Thomas Lillo Portrait

Thomas Lillo Statistikk

Klubb : Strommen IF
Posisjon : Forsvarsspiller - Midtstopper
Nasjonalitet : Norway
Birthplace : Norway - Norway
Draktnummer : #98
Alder (bursdag) : 28 (11/11/1997)
Høyde : 186cm
Vekt : 83kg

2026

2025

2024

2023

2026 og karrierestatistikk- Thomas Lillo

6.58
Gjennomsnittsrating i 1. DivisionInnsluppede mål-rangering : 62 / 138 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

25

1

37

3

4

0

1938'

Totalt 2026

25

1

37

3

4
0

1938'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

25

1

37

3

4

0

1938'

25

4

22

10

3

0

2212'

2

2

4

0

0

0

108'

2

0

5

0

1

0

180'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2026

57

7

72

13

8
0

4664'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Thomas Lillo. Thomas Lillo har spilt totalt 57 kamper, scoret 7 mål, og registrert 0 assists. Thomas Lillo har spilt flest kamper i 1. Division med 57 kamper i Norge. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i 1. Division

1.72Innslupne mål / 90'
37 Mål i 25 Kamper
56th Prosentil
12%Holdt nullen
3 'Holds nullen' i 25 Kamper
40th Prosentil
0.19Kort per 90
4 Kort totalt
69th Prosentil

Thomas Lillo statistikk - detaljert

1. Division statistikk for Thomas Lillo

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt25N/A
68
minutter193878 minutter per kamp
68
Kamper startet21N/A
67
Kamper byttet inn4N/AN/A
Kamper byttet ut1N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål371.72
56
Minutter per innslupne mål52 MinN/A
56
Holdt nullen312%
40
Taklinger10.05
63
Avskjæringer231.12
72
Bakkedueller823.98
16
Bakkedueller vunnet482.33
21
Luftdueller vunnet160.78
51
Driblet forbi00.00
99
Klareringer703.40
87
Blokkerte skudd100.49
85
Straffespark gikk bort10.05
8

Som forsvarsspiller har Thomas Lillo sluppet inn 37 mål og hold nullen 3 ganger på 25 kamper i 1. Division 2026-sesongen. Det betyr at når Thomas Lillo er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 52 minutt. Videre har de foretatt 0.05 taklinger og 1.12 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Thomas Lillo foretar også rundt 3.40 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort4N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort40.19
69
Minutter per kort485 min'/kortN/A
51
Kort over 0.5416%
77
Forseelser begått80.39
28
Fortseelser imot140.68
57

Thomas Lillo har fått 4 gule kort og 0 røde kort på 25 kamper så langt i 1. Division 2026-sesongen. De foretar 0.39 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål10.05
43
Målinvolvering10.05
26
Mål hjemme10.11
58
Mål borte00
51
Forventede mål (xG)0.700.03
29
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.700.03
29
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål1938 Minutter per målN/AN/A

Thomas Lillo har scoret 1 mål på 25 kamper så langt i 1. Division 2026-sesongen. 1 av 1 mål er scoret hjemme, mens 0 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Thomas Lillos scorede mål per 90 minutter 0.05. Videre er Thomas Lillo sin totale M/A (mål + assists) 1 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.05 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.03. Det betyr at Thomas Lillos npxG-produktivitet er 0.70, noe som setter dem i topp 29 prosentilen til spillerne i 1. Division.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for20.10
14
Skudd på mål
0/ 2
0.00
22
Skudd utenfor mål
2/ 2
0.10
18
Truffet treverket0 ganger0.00
76
Konverteringsfrekvens for skudd50.00%N/A
97
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
22
Skudd per scorede mål2.00N/AN/A

Thomas Lillo har tatt 2 skudd på 25 kamper så langt i 1. Division 2026-sesongen. Av de 2 skuddene, var 0 skudd på mål og de andre 2 skudd var utenfor mål. Det betyr at Thomas Lillo sin skuddnøyaktighet er 0.00%. De scorer et mål for hvert 2.00 skudd de tar, og tar 0.10 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
35
Forventede assists (xA)1.110.05
21
Pasninger46122.39
41
Vellykkede pasninger
378/ 461
18.36
44
Andel fullførte pasninger82.00%N/A
59
Nøkkelpasninger40.19
31
Innlegg40.19
27
Vellykkede innlegg
1/ 4
0.05
30
Andel fullførte innlegg25.00%N/A
43
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Thomas Lillo har ikke assistert noen mål i løpet av denne 1. Division-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger40.19
34
Vellykkede driblinger20.10
31
Andel vellykkede driblinger50.00%N/A
38
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
54

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Thomas Lillo har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Thomas Lillos statistiske analyse

Thomas Lillo er en Forsvarsspiller som har deltatt i 25 kamper denne sesongen i 1. Division, og har spilt totalt 1938 minutter. Thomas Lillo slipper inn 1.72 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 12%. Det betyr at Thomas Lillo har holdt nullen i 3 av 25 kamper han har spilt denne sesongen.

Thomas Lillo har scoret 1 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 13. plass på Strommen IFs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 1938. minutt

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

184 / 316 spillere

Innsluppede mål-rangering

62 / 138 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

25

4

22

10

3

0

2212'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2025

28

4

26

10

3
0

2438'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.16 Mål

0.9
 Innsluppet

0.12  Kort

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

2

4

0

0

0

108'

Totalt 2024

2

2

4

0

0
0

108'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

1.67 Mål

3.33
 Innsluppet

0  Kort

2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

2

0

5

0

1

0

180'

Totalt 2023

2

0

5

0

1
0

180'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.5
 Innsluppet

0.5  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.