Carson Hayden Statistikk

Klubb : Tamworth FC
Posisjon : Forsvarsspiller - Midtstopper
Nasjonalitet : England
Birthplace : England - England
Draktnummer : #26
Alder (bursdag) : 20 (19/02/2006)

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2026/2027 og karrierestatistikk- Carson Hayden

6.67
Gjennomsnittsrating i Vanarama National LeagueInnsluppede mål-rangering : 2 / 183 spillere
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

2

0

0

0

61'

1

0

1

0

0

0

88'

Totalt 2026/2027

7

0

6

2

1
0

572'

Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

47

2

46

10

7

1

3358'

1

0

2

0

0

0

61'

1

0

1

0

0

0

88'

1

0

3

0

0

0

90'

1

0

0

0

0

0

0'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2023/2024

73

3

69

17

13
2

5419'

Ovenfor er karrierestatistikken for for Carson Hayden. Carson Hayden har spilt totalt 73 kamper, scoret 3 mål, og registrert 1 assists. Carson Hayden har spilt flest kamper i U18 Premier League med 73 kamper i England. Statistikken inkluderer ikke klubb eller internasjonale vennskapskamper.

Statistikk per 90 minutter i Vanarama National League

0.64Innslupne mål / 90'
3 Mål i 5 Kamper
99th Prosentil
40%Holdt nullen
2 'Holds nullen' i 5 Kamper
98th Prosentil
0.21Kort per 90
1 Kort totalt
61st Prosentil

Carson Hayden statistikk - detaljert

League Two statistikk for Carson Hayden

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter6161 minutter per kamp
0
Kamper startet1N/A
0
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut2N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål22.95
1
Minutter per innslupne mål31 MinN/A
1
Holdt nullen00%
8
Taklinger00.00
7
Avskjæringer00.00
15
Bakkedueller22.95
8
Bakkedueller vunnet11.48
9
Luftdueller vunnet11.48
40
Driblet forbi00.00
99
Klareringer68.85
97
Blokkerte skudd00.00
27
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Carson Hayden sluppet inn 2 mål og hold nullen 0 ganger på 1 kamper i League Two 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Carson Hayden er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 31 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 0.00 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Carson Hayden foretar også rundt 8.85 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
27
Minutter per kortIngen kortN/A
27
Kort over 0.500%
27
Forseelser begått00.00
6
Fortseelser imot00.00
1

Carson Hayden har ikke mottatt noen kort (gule kort eller røde kort) i løpet av denne League Two-sesongen.

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
52
Målinvolvering00
34
Mål hjemme00
64
Mål borte00
70
Forventede mål (xG)0.000.00
11
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.000.00
11
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Carson Hayden har ikke scoret noen mål så langt i League Two 2026/2027-sesongen. Vi får se hvordan de presterer i de kommende kampene.

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for00.00
10
Skudd på mål
0/ 0
0.00
25
Skudd utenfor mål
0/ 0
0.00
11
Truffet treverket0 ganger0.00
78
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
52
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
25
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Carson Hayden har ikke tatt noen skudd i League Two 2026/2027-sesongen enda.

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
55
Forventede assists (xA)0.070.10
48
Pasninger2536.89
64
Vellykkede pasninger
12/ 25
17.70
34
Andel fullførte pasninger48.00%N/A
4
Nøkkelpasninger11.48
84
Innlegg11.48
60
Vellykkede innlegg
0/ 1
0.00
34
Andel fullførte innlegg0.00%N/A
34
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Carson Hayden har ikke assistert noen mål i løpet av denne League Two-sesongen.

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger00.00
11
Vellykkede driblinger00.00
18
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
18
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
49

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Carson Hayden har ikke tatt noen straffespark så langt i karrieren enda (basert på all sesongdataen som vi har hos FootyStats). Straffesparkstatistikken deres oppdateres når han har tatt en straffespark i et offisiell kamp.

