Womens Playoffs 2 3 Clasament și Statistici

Womens Playoffs 2 3 Logo
Națiune
Tip
Cupa
Echipe
8
Sezon
Meciuri
6/6 Jucate
Progres
 
100% completat
Ultimele 5 AcasăAcasă Formă
Formă
DeplasareUltimele 5 Deplasare
06-1 5:00pm
  • V
    Be Quick 1928 Women

    Be Quick 1928 Women

    Womens Playoffs 2 3

    05-25 1:30pm

    3 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    SV Orion Women

    SV Orion Women

  • Î
    Be Quick 1928 Women

    Be Quick 1928 Women

    Womens Playoffs 2 3

    06-1 5:00pm

    0 - 2

    Final

    ( Pauză : 0 - 0 )

    CVV Berkel Women

    CVV Berkel Women

Be Quick 1928 Women
Be Quick 1928 Women

Be Quick 1928 Women

Womens Playoffs 2 3

Clasament Performanță 0 / 8

Olanda

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • Î
1.50
Acasă
  • V
  • Î
1.50
Deplasare
    0.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 50% 50% 0%
    Medie 3.50 3.50 0.00
    Marcate 1.50 1.50 0.00
    Primite 2.00 2.00 0.00
    GG 50% 50% 0%
    FG 0% 0% 0%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    1.50
    3.00
    CVV Berkel Women
    CVV Berkel Women

    CVV Berkel Women

    Womens Playoffs 2 3

    Clasament Performanță 0 / 8

    Olanda

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • V
    3.00
    Acasă
    • V
    3.00
    Deplasare
    • V
    3.00
    Statistici Sinteză Acasă Deplasare
    Victorie % 100% 100% 100%
    Medie 2.50 3.00 2.00
    Marcate 2.00 2.00 2.00
    Primite 0.50 1.00 0.00
    GG 50% 100% 0%
    FG 50% 0% 100%

    Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
    Abonați-vă la FootyStats Premium!

    • V
      CVV Berkel Women

      CVV Berkel Women

      Womens Playoffs 2 3

      05-25 10:00am

      2 - 1

      Final

      ( Pauză : 0 - 0 )

      Trekvogels Women

      Trekvogels Women

    • V
      Be Quick 1928 Women

      Be Quick 1928 Women

      Womens Playoffs 2 3

      06-1 5:00pm

      0 - 2

      Final

      ( Pauză : 0 - 0 )

      CVV Berkel Women

      CVV Berkel Women

    06-1 3:00pm
    • V
      RKSV Nuenen Women

      RKSV Nuenen Women

      Womens Playoffs 2 3

      05-25 11:00am

      4 - 1

      Final

      ( Pauză : 0 - 0 )

      SC Klarenbeek Women

      SC Klarenbeek Women

    • Î
      RKSV Nuenen Women

      RKSV Nuenen Women

      Womens Playoffs 2 3

      06-1 3:00pm

      2 - 6

      Final

      ( Pauză : 0 - 0 )

      Eldenia Arnhem Women

      Eldenia Arnhem Women

    RKSV Nuenen Women
    RKSV Nuenen Women

    RKSV Nuenen Women

    Womens Playoffs 2 3

    Clasament Performanță 0 / 8

    Olanda

    Formă Ultimele 5 PPM
    Sinteză
    • V
    • Î
    1.50
    Acasă
    • V
    • Î
    1.50
    Deplasare
      0.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 50% 50% 0%
      Medie 6.50 6.50 0.00
      Marcate 3.00 3.00 0.00
      Primite 3.50 3.50 0.00
      GG 100% 100% 0%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      1.50
      3.00
      Eldenia Arnhem Women
      Eldenia Arnhem Women

      Eldenia Arnhem Women

      Womens Playoffs 2 3

      Clasament Performanță 0 / 8

      Olanda

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • V
      • V
      3.00
      Acasă
      • V
      3.00
      Deplasare
      • V
      3.00
      Statistici Sinteză Acasă Deplasare
      Victorie % 100% 100% 100%
      Medie 6.50 5.00 8.00
      Marcate 5.00 4.00 6.00
      Primite 1.50 1.00 2.00
      GG 100% 100% 100%
      FG 0% 0% 0%

      Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
      Abonați-vă la FootyStats Premium!

