Tabel Formă - National 2 Group C

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
Următorul Meci
1Nimes OlympiqueNimes Olympique
Nimes Olympique

Nimes Olympique

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

33007169
  • V
  • V
  • V
3.00
67%0%33%67%meci - Espérance Sportive Troyes Aube Champagne II vs Nîmes Olympique
1.33
2Hyeres FCHyeres FC
Hyeres FC

Hyeres FC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

32106247
  • V
  • V
  • E
2.33
67%0%33%67%meci - GFA Rumilly Vallières vs Hyères FC
2.00
3Hauts Lyonnais SCHauts Lyonnais SC
Hauts Lyonnais SC

Hauts Lyonnais SC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

32104227
  • V
  • V
  • E
2.33
33%33%67%67%meci - AS Saint-Priest vs Hauts Lyonnais SC
1.00
4Etoile Frejus Saint Raphael FCEtoile Frejus Saint Raphael FC
Etoile Frejus Saint Raphael FC

Etoile Frejus Saint Raphael FC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

32015326
  • V
  • Î
  • V
2.00
67%33%0%67%meci - SC Toulon vs Étoile Fréjus Saint-Raphaël FC
1.67
5GFA Rumilly VallieresGFA Rumilly Vallieres
GFA Rumilly Vallieres

GFA Rumilly Vallieres

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

320111386
  • Î
  • V
  • V
2.00
33%0%67%100%meci - Hyères FC vs GFA Rumilly Vallières
2.33
6SC ToulonSC Toulon
SC Toulon

SC Toulon

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

31204225
  • V
  • E
  • E
1.67
33%33%67%33%meci - Étoile Fréjus Saint-Raphaël FC vs SC Toulon
2.00
7ASF Andrezieux BoutheonASF Andrezieux Boutheon
ASF Andrezieux Boutheon

ASF Andrezieux Boutheon

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

31113304
  • Î
  • V
  • E
1.33
33%33%33%0%meci - Lyon Duchère AS vs ASF Andrézieux Bouthéon
0.00
8Esperance Sportive Troyes Aube Champagne IIEsperance Sportive Troyes Aube Champagne II
Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

311134-14
  • V
  • Î
  • E
1.33
33%67%33%67%meci - Nîmes Olympique vs Espérance Sportive Troyes Aube Champagne II
3.00
9AS Saint PriestAS Saint Priest
AS Saint Priest

AS Saint Priest

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

310237-43
  • Î
  • V
  • Î
1.00
0%33%67%100%meci - Hauts Lyonnais SC vs AS Saint-Priest
2.33
10Bourges Foot 18Bourges Foot 18
Bourges Foot 18

Bourges Foot 18

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

30301103
  • E
  • E
  • E
1.00
67%67%33%0%meci - Canet Roussillon FC vs Bourges Foot 18
0.00
11TouraineTouraine
Touraine

Touraine

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

11001013
  • V
3.00
100%0%0%0%meci - La Berrichonne de Châteauroux vs Touraine
0.50
12Monts dOr Azergues FootMonts dOr Azergues Foot
Monts dOr Azergues Foot

Monts dOr Azergues Foot

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

20201102
  • E
  • E
1.00
50%50%50%0%meci - Canet Roussillon FC vs Monts d
0.00
13La Berrichonne de ChateaurouxLa Berrichonne de Chateauroux
La Berrichonne de Chateauroux

La Berrichonne de Chateauroux

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

201101-11
  • Î
  • E
0.50
50%100%0%0%meci - Touraine vs La Berrichonne de Châteauroux
3.00
14FC Istres Ouest ProvenceFC Istres Ouest Provence
FC Istres Ouest Provence

FC Istres Ouest Provence

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

301215-41
  • Î
  • Î
  • E
0.33
33%67%33%67%meci - Touraine vs FC Istres Ouest Provence
3.00
15FC LimonestFC Limonest
FC Limonest

FC Limonest

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

201123-11
  • Î
  • E
0.50
0%50%50%50%meci - La Berrichonne de Châteauroux vs FC Limonest
0.50
16Lyon Duchere ASLyon Duchere AS
Lyon Duchere AS

Lyon Duchere AS

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

3003210-80
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
0%33%67%67%meci - ASF Andrézieux Bouthéon vs Lyon Duchère AS
1.33
17Canet Roussillon FCCanet Roussillon FC
Canet Roussillon FC

Canet Roussillon FC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

300328-60
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
0%33%67%67%meci - Monts d
1.00

Tabel Ultimele 5 Forme (National 2 Group C)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctLast 5PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Nimes OlympiqueNimes Olympique
Nimes Olympique

