Logan Briggs Statistici
2025/2026
2026/2027
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Mai sus sunt statisticiile carierei pentru Logan Briggs. Logan Briggs a jucat un total de 109 meciuri, a marcat 19 goluri și a adunat 13 pase decisive. Logan Briggs a jucat cel mai mare număr de meciuri la Premier League 2 Division One U23 cu 109 apariții în Anglia. Statisticile nu includ meciuri amicale de club și internaționale.
Statistici pe 90 de minute în Premier League 2 Division One U23
Premier League 2 Division One U23 Statistici pentru Logan Briggs
| Sinteză | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 21 | N/A | 99 |
| minute | 1818 | 87 minute în joc | 99 |
| Meciuri începute | 20 | N/A | 99 |
| Înlocuiri | 1 | N/A | N/A |
| Eliminări | 2 | N/A | N/A |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Marcate | 6 | 0.3 | 80 |
| Goluri + Pase decisive | 14 | 0.69 | 90 |
| Goluri Acasă | 3 | 0.33 | 81 |
| Goluri În Deplasare | 3 | 0.27 | 75 |
| Goluri Așteptate (xG) | 4.20 | 0.21 | 81 |
| xG Fără Penalty-uri (npxG) | 4.20 | 0.21 | 83 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick-uri | 0 | N/A | N/A |
| 3 sau Mai Multe Goluri | 0 | N/A | N/A |
| 2 sau Mai Multe Goluri | 1 | N/A | N/A |
| Minute per Gol | 303 Minute per Gol | N/A | N/A |
Până în prezent, Logan Briggs a marcat 6 goluri în 21 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League 2 Division One U23. Din totalul de 6 goluri, 3 au fost marcate acasă, în timp ce 3 au fost marcate în meciurile din deplasare. În general, media golurilor marcate de Logan Briggs pe 90 de minute este de 0.3. Mai mult, totalul golurilor și pasele decisive (G/A) ale lui Logan Briggs sunt de 14 în acest sezon. Implicarea în goluri se echivalează cu 0.69 pe 90 de minute. Valoarea xG Non-Penalty per 90 de minute este de 0.21. Acest lucru plasează producția de xG Non-Penalty a lui Logan Briggs la 4.20, ceea ce îl poziționează în topul percentilelor 83 al jucătorilor din Premier League 2 Division One U23.
Șuturi Efectuate
| Informații despre șuturi | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Șuturi Efectuate | 11 | 0.54 | 85 |
| Șuturi la poartă | 2/ 11 | 0.10 | 92 |
| Șuturi în afara porții | 9/ 11 | 0.45 | 83 |
| A lovit bara | 0 ori | 0.00 | 99 |
| Rata de conversie a șuturilor | 54.55% | N/A | 76 |
| Precizia șutării | 18.18% | N/A | 91 |
| Șuturi per gol marcat | 1.83 | N/A | N/A |
Până în prezent, Logan Briggs a efectuat un total de 11 șuturi în 21 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League 2 Division One U23. Din totalul de 11 șuturi, 2 au fost pe poartă, iar celelalte 9 au fost în afara țintei. Acest lucru înseamnă că precizia la șuturi a lui Logan Briggs este de 18.18%. Marchează un gol la fiecare 1.83 șuturi efectuate și realizează 0.54 șuturi pe teren în fiecare 90 de minute.
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Pase de gol | 8 | 0.4 | 96 |
| Pase decisive anticipate (xA) | 5.18 | 0.26 | 97 |
| Pase | 91 | 4.50 | 78 |
| Pase reușite | 71/ 91 | 3.51 | 78 |
| Rata de reușită a pasei | 78.02% | N/A | 65 |
| Pase-cheie | 1 | 0.05 | 76 |
| Centrări | 7 | 0.35 | 94 |
| Centrări reușite | 5/ 7 | 0.25 | 95 |
| Rata de Finalizare a Centrărilor | 71.43% | N/A | 97 |
| Minute pe Asistență | 227 Minute pe Asistență | N/A | N/A |
Până în prezent, Logan Briggs a asistat la 8 pase decisive în 21 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League 2 Division One U23. Analizând aspectul pasei în joc, Logan Briggs pasează mingea aproximativ de 4.50 ori într-un meci, cu o rată de reușită a pasei de 78.02. De asemenea, face aproximativ 0.05 pase-cheie în fiecare meci, care conduc la șanse semnificative de marcare. În general, producția lui Logan Briggs de xA (Asistențe Așteptate) este de 0.26 per 90 de minute. Această statistică îl plasează deasupra a 97 procent din jucătorii din Premier League 2 Division One U23.
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Dribleuri | 0 | 0.00 | 99 |
| Dribleuri Reușite | 0 | 0.00 | 99 |
| Rata de Succes a Dribleurilor | 0.00% | N/A | 99 |
| Deposedat | 6 | 0.30 | 8 |
| Offside-uri | 5 | 0.25 | 94 |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute | Percentil |
|---|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 2 | N/A | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 0.1 | 38 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 909 min / cartonaș | N/A | 94 |
| Cartonașe Peste 0.5 | 2 | 10% | 47 |
| Foul-uri Comise | 22 | 1.09 | 82 |
| Foul-uri ale oponenților | 17 | 0.84 | 74 |
Până în prezent, Logan Briggs a primit 2 cartonașe galbene și 0 cartonașe roșii în 21 meciuri în sezonul 2025/2026 al competiției Premier League 2 Division One U23. Ei comit 1.09 faulturi pe 90 de minute.
