KAMPER OG RESULTATER - England League Two

Land
Divisjon
4
Lag
24
Kamper
114/552 Spilt
Fremgang
21% fullført
I øyeblikket Midt i sesongen - 114 / 552 spilt
| # | Lag | KS | Seier% | MF | MM | MF | Poeng |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Salford City FC |
10 | 60% | 15 | 10 | 5 | 19 |
2 |
Barnet FC |
8 | 63% | 20 | 11 | 9 | 18 |
3 |
Crewe Alexandra FC |
10 | 40% | 12 | 7 | 5 | 18 |
4 |
Gillingham FC |
10 | 40% | 15 | 10 | 5 | 16 |
5 |
Walsall FC |
9 | 33% | 12 | 6 | 6 | 15 |
6 |
York City FC |
9 | 44% | 17 | 11 | 6 | 15 |
7 |
Chesterfield FC |
10 | 40% | 17 | 14 | 3 | 15 |
8 |
Cheltenham Town FC |
10 | 40% | 16 | 16 | 0 | 15 |
9 |
Bristol Rovers FC |
10 | 50% | 15 | 17 | -2 | 15 |
10 |
Rochdale AFC |
10 | 40% | 11 | 12 | -1 | 14 |
11 |
Grimsby Town FC |
10 | 30% | 13 | 11 | 2 | 13 |
12 |
Newport County AFC |
10 | 30% | 13 | 12 | 1 | 13 |
13 |
Exeter City FC |
10 | 30% | 6 | 6 | 0 | 12 |
14 |
Tranmere Rovers FC |
10 | 20% | 13 | 13 | 0 | 12 |
15 |
Fleetwood Town FC |
10 | 20% | 10 | 11 | -1 | 11 |
16 |
Accrington Stanley FC |
10 | 20% | 13 | 14 | -1 | 11 |
17 |
Swindon Town FC |
10 | 30% | 9 | 14 | -5 | 11 |
18 |
Shrewsbury Town FC |
10 | 30% | 9 | 15 | -6 | 11 |
19 |
Colchester United FC |
9 | 22% | 10 | 13 | -3 | 10 |
20 |
Rotherham United FC |
10 | 20% | 12 | 16 | -4 | 10 |
21 |
Oldham Athletic AFC |
9 | 22% | 9 | 13 | -4 | 8 |
22 |
Port Vale FC |
8 | 25% | 4 | 9 | -5 | 8 |
23 |
Northampton Town FC |
8 | 13% | 4 | 7 | -3 | 7 |
24 |
Crawley Town FC |
8 | 13% | 8 | 15 | -7 | 5 |
KAMPER OG RESULTATER
Alle kamper vises
Kommende
Runde 11 - 17/10/2026
* Tiden er i din lokale tidssone (-07:00)
Resultater
Runde 10 - 10/10/2026
| Hjemme | Borte | Totalt antall mål | HT | BTTS | Over 1.5 | Over 2.5 | |||
| 10/10 07:00 | Fleetwood Town FC Odds | 1 - 13.45 | Walsall FC | 2 | (0 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 10/10 07:00 | Cheltenham Town FC Odds | 0 - 23.80 | Salford City FC | 2 | (0 - 0) | • | Statistikk | ||
| 10/10 04:30 | Swindon Town FC Odds | 0 - 13.40 | Crewe Alexandra FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 10/10 07:00 | Newport County AFC Odds | 1 - 03.50 | Colchester United FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 10/10 04:30 | Oldham Athletic AFC Odds | 0 - 03.70 | Accrington Stanley FC | 0 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 10/10 07:00 | Port Vale FC Odds | 1 - 03.30 | Grimsby Town FC | 1 | (1 - 0) | Statistikk | |||
| 10/10 07:00 | Crawley Town FC Odds | 2 - 24.20 | Chesterfield FC | 4 | (0 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 10/10 07:00 | York City FC Odds | 1 - 14.40 | Northampton Town FC | 2 | (0 - 1) | • | • | Statistikk | |
| 10/10 07:00 | Tranmere Rovers FC Odds | 1 - 13.50 | Rochdale AFC | 2 | (1 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 10/10 07:00 | Shrewsbury Town FC Odds | 0 - 13.40 | Exeter City FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 10/10 07:00 | Bristol Rovers FC Odds | 1 - 33.50 | Barnet FC | 4 | (1 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 10/10 07:00 | Rotherham United FC Odds | 1 - 43.40 | Gillingham FC | 5 | (1 - 1) | • | • | • | Statistikk |
