Carson Hayden Stats
2026/2027
2025/2026
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Carson Hayden. Carson Hayden heeft in totaal 73 wedstrijden gespeeld, 3 doelpunten gescoord, en 1 assists verzameld. Carson Hayden heeft de meeste wedstrijden gespeeld in U18 Premier League met 73 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de National League
EFL League Two statistieken voor Carson Hayden
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| minuten | 61 | 61 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 2 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 2 | 2.95 | 1 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 31 Min' | N/A | 1 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 8 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 7 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 15 |
| Grondduels | 2 | 2.95 | 8 |
| Grondduels gewonnen | 1 | 1.48 | 9 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 1.48 | 40 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 6 | 8.85 | 97 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 27 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Carson Hayden 2 goals tegen gekregen en 0 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Carson Hayden op het veld staat, hun team elke 31 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 0.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Carson Hayden heeft ook ongeveer 8.85 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 27 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 27 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 27 |
| Gemaakte overtredingen | 0 | 0.00 | 6 |
| Overtreding tegen | 0 | 0.00 | 1 |
Carson Hayden heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van EFL League Two.
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 52 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 34 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 64 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 70 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.00 | 0.00 | 11 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 11 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Carson Hayden heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van EFL League Two 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 0 | 0.00 | 10 |
| Schoten op doel | 0/ 0 | 0.00 | 25 |
| Schoten naast doel | 0/ 0 | 0.00 | 11 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 78 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 52 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 25 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Carson Hayden heeft nog geen schoten genomen in het seizoen van EFL League Two 2026/2027 seizoen.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 55 |
| Verwachte assists (xA) | 0.05 | 0.07 | 29 |
| Passes | 25 | 36.89 | 64 |
| Geslaagde passen | 12/ 25 | 17.70 | 34 |
| Pass-voltooiingspercentage | 48.00% | N/A | 4 |
| Key passen | 1 | 1.48 | 84 |
| Voorzetten | 1 | 1.48 | 60 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 1 | 0.00 | 34 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 34 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Carson Hayden heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van EFL League Two.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 0 | 0.00 | 11 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 18 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 18 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 49 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Carson Hayden heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
National League statistieken voor Carson Hayden
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 5 | N/A | 2 |
| minuten | 423 | 85 minuten per spel | 6 |
| Gestarte wedstrijden | 5 | N/A | 18 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 2 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 3 | 0.64 | 99 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 141 Min' | N/A | 99 |
| Clean Sheets | 2 | 40% | 98 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 47 |
| Onderscheppingen | 6 | 1.28 | 64 |
| Grondduels | 50 | 10.64 | 37 |
| Grondduels gewonnen | 25 | 5.32 | 36 |
| Luchtduels gewonnen | 9 | 1.91 | 66 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 15 | 3.19 | 71 |
| Geblockte schoten | 2 | 0.43 | 73 |
| Weggegeven Strafschoppen | 1 | 0.21 | 1 |
Als verdediger heeft Carson Hayden 2 goals tegen gekregen en 0 clean sheets gehouden in 5 wedstrijden in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Carson Hayden op het veld staat, hun team elke 141 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 1.28 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Carson Hayden heeft ook ongeveer 3.19 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.21 | 61 |
| Minuten Per Boeking | 423 min' / kaart | N/A | 64 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 20% | 72 |
| Gemaakte overtredingen | 6 | 1.28 | 68 |
| Overtreding tegen | 4 | 0.85 | 43 |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 46 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 1 | 0.21 | 58 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 61 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 66 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.16 | 0.03 | 31 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.16 | 0.03 | 31 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 3 | 0.64 | 44 |
| Schoten op doel | 0/ 3 | 0.00 | 26 |
| Schoten naast doel | 3/ 3 | 0.64 | 58 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 86 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 46 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 26 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.21 | 85 |
| Verwachte assists (xA) | 0.95 | 0.20 | 82 |
| Passes | 89 | 18.94 | 19 |
| Geslaagde passen | 50/ 89 | 10.64 | 12 |
| Pass-voltooiingspercentage | 56.18% | N/A | 2 |
| Key passen | 7 | 1.49 | 94 |
| Voorzetten | 10 | 2.13 | 82 |
| Succesvolle voorzetten | 4/ 10 | 0.85 | 87 |
| Slagingspercentage | 40.00% | N/A | 78 |
| Minuten per assist | 423 Minuten per assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 1 | 0.21 | 29 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 19 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 19 |
| Ontnomen | 1 | 0.21 | 67 |
| Buitenspel | 1 | 0.21 | 77 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Carabao Cup statistieken voor Carson Hayden
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| minuten | 88 | 88 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 1 | 1.02 | 17 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 88 Min' | N/A | 17 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 0 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 22 |
| Onderscheppingen | 1 | 1.02 | 83 |
| Grondduels | 7 | 7.16 | 35 |
| Grondduels gewonnen | 3 | 3.07 | 39 |
| Luchtduels gewonnen | 2 | 2.05 | 70 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 1.02 | 9 |
| Clearances | 4 | 4.09 | 65 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 43 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Carson Hayden 2 goals tegen gekregen en 0 clean sheets gehouden in 1 wedstrijden in de EFL League Two 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Carson Hayden op het veld staat, hun team elke 88 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 1.02 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Carson Hayden heeft ook ongeveer 4.09 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 58 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 58 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 65 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 1.02 | 74 |
| Overtreding tegen | 1 | 1.02 | 70 |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 75 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 42 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 75 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 92 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.05 | 0.05 | 43 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.05 | 0.05 | 43 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 1 | 1.02 | 65 |
| Schoten op doel | 0/ 1 | 0.00 | 43 |
| Schoten naast doel | 1/ 1 | 1.02 | 74 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 87 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 70 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 43 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 58 |
| Verwachte assists (xA) | 0.11 | 0.11 | 65 |
| Passes | 48 | 49.09 | 96 |
| Geslaagde passen | 41/ 48 | 41.93 | 96 |
| Pass-voltooiingspercentage | 85.42% | N/A | 99 |
| Key passen | 1 | 1.02 | 70 |
| Voorzetten | 1 | 1.02 | 74 |
| Succesvolle voorzetten | 1/ 1 | 1.02 | 87 |
| Slagingspercentage | 100.00% | N/A | 99 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 1 | 1.02 | 61 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 35 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 35 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 65 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Carson Hayden is een Verdediger die 5 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de National League, goed voor in totaal 423 minuten. Carson Hayden krijgt gemiddeld 0.64 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 40%. Dat betekend dat Carson Hayden een Clean Sheet heeft behaald in 2 wedstrijden van de 5 waarin hij gespeeld heeft.
Carson Hayden scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 26 in de Tamworth FC topschutterslijst van de ploeg.
Minute per Minute
Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)
Geeft een assist elke 423 minuten
Krijgt een kaart elke 423 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Tegendoelpunten
Seizoen 2025/2026
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0.79
Tegen
0.32 Kaarten
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.09 Doelpunten
1.11
Tegen
0.19 Kaarten
Seizoen 2022/2023
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
1.49
Tegen
0.27 Kaarten
Seizoen 2021/2022
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0
Tegen
0 Kaarten