      • V
        Eldenia Arnhem Women

        Eldenia Arnhem Women

        Womens Playoffs 2 3

        05-25 12:00pm

        4 - 1

        Final

        ( Pauză : 0 - 0 )

        Reiger Boys Women

        Reiger Boys Women

      • V
        RKSV Nuenen Women

        RKSV Nuenen Women

        Womens Playoffs 2 3

        06-1 3:00pm

        2 - 6

        Final

        ( Pauză : 0 - 0 )

        Eldenia Arnhem Women

        Eldenia Arnhem Women

      05-25 1:30pm
      • V
        Be Quick 1928 Women

        Be Quick 1928 Women

        Womens Playoffs 2 3

        05-25 1:30pm

        3 - 2

        Final

        ( Pauză : 0 - 0 )

        SV Orion Women

        SV Orion Women

      • Î
        Be Quick 1928 Women

        Be Quick 1928 Women

        Womens Playoffs 2 3

        06-1 5:00pm

        0 - 2

        Final

        ( Pauză : 0 - 0 )

        CVV Berkel Women

        CVV Berkel Women

      Be Quick 1928 Women
      Be Quick 1928 Women

      Be Quick 1928 Women

      Womens Playoffs 2 3

      Clasament Performanță 0 / 8

      Olanda

      Formă Ultimele 5 PPM
      Sinteză
      • V
      • Î
      1.50
      Acasă
      • V
      • Î
      1.50
      Deplasare
        0.00
        Statistici Sinteză Acasă Deplasare
        Victorie % 50% 50% 0%
        Medie 3.50 3.50 0.00
        Marcate 1.50 1.50 0.00
        Primite 2.00 2.00 0.00
        GG 50% 50% 0%
        FG 0% 0% 0%

        Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
        Abonați-vă la FootyStats Premium!

        1.50
        0.00
        SV Orion Women
        SV Orion Women

        SV Orion Women

        Womens Playoffs 2 3

        Clasament Performanță 0 / 8

        Olanda

        Formă Ultimele 5 PPM
        Sinteză
        • Î
        0.00
        Acasă
          0.00
          Deplasare
          • Î
          0.00
          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
          Victorie % 0% 0% 0%
          Medie 5.00 0.00 5.00
          Marcate 2.00 0.00 2.00
          Primite 3.00 0.00 3.00
          GG 100% 0% 100%
          FG 0% 0% 0%

          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
          Abonați-vă la FootyStats Premium!

          • Î
            Be Quick 1928 Women

            Be Quick 1928 Women

            Womens Playoffs 2 3

            05-25 1:30pm

            3 - 2

            Final

            ( Pauză : 0 - 0 )

            SV Orion Women

            SV Orion Women

          05-25 12:00pm
          • V
            Eldenia Arnhem Women

            Eldenia Arnhem Women

            Womens Playoffs 2 3

            05-25 12:00pm

            4 - 1

            Final

            ( Pauză : 0 - 0 )

            Reiger Boys Women

            Reiger Boys Women

          • V
            RKSV Nuenen Women

            RKSV Nuenen Women

            Womens Playoffs 2 3

            06-1 3:00pm

            2 - 6

            Final

            ( Pauză : 0 - 0 )

            Eldenia Arnhem Women

            Eldenia Arnhem Women

          Eldenia Arnhem Women
          Eldenia Arnhem Women

          Eldenia Arnhem Women

          Womens Playoffs 2 3

          Clasament Performanță 0 / 8

          Olanda

          Formă Ultimele 5 PPM
          Sinteză
          • V
          • V
          3.00
          Acasă
          • V
          3.00
          Deplasare
          • V
          3.00
          Statistici Sinteză Acasă Deplasare
          Victorie % 100% 100% 100%
          Medie 6.50 5.00 8.00
          Marcate 5.00 4.00 6.00
          Primite 1.50 1.00 2.00
          GG 100% 100% 100%
          FG 0% 0% 0%

          Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
          Abonați-vă la FootyStats Premium!

