Tabel Formă - Division 1 Feminin

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
Următorul Meci
1Paris FC WomenParis FC Women
Paris FC Women

Paris FC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.13
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.33
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 67% 75% 58%
Medie 2.83 3.17 2.50
Marcate 1.96 2.33 1.58
Primite 0.88 0.83 0.92
GG 33% 42% 25%
FG 54% 50% 58%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6501139415
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.50
33%17%50%67%-
2Paris Saint Germain FC WomenParis Saint Germain FC Women
Paris Saint Germain FC Women

Paris Saint Germain FC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.35
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.36
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 74% 73% 75%
Medie 3.13 2.64 3.58
Marcate 2.30 2.09 2.50
Primite 0.83 0.55 1.08
GG 39% 27% 50%
FG 52% 64% 42%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6501114715
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.50
50%17%33%33%-
3Olympique Lyonnais WomenOlympique Lyonnais Women
Olympique Lyonnais Women

Olympique Lyonnais Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
2.75
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • E
  • E
2.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 88% 100% 73%
Medie 4.17 4.31 4.00
Marcate 3.71 4.00 3.36
Primite 0.46 0.31 0.64
GG 38% 31% 45%
FG 63% 69% 55%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

64202341914
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
  • E
2.33
50%0%50%83%-
4Dijon FCO WomenDijon FCO Women
Dijon FCO Women

Dijon FCO Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.50
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.18
Deplasare
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 27% 55%
Medie 2.23 2.73 1.73
Marcate 0.95 1.00 0.91
Primite 1.27 1.73 0.82
GG 41% 64% 18%
FG 32% 9% 55%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

640277012
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • V
  • V
2.00
50%17%33%50%-
5FC NantesFC Nantes
FC Nantes

FC Nantes

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.78
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • Î
  • E
1.64
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • E
  • Î
1.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 52% 45% 58%
Medie 3.65 2.91 4.33
Marcate 1.83 1.73 1.92
Primite 1.83 1.18 2.42
GG 70% 73% 67%
FG 22% 18% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

62221014-48
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.33
33%17%50%67%-
6AS Musau StrasbourgAS Musau Strasbourg
AS Musau Strasbourg

AS Musau Strasbourg

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 0 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.33
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
0.33
Deplasare
  • V
  • E
  • V
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 33% 0% 67%
Medie 1.50 1.33 1.67
Marcate 0.83 0.00 1.67
Primite 0.67 1.33 0.00
GG 0% 0% 0%
FG 67% 33% 100%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

62225418
  • V
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • V
1.33
67%67%0%33%-
7Montpellier HSC WomenMontpellier HSC Women
Montpellier HSC Women

Montpellier HSC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 11 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
0.68
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.91
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
0.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 27% 9%
Medie 3.32 3.09 3.55
Marcate 1.27 1.18 1.36
Primite 2.05 1.91 2.18
GG 77% 64% 91%
FG 9% 18% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6204711-46
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
1.00
17%17%67%67%-
8Racing Club de LensRacing Club de Lens
Racing Club de Lens

Racing Club de Lens

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.73
Acasă
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.91
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.55
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 27% 9%
Medie 3.14 3.00 3.27
Marcate 0.95 1.00 0.91
Primite 2.18 2.00 2.36
GG 55% 55% 55%
FG 9% 9% 9%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6204611-56
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.00
17%33%50%50%-
9Le Havre AC WomenLe Havre AC Women
Le Havre AC Women

Le Havre AC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
0.82
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.73
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • V
0.91
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 9% 27%
Medie 3.14 3.45 2.82
Marcate 1.00 1.00 1.00
Primite 2.14 2.45 1.82
GG 55% 45% 64%
FG 5% 9% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6123913-45
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.83
0%33%67%83%-
10Football Club Fleury 91 WomenFootball Club Fleury 91 Women
Football Club Fleury 91 Women

