Christoph Ehlich Statistikk

Posisjon : Forsvarsspiller - Venstreback
Nasjonalitet : Germany
Birthplace : Germany - Germany
Alder (bursdag) : 27 (02/02/1999)
Høyde : 170cm

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Mer

2018/2019

2017/2018

2025/2026 og karrierestatistikk- Christoph Ehlich

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2025/2026

4

1

9

2

0
0

360'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

85

4

81

20

7

0

5612'

50

4

56

23

3

0

4270'

25

5

52

2

4

0

2119'

3

1

9

0

0

0

270'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2024/2025

166

14

201

46

14
0

12541'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Christoph Ehlich. Christoph Ehlich har spilt totalt 166 kamper, scoret 14 mål, og registrert 10 assists. Christoph Ehlich har spilt flest kamper i 3. Liga med 166 kamper i Tyskland. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Regionalliga Bayern

1.33Innslupne mål / 90'
4 Mål i 3 Kamper
67%Holdt nullen
2 'Holds nullen' i 3 Kamper
0.00Kort per 90
0 Kort totalt
-1 Prosentil

Christoph Ehlich statistikk - detaljert

Regionalliga Bayern statistikk for Christoph Ehlich

TotaltTotaltPer 90 minutter
Kamper spilt3N/A
minutter27090 minutter per kamp

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %
Innslupne mål41.33
Minutter per innslupne mål68 MinN/A
Holdt nullen267%

Som forsvarsspiller har Christoph Ehlich sluppet inn 4 mål og hold nullen 2 ganger på 3 kamper i Regionalliga Bayern 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Christoph Ehlich er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 68 minutt.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutter
Gule kort0N/A
Røde kort0N/A
Totalt antall kort00
Minutter per kortIngen kortN/A

Christoph Ehlich har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne Regionalliga Bayern-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutter
Scorede mål10.33
Målinvolvering10.33
Mål hjemme00
Mål borte11
Minutter per mål270 Minutter per målN/A

Christoph Ehlich har scoret 1 mål på 3 kamper så langt i Regionalliga Bayern 2025/2026-sesongen. 0 av 1 mål er scoret hjemme, mens 1 mål er scoret i bortekamper. Totalt sett er Christoph Ehlichs scorede mål per 90 minutter 0.33. Videre er Christoph Ehlich sin totale M/A (mål + assists) 1 for denne sesongen.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutter
Assists00
Minutter per assistIngen assistsN/A

Christoph Ehlich har ikke assistert noen mål i løpet av denne Regionalliga Bayern-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutter
DriblingerIkke registrertN/A
Vellykkede driblingerN/AN/A
Andel vellykkede driblingerN/AN/A
OffsiderN/AN/A

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Christoph Ehlich har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Club Friendlies 3 statistikk for Christoph Ehlich

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter9090 minutter per kamp
0
Kamper startet1N/A
0
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut0N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål55
0
Minutter per innslupne mål18 MinN/A
0
Holdt nullen00%
23
Taklinger00.00
11
Avskjæringer00.00
44
Bakkedueller00.00
89
Bakkedueller vunnet00.00
89
Luftdueller vunnet00.00
44
Driblet forbi00.00
99
Klareringer00.00
33
Blokkerte skudd00.00
89
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Christoph Ehlich sluppet inn 4 mål og hold nullen 2 ganger på 1 kamper i Regionalliga Bayern 2025/2026-sesongen. Det betyr at når Christoph Ehlich er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 18 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 0.00 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Christoph Ehlich foretar også rundt 0.00 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
92
Minutter per kortIngen kortN/A
92
Kort over 0.500%
89
Forseelser begått00.00
78
Fortseelser imot00.00
56

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
77
Målinvolvering00
62
Mål hjemme00
92
Mål borte00
77
Forventede mål (xG)0.000.00
44
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
44
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
56
Skudd på mål
0/ 0
0.00
67
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
67
Truffet treverket0 ganger0.00
99
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
89
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
67
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
77
Forventede assists (xA)0.000.00
0
Pasninger00.00
0
Vellykkede pasninger
0/ 0
0.00
0
Andel fullførte pasninger0.00%N/A
0
Nøkkelpasninger00.00
44
Innlegg00.00
67
Vellykkede innlegg
0/ 0
0.00
78
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
78
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
89
Vellykkede driblinger00.00
78
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
89
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
99

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Christoph Ehlichs statistiske analyse

Christoph Ehlich er en Forsvarsspiller som har deltatt i 3 kamper denne sesongen i Regionalliga Bayern, og har spilt totalt 270 minutter. Christoph Ehlich slipper inn 1.33 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 67%. Det betyr at Christoph Ehlich har holdt nullen i 2 av 3 kamper han har spilt denne sesongen.

Christoph Ehlich har scoret 1 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 13. plass på SpVgg Unterhachings toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert 270. minutt

Ingen assists

Ingen kort

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

N/A / 146 spillere

Innsluppede mål-rangering

N/A / 60 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2026/2027-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2026/2027

2

0

1

1

0
0

180'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.5
 Innsluppet

0  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

28

1

38

3

2

0

2119'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2024/2025

29

1

40

3

2
0

2209'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.04 Mål

1.61
 Innsluppet

0.08  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

34

2

32

11

3

0

2630'

2

1

7

0

0

0

180'

Totalt 2023/2024

36

3

39

11

3
0

2810'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.07 Mål

1.1
 Innsluppet

0.1  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

35

3

27

17

2

0

3134'

Totalt 2022/2023

35

3

27

17

2
0

3134'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.09 Mål

0.78
 Innsluppet

0.06  Kort

2021/2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2021/2022

12

0

25

4

1
0

866'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.6
 Innsluppet

0.1  Kort

2020/2021-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

12

0

7

2

1

0

506'

Totalt 2020/2021

12

0

7

2

1
0

506'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.25
 Innsluppet

0.18  Kort

2019/2020-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

7

1

1

4

0

0

257'

1

0

2

0

0

0

90'

Totalt 2019/2020

8

1

3

4

0
0

347'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.35 Mål

0.35
 Innsluppet

0  Kort

2018/2019-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

4

0

3

0

1

0

100'

Totalt 2018/2019

4

0

3

0

1
0

100'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

2.7
 Innsluppet

0.9  Kort

2017/2018-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

25

5

52

2

4

0

2119'

Totalt 2017/2018

25

5

52

2

4
0

2119'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.21 Mål

2.21
 Innsluppet

0.17  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.