Jannik Müller Portrait

Jannik Müller Statistici

Poziție : Fundaș - Fundaș Central
Naționalitate : Germany
Picior principal : Dreptaci
Numărul tricoului : #24
Vârstă (Data nașterii) : 32 (1994-01-18)
Înălțime : 187cm
Greutate : 77kg

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mai Multe

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2025/2026 & Statistici de carieră- Jannik Müller

6.13
Rating mediu în 3. LigaClasament Goluri Primite : 11 / 197 Jucători
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

37

1

32

19

6

0

3326'

Total 2025/2026

37

1

32

19

6
0

3326'

Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

138

7

151

35

29

1

10082'

96

3

77

36

14

0

7203'

25

0

28

8

6

1

1926'

25

0

28

6

3

0

1804'

16

0

27

3

5

0

1133'

10

0

18

1

1

0

880'

Total 2026/2027

313

10

339

90

58
2

23298'

Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Jannik Müller. Jannik Müller a jucat un total de 313 meciuri, a marcat 10 goluri și a adunat 2 pase decisive. Jannik Müller a jucat cel mai mare număr de meciuri la 2. Bundesliga cu 313 apariții în Germania. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.

Statistici pe 90 de minute în 3. Liga

0.87Încasate / 90'
32 Goluri în 37 Meciuri
95th Percentil
51%Niciun gol primit
19 Clean sheets în 37 Meciuri
98th Percentil
0.16Cartonașe în 90
6 Total cartonașe
37th Percentil

Jannik Müller Statistici - Detaliat

3. Liga Statistici pentru Jannik Müller

SintezăTotalPer 90 de minutePercentil
Meciuri Jucate37N/A
98
minute332690 minute în joc
98
Meciuri începute37N/A
99
Înlocuiri0N/AN/A
Eliminări3N/AN/A

Statistici Defensă

ApărareTotalPe 90 de minute sau %Percentil
Goluri Primite320.87
95
Minute pe Gol Încasat104 MinuteN/A
96
Niciun gol primit1951%
98
Tackle-uri10.03
50
Interceptări30.09
41
Dueluri pe Sol401.14
38
Dueluri pe Sol Câștigate120.34
29
Dueluri Aeriene Câștigate30.09
44
Driblat00.00
99
Degajări70.20
71
Șuturi blocate00.00
63
Penalty-uri Acordate Adversarilor00.00
99

Ca fundaș, Jannik Müller a încasat 32 goluri și a menținut 19 clean sheets în 37 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga. Acest lucru înseamnă că atunci când Jannik Müller este pe teren, echipa sa încasează un gol la fiecare 104 minute. În plus, a efectuat 0.03 tackle-uri și 0.09 interceptări pentru fiecare 90 de minute petrecute pe teren. De asemenea, Jannik Müller face aproximativ 0.20 degajări în același timp.

Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor

Cartonașe & Faze de faultTotalPer 90 de minutePercentil
Cartonașe Galbene6N/AN/A
Cartonașe Roșii0N/AN/A
Total Cartonașe60.16
37
Minute pe Cartonaș Galben554 min / cartonașN/A
73
Cartonașe Peste 0.5616%
59
Foul-uri Comise30.09
47
Foul-uri ale oponenților10.03
32

Până în prezent, Jannik Müller a primit 6 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 37 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga. Ei comit 0.09 faulturi pe 90 de minute.

Goluri și xG (Goluri Așteptate)

Goluri, xG, ȘuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Goluri Marcate10.03
35
Goluri + Pase decisive10.03
19
Goluri Acasă10.06
49
Goluri În Deplasare00
50
Goluri Așteptate (xG)0.570.02
33
xG Fără Penalty-uri (npxG)0.570.02
35
Penalty-uri Marcate0N/AN/A
Hat-trick-uri0N/AN/A
3 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
2 sau Mai Multe Goluri0N/AN/A
Minute per Gol3326 Minute per GolN/AN/A

Până în prezent, Jannik Müller a marcat 1 goluri în 37 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga. Din totalul de 1 goluri, 1 au fost marcate acasă, în timp ce 0 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Jannik Müller pe 90 de minute este de 0.03. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Jannik Müller sunt de 1 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.03 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.02. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Jannik Müller la 0.57, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 35 al jucătorilor din 3. Liga.

Șuturi Efectuate

Informații despre șuturiTotalPer 90 de minutePercentil
Șuturi Efectuate00.00
31
Șuturi la poartă
0/ 0
0.00
58
Șuturi în afara porții
0/ 0
0.00
38
A lovit bara0 ori0.00
94
Rata de conversie a șuturilor0.00%N/A
45
Precizia șutării0.00%N/A
58
Șuturi per gol marcat0.00N/AN/A

Până în prezent, Jannik Müller nu a efectuat niciun șut în sezonul 2025/2026 al competiției 3. Liga.

Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor

Asistențe & PaseTotalPer 90 de minutePercentil
Pase de gol00
31
Pase decisive anticipate (xA)0.230.01
26
Pase1303.72
53
Pase reușite
114/ 130
3.26
61
Rata de reușită a pasei87.69%N/A
83
Pase-cheie00.00
43
Centrări00.00
42
Centrări reușite
0/ 0
0.00
59
Rata de Finalizare a Centrărilor0.00%N/A
60
Minute pe AsistențăFără pase decisiveN/AN/A

Până în prezent, Jannik Müller nu a asistat la niciun gol în acest sezon 3. Liga.