Football Club Fleury 91 Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • E
1.36
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.36
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 36% 36% 36%
Medie 2.23 1.91 2.55
Marcate 1.09 1.00 1.18
Primite 1.14 0.91 1.36
GG 36% 27% 45%
FG 36% 45% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6114510-54
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.67
0%50%50%33%-
11Olympique de Marseille WomenOlympique de Marseille Women
Olympique de Marseille Women

Olympique de Marseille Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.86
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.36
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 23% 9% 36%
Medie 3.18 2.82 3.55
Marcate 1.18 0.64 1.73
Primite 2.00 2.18 1.82
GG 50% 36% 64%
FG 23% 18% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

611459-44
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.67
17%33%50%50%-
12AS Saint Etienne WomenAS Saint Etienne Women
AS Saint Etienne Women

AS Saint Etienne Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 12 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • E
0.59
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
0.73
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 18% 9%
Medie 2.23 2.82 1.64
Marcate 0.50 0.82 0.18
Primite 1.73 2.00 1.45
GG 27% 45% 9%
FG 14% 0% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6114310-74
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.67
0%67%33%33%-
13RC Strasbourg AlsaceRC Strasbourg Alsace
RC Strasbourg Alsace

RC Strasbourg Alsace

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.94
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
1.00
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.88
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 25% 25% 25%
Medie 3.31 3.75 2.88
Marcate 1.13 1.50 0.75
Primite 2.19 2.25 2.13
GG 44% 63% 25%
FG 19% 13% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6015516-111
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.17
0%50%50%83%-

Tabel Ultimele 5 Forme (Division 1 Feminin)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctLast 5PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Olympique Lyonnais WomenOlympique Lyonnais Women
Olympique Lyonnais Women

Olympique Lyonnais Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
2.75
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • E
  • E
2.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 88% 100% 73%
Medie 4.17 4.31 4.00
Marcate 3.71 4.00 3.36
Primite 0.46 0.31 0.64
GG 38% 31% 45%
FG 63% 69% 55%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

54102121913
  • V
  • V
  • V
  • E
  • V
2.60
60%0%40%80%
2Paris FC WomenParis FC Women
Paris FC Women

Paris FC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.13
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.33
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 67% 75% 58%
Medie 2.83 3.17 2.50
Marcate 1.96 2.33 1.58
Primite 0.88 0.83 0.92
GG 33% 42% 25%
FG 54% 50% 58%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5401118312
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.40
40%20%40%60%
3Paris Saint Germain FC WomenParis Saint Germain FC Women
Paris Saint Germain FC Women

Paris Saint Germain FC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.35
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.36
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 74% 73% 75%
Medie 3.13 2.64 3.58
Marcate 2.30 2.09 2.50
Primite 0.83 0.55 1.08
GG 39% 27% 50%
FG 52% 64% 42%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

540182612
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.40
60%20%20%20%
4Dijon FCO WomenDijon FCO Women
Dijon FCO Women

Dijon FCO Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.50
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.18
Deplasare
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 27% 55%
Medie 2.23 2.73 1.73
Marcate 0.95 1.00 0.91
Primite 1.27 1.73 0.82
GG 41% 64% 18%
FG 32% 9% 55%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

530257-29
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • V
1.80
40%20%40%60%
5Montpellier HSC WomenMontpellier HSC Women
Montpellier HSC Women

Montpellier HSC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 11 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
0.68
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.91
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
0.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 27% 9%
Medie 3.32 3.09 3.55
Marcate 1.27 1.18 1.36
Primite 2.05 1.91 2.18
GG 77% 64% 91%
FG 9% 18% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

520369-36
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
1.20
20%20%60%60%
6FC NantesFC Nantes
FC Nantes

FC Nantes

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.78
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • Î
  • E
1.64
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • E
  • Î
1.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 52% 45% 58%
Medie 3.65 2.91 4.33
Marcate 1.83 1.73 1.92
Primite 1.83 1.18 2.42
GG 70% 73% 67%
FG 22% 18% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5122714-75
  • Î
  • E
  • E
  • V
  • Î
1.00
20%20%60%60%
7AS Musau StrasbourgAS Musau Strasbourg
AS Musau Strasbourg