Nimes Olympique

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

33007169
  • V
  • V
  • V
3.00
67%0%33%67%
2Hyeres FCHyeres FC
Hyeres FC

Hyeres FC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

32106247
  • V
  • V
  • E
2.33
67%0%33%67%
3Hauts Lyonnais SCHauts Lyonnais SC
Hauts Lyonnais SC

Hauts Lyonnais SC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

32104227
  • V
  • V
  • E
2.33
33%33%67%67%
4Etoile Frejus Saint Raphael FCEtoile Frejus Saint Raphael FC
Etoile Frejus Saint Raphael FC

Etoile Frejus Saint Raphael FC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

32015326
  • V
  • Î
  • V
2.00
67%33%0%67%
5GFA Rumilly VallieresGFA Rumilly Vallieres
GFA Rumilly Vallieres

GFA Rumilly Vallieres

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

320111386
  • Î
  • V
  • V
2.00
33%0%67%100%
6SC ToulonSC Toulon
SC Toulon

SC Toulon

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

31204225
  • V
  • E
  • E
1.67
33%33%67%33%
7ASF Andrezieux BoutheonASF Andrezieux Boutheon
ASF Andrezieux Boutheon

ASF Andrezieux Boutheon

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

31113304
  • Î
  • V
  • E
1.33
33%33%33%0%
8Esperance Sportive Troyes Aube Champagne IIEsperance Sportive Troyes Aube Champagne II
Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

311134-14
  • V
  • Î
  • E
1.33
33%67%33%67%
9AS Saint PriestAS Saint Priest
AS Saint Priest

AS Saint Priest

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

310237-43
  • Î
  • V
  • Î
1.00
0%33%67%100%
10Bourges Foot 18Bourges Foot 18
Bourges Foot 18

Bourges Foot 18

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

30301103
  • E
  • E
  • E
1.00
67%67%33%0%
11TouraineTouraine
Touraine

Touraine

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

11001013
  • V
3.00
100%0%0%0%
12Monts dOr Azergues FootMonts dOr Azergues Foot
Monts dOr Azergues Foot

Monts dOr Azergues Foot

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

20201102
  • E
  • E
1.00
50%50%50%0%
13La Berrichonne de ChateaurouxLa Berrichonne de Chateauroux
La Berrichonne de Chateauroux

La Berrichonne de Chateauroux

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

201101-11
  • Î
  • E
0.50
50%100%0%0%
14FC Istres Ouest ProvenceFC Istres Ouest Provence
FC Istres Ouest Provence

FC Istres Ouest Provence

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

301215-41
  • Î
  • Î
  • E
0.33
33%67%33%67%
15FC LimonestFC Limonest
FC Limonest

FC Limonest

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

201123-11
  • Î
  • E
0.50
0%50%50%50%
16Lyon Duchere ASLyon Duchere AS
Lyon Duchere AS

Lyon Duchere AS

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

3003210-80
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
0%33%67%67%
17Canet Roussillon FCCanet Roussillon FC
Canet Roussillon FC

Canet Roussillon FC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

300328-60
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
0%33%67%67%

Care echipe joacă Bine pe baza ultimelor 5 meciuri? - Ghid Formă

Excelent : Nimes Olympique se comportă excepțional cu 3 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

Foarte Bine : Hyeres FC e în spatele lui Nimes Olympique cu o medie de 2.33 puncte pe meci în ultimele 5 meciuri.

Destul de Bine : Hauts Lyonnais SC e a treia cea mai bună echipă cu 2 victorii și 0 înfrângeri, cu 2.33 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

Performanță Medie :Sunt câteva echipe care se descurcă bine recent. Aceasta include Touraine care cu 1 victorii, 0 egaluri și 0 înfrângeri, i-au adus la un număr neașteptat de 3 puncte pe meci până acum, în acest sezon.

TABEL FORMĂ ACASĂ (National 2 Group C)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Etoile Frejus Saint Raphael FCEtoile Frejus Saint Raphael FC
Etoile Frejus Saint Raphael FC

Etoile Frejus Saint Raphael FC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

22005056
  • V
  • V
3.00
100%0%0%50%
2Hyeres FCHyeres FC
Hyeres FC

Hyeres FC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

21105234
  • V
  • E
2.00
50%0%50%100%
3Hauts Lyonnais SCHauts Lyonnais SC
Hauts Lyonnais SC

Hauts Lyonnais SC

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

21102114
  • V
  • E
2.00
50%50%50%50%
4Esperance Sportive Troyes Aube Champagne IIEsperance Sportive Troyes Aube Champagne II
Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

