Saman Fallah Portrait

Saman Fallah Statistici

Echipa Naționlă : Iran National Team
Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Iran
Birthplace : Iran - Iran
Vârstă (Data nașterii) : 25 (2001-05-12)
Înălțime : 191cm
Greutate : 80kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2026/2027 & Statistici de carieră- Saman Fallah

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2026/2027

13

0

6

8

1
0

1170'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

7

0

6

2

0

0

630'

4

0

1

2

1

0

329'

4

0

0

3

0

0

212'

Total 2026/2027

102

1

78

41

13
0

8604'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Saman Fallah. Saman Fallah a jucat un total de 102 meciuri, a marcat 1 goluri și a adunat 0 pase decisive. Saman Fallah a jucat cel mai mare număr de meciuri la Persian Gulf Pro League cu 102 apariții în Iran. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în Persian Gulf Pro League

0.30Încasate / 90'
3 Goluri în 10 Meciuri
70%Niciun gol primit
7 Clean sheets în 10 Meciuri
0.10Cartonașe în 90
1 Total cartonașe
-1 Percentil

Saman Fallah Statistici - Detaliat

Persian Gulf Pro League Statistici pentru Saman Fallah

SintezăTotalPer 90 de minute
Meciuri Jucate10N/A
minute90090 minute în joc

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %
Goluri Primite30.3
Minute pe Gol Încasat300 MinuteN/A
Niciun gol primit770%

Ca fundaș, Saman Fallah a încasat 3 goluri și a menținut 7 clean sheets în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Persian Gulf Pro League. Acest lucru înseamnă că atunci când Saman Fallah este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 300 minute.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minute
Cartonașe Galbene1N/A
Cartonașe Roșii0N/A
Total Cartonașe10.1
Minute pe Cartonaș Galben900 min / cartonașN/A

Până în prezent, Saman Fallah a primit 1 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 10 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Persian Gulf Pro League.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minute
Goluri Marcate00
Goluri + Pase decisive00
Goluri Acasă00
Goluri În Deplasare00
Minute per Gol0 Minute per GolN/A

Până în prezent, Saman Fallah nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției Persian Gulf Pro League. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minute
Pase de gol00
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/A

Până în prezent, Saman Fallah nu a asistat la niciun gol în acest sezon Persian Gulf Pro League.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minute
DribleuriNeînregistratN/A
Dribleuri ReușiteN/AN/A
Rata de Succes a DribleurilorN/AN/A
Offside-uriN/AN/A

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Saman Fallah nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

AFC Champions League Statistici pentru Saman Fallah

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
88
minute27090 minute în joc
92
Meciuri începute3N/A
93
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite31
57
Minute pe Gol Încasat90 MinuteN/A
60
Niciun gol primit133%
88
Tackle-uri00.00
16
Interceptări31.00
67
Dueluri pe Sol134.33
20
Dueluri pe Sol Câștigate82.67
37
Dueluri Aeriene Câștigate51.67
82
Driblat00.00
99
Degajări155.00
93
Șuturi blocate00.00
58
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Saman Fallah a încasat 3 goluri și a menținut 7 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției Persian Gulf Pro League. Acest lucru înseamnă că atunci când Saman Fallah este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 90 minute. În plus, a efectuat 0.00 tackle-uri și 1.00 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Saman Fallah face aproximativ 5.00 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
72
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
72
Cartonașe Peste 0.500%
72
Foul-uri Comise31.00
63
Foul-uri ale oponenților20.67
59

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
77
Goluri + Pase decisive00
67
Goluri Acasă00
87
Goluri În Deplasare00
89
Goluri Așteptate (xG)0.100.03
44
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.100.03
44
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate20.67
49
Șuturi la poartă
0/ 2
0.00
58
Șuturi în afara porții
2/ 2
0.67
58
A lovit bara0 ori0.00
91
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
78
Precizia șutării0.00%N/A
58
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
82
Pase decisive anticipate (xA)0.290.10
53
Pase15752.33
81
Pase reușite
134/ 157
44.67
79
Rata de reușită a pasei85.35%N/A
57
Pase-cheie10.33
40
Centrări00.00
35
Centrări reușite
0/ 0
0.00
63
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
63
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri20.67
44
Dribleuri Reușite10.33
46
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
69
Deposedat00.00
99
Offside-uri00.00
78

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Analiza Statistică pentru Saman Fallah

Saman Fallah este un Fundaș care a jucat în 10 meciuri acest sezon de Persian Gulf Pro League, având un total de 900 minute. Saman Fallah primește în medie 0.3 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 70%. Asta înseamnă că Saman Fallah a avut 7 meciuri dintr-un total de 10 în care nu a primit gol.

Saman Fallah a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 7 în echipa Esteghlal FC pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

111 / 243 Jucători

Clasament Goluri Primite

12 / 108 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

7

0

6

2

0

0

630'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2025/2026

29

1

17

12

4
0

2284'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0.56
 Primite

0.19  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

0

2

1

0

239'

Total 2024/2025

26

0

29

9

3
0

2238'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.31
 Primite

0.06  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2023/2024

18

0

15

5

2
0

1438'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

Total 2022/2023

8

0

3

4

0
0

720'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

0.38
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

0

0

3

0

0

212'

Total 2021/2022

12

0

9

4

3
0

932'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1
 Primite

0.2  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!