Jon Garro Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Høyreback
Nasjonalitet : Spain
Birthplace : Spain - Spain
Draktnummer : #2
Alder (bursdag) : 21 (10/06/2005)
Høyde : 186cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2026/2027 og karrierestatistikk- Jon Garro

6.65
Gjennomsnittsrating i Segunda DivisiónInnsluppede mål-rangering : 106 / 164 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026/2027

9

0

9

1

2
0

650'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

30

0

30

4

6

0

1822'

Totalt 2026/2027

67

2

54

17

9
0

3808'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Jon Garro. Jon Garro har spilt totalt 67 kamper, scoret 2 mål, og registrert 0 assists. Jon Garro har spilt flest kamper i Segunda División med 67 kamper i Spania. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Segunda División

1.45Innslupne mål / 90'
9 Mål i 8 Kamper
34th Prosentil
0%Holdt nullen
0 'Holds nullen' i 8 Kamper
8th Prosentil
0.32Kort per 90
2 Kort totalt
68th Prosentil

Jon Garro statistikk - detaljert

Segunda División statistikk for Jon Garro

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt8N/A
27
minutter56070 minutter per kamp
32
Kamper startet6N/A
34
Kamper byttet inn2N/AN/A
Kamper byttet ut2N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål91.45
34
Minutter per innslupne mål62 MinN/A
34
Holdt nullen00%
8
Taklinger81.29
41
Avskjæringer91.45
85
Bakkedueller436.91
23
Bakkedueller vunnet223.54
26
Luftdueller vunnet81.29
66
Driblet forbi30.48
55
Klareringer172.73
72
Blokkerte skudd30.48
79
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Jon Garro sluppet inn 9 mål og hold nullen 0 ganger på 8 kamper i Segunda División 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Jon Garro er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 62 minutt. Videre har de foretatt 1.29 taklinger og 1.45 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Jon Garro foretar også rundt 2.73 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort2N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort20.32
68
Minutter per kort280 min'/kortN/A
51
Kort over 0.5225%
76
Forseelser begått20.32
10
Fortseelser imot20.32
13

Jon Garro har fått 2 gule kort og 0 røde kort på 8 kamper så langt i Segunda División 2026/2027-sesongen. De foretar 0.32 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
56
Målinvolvering00
39
Mål hjemme00
69
Mål borte00
70
Forventede mål (xG)0.350.06
41
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.350.06
42
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Jon Garro har ikke scoret noen mål så langt i Segunda División 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for50.80
46
Skudd på mål
2/ 5
0.32
56
Skudd utenfor mål
3/ 5
0.48
43
Truffet treverket0 ganger0.00
81
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
56
Skuddnøyaktighet40.00%N/A
75
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Jon Garro har tatt 5 skudd på 8 kamper så langt i Segunda División 2026/2027-sesongen. Av de 5 skuddene, var 2 skudd på mål og de andre 3 skudd var utenfor mål. Det betyr at Jon Garro sin skuddnøyaktighet er 40.00%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 0.80 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
56
Forventede assists (xA)0.450.07
16
Pasninger22536.16
46
Vellykkede pasninger
190/ 225
30.54
51
Andel fullførte pasninger84.44%N/A
62
Nøkkelpasninger20.32
25
Innlegg101.61
64
Vellykkede innlegg
0/ 10
0.00
39
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
39
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Jon Garro har ikke assistert noen mål i løpet av denne Segunda División-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger91.45
57
Vellykkede driblinger40.64
59
Andel vellykkede driblinger44.44%N/A
50
Mistet ballen30.48
56
Offsider20.32
82

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Jon Garro har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Premier League International Cup statistikk for Jon Garro

TotaltTotaltPer 90 minutter
Kamper spilt1N/A
minutter9090 minutter per kamp

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %
Innslupne mål00
Minutter per innslupne mål0 MinN/A
Holdt nullen1100%

Som forsvarsspiller har Jon Garro sluppet inn 9 mål og hold nullen 0 ganger på 1 kamper i Segunda División 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Jon Garro er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 0 minutt.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutter
Gule kort0N/A
Røde kort0N/A
Totalt antall kort00
Minutter per kortIngen kortN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutter
Scorede mål00
Målinvolvering00
Mål hjemme00
Mål borte00
Minutter per mål0 Minutter per målN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutter
Assists00
Minutter per assistIngen assistsN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutter
DriblingerIkke registrertN/A
Vellykkede driblingerN/AN/A
Andel vellykkede driblingerN/AN/A
OffsiderN/AN/A

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Jon Garros statistiske analyse

Jon Garro er en Forsvarsspiller som har deltatt i 8 kamper denne sesongen i Segunda División, og har spilt totalt 560 minutter. Jon Garro slipper inn 1.45 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 0%. Det betyr at Jon Garro har holdt nullen i 0 av 8 kamper han har spilt denne sesongen.

Jon Garro har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 11. plass på Real Sociedad de Futbol IIs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

155 / 371 spillere

Innsluppede mål-rangering

106 / 164 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

22

0

21

4

4

0

1262'

Totalt 2025/2026

25

0

24

5

4
0

1532'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.5
 Innsluppet

0.29  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2024/2025

11

0

10

0

2
0

645'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2023/2024

22

2

11

11

1
0

981'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.18 Mål

1.01
 Innsluppet

0.09  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.