Statistici Dribleuri & Offside-uri

Dribleuri & Offside-uriTotalPer 90 de minutePercentil
Dribleuri10.03
38
Dribleuri Reușite10.03
44
Rata de Succes a Dribleurilor100.00%N/A
99
Deposedat10.03
52
Offside-uri00.00
79

Statistici Penalty-uri

Penalty-uriAcest SezonCarieră
Rate de Conversie a Penalty-urilorFără penaltiuriFără penaltiuri
Penalty-uri Executate00
Penalty-uri Marcate00
Penalty-uri Ratate00

Până în prezent, Jannik Müller nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.

Analiza Statistică pentru Jannik Müller

Jannik Müller este un Fundaș care a jucat în 37 meciuri acest sezon de 3. Liga, având un total de 3326 minute. Jannik Müller primește în medie 0.87 goals pentru fiecare 90 de minute în care se află în teren. Raportul lui al Meciurilor Fără Gol Primit este în prezent de 51%. Asta înseamnă că Jannik Müller a avut 19 meciuri dintr-un total de 37 în care nu a primit gol.

Jannik Müller a marcat un total de 1 goluri până acum în acest sezon, plasându-l pe poziția 15 în echipa VfL Osnabruck pe lista golgheterilor.

Minut cu Minut

Marchează un gol la fiecare 3326 minute

Fără pase decisive

Fără cartonașe

Record Penalty-uri (Carieră)
PEN
A marcat 0 / 0 penalty-uri
Ratate 0 / 0 penalty-uri
 
Rată de conversie la penalty-uri: N/A
Rang (În această ligă)

Clasament Goluri

303 / 461 Jucători

Clasament Goluri Primite

11 / 197 Jucători

PERFORMANȚE DIN SEZOANELE TRECUTE

Sezon 2026/2027
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

4

0

8

1

0

0

360'

1

0

4

0

0

0

90'

Total 2026/2027

5

0

12

1

0
0

450'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2
 Primite

0  Cartonașe

Sezon 2024/2025
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

1

10

5

2

0

1245'

Total 2024/2025

15

1

10

5

2
0

1245'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

0.72
 Primite

0.14  Cartonașe

Sezon 2023/2024
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

0

27

3

5

0

1133'

Total 2023/2024

16

0

27

3

5
0

1133'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.14
 Primite

0.4  Cartonașe

Sezon 2022/2023
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

2

16

12

4

0

2053'

2

0

4

0

1

0

180'

Total 2022/2023

30

2

20

12

5
0

2255'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.09 Goluri

0.7
 Primite

0.18  Cartonașe

Sezon 2021/2022
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

0

10

5

4

0

665'

1

0

1

0

0

0

90'

Total 2021/2022

17

0

11

6

4
0

799'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.35
 Primite

0.54  Cartonașe

Sezon 2020/2021
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

25

0

28

8

6

1

1926'

Total 2020/2021

28

0

38

9

6
1

2196'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.31
 Primite

0.28  Cartonașe

Sezon 2019/2020
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

24

0

36

2

9

1

1658'

2

0

2

1

0

0

180'

Total 2019/2020

26

0

38

3

9
1

1838'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.95
 Primite

0.49  Cartonașe

Sezon 2018/2019
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

17

1

21

3

2

0

1363'

Total 2018/2019

17

1

21

3

2
0

1363'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.07 Goluri

1.39
 Primite

0.13  Cartonașe

Sezon 2017/2018
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

24

0

28

7

5

0

1829'

1

0

3

0

0

0

90'

Total 2017/2018

25

0

31

7

5
0

1919'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.38
 Primite

0.25  Cartonașe

Sezon 2016/2017
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

27

4

32

5

5

0

2154'

1

0

2

0

0

0

90'

Total 2016/2017

28

4

34

5

5
0

2244'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.17 Goluri

1.34
 Primite

0.21  Cartonașe

Sezon 2015/2016
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

16

0

6

5

1

0

247'

Total 2015/2016

16

0

6

5

1
0

247'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

2.19
 Primite

0.36  Cartonașe

Sezon 2014/2015
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

28

1

29

7

5

0

2385'

2

0

2

0

0

0

160'

Total 2014/2015

30

1

31

7

5
0

2545'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0.04 Goluri

1.09
 Primite

0.19  Cartonașe

Sezon 2013/2014
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

15

0

17

5

2

0

962'

Total 2013/2014

15

0

17

5

2
0

962'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.59
 Primite

0.19  Cartonașe

Sezon 2012/2013
Competiție
MJ
Goluri
Primite
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Cartonaș Galben
Cartonaș Roșu
Minute
Minute Jucate

10

0

11

1

1

0

842'

Total 2012/2013

10

0

11

1

1
0

842'

Goluri /90 min

Primite /90 min

Cartonașe /90 min

0 Goluri

1.18
 Primite

0.11  Cartonașe

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!