          3.00
          0.00
          Reiger Boys Women
          Reiger Boys Women

          Reiger Boys Women

          Womens Playoffs 2 3

          Clasament Performanță 0 / 8

          Olanda

          Formă Ultimele 5 PPM
          Sinteză
          • Î
          0.00
          Acasă
            0.00
            Deplasare
            • Î
            0.00
            Statistici Sinteză Acasă Deplasare
            Victorie % 0% 0% 0%
            Medie 5.00 0.00 5.00
            Marcate 1.00 0.00 1.00
            Primite 4.00 0.00 4.00
            GG 100% 0% 100%
            FG 0% 0% 0%

            Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
            Abonați-vă la FootyStats Premium!

            • Î
              Eldenia Arnhem Women

              Eldenia Arnhem Women

              Womens Playoffs 2 3

              05-25 12:00pm

              4 - 1

              Final

              ( Pauză : 0 - 0 )

              Reiger Boys Women

              Reiger Boys Women

            05-25 11:00am
            • V
              RKSV Nuenen Women

              RKSV Nuenen Women

              Womens Playoffs 2 3

              05-25 11:00am

              4 - 1

              Final

              ( Pauză : 0 - 0 )

              SC Klarenbeek Women

              SC Klarenbeek Women

            • Î
              RKSV Nuenen Women

              RKSV Nuenen Women

              Womens Playoffs 2 3

              06-1 3:00pm

              2 - 6

              Final

              ( Pauză : 0 - 0 )

              Eldenia Arnhem Women

              Eldenia Arnhem Women

            RKSV Nuenen Women
            RKSV Nuenen Women

            RKSV Nuenen Women

            Womens Playoffs 2 3

            Clasament Performanță 0 / 8

            Olanda

            Formă Ultimele 5 PPM
            Sinteză
            • V
            • Î
            1.50
            Acasă
            • V
            • Î
            1.50
            Deplasare
              0.00
              Statistici Sinteză Acasă Deplasare
              Victorie % 50% 50% 0%
              Medie 6.50 6.50 0.00
              Marcate 3.00 3.00 0.00
              Primite 3.50 3.50 0.00
              GG 100% 100% 0%
              FG 0% 0% 0%

              Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
              Abonați-vă la FootyStats Premium!

              1.50
              0.00
              SC Klarenbeek Women
              SC Klarenbeek Women

              SC Klarenbeek Women

              Womens Playoffs 2 3

              Clasament Performanță 0 / 8

              Olanda

              Formă Ultimele 5 PPM
              Sinteză
              • Î
              0.00
              Acasă
                0.00
                Deplasare
                • Î
                0.00
                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                Victorie % 0% 0% 0%
                Medie 5.00 0.00 5.00
                Marcate 1.00 0.00 1.00
                Primite 4.00 0.00 4.00
                GG 100% 0% 100%
                FG 0% 0% 0%

                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                • Î
                  RKSV Nuenen Women

                  RKSV Nuenen Women

                  Womens Playoffs 2 3

                  05-25 11:00am

                  4 - 1

                  Final

                  ( Pauză : 0 - 0 )

                  SC Klarenbeek Women

                  SC Klarenbeek Women

                05-25 10:00am
                • V
                  CVV Berkel Women

                  CVV Berkel Women

                  Womens Playoffs 2 3

                  05-25 10:00am

                  2 - 1

                  Final

                  ( Pauză : 0 - 0 )

                  Trekvogels Women

                  Trekvogels Women

                • V
                  Be Quick 1928 Women

                  Be Quick 1928 Women

                  Womens Playoffs 2 3

                  06-1 5:00pm

                  0 - 2

                  Final

                  ( Pauză : 0 - 0 )

                  CVV Berkel Women

                  CVV Berkel Women

                CVV Berkel Women
                CVV Berkel Women

                CVV Berkel Women

                Womens Playoffs 2 3

                Clasament Performanță 0 / 8

                Olanda

                Formă Ultimele 5 PPM
                Sinteză
                • V
                • V
                3.00
                Acasă
                • V
                3.00
                Deplasare
                • V
                3.00
                Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                Victorie % 100% 100% 100%
                Medie 2.50 3.00 2.00
                Marcate 2.00 2.00 2.00
                Primite 0.50 1.00 0.00
                GG 50% 100% 0%
                FG 50% 0% 100%

                Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                Abonați-vă la FootyStats Premium!