AS Musau Strasbourg

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 0 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.33
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
0.33
Deplasare
  • V
  • E
  • V
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 33% 0% 67%
Medie 1.50 1.33 1.67
Marcate 0.83 0.00 1.67
Primite 0.67 1.33 0.00
GG 0% 0% 0%
FG 67% 33% 100%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

512214-35
  • V
  • E
  • Î
  • E
  • Î
1.00
60%80%0%20%
8Le Havre AC WomenLe Havre AC Women
Le Havre AC Women

Le Havre AC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
0.82
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.73
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • V
0.91
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 9% 27%
Medie 3.14 3.45 2.82
Marcate 1.00 1.00 1.00
Primite 2.14 2.45 1.82
GG 55% 45% 64%
FG 5% 9% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5122910-15
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.00
0%20%80%80%
9Football Club Fleury 91 WomenFootball Club Fleury 91 Women
Football Club Fleury 91 Women

Football Club Fleury 91 Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • E
1.36
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.36
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 36% 36% 36%
Medie 2.23 1.91 2.55
Marcate 1.09 1.00 1.18
Primite 1.14 0.91 1.36
GG 36% 27% 45%
FG 36% 45% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

511358-34
  • E
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.80
0%40%60%40%
10Olympique de Marseille WomenOlympique de Marseille Women
Olympique de Marseille Women

Olympique de Marseille Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.86
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.36
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 23% 9% 36%
Medie 3.18 2.82 3.55
Marcate 1.18 0.64 1.73
Primite 2.00 2.18 1.82
GG 50% 36% 64%
FG 23% 18% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

511347-34
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • E
0.80
20%40%40%40%
11AS Saint Etienne WomenAS Saint Etienne Women
AS Saint Etienne Women

AS Saint Etienne Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 12 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • E
0.59
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
0.73
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 18% 9%
Medie 2.23 2.82 1.64
Marcate 0.50 0.82 0.18
Primite 1.73 2.00 1.45
GG 27% 45% 9%
FG 14% 0% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

511338-54
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.80
0%60%40%40%
12Racing Club de LensRacing Club de Lens
Racing Club de Lens

Racing Club de Lens

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.73
Acasă
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.91
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.55
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 27% 9%
Medie 3.14 3.00 3.27
Marcate 0.95 1.00 0.91
Primite 2.18 2.00 2.36
GG 55% 55% 55%
FG 9% 9% 9%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5104410-63
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.60
20%40%40%40%
13RC Strasbourg AlsaceRC Strasbourg Alsace
RC Strasbourg Alsace

RC Strasbourg Alsace

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.94
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
1.00
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.88
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 25% 25% 25%
Medie 3.31 3.75 2.88
Marcate 1.13 1.50 0.75
Primite 2.19 2.25 2.13
GG 44% 63% 25%
FG 19% 13% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

5014513-81
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.20
0%40%60%80%

Care echipe joacă Bine pe baza ultimelor 5 meciuri? - Ghid Formă

Excelent : Olympique Lyonnais Women se comportă excepțional cu 2.6 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

Foarte Bine : Paris Saint Germain FC Women e în spatele lui Olympique Lyonnais Women cu o medie de 2.4 puncte pe meci în ultimele 5 meciuri.

Destul de Bine : Paris FC Women e a treia cea mai bună echipă cu 4 victorii și 1 înfrângeri, cu 2.4 puncte pe meci acumulate în ultimele 5 meciuri.

