Thomas Lillo Portrait

Thomas Lillo Statiszt.

Poszt : Hátvéd - Középhátvéd
Nemzetiség : Norway
Birthplace : Norway - Norway
Mez Szám : #98
Kor (Születésnap) : 28 (1997.11.11.)
Magasság : 186cm
Súly : 83kg

2026

2025

2024

2023

2026 és Pályafutás Statisztikák- Thomas Lillo

6.61
Átlagos értékelés a(z) First Division-benKapott Gólok Rangja : 70 / 135 Játékosok
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

22

1

33

2

4

0

1668'

Egész 2026

22

1

33

2

4
0

1668'

Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

22

1

33

2

4

0

1668'

2

0

5

0

1

0

180'

Egész 2025

54

7

68

12

8
0

4394'

A fentiekben találhatóak Thomas Lillo karrier-statisztikái. Thomas Lillo összesen 54 mérkőzésen játszott, 7 gólt szerzett, és 2 gólpasszt adott. Thomas Lillo a legtöbb mérkőzést a(z) Norvég 2. Division: Group 2 csapatában játszotta, összesen 54 mérkőzést játszott a(z) Norvégia-ban. A statisztikák nem tartalmazzák a klub- és nemzetközi barátságos mérkőzéseket.

Per 90 perces statisztikák a First Division-ben

1.78Kapott gólok / 90'
33 Gólok 22 Mérkőzésekben
51st percentil
9%Kapott Gól Nélküli Meccsek
2 Kapott gól nélküli meccsek 22 Mérkőzésekben
30th percentil
0.22Lapok 90-ből
4 Összes Lap
76th percentil

Thomas Lillo Részletes statisztika

First Division Thomas Lillo játékos statisztikái

ÖsszesEgészPer 90 Percpercentil
Játszott Mérkőzések22Nincs adat
64
perc166876 perc/mérkőzés
61
Elkezdett mérkőzések18Nincs adat
59
Beállított mérkőzések4Nincs adatNincs adat
Lehozott mérkőzések1Nincs adatNincs adat

Védekezési Statisztikák

VédekezésEgészPer 90 vagy %percentil
Kapott Gólok331.78
51
Percekenként kapott gólok51 PercNincs adat
52
Kapott Gól Nélküli Meccsek29%
30
Belemenés10.06
66
Elhárítások221.25
79
Párbajok673.81
17
Győztes Párbajok392.22
22
Megnyert Légbeli Párbajok130.74
51
Lefutották00.00
99
Elrúgások593.35
87
Blokkolt lövések90.51
86
Ellenfélnek Szerzett Bűntetők10.06
4

Thomas Lillo védőként eddig összesen 22 mérkőzésen játszott a(z) First Division 2026 szezonban. Ebből 33 gólt kapott, és 2 alkalommal megvédte a kaput. Ez azt jelenti, hogy amikor Thomas Lillo a pályán van, csapata minden 51 percben kap egy gólt. Emellett 90 percenként 0.06 labdaelvételt és 1.25 szerelést hajtott végre minden meccsen. Thomas Lillo ugyanebben az időszakban közel 3.35 kirúgást is végre hajt.

Sárga lapok, Piros lapok és Szabálytalanságok Statisztikái

Lapok és SzabálytalanságokEgészPer 90 Percpercentil
Sárga Lapok4Nincs adatNincs adat
Piros Lapok0Nincs adatNincs adat
Összes Lap40.22
76
Percekenkénti Figyelmeztetés417 Perc / LapNincs adat
47
Lapok 0,5 felett418%
81
Elkövetett szabálytalanságok70.40
31
Ellene elkövetett szabálytalanságok120.68
58

Thomas Lillo eddig összesen 22 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) First Division-ben. Ebből 4 sárga lapot kapott, valamint 0 piros lapot is. Percekenként átlagosan 0.40 szabálytalanságot követ el.

Gólok és várható gólok (xG)

Gólok, xG, LövésekEgészPer 90 Percpercentil
Szerzett Gólok10.05
45
Gól hozzájárulás10.05
27
Hazai gólok10.13
61
Idegenbeli gólok00
53
Várható gólok0.620.04
33
Nem büntetőrúgásból származó várható gólok (npxG)0.620.04
33
Büntetők0Nincs adatNincs adat
Mesterhármas0Nincs adatNincs adat
3 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
2 vagy több gól0Nincs adatNincs adat
Percek per Gól1668 Percek per GólNincs adatNincs adat

Thomas Lillo eddig összesen 22 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) First Division-ben. Ebből 1 gólt szerzett. Otthon 1 gólt, míg idegenben 0 gólt szerzett. Összességében 0.05 gól született 90 percenként. Emellett Thomas Lillo összesen 1 G/A (gólok + gólpasszok) alkotott ebben a szezonban. A gól hozzájárulásuk 0.05 90 percenként. Nem büntetőből származó várható gólok száma 90 percenként 0.04. Ez azt jelenti, hogy Thomas Lillo npxG kimenete 0.62, ami a First Division játékosainak 33 legjobbjai közé helyezi.

