Mārcis Ošs Portrait

Mārcis Ošs Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Midtstopper
Nasjonalitet : Latvia
Fot : Høyrefot
Draktnummer : #25
Alder (bursdag) : 35 (25/07/1991)
Høyde : 192cm
Vekt : 93kg

2026

2025

2024

2023

2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Mer

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2026 og karrierestatistikk- Mārcis Ošs

6.98
Gjennomsnittsrating i VirsligaInnsluppede mål-rangering : 40 / 83 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

26

4

37

6

4

0

2340'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2026

27

4

38

6

4
0

2430'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

214

23

224

67

46

0

18047'

61

7

81

8

15

2

4719'

12

1

15

4

5

0

1080'

9

0

6

5

2

1

747'

5

0

5

1

0

0

287'

Totalt 22213

318

32

365

87

71
3

26330'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Mārcis Ošs. Mārcis Ošs har spilt totalt 318 kamper, scoret 32 mål, og registrert 1 assists. Mārcis Ošs har spilt flest kamper i Virsliga med 318 kamper i Latvia. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Virsliga

1.42Innslupne mål / 90'
37 Mål i 26 Kamper
44th Prosentil
23%Holdt nullen
6 'Holds nullen' i 26 Kamper
52nd Prosentil
0.15Kort per 90
4 Kort totalt
47th Prosentil

Mārcis Ošs statistikk - detaljert

Virsliga statistikk for Mārcis Ošs

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt26N/A
96
minutter234090 minutter per kamp
98
Kamper startet26N/A
97
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål371.42
44
Minutter per innslupne mål63 MinN/A
44
Holdt nullen623%
52
Taklinger160.62
19
Avskjæringer341.31
66
Bakkedueller1475.65
39
Bakkedueller vunnet873.35
61
Luftdueller vunnet1124.31
98
Driblet forbi70.27
80
Klareringer1445.54
94
Blokkerte skudd40.15
72
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Mārcis Ošs sluppet inn 37 mål og hold nullen 6 ganger på 26 kamper i Virsliga 2026-sesongen. Det betyr at når Mārcis Ošs er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 63 minutt. Videre har de foretatt 0.62 taklinger og 1.31 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Mārcis Ošs foretar også rundt 5.54 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort4N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort40.15
47
Minutter per kort585 min'/kortN/A
71
Kort over 0.5415%
64
Forseelser begått170.65
19
Fortseelser imot311.19
56

Mārcis Ošs har fått 4 gule kort og 0 røde kort på 26 kamper så langt i Virsliga 2026-sesongen. De foretar 0.65 forseelser per 90 minutter.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål40.15
71
Målinvolvering40.15
54
Mål hjemme10.08
58
Mål borte30.23
82
Forventede mål (xG)5.680.22
75
Forventede mål uten straffespark (npxG)5.680.22
76
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål1N/AN/A
Minutter per mål585 Minutter per målN/AN/A

Mārcis Ošs har scoret 4 mål på 26 kamper så langt i Virsliga 2026-sesongen. 1 av 4 mål er scoret hjemme, mens 3 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Mārcis Ošss scorede mål per 90 minutter 0.15. Videre er Mārcis Ošs sin totale M/A (mål + assists) 4 for denne sesongen. Målinvolveringene deres tilsvarer 0.15 per 90 minutter. Deres forventede mål uten straffespark (npxG) er per 90 minutter er 0.22. Det betyr at Mārcis Ošss npxG-produktivitet er 5.68, noe som setter dem i topp 76 prosentilen til spillerne i Virsliga.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for371.42
69
Skudd på mål
17/ 37
0.65
77
Skudd utenfor mål
20/ 37
0.77
64
Truffet treverket1 ganger0.04
94
Konverteringsfrekvens for skudd10.81%N/A
62
Skuddnøyaktighet45.95%N/A
79
Skudd per scorede mål9.25N/AN/A

Mārcis Ošs har tatt 37 skudd på 26 kamper så langt i Virsliga 2026-sesongen. Av de 37 skuddene, var 17 skudd på mål og de andre 20 skudd var utenfor mål. Det betyr at Mārcis Ošs sin skuddnøyaktighet er 45.95%. De scorer et mål for hvert 9.25 skudd de tar, og tar 1.42 skudd per 90 minutter på banen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
43
Forventede assists (xA)1.870.07
25
Pasninger96437.08
62
Vellykkede pasninger
770/ 964
29.62
63
Andel fullførte pasninger79.88%N/A
65
Nøkkelpasninger50.19
18
Innlegg50.19
26
Vellykkede innlegg
1/ 5
0.04
22
Andel fullførte innlegg20.00%N/A
25
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Mārcis Ošs har ikke assistert noen mål i løpet av denne Virsliga-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
22
Vellykkede driblinger00.00
23
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
24
Mistet ballen10.04
74
Offsider120.46
89

