Martin Ens Statistici

Poziție : Midfielder
Naționalitate : Germania
Numărul tricoului : #5
Vârstă (Data nașterii) : 24 (2001-12-20)

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2025/2026 & Statistici de carieră- Martin Ens

6.27
Rating mediu în 3. LigaClasament Pase de gol : 452 / 460 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

36

3

0

8

0

0

3240'

Total 2025/2026

36

3

0

8
0

0

3240'

Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

36

3

0

8

0

0

3240'

31

5

0

6

0

0

2761'

Total 2025/2026

67

8

0

14
0

0

6001'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Martin Ens. Martin Ens a jucat un total de 67 meciuri, a marcat 8 goluri și a adunat 0 pase decisive. Martin Ens a jucat cel mai mare număr de meciuri la 3. Liga cu 67 apariții în Germania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în 3. Liga

0.08Goluri în 90
3 Total goluri
50 Percentil
0.00Pase de gol în 90
0 Total pase decisive
32 Percentil
0.08G+P per 90
Total contribuții la 3 goluri
28 Percentil
0.06xG Per 90'
1.93 Goluri anticipate
53 Percentil
0.02xA Per 90
0.59 Pase decisive anticipate
30 Percentil
0.22Cartonașe în 90
8 Total cartonașe
53 Percentil

Martin Ens Statistici - Detaliat

3. Liga Statistici pentru Martin Ens

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate36N/A
97
minute324090 minute în joc
99
Meciuri începute36N/A
98
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări0N/AN/A

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate30.08
50
Goluri + Pase decisive30.08
28
Goluri Acasă10.06
49
Goluri În Deplasare20.11
61
Goluri Așteptate (xG)1.930.06
53
xG Fără Penalty-uri (npxG)1.930.06
55
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol1080 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Martin Ens a marcat 3 goluri în 36 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga. Din totalul de 3 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 2 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Martin Ens pe 90 de minute este de 0.08. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Martin Ens sunt de 3 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.08 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.06. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Martin Ens la 1.93, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 55 al jucătorilor din 3. Liga.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate20.06
41
Șuturi la poartă
1/ 2
0.03
61
Șuturi în afara porții
1/ 2
0.03
40
A lovit bara0 ori0.00
94
Rata de conversie a șuturilor150.00%N/A
84
Precizia șutării50.00%N/A
86
Șuturi per gol marcat0.67N/AN/A

Până în prezent, Martin Ens a efectuat un total de 2 șuturi în 36 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga. Din totalul de 2 șuturi, 1 au fost pe poartă, iar celelalte 1 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Martin Ens este de 50.00%. Marchează un gol la fiecare 0.67 șuturi efectuate și realizează 0.06 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
32
Pase decisive anticipate (xA)0.590.02
30
Pase3018.85
93
Pase reușite
283/ 301
8.32
95
Rata de reușită a pasei94.02%N/A
97
Pase-cheie00.00
42
Centrări10.03
43
Centrări reușite
0/ 1
0.00
59
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
60
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Martin Ens nu a asistat la niciun gol în acest sezon 3. Liga.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri00.00
34
Dribleuri Reușite00.00
41
Rata de Succes a Dribleurilor0.00%N/A
41
Deposedat00.00
99
Offside-uri10.03
82

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene8N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe80.22
53
Minute pe Cartonaș Galben405 min / cartonașN/A
57
Cartonașe Peste 0.5822%
78
Foul-uri Comise30.09
47
Foul-uri ale oponenților20.06
43

Până în prezent, Martin Ens a primit 8 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 36 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga. Ei comit 0.09 faulturi pe 90 de minute.

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite391.08
87
Minute pe Gol Încasat83 MinuteN/A
87
Niciun gol primit925%
72
Tackle-uri20.06
61
Interceptări70.21
72
Dueluri pe Sol521.53
49
Dueluri pe Sol Câștigate230.68
63
Dueluri Aeriene Câștigate130.38
86
Driblat00.00
99
Degajări90.26
78
Șuturi blocate10.03
65
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Martin Ens nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Martin Ens

Martin Ens este un Mijlocaș care a jucat în 36 meciuri acest sezon de 3. Liga, având un total de 3240 minute. Martin Ens are în medie 0 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.

Martin Ens a marcat un total de 3 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 7 în echipa SC Verl 1924 pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 1080 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

229 / 460 Jucători

Clasament Pase de gol

452 / 460 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

Total 2024/2025

12

2

0

0
0

0

998'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.2 Goluri

0  Pase de gol

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Pase de gol
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
PEN
Penalty-uri Marcate
Minute
Minute Jucate

21

3

0

6

0

0

1861'

Total 2023/2024

21

3

0

6
0

0

1861'

Goluri /90 min

Pase de gol /90 min

Cartonașe /90 min

0.15 Goluri

0  Pase de gol

0.29  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!