
Jannik Müller Staty
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
Języki
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Jannik Müller. Jannik Müller rozegrał łącznie 312 meczów, strzelił 10 goli i przeprowadził 2 asyst. Jannik Müller rozegrał najwięcej meczów w 2. Bundesliga z 312 w Niemcy. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w 3. Liga
3. Liga Statystyki dla Jannik Müller
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 37 | Nie dotyczy | 98 |
| minuty | 3326 | 90 minut na mecz | 98 |
| Mecze rozpoczęte | 37 | Nie dotyczy | 99 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 3 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 32 | 0.87 | 95 |
| Minuty na straconą bramkę | 104 min | Nie dotyczy | 96 |
| Czyste konto | 19 | 51% | 98 |
| Przechwytywanie piłki | 1 | 0.03 | 50 |
| Przejęcia | 3 | 0.09 | 41 |
| Pojedynki naziemne | 40 | 1.14 | 38 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 12 | 0.34 | 29 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 3 | 0.09 | 44 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 7 | 0.20 | 71 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 63 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Jako obrońca, Jannik Müller stracił 32 bramek i zachował 19 czystych kont w 37 meczach w 3. Liga 2025/2026 sezonie. Oznacza to, że gdy Jannik Müller przebywał na boisku, jego drużyna traciła bramkę co 104 minut. Co więcej, wykonał 0.03 bloków i 0.09 przejęć na każde 90 minut spędzonych na boisku. W tym samym czasie Jannik Müller notuje również 0.20 wybić.
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 6 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 6 | 0.16 | 37 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | 554 min / karta | Nie dotyczy | 73 |
| Kartki powyżej 0.5 | 6 | 16% | 59 |
| Faule popełnione | 3 | 0.09 | 47 |
| Faul przeciwko | 1 | 0.03 | 32 |
Jannik Müller otrzymał 6 żółtych kartkek i 0 czerwonych kartek w 37 meczach do tej pory w sezonie 3. Liga 2025/2026. Popełnia 0.09 fauli na 90 minut.
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 1 | 0.03 | 35 |
| Udział przy golu | 1 | 0.03 | 19 |
| Gole u siebie | 1 | 0.06 | 49 |
| Gole na wyjeździe | 0 | 0 | 50 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 0.64 | 0.02 | 32 |
| Bez kar xG (npxG) | 0.64 | 0.02 | 34 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 3326 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Jannik Müller zdobył 1 bramki w 37 meczach do tej pory w sezonie 3. Liga 2025/2026. 1 z 1 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 0 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Jannik Müller na 90 minut wynosi 0.03. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Jannik Müller w tym sezonie to 1. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 0.03 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.02. Daje to zawodnikowi Jannik Müller wynik npxG na poziomie 0.64, co plasuje go w 34 z najlepszych graczy 3. Liga.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 0 | 0.00 | 31 |
| Strzały celne | 0/ 0 | 0.00 | 58 |
| Strzały niecelne | 0/ 0 | 0.00 | 38 |
| Strzał w słupek | 0 razy | 0.00 | 94 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 0.00% | Nie dotyczy | 45 |
| Celność strzału | 0.00% | Nie dotyczy | 58 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 0.00 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Jannik Müller nie oddał jeszcze żadnego strzału w sezonie 3. Liga 2025/2026.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 0 | 0 | 31 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 0.24 | 0.01 | 26 |
| Podania | 130 | 3.72 | 53 |
| Udane podania | 114/ 130 | 3.26 | 61 |
| Współczynnik udanych podań | 87.69% | Nie dotyczy | 83 |
| Kluczowe podania | 0 | 0.00 | 43 |
| Dośrodkowania | 0 | 0.00 | 42 |
| Udane dośrodkowania | 0/ 0 | 0.00 | 59 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 0.00% | Nie dotyczy | 60 |
| Minuty na asystę | Brak asyst | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Jannik Müller nie asystował przy żadnym golu w tym sezonie 3. Liga.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 1 | 0.03 | 38 |
| Udane dryblingi | 1 | 0.03 | 44 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 100.00% | Nie dotyczy | 99 |
| Stracił posiadanie piłki | 1 | 0.03 | 52 |
| Spalone | 0 | 0.00 | 79 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Jannik Müller nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Jannik Müller to Obrońca, który pojawił się w 37 meczach tego sezonu w 3. Liga, grając łącznie 3326 minut. Jannik Müller traci średnio 0.87 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Jego procent czystych kont wynosi obecnie 51%. Oznacza to, że Jannik Müller zachował czyste konto w 19 meczach spośród 37, w których grał.
Jannik Müller zdobył jak dotąd 1 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 15 miejscu w rankingu najlepszych strzelców zespołu VfL Osnabruck.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 3326 minut
Brak asyst
Brak kartek
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Straconych Goli
Sezon 2026/2027
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
2.33
Stracone
0 Żółte Kartki
Sezon 2024/2025
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.07 Gole
0.72
Stracone
0.14 Żółte Kartki
Sezon 2023/2024
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
2.14
Stracone
0.4 Żółte Kartki
Sezon 2022/2023
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.09 Gole
0.7
Stracone
0.18 Żółte Kartki
Sezon 2021/2022
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.35
Stracone
0.54 Żółte Kartki
Sezon 2020/2021
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.31
Stracone
0.28 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.95
Stracone
0.49 Żółte Kartki
Sezon 2018/2019
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.07 Gole
1.39
Stracone
0.13 Żółte Kartki
Sezon 2017/2018
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.38
Stracone
0.25 Żółte Kartki
Sezon 2016/2017
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.17 Gole
1.34
Stracone
0.21 Żółte Kartki
Sezon 2015/2016
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
2.19
Stracone
0.36 Żółte Kartki
Sezon 2014/2015
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0.04 Gole
1.09
Stracone
0.19 Żółte Kartki
Sezon 2013/2014
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.59
Stracone
0.19 Żółte Kartki
Sezon 2012/2013
Gole / 90 min
Stracone / 90 min
0 Gole
1.18
Stracone
0.11 Żółte Kartki