Justin Mathieu Statistici

Club : FC Oss
Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Central Ofensiv
Naționalitate : Netherlands
Birthplace : Goirle - Netherlands
Numărul tricoului : #11
Vârstă (Data nașterii) : 30 (1996-04-12)
Înălțime : 174cm
Greutate : 70kg

2026/2027

2025/2026

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Mai Multe

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2026/2027 & Statistici de carieră- Justin Mathieu

6.83
Rating mediu în Eerste DivisieClasament Pase de gol : 4 / 315 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

10

0

5

3

0

0

667'

Total 2026/2027

10

0

5

3
0

0

667'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

197

42

13

27

3

7

12720'

25

0

0

4

0

0

949'

7

1

2

2

0

0

402'

4

0

0

0

0

0

71'

1

0

0

0

0

0

-8'

Total 2026/2027

257

48

16

35
3

7

15437'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Justin Mathieu. Justin Mathieu a jucat un total de 257 meciuri, a marcat 48 goluri și a adunat 13 pase decisive. Justin Mathieu a jucat cel mai mare număr de meciuri la Eerste Divisie cu 257 apariții în Olanda. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Eerste Divisie

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
47 Percentil
0.67Pase de gol în 90
5 Total pase decisive
99 Percentil
0.67G+P per 90
Total contribuții la 5 goluri
89 Percentil
0.02xG Per 90'
0.18 Goluri anticipate
19 Percentil
0.52xA Per 90
3.83 Pase decisive anticipate
99 Percentil
0.40Cartonașe în 90
3 Total cartonașe
92 Percentil

Justin Mathieu Statistici - Detaliat

Eerste Divisie Statistici pentru Justin Mathieu

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate10N/A
42
minute66767 minute în joc
37
Meciuri începute8N/A
44
Înlocuiri2N/AN/A
Eliminări1N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
47
Goluri + Pase decisive50.67
89
Goluri Acasă00
60
Goluri În Deplasare00
66
Goluri Așteptate (xG)0.180.02
19
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.180.02
19
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Justin Mathieu nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Eerste Divisie. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate40.54
27
Șuturi la poartă
0/ 4
0.00
24
Șuturi în afara porții
4/ 4
0.54
41
A lovit bara0 ori0.00
77
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
47
Precizia șutării0.00%N/A
24
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Justin Mathieu a efectuat un total de 4 șuturi în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Eerste Divisie. Din totalul de 4 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 4 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Justin Mathieu este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 0.54 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol50.67
99
Pase decisive anticipate (xA)3.830.52
99
Pase24833.51
41
Pase reușite
191/ 248
25.81
44
Rata de reușită a pasei77.02%N/A
38
Pase-cheie141.89
86
Centrări263.51
82
Centrări reușite
3/ 26
0.41
69
Rata de Finalizare a Centrărilor11.54%N/A
45
Minute pe Asistență133 Minute pe AsistențăN/AN/A

Până în prezent, Justin Mathieu a asistat la 5 pase decisive în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Eerste Divisie. Analizând aspectul pasei în joc, Justin Mathieu pasează mingea aproximativ de 33.51 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 77.02. De asemenea, face aproximativ 1.89 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Justin Mathieu de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.52 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 99 procent din jucătorii din Eerste Divisie.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri91.22
56
Dribleuri Reușite50.68
64
Rata de Succes a Dribleurilor55.56%N/A
69
Deposedat50.68
45
Offside-uri40.54
92

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene3N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe30.4
92
Minute pe Cartonaș Galben222 min / cartonașN/A
40
Cartonașe Peste 0.5330%
91
Foul-uri Comise50.68
21
Foul-uri ale oponenților91.22
63

Până în prezent, Justin Mathieu a primit 3 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Eerste Divisie. Ei comit 0.68 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite121.62
51
Minute pe Gol Încasat56 MinuteN/A
52
Niciun gol primit110%
41
Tackle-uri60.81
25
Interceptări40.54
35
Dueluri pe Sol445.95
12
Dueluri pe Sol Câștigate202.70
13
Dueluri Aeriene Câștigate00.00
3
Driblat20.27
33
Degajări81.08
31
Șuturi blocate30.41
68
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuri87.5%
Penalty-uri Executate08
Penalty-uri Marcate07
Penalty-uri Ratate01

Până în prezent, Justin Mathieu a executat 8 lovituri de pedeapsă în întreaga carieră. Din acestea, Justin Mathieu a marcat 7 penalty-uri, în timp ce a ratat 1. Rata generală de conversie a penalty-urilor pentru Justin Mathieu este 87.5%.

Analiza Statistică pentru Justin Mathieu

Justin Mathieu este un Mijlocaș care a jucat în 10 meciuri acest sezon de Eerste Divisie, având un total de 667 minute. Justin Mathieu are în medie 0.67 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Justin Mathieu a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 13 în echipa FC Oss pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Dă o pasă de gol la fiecare 133 minute

Primește un cartonaș la fiecare 222 minute

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 7 / 8 penalty-uri
Ratate 1 / 8 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: 88%
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

183 / 315 Jucători

Clasament Pase de gol

4 / 315 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2025/2026

1

0

0

0
0

0

11'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

-8'

Total 2023/2024

21

2

0

2
0

0

1138'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.16 Goluri

0  Pase de gol

0.16  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

17

8

2

4

0

4

1453'

Total 2022/2023

17

8

2

4
0

4

1453'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.5 Goluri

0.12  Pase de gol

0.25  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

33

5

2

2

0

0

2503'

Total 2021/2022

33

5

2

2
0

0

2503'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.18 Goluri

0.07  Pase de gol

0.07  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

8

0

0

0

0

0

176'

Total 2020/2021

8

0

0

0
0

0

176'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

16

0

0

2

0

0

645'

Total 2019/2020

17

2

0

2
0

0

735'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0.28  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

15

5

2

4

1

1

1200'

9

0

0

2

0

0

304'

2

1

1

0

0

0

160'

Total 2018/2019

26

6

3

6
1

1

1664'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.38 Goluri

0.15  Pase de gol

0.3  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

29

5

2

3

0

1

1745'

3

0

1

1

0

0

161'

Total 2017/2018

34

6

4

4
0

1

1973'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.26 Goluri

0.1  Pase de gol

0.15  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

36

10

0

6

1

1

2492'

1

0

0

1

0

0

10'

Total 2016/2017

37

10

0

7
1

1

2502'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.36 Goluri

0  Pase de gol

0.22  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

4

0

0

0

0

0

71'

5

0

0

0

0

0

243'

Total 2015/2016

9

0

0

0
0

0

314'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

34

8

0

4

1

0

1944'

1

0

0

0

0

0

71'

Total 2014/2015

35

8

0

4
1

0

2015'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.37 Goluri

0  Pase de gol

0.23  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

9

1

0

1

0

0

286'

Total 2013/2014

9

1

0

1
0

0

286'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.31 Goluri

0  Pase de gol

0.31  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!