TABEL FORMĂ ACASĂ (Division 1 Feminin)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Olympique Lyonnais WomenOlympique Lyonnais Women
Olympique Lyonnais Women

Olympique Lyonnais Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
2.75
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • E
  • E
2.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 88% 100% 73%
Medie 4.17 4.31 4.00
Marcate 3.71 4.00 3.36
Primite 0.46 0.31 0.64
GG 38% 31% 45%
FG 63% 69% 55%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

66002712618
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
83%0%17%100%
2Paris Saint Germain FC WomenParis Saint Germain FC Women
Paris Saint Germain FC Women

Paris Saint Germain FC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.35
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.36
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 74% 73% 75%
Medie 3.13 2.64 3.58
Marcate 2.30 2.09 2.50
Primite 0.83 0.55 1.08
GG 39% 27% 50%
FG 52% 64% 42%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

641192713
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • E
2.17
67%33%17%33%
3Paris FC WomenParis FC Women
Paris FC Women

Paris FC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.13
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.33
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 67% 75% 58%
Medie 2.83 3.17 2.50
Marcate 1.96 2.33 1.58
Primite 0.88 0.83 0.92
GG 33% 42% 25%
FG 54% 50% 58%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6411126613
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
  • E
2.17
50%33%33%67%
4Dijon FCO WomenDijon FCO Women
Dijon FCO Women

Dijon FCO Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.50
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.18
Deplasare
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 27% 55%
Medie 2.23 2.73 1.73
Marcate 0.95 1.00 0.91
Primite 1.27 1.73 0.82
GG 41% 64% 18%
FG 32% 9% 55%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

622279-28
  • Î
  • V
  • V
  • E
  • Î
  • E
1.33
17%17%67%50%
5Football Club Fleury 91 WomenFootball Club Fleury 91 Women
Football Club Fleury 91 Women

Football Club Fleury 91 Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • E
1.36
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.36
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 36% 36% 36%
Medie 2.23 1.91 2.55
Marcate 1.09 1.00 1.18
Primite 1.14 0.91 1.36
GG 36% 27% 45%
FG 36% 45% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

622256-18
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • V
  • E
1.33
33%50%33%17%
6FC NantesFC Nantes
FC Nantes

FC Nantes

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.78
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • Î
  • E
1.64
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • E
  • Î
1.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 52% 45% 58%
Medie 3.65 2.91 4.33
Marcate 1.83 1.73 1.92
Primite 1.83 1.18 2.42
GG 70% 73% 67%
FG 22% 18% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

61328806
  • E
  • Î
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.00
17%17%67%50%
7Racing Club de LensRacing Club de Lens
Racing Club de Lens

Racing Club de Lens

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.73
Acasă
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.91
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.55
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 27% 9%
Medie 3.14 3.00 3.27
Marcate 0.95 1.00 0.91
Primite 2.18 2.00 2.36
GG 55% 55% 55%
FG 9% 9% 9%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

620447-36
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.00
0%67%33%33%
8AS Saint Etienne WomenAS Saint Etienne Women
AS Saint Etienne Women

AS Saint Etienne Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 12 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • E
0.59
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
0.73
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 18% 9%
Medie 2.23 2.82 1.64
Marcate 0.50 0.82 0.18
Primite 1.73 2.00 1.45
GG 27% 45% 9%
FG 14% 0% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

612349-55
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.83
0%50%50%33%
9Montpellier HSC WomenMontpellier HSC Women
Montpellier HSC Women

Montpellier HSC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 11 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
0.68
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.91
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
0.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 27% 9%
Medie 3.32 3.09 3.55
Marcate 1.27 1.18 1.36
Primite 2.05 1.91 2.18
GG 77% 64% 91%
FG 9% 18% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6114511-64
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.67
17%33%50%50%
10RC Strasbourg AlsaceRC Strasbourg Alsace
RC Strasbourg Alsace

RC Strasbourg Alsace

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.94
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
1.00
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.88
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 25% 25% 25%
Medie 3.31 3.75 2.88
Marcate 1.13 1.50 0.75
Primite 2.19 2.25 2.13
GG 44% 63% 25%
FG 19% 13% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6114816-84
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.67
0%33%67%100%
11Le Havre AC WomenLe Havre AC Women
Le Havre AC Women