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Mārcis Ošs har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Cup statistikk for Mārcis Ošs

TotaltTotaltPer 90 minutter
Kamper spilt1N/A
minutter9090 minutter per kamp

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %
Innslupne mål11
Minutter per innslupne mål90 MinN/A
Holdt nullen00%

Som forsvarsspiller har Mārcis Ošs sluppet inn 37 mål og hold nullen 6 ganger på 1 kamper i Virsliga 2026-sesongen. Det betyr at når Mārcis Ošs er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 90 minutt.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutter
Gule kort0N/A
Røde kort0N/A
Totalt antall kort00
Minutter per kortIngen kortN/A

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutter
Scorede mål00
Målinvolvering00
Mål hjemme00
Mål borte00
Minutter per mål0 Minutter per målN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutter
Assists00
Minutter per assistIngen assistsN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutter
DriblingerIkke registrertN/A
Vellykkede driblingerN/AN/A
Andel vellykkede driblingerN/AN/A
OffsiderN/AN/A

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Mārcis Ošss statistiske analyse

Mārcis Ošs er en Forsvarsspiller som har deltatt i 26 kamper denne sesongen i Virsliga, og har spilt totalt 2340 minutter. Mārcis Ošs slipper inn 1.42 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 23%. Det betyr at Mārcis Ošs har holdt nullen i 6 av 26 kamper han har spilt denne sesongen.

Mārcis Ošs har scoret 4 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 3. plass på SK Super Novas toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 585. minutt

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

64 / 208 spillere

Innsluppede mål-rangering

40 / 83 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

30

3

39

6

6

0

2624'

Totalt 2025

30

3

39

6

6
0

2624'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.1 Mål

1.34
 Innsluppet

0.21  Kort

2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

1

3

0

2

0

209'

Totalt 2024

7

2

5

0

2
0

399'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.43 Mål

1.29
 Innsluppet

0.86  Kort

2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

17

0

7

8

4

0

961'

3

0

0

1

0

0

107'

Totalt 2023

22

0

8

9

5
0

1113'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.66
 Innsluppet

0.37  Kort

2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

16

0

28

3

3

0

1339'

1

0

4

0

0

0

90'

Totalt 2022

19

0

37

3

3
0

1609'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.88
 Innsluppet

0.2  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

13

2

12

1

3

1

649'

Totalt 2020/2021

16

2

18

1

5
1

875'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.28 Mål

1.66
 Innsluppet

0.42  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

23

4

30

3

5

0

1865'

Totalt 2019/2020

34

5

55

5

7
0

2788'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.19 Mål

1.45
 Innsluppet

0.24  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

25

1

39

4

7

1

2205'

4

0

1

3

2

0

360'

Totalt 2018/2019

31

1

42

8

9
1

2745'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.04 Mål

1.59
 Innsluppet

0.33  Kort

2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

15

3

17

4

4

0

1350'

2

0

3

0

1

0

180'

Totalt 2018

18

3

21

4

5
0

1620'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.2 Mål

1.13
 Innsluppet

0.27  Kort

2017-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

21

5

28

5

7

0

1890'

Totalt 2017

23

5

31

5

7
0

1944'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.24 Mål

1.33
 Innsluppet

0.33  Kort

2016-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

10

0

4

5

2

0

900'

9

0

6

5

2

1

747'

4

1

5

1

2

0

360'

Totalt 2016

23

1

15

11

6
1

2007'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.4
 Innsluppet

0.2  Kort

2015-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

24

2

12

12

4

0

2099'

2

0

6

0

0

0

180'

Totalt 2015

26

2

18

12

4
0

2279'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.09 Mål

0.51
 Innsluppet

0.17  Kort

2014-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

29

4

22

12

6

0

2610'

Totalt 2014

29

4

22

12

6
0

2610'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.14 Mål

0.76
 Innsluppet

0.21  Kort

2013-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

22

1

27

6

4

0

1725'

Totalt 2013

22

1

27

6

4
0

1725'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.05 Mål

1.41
 Innsluppet

0.21  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.