Vanarama National League statistikk for Carson Hayden

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt5N/A
2
minutter42385 minutter per kamp
6
Kamper startet5N/A
18
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut2N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål30.64
99
Minutter per innslupne mål141 MinN/A
99
Holdt nullen240%
98
Taklinger00.00
47
Avskjæringer61.28
64
Bakkedueller5010.64
37
Bakkedueller vunnet255.32
36
Luftdueller vunnet91.91
66
Driblet forbi00.00
99
Klareringer153.19
71
Blokkerte skudd20.43
73
Straffespark gikk bort10.21
1

Som forsvarsspiller har Carson Hayden sluppet inn 2 mål og hold nullen 0 ganger på 5 kamper i League Two 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Carson Hayden er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 141 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 1.28 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Carson Hayden foretar også rundt 3.19 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort1N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort10.21
61
Minutter per kort423 min'/kortN/A
64
Kort over 0.5120%
72
Forseelser begått61.28
68
Fortseelser imot40.85
43

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
46
Målinvolvering10.21
58
Mål hjemme00
61
Mål borte00
66
Forventede mål (xG)0.150.03
29
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.150.03
30
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for30.64
44
Skudd på mål
0/ 3
0.00
26
Skudd utenfor mål
3/ 3
0.64
58
Truffet treverket0 ganger0.00
86
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
46
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
26
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists10.21
85
Forventede assists (xA)0.950.20
83
Pasninger8918.94
19
Vellykkede pasninger
50/ 89
10.64
12
Andel fullførte pasninger56.18%N/A
2
Nøkkelpasninger71.49
94
Innlegg102.13
82
Vellykkede innlegg
4/ 10
0.85
87
Andel fullførte innlegg40.00%N/A
78
Minutter per assist423 Minutter per assistN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger10.21
29
Vellykkede driblinger00.00
19
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
19
Mistet ballen10.21
67
Offsider10.21
77

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

League Cup statistikk for Carson Hayden

TotaltTotaltPer 90 minutterProsentil
Kamper spilt1N/A
0
minutter8888 minutter per kamp
0
Kamper startet1N/A
0
Kamper byttet inn0N/AN/A
Kamper byttet ut1N/AN/A

Forsvarsstatistikk

ForsvarsspillTotaltPer 90 eller %Prosentil
Innslupne mål11.02
17
Minutter per innslupne mål88 MinN/A
17
Holdt nullen00%
0
Taklinger00.00
22
Avskjæringer11.02
83
Bakkedueller77.16
35
Bakkedueller vunnet33.07
39
Luftdueller vunnet22.05
70
Driblet forbi11.02
9
Klareringer44.09
65
Blokkerte skudd00.00
43
Straffespark gikk bort00.00
99

Som forsvarsspiller har Carson Hayden sluppet inn 2 mål og hold nullen 0 ganger på 1 kamper i League Two 2026/2027-sesongen. Det betyr at når Carson Hayden er på banen, slipper laget deres inn et mål hvert 88 minutt. Videre har de foretatt 0.00 taklinger og 1.02 avskjæringer for hvert 90 minutt de har vært på banen. Carson Hayden foretar også rundt 4.09 klareringer til samme tid.

Statistikk over gule kort, røde kort og forseelser

Kort og forseelserTotaltPer 90 minutterProsentil
Gule kort0N/AN/A
Røde kort0N/AN/A
Totalt antall kort00
58
Minutter per kortIngen kortN/A
58
Kort over 0.500%
65
Forseelser begått11.02
74
Fortseelser imot11.02
70

Mål og xG (forventede mål)

Mål, xG, skuddTotaltPer 90 minutterProsentil
Scorede mål00
75
Målinvolvering00
42
Mål hjemme00
75
Mål borte00
92
Forventede mål (xG)0.050.05
43
Forventede mål uten straffespark (npxG)0.050.05
43
Straffer scoret0N/AN/A
Hat-trick0N/AN/A
3 eller flere mål0N/AN/A
2 eller flere mål0N/AN/A
Minutter per mål0 Minutter per målN/AN/A