Le Havre AC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
0.82
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.73
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • V
0.91
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 9% 27%
Medie 3.14 3.45 2.82
Marcate 1.00 1.00 1.00
Primite 2.14 2.45 1.82
GG 55% 45% 64%
FG 5% 9% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6033615-93
  • E
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • E
0.50
0%50%50%67%
12AS Musau StrasbourgAS Musau Strasbourg
AS Musau Strasbourg

AS Musau Strasbourg

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 0 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.33
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
0.33
Deplasare
  • V
  • E
  • V
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 33% 0% 67%
Medie 1.50 1.33 1.67
Marcate 0.83 0.00 1.67
Primite 0.67 1.33 0.00
GG 0% 0% 0%
FG 67% 33% 100%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

301204-41
  • E
  • Î
  • Î
0.33
33%100%0%33%
13Olympique de Marseille WomenOlympique de Marseille Women
Olympique de Marseille Women

Olympique de Marseille Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.86
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.36
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 23% 9% 36%
Medie 3.18 2.82 3.55
Marcate 1.18 0.64 1.73
Primite 2.00 2.18 1.82
GG 50% 36% 64%
FG 23% 18% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6006315-120
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.00
0%67%33%50%

Care Echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă Acasă?

Olympique Lyonnais Women a avut cea mai bună performanță pe teren propriu, pe cu 0 înfrângeri și 6 victorii în ultimele 6 meciuri acasă. Punctajul lor mediu pe meci a fost cel mai mare în comparație cu alte echipe, cu 3.

Paris Saint Germain FC Women a arătat performanțe excelente pe teren propriu, pe . Cu 4 victorii, 1 egaluri și 1 înfrângeri. Asta îi clasează pe a doua poziție în clasamentul Division 1 Feminin pentru meciuri acasă. Punctajul mediu pe meci a fost de 2.17, făcându-i aproape la fel de buni ca Olympique Lyonnais Women.

• Performanțele AS Musau Strasbourg au fost sub medie pe teren acasă pe . AS Musau Strasbourg a reușit să obțină doar 0 victorii în ultimele 6 meciuri jucate pe . Punctajul lor mediu pe meci a fost de 0.33, făcându-i a doua cea mai slabă echipă din Division 1 Feminin în meciurile acasă.

• Jenant, chiar jenant. Olympique de Marseille Women a avut performanțe foarte slabe acasă. Cu 0 victorii, 0 egaluri și 6 înfrângeri și cu 0 puncte pe meci în ultimele 6 meciuri, Olympique de Marseille Women nu este făcută să joace acasă.

TABEL FORMĂ DEPLASARE (Division 1 Feminin)

# EchipaMJ
Meciuri Jucate
V
Victorie
E
Egal
Î
Înfrângere
GM
Goluri Pentru (GM).
Numărul de goluri marcate
de această echipă.
GP
Goluri Împotriva (GP).
Numărul de goluri primite
de această echipă.
DG
Diferență Goluri (DG).
Goluri Marcate - Goluri Primite
PctUltimele 6PPM
FG
Niciun gol primit (FG).
Clasamentul echipelor cu cel mai mare număr de meciuri în care au primit 0 goluri. Statisticile sunt preluate doar din meciurile din Ligă.
* O echipă trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi afișate în acest tabel.
Fără Gol
Nu au Marcat (Fără Gol).
Meciuri în care această echipă nu a marcat.
GG
Ambele Echipe Marchează (GG).
Lista echipelor cu cel mai mare număr de meciuri când ambele echipe au marcat. Sunt luate în considerare doar meciurile din campionatul intern.
* Echipa trebuie să aibă jucate minim 7 meciuri pentru a fi luată în considerare pentru acest tabel de Ambele Marchează.
Peste 2.5
Peste 2.5 (2.5+).
Numărul sau procentul de meciuri în care numărul total de goluri a fost peste 2.5 (ex. 3, 4 sau 5 goluri)
1Paris Saint Germain FC WomenParis Saint Germain FC Women
Paris Saint Germain FC Women

