Denzel Eijken Statistici

Poziție : Mijlocaș - Mijlocaș Central Ofensiv
Naționalitate : Netherlands
Birthplace : Netherlands - Netherlands
Numărul tricoului : #18
Vârstă (Data nașterii) : 23 (2003-10-16)

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 & Statistici de carieră- Denzel Eijken

6.42
Rating mediu în Eerste DivisieClasament Pase de gol : -1 / 315 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

4

0

0

0

0

0

173'

Total 2026/2027

4

0

0

0
0

0

173'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

9

0

0

0

0

0

382'

1

0

0

0

0

0

12'

Total 2026/2027

10

0

0

0
0

0

394'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Denzel Eijken. Denzel Eijken a jucat un total de 10 meciuri, a marcat 0 goluri și a adunat 0 pase decisive. Denzel Eijken a jucat cel mai mare număr de meciuri la Eerste Divisie cu 10 apariții în Olanda. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Eerste Divisie

0.00Goluri în 90
0 Total goluri
47 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
50 Percentil
0.00G+P per 90
Total contribuții la 0 goluri
30 Percentil
0.09xG Per 90'
0.18 Goluri anticipate
44 Percentil
0.02xA Per 90
0.03 Pase decisive anticipate
0 Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
31 Percentil

Denzel Eijken Statistici - Detaliat

Eerste Divisie Statistici pentru Denzel Eijken

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate4N/A
0
minute17343 minute în joc
0
Meciuri începute3N/A
4
Înlocuiri1N/AN/A
Eliminări4N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
47
Goluri + Pase decisive00
30
Goluri Acasă00
60
Goluri În Deplasare00
66
Goluri Așteptate (xG)0.180.09
44
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.180.09
44
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Denzel Eijken nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Eerste Divisie. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate42.08
78
Șuturi la poartă
0/ 4
0.00
24
Șuturi în afara porții
4/ 4
2.08
94
A lovit bara0 ori0.00
77
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
46
Precizia șutării0.00%N/A
24
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Denzel Eijken a efectuat un total de 4 șuturi în 4 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Eerste Divisie. Din totalul de 4 șuturi, 0 au fost pe poartă, iar celelalte 4 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Denzel Eijken este de 0.00%. Marchează un gol la fiecare 0.00 șuturi efectuate și realizează 2.08 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
50
Pase decisive anticipate (xA)0.030.02
0
Pase2412.49
1
Pase reușite
14/ 24
7.28
1
Rata de reușită a pasei58.33%N/A
3
Pase-cheie00.00
8
Centrări21.04
53
Centrări reușite
0/ 2
0.00
36
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
37
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Denzel Eijken nu a asistat la niciun gol în acest sezon Eerste Divisie.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri21.04
51
Dribleuri Reușite10.52
52
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
62
Deposedat10.52
55
Offside-uri00.00
52

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
31
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
31
Cartonașe Peste 0.500%
32
Foul-uri Comise10.52
15
Foul-uri ale oponenților10.52
21

Până în prezent, Denzel Eijken nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției Eerste Divisie.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite52.6
5
Minute pe Gol Încasat35 MinuteN/A
6
Niciun gol primit00%
18
Tackle-uri31.56
57
Interceptări10.52
34
Dueluri pe Sol136.76
17
Dueluri pe Sol Câștigate84.16
42
Dueluri Aeriene Câștigate31.56
69
Driblat10.52
13
Degajări10.52
13
Șuturi blocate00.00
30
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Denzel Eijken nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Denzel Eijken

Denzel Eijken este un Mijlocaș care a jucat în 4 meciuri acest sezon de Eerste Divisie, având un total de 173 minute. Denzel Eijken are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Denzel Eijken a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 12 în echipa BV De Graafschap pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 315 Jucători

Clasament Pase de gol

N/A / 315 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

5

0

0

0

0

0

209'

Total 2025/2026

5

0

0

0
0

0

209'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

1

0

0

0

0

0

12'

Total 2025

1

0

0

0
0

0

12'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!