21103124
  • V
  • E
2.00
50%50%50%50%
5Nimes OlympiqueNimes Olympique
Nimes Olympique

Nimes Olympique

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

11003033
  • V
3.00
100%0%0%100%
6GFA Rumilly VallieresGFA Rumilly Vallieres
GFA Rumilly Vallieres

GFA Rumilly Vallieres

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

11003033
  • V
3.00
100%0%0%100%
7ASF Andrezieux BoutheonASF Andrezieux Boutheon
ASF Andrezieux Boutheon

ASF Andrezieux Boutheon

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

11002023
  • V
3.00
100%0%0%0%
8AS Saint PriestAS Saint Priest
AS Saint Priest

AS Saint Priest

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

11002113
  • V
3.00
0%0%100%100%
9Bourges Foot 18Bourges Foot 18
Bourges Foot 18

Bourges Foot 18

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

20201102
  • E
  • E
1.00
50%50%50%0%
10SC ToulonSC Toulon
SC Toulon

SC Toulon

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

10100001
  • E
1.00
100%100%0%0%
11Monts dOr Azergues FootMonts dOr Azergues Foot
Monts dOr Azergues Foot

Monts dOr Azergues Foot

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

10101101
  • E
1.00
0%0%100%0%
12TouraineTouraine
Touraine

Touraine

National 2 Group C (Div. 4)

Poz Ligă 0 / 17

Franța

DEBLOCAȚI STATISTICI

Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

footystats.org/premium

00000000
    0.00
    0%0%0%0%
    13La Berrichonne de ChateaurouxLa Berrichonne de Chateauroux
    La Berrichonne de Chateauroux

    La Berrichonne de Chateauroux

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    100101-10
    • Î
    0.00
    0%100%0%0%
    14FC LimonestFC Limonest
    FC Limonest

    FC Limonest

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    100101-10
    • Î
    0.00
    0%100%0%0%
    15FC Istres Ouest ProvenceFC Istres Ouest Provence
    FC Istres Ouest Provence

    FC Istres Ouest Provence

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    100112-10
    • Î
    0.00
    0%0%100%100%
    16Canet Roussillon FCCanet Roussillon FC
    Canet Roussillon FC

    Canet Roussillon FC

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    200226-40
    • Î
    • Î
    0.00
    0%0%100%100%
    17Lyon Duchere ASLyon Duchere AS
    Lyon Duchere AS

    Lyon Duchere AS

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    200218-70
    • Î
    • Î
    0.00
    0%50%50%50%

    Care Echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă Acasă?

    Etoile Frejus Saint Raphael FC a avut cea mai bună performanță pe teren propriu, pe (Stade Louis Hon) cu 0 înfrângeri și 2 victorii în ultimele 6 meciuri acasă. Punctajul lor mediu pe meci a fost cel mai mare în comparație cu alte echipe, cu 3.

    Hyeres FC a arătat performanțe excelente pe teren propriu, pe (Stade Perruc). Cu 1 victorii, 1 egaluri și 0 înfrângeri. Asta îi clasează pe a doua poziție în clasamentul National 2 Group C pentru meciuri acasă. Punctajul mediu pe meci a fost de 2, făcându-i aproape la fel de buni ca Etoile Frejus Saint Raphael FC.

    • Performanțele Canet Roussillon FC au fost sub medie pe teren acasă pe (Stade Saint-Michel). Canet Roussillon FC a reușit să obțină doar 0 victorii în ultimele 6 meciuri jucate pe (Stade Saint-Michel). Punctajul lor mediu pe meci a fost de 0, făcându-i a doua cea mai slabă echipă din National 2 Group C în meciurile acasă.

    • Jenant, chiar jenant. Lyon Duchere AS a avut performanțe foarte slabe acasă. Cu 0 victorii, 0 egaluri și 2 înfrângeri și cu 0 puncte pe meci în ultimele 6 meciuri, Lyon Duchere AS nu este făcută să joace acasă.

