Leon Guwara Portrait

Leon Guwara Statistici

Echipa Naționlă : Gambia National Team
Poziție : Fundaș - Fundaș Stânga
Naționalitate : Germany
Picior principal : Stângaci
Numărul tricoului : #25
Vârstă (Data nașterii) : 30 (1996-06-28)
Înălțime : 184cm
Greutate : 83kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mai Multe

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2026/2027 & Statistici de carieră- Leon Guwara

6.69
Rating mediu în 2. BundesligaClasament Goluri Primite : -1 / 252 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

3

0

3

0

0

0

220'

Total 2026/2027

3

0

3

0

0
0

220'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

66

1

84

8

10

1

5156'

59

2

57

10

1

0

3809'

44

0

65

4

2

2

3506'

27

1

23

11

2

1

2164'

20

1

15

6

0

0

1564'

18

0

30

2

3

1

1187'

7

0

5

2

0

0

414'

6

1

3

2

1

0

462'

Total 2026/2027

249

6

284

45

19
5

18442'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Leon Guwara. Leon Guwara a jucat un total de 249 meciuri, a marcat 6 goluri și a adunat 7 pase decisive. Leon Guwara a jucat cel mai mare număr de meciuri la 2. Bundesliga cu 249 apariții în Germania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în 2. Bundesliga

1.23Încasate / 90'
3 Goluri în 3 Meciuri
64th Percentil
0%Niciun gol primit
0 Clean sheets în 3 Meciuri
3rd Percentil
0.00Cartonașe în 90
0 Total cartonașe
32nd Percentil

Leon Guwara Statistici - Detaliat

2. Bundesliga Statistici pentru Leon Guwara

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate3N/A
0
minute22073 minute în joc
0
Meciuri începute3N/A
6
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări3N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite31.23
64
Minute pe Gol Încasat73 MinuteN/A
64
Niciun gol primit00%
3
Tackle-uri31.23
40
Interceptări31.23
74
Dueluri pe Sol135.32
12
Dueluri pe Sol Câștigate93.68
32
Dueluri Aeriene Câștigate10.41
23
Driblat00.00
99
Degajări72.86
71
Șuturi blocate20.82
87
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Leon Guwara a încasat 3 goluri și a menținut 0 clean sheets în 3 meciuri în sezonul 2026/2027 al competiției 2. Bundesliga. Acest lucru înseamnă că atunci când Leon Guwara este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 73 minute. În plus, a efectuat 1.23 tackle-uri și 1.23 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Leon Guwara face aproximativ 2.86 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene0N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe00
32
Minute pe Cartonaș GalbenFără cartonașeN/A
32
Cartonașe Peste 0.500%
32
Foul-uri Comise10.41
14
Foul-uri ale oponenților41.64
83

Până în prezent, Leon Guwara nu a primit nicio avertizare (cartonaș galben sau roșu) în acest sezon al competiției 2. Bundesliga.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate00
56
Goluri + Pase decisive00
32
Goluri Acasă00
68
Goluri În Deplasare00
74
Goluri Așteptate (xG)0.000.00
8
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.000.00
8
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol0 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Leon Guwara nu a marcat niciun gol în sezonul 2026/2027 al competiției 2. Bundesliga. Vom vedea cum se descurcă în meciurile viitoare.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
8
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
21
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
10
A lovit bara0 ori0.00
81
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
56
Precizia șutării0.00%N/A
21
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Leon Guwara nu a efectuat niciun șut în sezonul 2026/2027 al competiției 2. Bundesliga.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
54
Pase decisive anticipate (xA)0.140.06
10
Pase6727.41
21
Pase reușite
53/ 67
21.68
25
Rata de reușită a pasei79.10%N/A
47
Pase-cheie10.41
27
Centrări62.45
72
Centrări reușite
1/ 6
0.41
67
Rata de Finalizare a Centrărilor16.67%N/A
58
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Leon Guwara nu a asistat la niciun gol în acest sezon 2. Bundesliga.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri20.82
42
Dribleuri Reușite10.41
41
Rata de Succes a Dribleurilor50.00%N/A
70
Deposedat10.41
60
Offside-uri00.00
60

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Leon Guwara nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Leon Guwara

Leon Guwara este un Fundaș care a jucat în 3 meciuri acest sezon de 2. Bundesliga, având un total de 220 minute. Leon Guwara primește în medie 1.23 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 0%. Asta înseamnă că Leon Guwara a avut 0 meciuri dintr-un total de 3 în care nu a primit gol.

Leon Guwara a marcat un total de 0 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 22 în echipa FC Energie Cottbus pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare N/A minute (Fără goluri)

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

N/A / 252 Jucători

Clasament Goluri Primite

N/A / 118 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2025/2026
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

0

13

2

0

0

886'

2

0

0

1

0

0

108'

Total 2025/2026

17

0

13

3

0
0

994'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.32
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

0

3

0

0

0

208'

Total 2024/2025

4

0

3

0

0
0

208'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.3
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

22

0

16

5

1

0

1139'

Total 2023/2024

22

0

16

5

1
0

1139'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.26
 Primite

0.08  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

20

0

27

4

4

1

1753'

1

0

2

0

0

0

79'

Total 2022/2023

21

0

29

4

4
1

1832'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.39
 Primite

0.26  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

18

1

16

3

1

0

1013'

1

0

0

0

0

0

31'

Total 2021/2022

19

1

16

3

1
0

1044'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

1.42
 Primite

0.09  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

17

0

34

1

0

0

1388'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2020/2021

19

0

35

1

0
0

1479'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.2
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

0

17

2

2

2

1238'

3

1

1

1

1

0

202'

Total 2019/2020

20

1

20

3

3
2

1620'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.24
 Primite

0.29  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

12

0

14

1

0

0

880'

2

0

1

1

0

0

170'

Total 2018/2019

14

0

15

2

0
0

1050'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.43
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

25

0

38

1

5

0

2170'

2

0

3

1

0

0

180'

Total 2017/2018

27

0

41

2

5
0

2350'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.58
 Primite

0.21  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

17

0

25

2

3

1

1097'

Total 2016/2017

17

0

25

2

3
1

1097'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.05
 Primite

0.25  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

1

0

5

0

0

0

90'

18

2

25

3

0

0

1576'

1

0

0

0

0

0

16'

Total 2015/2016

20

2

30

3

0
0

1682'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

5
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

1

23

11

2

1

2164'

Total 2014/2015

28

1

24

11

2
1

2254'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

0.96
 Primite

0.12  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

19

1

14

6

0

0

1474'

Total 2013/2014

19

1

14

6

0
0

1474'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.06 Goluri

0.85
 Primite

0  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!