David Klein Statistikk

Posisjon : Keeper - Keeper
Nasjonalitet : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Draktnummer : #47
Alder (bursdag) : 20 (27/04/2006)

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2026/2027 og karrierestatistikk- David Klein

6.96
Gjennomsnittsrating i 3. LigaInnsluppede mål-rangering : 50 / 138 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

11

0

15

4

0

0

990'

Totalt 2026/2027

11

0

15

4

0
0

990'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

14

0

22

4

0

0

1260'

Totalt 2026/2027

16

0

22

6

0
0

1440'

Ovenfor er karrierestatistikken for for David Klein. David Klein har spilt totalt 16 kamper, scoret 0 mål, og registrert 0 assists. David Klein har spilt flest kamper i 3. Liga med 16 kamper i Tyskland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i 3. Liga

74%Redningsprosent
46 Redninger / 62 Skudd
96 Prosentil
1.36Innslupne mål / 90'
15 Mål i 11 Kamper
66th Prosentil
36%Holdt nullen
4 'Holds nullen' i 11 Kamper
88th Prosentil

David Klein statistikk - detaljert

3. Liga statistikk for David Klein

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt11N/A
99
minutter99090 minutter per kamp
99
Kamper startet11N/A
99
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Keeperstatistikk

KeeperspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Skudd imot625.64
99
Redninger464.18
91
Redningsprosent46 Redninger / 62 Skudd74.19%
96
Slag70.64
86

Som keeper har David Klein sluppet inn 15 mål og holdt nullen 4 ganger på 11 kamper i 3. Liga 2026/2027-sesongen. Det betyr at når David Klein står i mål, slipper laget deres inn et mål hvert 66 minutt. David Kleins statistikk over innslupne mål per 90 minutter er 1.36.

Med tanke på rent keeperspill har de reddet 46 av de 62 skuddene imot - det betyr at David Kleins redningsprosent er 74.19%.

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål151.36
66
Minutter per innslupne mål66 MinN/A
66
Holdt nullen436%
88
Taklinger00.00
43
Avskjæringer00.00
3
Bakkedueller50.45
4
Bakkedueller vunnet40.36
5
Luftdueller vunnet30.27
11
Driblet forbi00.00
99
Klareringer50.45
6
Blokkerte skudd00.00
25
Straffespark gikk bort00.00
99

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
25
Minutter per kortIngen kortN/A
25
Kort over 0.500%
26
Forseelser begått00.00
6
Fortseelser imot20.18
7

David Klein har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne 3. Liga-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
51
Målinvolvering00
33
Mål hjemme00
65
Mål borte00
65
Forventede mål (xG)0.000.00
10
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
10
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

David Klein har ikke scoret noen mål så langt i 3. Liga 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
10
Skudd på mål
0/ 0
0.00
28
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
12
Truffet treverket0 ganger0.00
86
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
50
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
28
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

David Klein har ikke tatt noen skudd i 3. Liga 2026/2027-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
51
Forventede assists (xA)0.480.04
6
Pasninger33730.64
38
Vellykkede pasninger
234/ 337
21.27
31
Andel fullførte pasninger69.44%N/A
18
Nøkkelpasninger00.00
16
Innlegg00.00
15
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
26
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
26
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

David Klein har ikke assistert noen mål i løpet av denne 3. Liga-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
15
Vellykkede driblinger00.00
19
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
19
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
50

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

David Klein har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

David Kleins statistiske analyse

David Klein er en Keeper som har deltatt i 11 kamper denne sesongen i 3. Liga, og har spilt totalt 990 minutter. David Klein slipper inn 1.36 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 36%. Det betyr at David Klein har holdt nullen i 4 av 11 kamper han har spilt denne sesongen.

David Klein har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 13. plass på FC Ingolstadt 04s toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

202 / 298 spillere

Innsluppede mål-rangering

50 / 138 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

3

0

7

0

0

0

270'

Totalt 2025/2026

3

0

7

0

0
0

270'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.33
 Innsluppet

0  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2024/2025

2

0

0

2

0
0

180'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.