    TABEL FORMĂ DEPLASARE (National 2 Group C)

    # EchipaMJ
    Meciuri Jucate
    V
    Victorie
    E
    Egal
    Î
    Înfrângere
    GM
    Goluri Pentru (GM).
    Numărul de goluri marcate
    de această echipă.
    GP
    Goluri Împotriva (GP).
    Numărul de goluri primite
    de această echipă.
    DG
    Diferență Goluri (DG).
    Goluri Marcate - Goluri Primite
    PctUltimele 6PPM
    FG
    Niciun gol primit (FG).
    Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
    * O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
    Fără Gol
    Nu au Marcat (Fără Gol).
    Meciuri în care această echipă nu a marcat.
    GG
    Ambele Echipe Marchează (GG).
    Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
    * Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
    Peste 2.5
    Peste 2.5 (2.5+).
    Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
    1Nimes OlympiqueNimes Olympique
    Nimes Olympique

    Nimes Olympique

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    22004136
    • V
    • V
    3.00
    50%0%50%50%
    2SC ToulonSC Toulon
    SC Toulon

    SC Toulon

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    21104224
    • V
    • E
    2.00
    0%0%100%50%
    3Hyeres FCHyeres FC
    Hyeres FC

    Hyeres FC

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    11001013
    • V
    3.00
    100%0%0%0%
    4Hauts Lyonnais SCHauts Lyonnais SC
    Hauts Lyonnais SC

    Hauts Lyonnais SC

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    11002113
    • V
    3.00
    0%0%100%100%
    5GFA Rumilly VallieresGFA Rumilly Vallieres
    GFA Rumilly Vallieres

    GFA Rumilly Vallieres

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    21018353
    • Î
    • V
    1.50
    0%0%100%100%
    6TouraineTouraine
    Touraine

    Touraine

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    11001013
    • V
    3.00
    100%0%0%0%
    7ASF Andrezieux BoutheonASF Andrezieux Boutheon
    ASF Andrezieux Boutheon

    ASF Andrezieux Boutheon

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    201113-21
    • Î
    • E
    0.50
    0%50%50%0%
    8Bourges Foot 18Bourges Foot 18
    Bourges Foot 18

    Bourges Foot 18

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    10100001
    • E
    1.00
    100%100%0%0%
    9Monts dOr Azergues FootMonts dOr Azergues Foot
    Monts dOr Azergues Foot

    Monts dOr Azergues Foot

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    10100001
    • E
    1.00
    100%100%0%0%
    10FC LimonestFC Limonest
    FC Limonest

    FC Limonest

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    10102201
    • E
    1.00
    0%0%100%100%
    11La Berrichonne de ChateaurouxLa Berrichonne de Chateauroux
    La Berrichonne de Chateauroux

    La Berrichonne de Chateauroux

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    10100001
    • E
    1.00
    100%100%0%0%
    12FC Istres Ouest ProvenceFC Istres Ouest Provence
    FC Istres Ouest Provence

    FC Istres Ouest Provence

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    201103-31
    • Î
    • E
    0.50
    50%100%0%50%
    13Etoile Frejus Saint Raphael FCEtoile Frejus Saint Raphael FC
    Etoile Frejus Saint Raphael FC

    Etoile Frejus Saint Raphael FC

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    100103-30
    • Î
    0.00
    0%100%0%100%
    14Esperance Sportive Troyes Aube Champagne IIEsperance Sportive Troyes Aube Champagne II
    Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

    Esperance Sportive Troyes Aube Champagne II

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    100103-30
    • Î
    0.00
    0%100%0%100%
    15AS Saint PriestAS Saint Priest
    AS Saint Priest

    AS Saint Priest

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    200216-50
    • Î
    • Î
    0.00
    0%50%50%100%
    16Canet Roussillon FCCanet Roussillon FC
    Canet Roussillon FC

    Canet Roussillon FC

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    100102-20
    • Î
    0.00
    0%100%0%0%
    17Lyon Duchere ASLyon Duchere AS
    Lyon Duchere AS

    Lyon Duchere AS

    National 2 Group C (Div. 4)

    Poz Ligă 0 / 17

    Franța

    DEBLOCAȚI STATISTICI

    Abonați-vă la FootyStats Premium și descoperiți Victorie %, GG, Fără Gol Primit, Statistici Cornere, Statistici Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5.

    footystats.org/premium

    100112-10
    • Î
    0.00
    0%0%100%100%

    Care echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă în Deplasare?

    Nimes Olympique au o serie incredibilă în meciurile din deplasare. Au reușit să obțină 2 victorii în ultimele 6 meciuri în deplasare. Nimes Olympique are cel mai mare punctaj cu 6 puncte, plasând-o pe prima poziție în National 2 Group C în meciurile din deplasare.

    Lyon Duchere AS are o serie dezamăgitoare în meciurile din deplasare. Rămân cei mai slabi cu 0 victorii în ultimele 6 meciuri jucate în deplasare, fiind destul de nefavorabil pentru această echipă și fanii acestora.

    /ro/
    https://cdn.footystats.org/
    - Începe În###min'
    - Începe În###Ore'
    În desfășurare'
    - A Început
    În Curând
    A Început
    no

    Se Încarcă Statisticile

    ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
    Abonați-vă

    Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!