
Per van Loon Statistici
2026/2027
2025/2026
2024/2025
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Per van Loon. Per van Loon a jucat un total de 38 meciuri, a marcat 1 goluri și a adunat 2 pase decisive. Per van Loon a jucat cel mai mare număr de meciuri la Eerste Divisie cu 38 apariții în Olanda. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Eredivisie
Eredivisie Statistici pentru Per van Loon
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 7 | N/A | 22 |
| minute | 350 | 50 minute în joc | 10 |
| Meciuri începute | 4 | N/A | 17 |
| Înlocuiri | 3 | N/A | N/A |
| Eliminări | 4 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 16 | 4.11 | 1 |
| Minute pe Gol Încasat | 22 Minute | N/A | 1 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | 37 |
| Tackle-uri | 11 | 2.83 | 93 |
| Interceptări | 4 | 1.03 | 70 |
| Dueluri pe Sol | 42 | 10.80 | 79 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 20 | 5.14 | 71 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 5 |
| Driblat | 8 | 2.06 | 2 |
| Degajări | 12 | 3.09 | 74 |
| Șuturi blocate | 1 | 0.26 | 53 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Ca fundaș, Per van Loon a încasat 16 goluri și a menținut 0 clean sheets în 7 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Eredivisie. Acest lucru înseamnă că atunci când Per van Loon este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 22 minute. În plus, a efectuat 2.83 tackle-uri și 1.03 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Per van Loon face aproximativ 3.09 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | 40 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | 40 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | 41 |
| Foul-uri Comise | 4 | 1.03 | 58 |
| Foul-uri ale oponenților | 2 | 0.51 | 26 |
Până în prezent, Per van Loon nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Eredivisie.
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | 46 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | 26 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | 60 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | 61 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.13 | 0.03 | 25 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.13 | 0.03 | 25 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Per van Loon nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Eredivisie. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 3 | 0.77 | 41 |
| Șuturi la poartă | 0/ 3 | 0.00 | 24 |
| Șuturi în afara porții | 3/ 3 | 0.77 | 54 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 84 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | 46 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | 24 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Până în prezent, Per van Loon a efectuat un total de 3 șuturi în 7 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Eredivisie. Din totalul de 3 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 3 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Per van Loon este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.77 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | 45 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.26 | 0.07 | 15 |
| Pase | 71 | 18.26 | 7 |
| Pase reușite | 53/ 71 | 13.63 | 9 |
| Rata de reușită a pasei | 74.65% | N/A | 21 |
| Pase-cheie | 3 | 0.77 | 41 |
| Centrări | 7 | 1.80 | 64 |
| Centrări reușite | 1/ 7 | 0.26 | 57 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 14.29% | N/A | 43 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Până în prezent, Per van Loon nu a asistat la niciun gol în acest sezon Eredivisie.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 8 | 2.06 | 80 |
| Dribleuri Reușite | 7 | 1.80 | 93 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 87.50% | N/A | 91 |
| Deposedat | 7 | 1.80 | 5 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | 56 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Per van Loon nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
KNVB Cup Statistici pentru Per van Loon
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 1 | N/A | -1 |
| minute | 7 | 7 minute în joc | -1 |
| Meciuri începute | 0 | N/A | -1 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 0 | N/A | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 1 | 12.86 | -1 |
| Minute pe Gol Încasat | 7 Minute | N/A | -1 |
| Niciun gol primit | 0 | 0% | -1 |
| Tackle-uri | 1 | 12.86 | -1 |
| Interceptări | 0 | 0.00 | -1 |
| Dueluri pe Sol | 3 | 38.57 | -1 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 1 | 12.86 | -1 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | -1 |
| Driblat | 1 | 12.86 | -1 |
| Degajări | 0 | 0.00 | -1 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | -1 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | -1 |
Ca fundaș, Per van Loon a încasat 16 goluri și a menținut 0 clean sheets în 1 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Eredivisie. Acest lucru înseamnă că atunci când Per van Loon este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 7 minute. În plus, a efectuat 12.86 tackle-uri și 0.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Per van Loon face aproximativ 0.00 degajări în același timp.
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 0 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 0 | 0 | -1 |
| Minute pe Cartonaș Galben | Fără cartonașe | N/A | -1 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 0 | 0% | -1 |
| Foul-uri Comise | 0 | 0.00 | -1 |
| Foul-uri ale oponenților | 0 | 0.00 | -1 |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 | -1 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 | -1 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 | -1 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 | -1 |
| Goluri Așteptate (xG) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A | N/A |
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 0 | 0.00 | -1 |
| Șuturi la poartă | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Șuturi în afara porții | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | -1 |
| Rata de conversie a șuturilor | 0.00% | N/A | -1 |
| Precizia șutării | 0.00% | N/A | -1 |
| Șuturi per gol marcat | 0.00 | N/A | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 | -1 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 0.00 | 0.00 | -1 |
| Pase | 2 | 25.71 | -1 |
| Pase reușite | 1/ 2 | 12.86 | -1 |
| Rata de reușită a pasei | 50.00% | N/A | -1 |
| Pase-cheie | 0 | 0.00 | -1 |
| Centrări | 0 | 0.00 | -1 |
| Centrări reușite | 0/ 0 | 0.00 | -1 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 0.00% | N/A | -1 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | -1 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | -1 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | -1 |
| Deposedat | 0 | 0.00 | -1 |
| Offside-uri | 0 | 0.00 | -1 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Per van Loon este un Fundaș care a jucat în 7 meciuri acest sezon de Eredivisie, având un total de 350 minute. Per van Loon primește în medie 4.11 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Per van Loon a avut 0 meciuri dintr-un total de 7 în care nu a primit gol.
Per van Loon a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 13 în echipa Willem II pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)
Fără pase decisive
Fără cartonașe
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Goluri Primite
Sezon 2025/2026
Goluri /90 min
Primite /90 min
0.1 Goluri
0.61
Primite
0 Cartonașe
Sezon 2025
Goluri /90 min
Primite /90 min
0 Goluri
3.53
Primite
0 Cartonașe