Șuturi - Carioca 2

Șuturi Echipă

# Echipa Peste 10.5 Peste 11.5 Peste 12.5 Peste 13.5 Peste 14.5 Peste 15.5
1Goytacaz FC LogoGoytacaz FC75%38%25%13%0%0%
2Audax Rio de Janeiro EC LogoAudax Rio de Janeiro EC75%63%50%25%25%13%
3Artsul FC LogoArtsul FC63%63%63%50%50%38%
4Carapebus EC LogoCarapebus EC56%44%33%22%22%22%
5Campo Grande AC LogoCampo Grande AC56%28%14%14%14%14%
6Duque de Caxias FC LogoDuque de Caxias FC50%25%25%25%0%0%
7Petropolis GFC LogoPetropolis GFC44%44%44%44%33%33%
8Serrano FC Petropolis LogoSerrano FC Petropolis43%43%43%28%14%14%
9Niteroiense LogoNiteroiense38%38%38%25%13%13%
10Sao Cristovao FR LogoSao Cristovao FR33%33%22%22%11%0%
11EC Nova Cidade LogoEC Nova Cidade13%13%13%13%0%0%
12Macae Esporte FC LogoMacae Esporte FC0%0%0%0%0%0%

Șuturi Meci

# Echipa Peste 23.5 Peste 24.5 Peste 25.5 Peste 26.5
1Carapebus LogoCarapebus EC67%56%44%44%
2Artsul LogoArtsul FC63%38%25%25%
3Petrópolis LogoPetropolis GFC44%33%22%22%
4Macaé LogoMacae Esporte FC43%28%28%28%
5Audax Rio LogoAudax Rio de Janeiro EC38%38%25%25%
6Duque de Caxias LogoDuque de Caxias FC38%38%38%38%
7Niteroiense LogoNiteroiense38%38%38%38%
8Campo Grande AC LogoCampo Grande AC14%14%14%14%
9Serrano RJ LogoSerrano FC Petropolis14%14%14%14%
10Goytacaz LogoGoytacaz FC13%13%13%13%
11Nova Cidade LogoEC Nova Cidade13%0%0%0%
12São Cristóvão RJ LogoSao Cristovao FR11%11%11%11%

Jucători - Șuturi Efectuate

No data

/ro/
https://cdn.footystats.org/
- Începe În###min'
- Începe În###Ore'
În desfășurare'
- A Început
●În Curând
●A Început
no

Se Încarcă Statisticile

ABONAȚI-VĂ LA PREMIUM. PROFITAȚI ACUM.
Abonați-vă

Primiți Predicții Câștigătoare prin Email!