Jon Garro Stats

Positie : Verdediger - Rechts verdediger
Nationaliteit : Spain
Birthplace : Spain - Spain
Rugnummer : #2
Leeftijd (Geboortedatum) : 21 (10/6/2005)
Hoogte : 186cm

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2026/2027 en carrière statistieken- Jon Garro

6.65
Gemiddelde waardering in de Segunda DivisiónRanking Tegendoelpunten : 106 / 164 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2026/2027

9

0

9

1

2
0

650'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

30

0

30

4

6

0

1822'

Totaal 2026/2027

67

2

54

17

9
0

3808'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Jon Garro. Jon Garro heeft in totaal 67 wedstrijden gespeeld, 2 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Jon Garro heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Segunda División met 67 in Spanje. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Segunda División

1.45Tegen Per 90
9 Doelpunten in 8 Wedstrijden
34th Percentiel
0%Clean Sheets
0 / 8 Zuivere lakens
8th Percentiel
0.32Kaarten per 90
2 Kaarten Totaal
68th Percentiel

Jon Garro Statistieken - Gedetailleerd

Segunda División statistieken voor Jon Garro

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden8N/A
27
minuten56070 minuten per spel
32
Gestarte wedstrijden6N/A
32
Wedstrijden Gesubbed In2N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen91.45
34
Minuten per doelpunt Toegestaan62 Min'N/A
34
Clean Sheets00%
8
Tackles81.29
43
Onderscheppingen91.45
84
Grondduels436.91
24
Grondduels gewonnen223.54
25
Luchtduels gewonnen81.29
65
Gedribbeld verleden30.48
55
Clearances172.73
72
Geblockte schoten30.48
78
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Jon Garro 9 goals tegen gekregen en 0 clean sheets gehouden in 8 wedstrijden in de Segunda División 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Jon Garro op het veld staat, hun team elke 62 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.29 tackles en 1.45 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Jon Garro heeft ook ongeveer 2.73 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten2N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten20.32
68
Minuten Per Boeking280 min' / kaartN/A
50
Kaarten Meer dan 0,5225%
74
Gemaakte overtredingen20.32
10
Overtreding tegen20.32
13

Jon Garro heeft 2 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 8 wedstrijden tot nu toe in de Segunda División 2026/2027 seizoen. Ze maken 0.32 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
56
Doelpunt Betrokkenheid00
39
Doelpunten thuis00
69
Doelpunten uit00
70
Verwachte doelpunten (xG)0.440.07
43
Niet-straf xG (npxG)0.440.07
44
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Jon Garro heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Segunda División 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen50.80
47
Schoten op doel
2/ 5
0.32
56
Schoten naast doel
3/ 5
0.48
43
Raak het houtwerk0 keer0.00
81
Schot conversie verhouding0.00%N/A
56
Schoten Nauwkeurigheid40.00%N/A
73
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Jon Garro heeft 5 schoten genomen in 8 wedstrijden tot nu toe in het Segunda División 2026/2027 seizoen. Van de 5 schoten waren 2 schoten op doel en de andere 3 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Jon Garro 40.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.80 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
56
Verwachte assists (xA)0.560.09
28
Passes22536.16
47
Geslaagde passen
190/ 225
30.54
51
Pass-voltooiingspercentage84.44%N/A
62
Key passen20.32
25
Voorzetten101.61
65
Succesvolle voorzetten
0/ 10
0.00
39
Slagingspercentage0.00%N/A
39
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Jon Garro heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Segunda División.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels91.45
58
Succesvolle dribbels40.64
59
Succespercentage dribbelen44.44%N/A
50
Ontnomen30.48
57
Buitenspel20.32
82

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Jon Garro heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Premier League International Cup statistieken voor Jon Garro

AlgemeenTotaalPer 90 minuten
Gespeelde Wedstrijden1N/A
minuten9090 minuten per spel

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %
Doelpunten tegen00
Minuten per doelpunt Toegestaan0 Min'N/A
Clean Sheets1100%

Als verdediger heeft Jon Garro 9 goals tegen gekregen en 0 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de Segunda División 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Jon Garro op het veld staat, hun team elke 0 minuten een doelpunt tegen kreeg.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minuten
Gele Kaarten0N/A
Rode Kaarten0N/A
Totaal Kaarten00
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minuten
Gescoorde Doelpunten00
Doelpunt Betrokkenheid00
Doelpunten thuis00
Doelpunten uit00
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minuten
Assists00
Minuten per assistGeen assistN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minuten
DribbelsNiet geregistreerdN/A
Succesvolle dribbelsN/AN/A
Succespercentage dribbelenN/AN/A
BuitenspelN/AN/A

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Jon Garro Statistische analyse

Jon Garro is een Verdediger die 8 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Segunda División, goed voor in totaal 560 minuten. Jon Garro krijgt gemiddeld 1.45 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 0%. Dat betekend dat Jon Garro een Clean Sheet heeft behaald in 0 wedstrijden van de 8 waarin hij gespeeld heeft.

Jon Garro scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 11 in de Real Sociedad de Futbol II topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

155 / 371 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

106 / 164 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

22

0

21

4

4

0

1262'

Totaal 2025/2026

25

0

24

5

4
0

1532'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.5
 Tegen

0.29  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2024/2025

11

0

10

0

2
0

645'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2023/2024

22

2

11

11

1
0

981'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0.18 Doelpunten

1.01
 Tegen

0.09  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!