Rúgások

Lövés adatokEgészPer 90 Percpercentil
Rúgások20.11
16
Kapura lövések
0/ 2
0.00
24
Kapu mellé lövések
2/ 2
0.11
20
Kapufát Talált0 idők0.00
79
Lövések átváltási aránya50.00%Nincs adat
97
Lövés Pontosság0.00%Nincs adat
24
Lövések Szerzett Gólonként2.00Nincs adatNincs adat

Thomas Lillo eddig összesen 22 mérkőzésen játszott a(z) 2026 szezonban a(z) First Division-ben. Összesen 2 lövést adott le. Ebből 0 lövés talált kaput, míg a többi, 2 lövés nem. Ez azt jelenti, hogy Thomas Lillo lövési pontossága 0.00%. Minden 2.00 lövésére esik egy gólja, és 90 percenként átlagosan 0.11 lövést hajt végre a pályán.

Gólpassz, Passz és Gólhelyzet Teremtés Statisztikák

Gólpasszok és PasszolásEgészPer 90 Percpercentil
Gólpassz00
35
Várható gólpasszok (xA)0.960.05
21
Passzok41323.48
45
Sikeres Passzok
339/ 413
19.27
47
Passzok Teljesítési Aránya82.08%Nincs adat
61
Kulcsfontosságú Passzok40.23
35
Keresztlabdák40.23
30
Sikeres Keresztlabdák
1/ 4
0.06
33
Keresztlabdák Teljesítési Aránya25.00%Nincs adat
46
Percekenkénti GólpasszNincs GólpasszNincs adatNincs adat

Thomas Lillo egyetlen gólpasszt sem adott a(z) First Division szezonban.

Lefutás és Les Statisztikák

Lefutások és LeshelyzetekEgészPer 90 Percpercentil
Lefutás40.23
39
Sikres Lefutások20.11
34
Lefutás Sikerességi Arány50.00%Nincs adat
38
Elvett labda00.00
99
Les00.00
56

Büntető Statisztikák

TizenegyesekEz a szezonKarrier
Büntető átváltási arányokNincs bűntetőNincs bűntető
Elvégzett büntetőrúgások00
Büntetők00
Elhibázott büntetőrúgások00

Thomas Lillo még nem végzett egyetlen büntetőrúgást sem pályafutása során (az összes szezonra vonatkozó adat alapján, amely a FootyStats rendelkezésre áll). Büntetőrúgás statisztikái frissítve lesznek, amint hivatalos mérkőzésen elvégzett egy büntetőrúgást.

Thomas Lillo Statisztikai Elemzése

Thomas Lillo egy Hátvéd , aki ebben a szezonban 22 mérkőzésen jelent meg First Division, és összesen 1668 precet játszott. Thomas Lillo átlagosan 1.78 gólt rúg 90 percenként amikor pályán van. A Kapott Gól Nélküli Mérkőzésein aránya jelenleg 9%. Ami azt jelenti, hogy Thomas Lillo a 22 mérkőzésből amikben játszott, 2 kapott gól nélküli meccs lett.

Thomas Lillo összesen 1 gólt szerzett a szezonban ebben a ligában, ami a 12 helyezi őt a Strommen IF legjobb góllövőlistájában.

Percenként

Minden 1668 percenként szerez gólt

Nincs Gólpassz

Nincs Figyelmeztetés

Büntetőrekord (karrier)
PEN
Szerezett a 0 / 0 büntetőt
Elhibázott 0 / 0 büntetőt
 
Büntető sikerességi arány: Nincs adat
Rangsorolás teljesítmény szerint (jelenlegi liga)

Gól Rang

177 / 309 Játékosok

Kapott Gólok Rangja

70 / 135 Játékosok

AZ ELŐZŐ SZEZONOK TELJESÍTMÉNYEI

2025 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2025

28

4

26

10

3
0

2438'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0.16 Gólok

0.9
 Kapott Gól

0.12  Foglalások

2024 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

Egész 2024

2

2

4

0

0
0

108'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

1.67 Gólok

3.33
 Kapott Gól

0  Foglalások

2023 Szezon
Verseny
MP
Gólok
Kapott Gólok
CS
Kapott Gól Nélküli Meccsek (CS).
A legtöbb mérkőzést lebonyolító csapatok táblázata, ahol 0 gólt kaptak. A statisztikák csak a Liga futamokból származnak.
* A csapatnak legalább 7 mérkőzést le kell játszania ahhoz, hogy kvalifikálja magát erre a CS-táblázatra.
Sárga Lap
Piros Lap
Perc
Lejátszott Percek

2

0

5

0

1

0

180'

Egész 2023

2

0

5

0

1
0

180'

Gólok / 90 perc

Kapott Gól / 90 perc

Foglalások / 90 perc

0 Gólok

2.5
 Kapott Gól

0.5  Foglalások

/hu/
https://cdn.footystats.org/
- Kezdés:###perc'
- Kezdés:###óra'
Játékban'
- Elkezdődött
●Hamarosan
●Elkezdődött
no

Statisztikák Betöltése

VÁLTS PRÉMIUMRA. PROFITÁLJ MOST.