                3.00
                0.00
                Trekvogels Women
                Trekvogels Women

                Trekvogels Women

                Womens Playoffs 2 3

                Clasament Performanță 0 / 8

                Olanda

                Formă Ultimele 5 PPM
                Sinteză
                • Î
                0.00
                Acasă
                  0.00
                  Deplasare
                  • Î
                  0.00
                  Statistici Sinteză Acasă Deplasare
                  Victorie % 0% 0% 0%
                  Medie 3.00 0.00 3.00
                  Marcate 1.00 0.00 1.00
                  Primite 2.00 0.00 2.00
                  GG 100% 0% 100%
                  FG 0% 0% 0%

                  Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
                  Abonați-vă la FootyStats Premium!

                  • Î
                    CVV Berkel Women

                    CVV Berkel Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    05-25 10:00am

                    2 - 1

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    Trekvogels Women

                    Trekvogels Women

                  * Timpul corespunde fusului dumneavoastră orar (+01:00)

                  Womens Playoffs 2 3 Clasament (Olanda) - 2023/24

                   EchipaMJ
                  Meciuri Jucate în acest Sezon
                  V
                  Victorie
                  E
                  Egal
                  Î
                  Înfrângere
                  GM
                  Goluri Pentru (GM).
                  Numărul de goluri marcate
                  de această echipă.
                  GP
                  Goluri Împotriva (GP).
                  Numărul de goluri primite
                  de această echipă.
                  DG
                  Diferență Goluri (DG).
                  Goluri Marcate - Goluri Primite
                  Ultimele 5FormăFG
                  Niciun gol primit (FG).
                  Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
                  * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
                  GG
                  Ambele Echipe Marchează (GG).
                  Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
                  * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
                  Fără Gol
                  Nu au Marcat (Fără Gol).
                  Meciuri în care această echipă nu a marcat.
                  Cartonaș Galben / Cartonaș Roșu
                  Cornere / meci
                  1.5+
                  Peste 1.5 (1.5+).
                  Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 1.5 (ex. 2, 3 sau 4 goluri)
                  2.5+
                  Peste 2.5 (2.5+).
                  Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
                  Medie
                  Medie Goluri pe Meci (AVG).
                  Numărul mediu de goluri totale pe meci.
                  Calculat pe întreg sezonul.
                  1
                  Eldenia Arnhem Women StatisticiEldenia Arnhem Women2200103+7
                  • V
                    Eldenia Arnhem Women

                    Eldenia Arnhem Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    05-25 12:00pm

                    4 - 1

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    Reiger Boys Women

                    Reiger Boys Women

                  • V
                    RKSV Nuenen Women

                    RKSV Nuenen Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    06-1 3:00pm

                    2 - 6

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    Eldenia Arnhem Women

                    Eldenia Arnhem Women

                  3.00
                  0%100%0%100%100%6.50
                  2
                  CVV Berkel Women StatisticiCVV Berkel Women220041+3
                  • V
                    CVV Berkel Women

                    CVV Berkel Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    05-25 10:00am

                    2 - 1

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    Trekvogels Women

                    Trekvogels Women

                  • V
                    Be Quick 1928 Women

                    Be Quick 1928 Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    06-1 5:00pm

                    0 - 2

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    CVV Berkel Women

                    CVV Berkel Women

                  3.00
                  50%50%0%100%50%2.50
                  3
                  Be Quick 1928 Women StatisticiBe Quick 1928 Women210134-1
                  • V
                    Be Quick 1928 Women

                    Be Quick 1928 Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    05-25 1:30pm

                    3 - 2

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    SV Orion Women

                    SV Orion Women

                  • Î
                    Be Quick 1928 Women

                    Be Quick 1928 Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    06-1 5:00pm

                    0 - 2

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    CVV Berkel Women

                    CVV Berkel Women

                  1.50
                  0%50%50%100%50%3.50
                  4
                  RKSV Nuenen Women StatisticiRKSV Nuenen Women210167-1
                  • V
                    RKSV Nuenen Women

                    RKSV Nuenen Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    05-25 11:00am

