Centrări00.00
46
Centrări reușite
0/ 0
0.00
64
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
64
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
40
Dribleuri Reușite00.00
59
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
59
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
83

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Copa Sudamericana Statistici pentru Paulo Díaz

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate2N/A
0
minute9548 minute în joc
0
Meciuri începute1N/A
0
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite10.95
55
Minute pe Gol Încasat95 MinuteN/A
55
Niciun gol primit00%
2
Tackle-uri32.84
93
Interceptări00.00
15
Dueluri pe Sol87.58
42
Dueluri pe Sol Câștigate43.79
38
Dueluri Aeriene Câștigate10.95
44
Driblat00.00
99
Degajări54.74
81
Șuturi blocate10.95
92
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Paulo Díaz a încasat 3 goluri și a menținut 0 clean sheets în 2 meciuri în sezonul 2026 al competiției MLS. Acest lucru înseamnă că atunci când Paulo Díaz este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 95 minute. În plus, a efectuat 2.84 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Paulo Díaz face aproximativ 4.74 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
31
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
31
Cartonașe Peste 0.500%
34
Foul-uri Comise00.00
9
Foul-uri ale oponenților00.00
8

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
65
Goluri + Pase decisive00
51
Goluri Acasă00
75
Goluri În Deplasare00
81
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
14
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
15
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
14
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
37
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
17
A lovit bara0 ori0.00
84
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
65
Precizia șutării0.00%N/A
37
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
71
Pase decisive anticipate (xA)0.180.17
79
Pase6258.74
95
Pase reușite
50/ 62
47.37
93
Rata de reușită a pasei80.65%N/A
59
Pase-cheie21.89
91
Centrări00.00
22
Centrări reușite
0/ 0
0.00
42
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
42
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
17
Dribleuri Reușite00.00
26
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
26
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
65

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Paulo Díaz

Paulo Díaz este un Fundaș care a jucat în 3 meciuri acest sezon de MLS, având un total de 169 minute. Paulo Díaz primește în medie 1.6 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Paulo Díaz a avut 0 meciuri dintr-un total de 3 în care nu a primit gol.

Paulo Díaz a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 10 în echipa Atlanta United FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 579 Jucători

Clasament Goluri Primite

N/A / 252 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

20

1

9

12

4

0

1592'

Total 2025

29

2

15

17

6
0

2314'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0.51
 Primite

0.23  Cartonașe

Sezon 2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

21

2

13

10

3

0

1829'

2

0

1

1

0

0

180'

Total 2024

38

3

26

19

7
1

3359'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.1 Goluri

0.64
 Primite

0.15  Cartonașe

Sezon 2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

2

14

16

6

0

2285'

2

0

1

1

1

0

180'

Total 2023

38

3

26

20

9
1

3185'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.08 Goluri

0.55
 Primite

0.24  Cartonașe

Sezon 2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

24

2

18

9

7

0

1997'

2

0

0

2

0

0

110'

Total 2022

47

2

37

18

12
0

3839'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

0.81
 Primite

0.32  Cartonașe

Sezon 2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

28

1

17

13

3

0

2462'

Total 2021

40

2

32

14

8
1

3541'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

0.62
 Primite

0.11  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

1

2

1

0

270'

Total 2019/2020

24

2

14

14

6
1

1826'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.82
 Primite

0.35  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

24

0

27

9

8

2

2079'

3

0

3

0

0

0

200'

Total 2018/2019

40

0

39

13

11
2

3211'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.17
 Primite

0.39  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

21

2

12

10

12

2

1867'

Total 2017/2018

32

3

18

17

13
2

2608'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.1 Goluri

0.58
 Primite

0.58  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

19

3

21

4

6

0

1547'

Total 2016/2017

32

4

37

6

10
0

2574'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.17 Goluri

1.22
 Primite

0.35  Cartonașe

Sezon 2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

1

3

0

0

0

132'

Total 2016

17

1

9

5

1
0

726'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.92
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

28

6

39

5

10

2

2369'

Total 2014/2015

29

6

39

5

10
2

2380'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.23 Goluri

1.48
 Primite

0.42  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

0

10

5

3

1

787'

Total 2013/2014

16

0

10

5

3
1

787'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.14
 Primite

0.34  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!