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % | Percentil |
|---|---|---|---|
| Goluri Primite | 38 | 1.88 | 30 |
| Minute pe Gol Încasat | 48 Minute | N/A | 31 |
| Niciun gol primit | 3 | 14% | 36 |
| Tackle-uri | 4 | 0.20 | 75 |
| Interceptări | 2 | 0.10 | 73 |
| Dueluri pe Sol | 32 | 1.58 | 87 |
| Dueluri pe Sol Câștigate | 13 | 0.64 | 83 |
| Dueluri Aeriene Câștigate | 0 | 0.00 | 70 |
| Driblat | 2 | 0.10 | 15 |
| Degajări | 0 | 0.00 | 59 |
| Șuturi blocate | 0 | 0.00 | 85 |
| Penalty-uri Acordate Adversarilor | 0 | 0.00 | 99 |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Până în prezent, Logan Briggs nu a executat nicio lovitură de pedeapsă în cariera sa (pe baza tuturor datelor despre sezoane pe care le avem la FootyStats). Statisticile vor fi actualizate odată ce va executa o lovitură de pedeapsă într-un meci oficial.
Premier League Cup U23 Statistici pentru Logan Briggs
| Sinteză | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 2 | N/A |
| minute | 180 | 90 minute în joc |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Goluri Marcate | 0 | 0 |
| Goluri + Pase decisive | 0 | 0 |
| Goluri Acasă | 0 | 0 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 |
| Minute per Gol | 0 Minute per Gol | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Pase de gol | 0 | 0 |
| Minute pe Asistență | Fără pase decisive | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Dribleuri | Neînregistrat | N/A |
| Dribleuri Reușite | N/A | N/A |
| Rata de Succes a Dribleurilor | N/A | N/A |
| Offside-uri | N/A | N/A |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 2 | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A |
| Total Cartonașe | 2 | 1 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 90 min / cartonaș | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % |
|---|---|---|
| Goluri Primite | 3 | 1.5 |
| Minute pe Gol Încasat | 60 Minute | N/A |
| Niciun gol primit | 0 | 0% |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Premier League International Cup Statistici pentru Logan Briggs
| Sinteză | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Meciuri Jucate | 3 | N/A |
| minute | 250 | 83 minute în joc |
Goluri și xG (Goluri Așteptate)
| Goluri, xG, Șuturi | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Goluri Marcate | 1 | 0.36 |
| Goluri + Pase decisive | 2 | 0.72 |
| Goluri Acasă | 1 | 0.36 |
| Goluri În Deplasare | 0 | 0 |
| Minute per Gol | 250 Minute per Gol | N/A |
Asistențe, Pase, & Statistici de Creare a Ocaziilor
| Asistențe & Pase | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Pase de gol | 1 | 0.36 |
| Minute pe Asistență | 250 Minute pe Asistență | N/A |
Statistici Dribleuri & Offside-uri
| Dribleuri & Offside-uri | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Dribleuri | Neînregistrat | N/A |
| Dribleuri Reușite | N/A | N/A |
| Rata de Succes a Dribleurilor | N/A | N/A |
| Offside-uri | N/A | N/A |
Cartonașe Galbene, Cartonașe Roșii și Statistici ale Foul-urilor
| Cartonașe & Faze de fault | Total | Per 90 de minute |
|---|---|---|
| Cartonașe Galbene | 1 | N/A |
| Cartonașe Roșii | 0 | N/A |
| Total Cartonașe | 1 | 0.36 |
| Minute pe Cartonaș Galben | 250 min / cartonaș | N/A |
Statistici Defensă
| Apărare | Total | Pe 90 de minute sau % |
|---|---|---|
| Goluri Primite | 8 | 2.88 |
| Minute pe Gol Încasat | 31 Minute | N/A |
| Niciun gol primit | 0 | 0% |
Statistici Penalty-uri
| Penalty-uri | Acest Sezon | Carieră |
|---|---|---|
| Rate de Conversie a Penalty-urilor | Fără penaltiuri | Fără penaltiuri |
| Penalty-uri Executate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Marcate | 0 | 0 |
| Penalty-uri Ratate | 0 | 0 |
Logan Briggs este un Mijlocaș care a jucat în 21 meciuri acest sezon de Premier League 2 Division One U23, având un total de 1818 minute. Logan Briggs are în medie 0.4 pase de gol pentru fiecare 90 de minute în care joacă în teren.
Logan Briggs a marcat un total de 6 goluri până acum în acest sezon în ligă, plasându-l al 2 în echipa Leicester City FC Under 21 pe lista golgheterilor.
Minut cu Minut
Marchează un gol la fiecare 303 minute
Dă o pasă de gol la fiecare 227 minute
Primește un cartonaș la fiecare 909 minute
Record Penalty-uri (Carieră)
Rang (În această ligă)
Clasament Goluri
Clasament Pase de gol
Sezon 2026/2027
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.21 Goluri
0 Pase de gol
0.42 Cartonașe
Sezon 2024/2025
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.28 Goluri
0.28 Pase de gol
0.07 Cartonașe
Sezon 2023/2024
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0 Goluri
0.26 Pase de gol
0 Cartonașe
Sezon 2022/2023
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.14 Goluri
0.07 Pase de gol
0.21 Cartonașe
Sezon 2021/2022
Goluri /90 min
Pase de gol /90 min
0.27 Goluri
0 Pase de gol
0 Cartonașe