                    4 - 1

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    SC Klarenbeek Women

                    SC Klarenbeek Women

                  • Î
                    RKSV Nuenen Women

                    RKSV Nuenen Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    06-1 3:00pm

                    2 - 6

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    Eldenia Arnhem Women

                    Eldenia Arnhem Women

                  1.50
                  0%100%0%100%100%6.50
                  5
                  Trekvogels Women StatisticiTrekvogels Women100112-1
                  • Î
                    CVV Berkel Women

                    CVV Berkel Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    05-25 10:00am

                    2 - 1

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    Trekvogels Women

                    Trekvogels Women

                  0.00
                  0%100%0%100%100%3.00
                  6
                  SV Orion Women StatisticiSV Orion Women100123-1
                  • Î
                    Be Quick 1928 Women

                    Be Quick 1928 Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    05-25 1:30pm

                    3 - 2

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    SV Orion Women

                    SV Orion Women

                  0.00
                  0%100%0%100%100%5.00
                  7
                  SC Klarenbeek Women StatisticiSC Klarenbeek Women100114-3
                  • Î
                    RKSV Nuenen Women

                    RKSV Nuenen Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    05-25 11:00am

                    4 - 1

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    SC Klarenbeek Women

                    SC Klarenbeek Women

                  0.00
                  0%100%0%100%100%5.00
                  8
                  Reiger Boys Women StatisticiReiger Boys Women100114-3
                  • Î
                    Eldenia Arnhem Women

                    Eldenia Arnhem Women

                    Womens Playoffs 2 3

                    05-25 12:00pm

                    4 - 1

                    Final

                    ( Pauză : 0 - 0 )

                    Reiger Boys Women

                    Reiger Boys Women

                  0.00
                  0%100%0%100%100%5.00
                  Terminologie

                  PPM : Media punctelor acumulate în fiecare meci de-a lungul competiției.
                  Numerele mai mari indică o echipă mai puternică.

                  FG : Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
                  * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.

                  GG : Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
                  * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.

                  Fără Gol : Meciuri în care această echipă nu a marcat.

                  Womens Playoffs 2 3Statistici (Olanda) - 2023/24

                  Harta Fierbinte a Golurilor

                  4.67
                  Goluri/Meci

                  2.5 Goluri (Acasă)

                  2.17 Goluri (Deplasare)

                  • 15'
                  • 30'
                  HT
                  • 60'
                  • 75'
                  FT

                  0%

                  Prima Repriză

                  0%

                  A Doua Repriză

                  19.3min/Gol

                  (28 Goluri în 6 meciuri)

                  +15% Avantaj Atac Acasă

                  (Marcheză 15% mai multe goluri decât de obicei)

                  17% Fără Gol Primit

                  (1 ori din 6 meciuri)

                  13% Avantaj Defensivă Acasă

                  (Primește 13% mai puține goluri decât de obicei)

                  83% Ambele Echipe Au Marcat

                  (5 ori din 6 meciuri)

                  367% - Foarte Mare Risc

                  (Scorul este extrem de imprevizibil)

                  * Harta Fierbinte a Golurilor arată când s-au marcat golurile în această ligă.
                  Roșu = Multe goluri. Galben = Mediu. Verde = Puține goluri

                  Womens Playoffs 2 3 TENDINȚE (Olanda) - 2023/24

                  Victorie Acasă

                  Egal

                  Victorie Deplasare

                  67%
                  0%
                  33%

                  Peste +

                  Peste 0.5
                  100%
                  Peste 1.5
                  100%
                  Peste 2.5
                  83%
                  Peste 3.5
                  67%
                  Peste 4.5
                  67%

                  Sub -

                  Sub 0.5
                  0%
                  Sub 1.5
                  0%
                  Sub 2.5
                  17%
                  Sub 3.5
                  33%
                  Sub 4.5
                  33%

                  Total Goluri Frecvente - Final

                  5 Goluri
                  50%  /  3 ori
                  3 Goluri
                  16.7%  /  1 ori
                  2 Goluri
                  16.7%  /  1 ori
                  8 Goluri
                  16.7%  /  1 ori

                  Scoruri Frecvente - Final

                  4-1
                  33.3%  /  2 ori
                  2-1
                  16.7%  /  1 ori
                  3-2
                  16.7%  /  1 ori
                  0-2
                  16.7%  /  1 ori
                  2-6
                  16.7%  /  1 ori