Paris Saint Germain FC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 2 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.35
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.36
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 74% 73% 75%
Medie 3.13 2.64 3.58
Marcate 2.30 2.09 2.50
Primite 0.83 0.55 1.08
GG 39% 27% 50%
FG 52% 64% 42%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

65011441015
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.50
50%17%33%67%
2Paris FC WomenParis FC Women
Paris FC Women

Paris FC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 3 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
2.13
Acasă
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
2.33
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • V
  • Î
1.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 67% 75% 58%
Medie 2.83 3.17 2.50
Marcate 1.96 2.33 1.58
Primite 0.88 0.83 0.92
GG 33% 42% 25%
FG 54% 50% 58%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6501146815
  • Î
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
2.50
67%17%17%83%
3Olympique Lyonnais WomenOlympique Lyonnais Women
Olympique Lyonnais Women

Olympique Lyonnais Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 1 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • E
  • V
  • V
  • V
2.75
Acasă
  • V
  • V
  • V
  • V
  • V
3.00
Deplasare
  • V
  • V
  • V
  • E
  • E
2.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 88% 100% 73%
Medie 4.17 4.31 4.00
Marcate 3.71 4.00 3.36
Primite 0.46 0.31 0.64
GG 38% 31% 45%
FG 63% 69% 55%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6330125712
  • E
  • E
  • V
  • V
  • V
  • E
2.00
50%17%50%33%
4Dijon FCO WomenDijon FCO Women
Dijon FCO Women

Dijon FCO Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 5 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • V
1.50
Acasă
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • Î
1.18
Deplasare
  • V
  • E
  • V
  • Î
  • V
1.82
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 41% 27% 55%
Medie 2.23 2.73 1.73
Marcate 0.95 1.00 0.91
Primite 1.27 1.73 0.82
GG 41% 64% 18%
FG 32% 9% 55%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

632165111
  • V
  • Î
  • V
  • E
  • V
  • E
1.83
67%33%17%33%
5FC NantesFC Nantes
FC Nantes

FC Nantes

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 4 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • E
  • E
  • Î
1.78
Acasă
  • E
  • E
  • V
  • Î
  • E
1.64
Deplasare
  • E
  • V
  • V
  • E
  • Î
1.92
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 52% 45% 58%
Medie 3.65 2.91 4.33
Marcate 1.83 1.73 1.92
Primite 1.83 1.18 2.42
GG 70% 73% 67%
FG 22% 18% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

63211012-211
  • Î
  • E
  • V
  • V
  • E
  • V
1.83
50%17%33%50%
6Olympique de Marseille WomenOlympique de Marseille Women
Olympique de Marseille Women

Olympique de Marseille Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 7 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.86
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.36
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • E
  • V
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 23% 9% 36%
Medie 3.18 2.82 3.55
Marcate 1.18 0.64 1.73
Primite 2.00 2.18 1.82
GG 50% 36% 64%
FG 23% 18% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6321127511
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • E
  • V
1.83
33%0%67%67%
7Le Havre AC WomenLe Havre AC Women
Le Havre AC Women

Le Havre AC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 8 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
0.82
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
  • E
0.73
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • V
0.91
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 9% 27%
Medie 3.14 3.45 2.82
Marcate 1.00 1.00 1.00
Primite 2.14 2.45 1.82
GG 55% 45% 64%
FG 5% 9% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6213811-37
  • V
  • Î
  • Î
  • V
  • E
  • Î
1.17
0%17%83%83%
8AS Musau StrasbourgAS Musau Strasbourg
AS Musau Strasbourg

AS Musau Strasbourg

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 0 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • E
  • V
1.33
Acasă
  • Î
  • Î
  • E
0.33
Deplasare
  • V
  • E
  • V
2.33
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 33% 0% 67%
Medie 1.50 1.33 1.67
Marcate 0.83 0.00 1.67
Primite 0.67 1.33 0.00
GG 0% 0% 0%
FG 67% 33% 100%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

