Boy Spijkerman Statistikk
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Ovenfor er karrierestatistikken for for Boy Spijkerman. Boy Spijkerman har spilt totalt 99 kamper, scoret 15 mål, og registrert 6 assists. Boy Spijkerman har spilt flest kamper i Tweede Divisie med 99 kamper i Nederland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.
Statistikk per 90 minutter i Tweede Divisie
Tweede Divisie statistikk for Boy Spijkerman
| Totalt | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Kamper spilt | 4 | N/A | 6 |
| minutter | 164 | 41 minutter per kamp | 0 |
| Kamper startet | 2 | N/A | 10 |
| Kamper byttet inn | 2 | N/A | N/A |
| Kamper byttet ut | 1 | N/A | N/A |
Mål og xG (forventede mål)
| Mål, xG, skudd | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Scorede mål | 0 | 0 | 56 |
| Målinvolvering | 1 | 0.55 | 81 |
| Mål hjemme | 0 | 0 | 70 |
| Mål borte | 0 | 0 | 72 |
| Forventede mål (xG) | 0.25 | 0.09 | 49 |
| Forventede mål uten straffespark (npxG) | 0.25 | 0.09 | 50 |
| Straffer scoret | 0 | N/A | N/A |
| Hat-trick | 0 | N/A | N/A |
| 3 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| 2 eller flere mål | 0 | N/A | N/A |
| Minutter per mål | 0 Minutter per mål | N/A | N/A |
Boy Spijkerman har ikke scoret noen mål så langt i Tweede Divisie 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.
Skudd for
| Skuddstatistikk | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Skudd for | 3 | 1.03 | 61 |
| Skudd på mål | 1/ 3 | 0.34 | 63 |
| Skudd utenfor mål | 2/ 3 | 0.69 | 64 |
| Truffet treverket | 0 ganger | 0.00 | 84 |
| Konverteringsfrekvens for skudd | 0.00% | N/A | 52 |
| Skuddnøyaktighet | 33.33% | N/A | 57 |
| Skudd per scorede mål | 0.00 | N/A | N/A |
Boy Spijkerman har tatt 3 skudd på 4 kamper så langt i Tweede Divisie 2026/2027-sesongen. Av de 3 skuddene, var 1 skudd på mål og de andre 2 skudd var utenfor mål. Det betyr at Boy Spijkerman sin skuddnøyaktighet er 33.33%. De scorer et mål for hvert 0.00 skudd de tar, og tar 1.03 skudd per 90 minutter på banen.
Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping
| Assists og pasninger | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.55 | 95 |
| Forventede assists (xA) | 0.80 | 0.28 | 93 |
| Pasninger | 96 | 33.10 | 55 |
| Vellykkede pasninger | 77/ 96 | 26.55 | 57 |
| Andel fullførte pasninger | 80.21% | N/A | 57 |
| Nøkkelpasninger | 2 | 0.69 | 63 |
| Innlegg | 5 | 1.72 | 73 |
| Vellykkede innlegg | 1/ 5 | 0.34 | 58 |
| Andel fullførte innlegg | 20.00% | N/A | 41 |
| Minutter per assist | 164 Minutter per assist | N/A | N/A |
Boy Spijkerman har assistert 1 assister på 4 kamper så langt i Tweede Divisie 2026/2027-sesongen. Hvis vi ser på pasningsaspektet av spillet deres, sentrer Boy Spijkerman ballen ca. 33.10 ganger i løpet av en kamp, med en andel fullførte pasninger på 80.21. De foretar også 0.69 nøkkelpasninger hver kamp, noe som fører til betydelig scoringssjanser. Totalt sett er Boy Spijkerman sin xA (forventede assists)-produktivitet 0.28 per 90 minutter. Denne statistikken setter dem over 93 prosent av spillerne i Tweede Divisie.
Statistikk over driblinger og offsides
| Driblinger og offsides | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Driblinger | 6 | 2.07 | 70 |
| Vellykkede driblinger | 5 | 1.72 | 85 |
| Andel vellykkede driblinger | 83.33% | N/A | 89 |
| Mistet ballen | 2 | 0.69 | 36 |
| Offsider | 0 | 0.00 | 53 |
Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser
| Kort og forseelser | Totalt | Per 90 minutter | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Gule kort | 1 | N/A | N/A |
| Røde kort | 0 | N/A | N/A |
| Totalt antall kort | 1 | 0.55 | 96 |
| Minutter per kort | 164 min'/kort | N/A | 56 |
| Kort over 0.5 | 1 | 25% | 86 |
| Forseelser begått | 4 | 1.38 | 79 |
| Fortseelser imot | 7 | 2.41 | 97 |
Boy Spijkerman har fått 1 gule kort og 0 røde kort på 4 kamper så langt i Tweede Divisie 2026/2027-sesongen. De foretar 1.38 forseelser per 90 minutter.
Forsvarsstatistikk
| Forsvarsspill | Totalt | Per 90 eller % | Prosentil |
|---|---|---|---|
| Innslupne mål | 3 | 1.65 | 42 |
| Minutter per innslupne mål | 55 Min | N/A | 45 |
| Holdt nullen | 1 | 25% | 72 |
| Taklinger | 2 | 0.69 | 87 |
| Avskjæringer | 4 | 1.38 | 62 |
| Bakkedueller | 55 | 18.97 | 87 |
| Bakkedueller vunnet | 37 | 12.76 | 99 |
| Luftdueller vunnet | 2 | 0.69 | 38 |
| Driblet forbi | 0 | 0.00 | 99 |
| Klareringer | 2 | 0.69 | 36 |
| Blokkerte skudd | 0 | 0.00 | 39 |
| Straffespark gikk bort | 0 | 0.00 | 99 |
Statistikk over straffespark
| Straffer | Denne sesongen | Karriere |
|---|---|---|
| Scoringsprosent for straffespark | Ingen straffer | Ingen straffer |
| Straffespark tatt | 0 | 0 |
| Straffer scoret | 0 | 0 |
| Straffespark bommet | 0 | 0 |
Boy Spijkerman har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.
Boy Spijkerman er en Angrepsspiller som har deltatt i 4 kamper denne sesongen i Tweede Divisie, og har spilt totalt 164 minutter. Boy Spijkerman scorer 0 mål i snitt for hvert 90. minutt han er på banen. Disse angrepsprestasjonene gjør at han ligger på plassering -1 av 203 spillere som har spilt minst 3 kamper i Tweede Divisie.
Han har scoret 0 mål totalt så langt denne sesongen, noe som gjør at han ligger på plassering 18 på Tweede Divisie-sesongens toppscorerliste.
Minutt for minutt
Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)
Gir assist hvert 164. minutt
Får kort hvert 164. minutt
Straffestatistikk (karriere)
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)
Scoringsrangering
Assistrangering
2025/2026-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.15 Mål
0.1 Assists
0.25 Kort
2024/2025-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.21 Mål
0.12 Assists
0.21 Kort
2023/2024-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0.3 Mål
0 Assists
0.3 Kort
2023-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort
2022-sesongen
Mål / 90 min.
Assists / 90 min.
0 Mål
0 Assists
0 Kort