                  Goluri pe 10 min

                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri

                  0' - 10'

                  11' - 20'

                  21' - 30'

                  31' - 40'

                  41' - 50'

                  51' - 60'

                  61' - 70'

                  71' - 80'

                  81' - 90'

                  Goluri pe 15 min

                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri
                  0%
                  0 / 0 Goluri

                  0' - 15'

                  16' - 30'

                  31' - 45'

                  46' - 60'

                  61' - 75'

                  76' - 90'

                  Statistici Meci - 2023/2024

                  Șuturi Pe Meci
                  0.00
                  Șuturi/Meci (Acasă)
                  0.00
                  Șuturi/Meci (Deplasare)
                  0.00
                  Posesie (Acasă)
                  0%
                  Posesie (Deplasare)
                  0%
                  Faulturi pe Meci
                  0.00
                  Faulturi/Meci (Acasă)
                  0.00
                  Faulturi/Meci (Deplasare)
                  0.00
                  Offside-uri/meci
                  0.00
                  Jucători Participanți
                  1
                  Cornere

                  DEBLOCAȚI

                  Cornere / Meci


                  Acasă


                  Deplasare

                  *Total Cornere / Meci

                  Cartonașe

                  DEBLOCAȚI

                  Cartonașe / Meci


                  Acasă


                  Deplasare

                  *Cartonaș Roșu = 2 cartonașe.

                  Peste - Cornere

                  Peste 7.5
                  Peste 8.5
                  Peste 9.5
                  Peste 10.5
                  Peste 11.5
                  Peste 12.5

                  Peste - Cartonașe

                  Peste 0.5
                  Peste 1.5
                  Peste 2.5
                  Peste 3.5
                  Peste 4.5
                  Peste 5.5

                  Statistici la pauză (Prima/ a Doua Repriză)

                  GPR - Peste X

                  Peste 0.5
                  0%
                  Peste 1.5
                  0%
                  Peste 2.5
                  0%
                  Peste 3.5
                  0%

                  GDR - Peste X

                  Peste 0.5
                  0%
                  Peste 1.5
                  0%
                  Peste 2.5
                  0%
                  Peste 3.5
                  0%

                  * GPR = Goluri Prima Repriză în Olanda - Womens Playoffs 2 3

                  * GDR = Goluri a Doua Repriză în Olanda - Womens Playoffs 2 3

                  Total Goluri Frecvente - Pauză

                  O dată ce sezonul începe va fi generat și tabelul cu Goluri Totale frecvente.

                  Scoruri Frecvente - Pauză

                  O dată ce sezonul începe va fi generat și tabelul cu Rezultate Finale frecvente.

                  Womens Playoffs 2 3 Statistici Jucător

                  Womens Playoffs 2 3 2023/2024 este un turneu de cupă. Pentru cupe, statisticile noastre Golgheter/Top Pase de Gol/Top Fără Gol Primit includ goluri și pase de gol care s-au întâmplat și în faza calificărilor. Din cauza deciziei de includere ale acestor informații, e posibil ca datele noastre pentru Womens Playoffs 2 3 2023/2024 să difere de ce veți găsi altundeva.

                  Top Marcatori

                  * Statistici din sezonul 2023/24 al Womens Playoffs 2 3

                  Top Pase de Gol

                  * Statistici din sezonul 2023/24 al Womens Playoffs 2 3

                  Cele mai multe Meciuri Fără Gol Primit

                  * Statistici din sezonul 2023/24 al Womens Playoffs 2 3

                  Goluri pe 90 minute

                  * Statistici din sezonul 2023/24 al Womens Playoffs 2 3

                  Pase de gol pe 90 minute

                  * Statistici din sezonul 2023/24 al Womens Playoffs 2 3

                  Penalty-uri Marcate

                  * Statistici din sezonul 2023/24 al Womens Playoffs 2 3

                  /ro/
                  https://cdn.footystats.org/
                  - Începe În###min'
                  - Începe În###Ore'
                  În desfășurare'
                  - A Început
                  În Curând
                  A Început
                  no

                  Se Încarcă Statisticile

                  ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
                  Abonați-vă

                  Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!