32105057
  • V
  • E
  • V
2.33
100%33%0%33%
9RC Strasbourg AlsaceRC Strasbourg Alsace
RC Strasbourg Alsace

RC Strasbourg Alsace

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 10 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
0.94
Acasă
  • Î
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
1.00
Deplasare
  • V
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
0.88
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 25% 25% 25%
Medie 3.31 3.75 2.88
Marcate 1.13 1.50 0.75
Primite 2.19 2.25 2.13
GG 44% 63% 25%
FG 19% 13% 25%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6204413-96
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • V
  • Î
1.00
33%50%17%50%
10Football Club Fleury 91 WomenFootball Club Fleury 91 Women
Football Club Fleury 91 Women

Football Club Fleury 91 Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 6 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • E
1.36
Acasă
  • V
  • E
  • Î
  • V
  • Î
1.36
Deplasare
  • E
  • V
  • Î
  • Î
  • E
1.36
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 36% 36% 36%
Medie 2.23 1.91 2.55
Marcate 1.09 1.00 1.18
Primite 1.14 0.91 1.36
GG 36% 27% 45%
FG 36% 45% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

612359-45
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
  • Î
0.83
17%33%50%33%
11Racing Club de LensRacing Club de Lens
Racing Club de Lens

Racing Club de Lens

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 9 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.73
Acasă
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
0.91
Deplasare
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • Î
0.55
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 27% 9%
Medie 3.14 3.00 3.27
Marcate 0.95 1.00 0.91
Primite 2.18 2.00 2.36
GG 55% 55% 55%
FG 9% 9% 9%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6114614-84
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • E
  • Î
0.67
17%33%50%67%
12AS Saint Etienne WomenAS Saint Etienne Women
AS Saint Etienne Women

AS Saint Etienne Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 12 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • Î
  • E
0.59
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • V
  • E
0.73
Deplasare
  • V
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
0.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 14% 18% 9%
Medie 2.23 2.82 1.64
Marcate 0.50 0.82 0.18
Primite 1.73 2.00 1.45
GG 27% 45% 9%
FG 14% 0% 27%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

611419-84
  • Î
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
  • E
0.67
33%83%0%17%
13Montpellier HSC WomenMontpellier HSC Women
Montpellier HSC Women

Montpellier HSC Women

Division 1 Feminin (Div. 1)

Poz Ligă 11 / 13

Franța

Formă Ultimele 5 PPM
Sinteză
  • Î
  • V
  • Î
  • V
  • Î
0.68
Acasă
  • E
  • Î
  • Î
  • Î
  • V
0.91
Deplasare
  • Î
  • E
  • Î
  • V
  • Î
0.45
Statistici Sinteză Acasă Deplasare
Victorie % 18% 27% 9%
Medie 3.32 3.09 3.55
Marcate 1.27 1.18 1.36
Primite 2.05 1.91 2.18
GG 77% 64% 91%
FG 9% 18% 0%

Doriți să vedeți Detalii Cornere, Cartonașe, Fără Gol Marcat, Peste 2.5-3.5?
Abonați-vă la FootyStats Premium!

6114711-44
  • Î
  • V
  • Î
  • E
  • Î
  • Î
0.67
0%17%83%83%

Care echipe au cea mai Bună și cea mai Slabă Formă în Deplasare?

Paris Saint Germain FC Women au o serie incredibilă în meciurile din deplasare. Au reușit să obțină 5 victorii în ultimele 6 meciuri în deplasare. Paris Saint Germain FC Women are cel mai mare punctaj cu 15 puncte, plasând-o pe prima poziție în Division 1 Feminin în meciurile din deplasare.

Montpellier HSC Women are o serie dezamăgitoare în meciurile din deplasare. Rămân cei mai slabi cu 1 victorii în ultimele 6 meciuri jucate în deplasare, fiind destul de nefavorabil pentru această echipă și fanii acestora.

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
În Curând
A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!