Skudd for

SkuddstatistikkTotaltPer 90 minutterProsentil
Skudd for11.02
65
Skudd på mål
0/ 1
0.00
43
Skudd utenfor mål
1/ 1
1.02
74
Truffet treverket0 ganger0.00
87
Konverteringsfrekvens for skudd0.00%N/A
70
Skuddnøyaktighet0.00%N/A
43
Skudd per scorede mål0.00N/AN/A

Statistikk over assists, pasninger og sjanseskaping

Assists og pasningerTotaltPer 90 minutterProsentil
Assists00
58
Forventede assists (xA)0.110.11
65
Pasninger4849.09
96
Vellykkede pasninger
41/ 48
41.93
96
Andel fullførte pasninger85.42%N/A
99
Nøkkelpasninger11.02
70
Innlegg11.02
74
Vellykkede innlegg
1/ 1
1.02
87
Andel fullførte innlegg100.00%N/A
99
Minutter per assistIngen assistsN/AN/A

Statistikk over driblinger og offsides

Driblinger og offsidesTotaltPer 90 minutterProsentil
Driblinger11.02
61
Vellykkede driblinger00.00
35
Andel vellykkede driblinger0.00%N/A
35
Mistet ballen00.00
99
Offsider00.00
65

Statistikk over straffespark

StrafferDenne sesongenKarriere
Scoringsprosent for straffesparkIngen strafferIngen straffer
Straffespark tatt00
Straffer scoret00
Straffespark bommet00

Carson Haydens statistiske analyse

Carson Hayden er en Forsvarsspiller som har deltatt i 5 kamper denne sesongen i Vanarama National League, og har spilt totalt 423 minutter. Carson Hayden slipper inn 0.64 mål i gjennomsnitt for hvert 90. minutt han er på banen. Hans kamper uten baklengs-prosent er 40%. Det betyr at Carson Hayden har holdt nullen i 2 av 5 kamper han har spilt denne sesongen.

Carson Hayden har scoret 0 mål totalt denne sesongen i ligaen, noe som gjør at han ligger på 26. plass på Tamworth FCs toppscorerliste.

Minutt for minutt

Scorer et mål hvert N/A minutt (Ingen mål)

Gir assist hvert 423. minutt

Får kort hvert 423. minutt

Straffestatistikk (karriere)
PEN
Scoret 0 / 0 straffespark
Bommet 0 / 0 straffespark
 
Uttellig på straffespark: N/A
Rangering etter prestasjoner (nåværende liga)

Scoringsrangering

430 / 433 spillere

Innsluppede mål-rangering

2 / 183 spillere

FORRIGE SESONGS PRESTASJONER

2025/2026-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

3

0

0

0

90'

Totalt 2025/2026

15

0

15

3

4
0

1320'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0.79
 Innsluppet

0.32  Kort

2024/2025-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

1

0

0

0

0

0

0'

Totalt 2024/2025

4

1

3

2

1
1

169'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

2023/2024-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

23

2

24

3

4

0

1944'

1

0

1

0

0

0

90'

Totalt 2023/2024

24

2

25

3

4
0

2034'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0.09 Mål

1.11
 Innsluppet

0.19  Kort

2022/2023-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

20

0

22

5

3

1

1325'

Totalt 2022/2023

20

0

22

5

3
1

1325'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

1.49
 Innsluppet

0.27  Kort

2021/2022-sesongen
Turnering
KS
Mål
Sluppet inn
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
Gult kort
Rødt kort
Min
Minutter spilt

Totalt 2021/2022

4

0

0

2

0
0

89'

Mål / 90 min.

Innsluppet / 90 min.

Kort / 90 min.

0 Mål

0
 Innsluppet

0  Kort

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
●Snart
●Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.