Runde 9 - 03/10/2026
| Hjemme | Borte | Totalt antall mål | HT | BTTS | Over 1.5 | Over 2.5 | |||
| 03/10 07:00 | Salford City FC Odds | 1 - 04.20 | Fleetwood Town FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 27/10 12:45 | Barnet FC | - | York City FC | ||||||
| 03/10 07:00 | Walsall FC Odds | UTSATT3.80 | Crawley Town FC | ||||||
| 03/10 07:00 | Crewe Alexandra FC Odds | 3 - 13.40 | Bristol Rovers FC | 4 | (2 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 03/10 07:00 | Gillingham FC Odds | 0 - 03.65 | Newport County AFC | 0 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 15/12 11:45 | Colchester United FC Odds | UTSATT3.38 | Port Vale FC | ||||||
| 03/10 07:00 | Grimsby Town FC Odds | 1 - 23.90 | Shrewsbury Town FC | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 03/10 07:00 | Accrington Stanley FC Odds | 2 - 03.47 | Cheltenham Town FC | 2 | (0 - 0) | • | Statistikk | ||
| 03/10 04:30 | Chesterfield FC Odds | 4 - 24.20 | Tranmere Rovers FC | 6 | (1 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 03/10 07:00 | Rochdale AFC Odds | 1 - 03.50 | Swindon Town FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 03/10 07:00 | Exeter City FC Odds | 1 - 03.40 | Rotherham United FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 03/11 11:45 | Northampton Town FC Odds | UTSATT3.10 | Oldham Athletic AFC |
Runde 8 - 26/09/2026
| Hjemme | Borte | Totalt antall mål | HT | BTTS | Over 1.5 | Over 2.5 | |||
| 26/09 07:00 | Swindon Town FC Odds | 1 - 13.50 | Accrington Stanley FC | 2 | (1 - 1) | • | • | Statistikk | |
| 26/09 07:00 | Newport County AFC Odds | 2 - 13.35 | Grimsby Town FC | 3 | (0 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 26/09 07:00 | Shrewsbury Town FC Odds | 2 - 23.25 | Colchester United FC | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 26/09 07:00 | Fleetwood Town FC Odds | 1 - 23.40 | Rochdale AFC | 3 | (1 - 2) | • | • | • | Statistikk |
| 26/09 07:00 | Tranmere Rovers FC Odds | 1 - 13.30 | Walsall FC | 2 | (0 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 26/09 09:30 | Oldham Athletic AFC Odds | 1 - 43.35 | Salford City FC | 5 | (1 - 2) | • | • | • | Statistikk |
| 26/09 07:00 | Rotherham United FC Odds | 1 - 13.50 | Crewe Alexandra FC | 2 | (1 - 1) | • | • | Statistikk | |
| 26/09 07:00 | Bristol Rovers FC Odds | 1 - 03.80 | Exeter City FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 26/09 07:00 | Cheltenham Town FC Odds | 2 - 13.65 | Chesterfield FC | 3 | (2 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 24/11 11:45 | Port Vale FC Odds | UTSATT3.25 | Northampton Town FC | ||||||
| 24/11 11:45 | Crawley Town FC Odds | UTSATT4.20 | Barnet FC | ||||||
| 26/09 07:00 | York City FC Odds | 3 - 03.70 | Gillingham FC | 3 | (1 - 0) | • | • | Statistikk |
Runde 7 - 19/09/2026
| Hjemme | Borte | Totalt antall mål | HT | BTTS | Over 1.5 | Over 2.5 | |||
| 19/09 07:00 | Chesterfield FC Odds | 2 - 03.45 | York City FC | 2 | (0 - 0) | • | Statistikk | ||
| 19/09 07:00 | Gillingham FC Odds | 3 - 03.40 | Bristol Rovers FC | 3 | (0 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 19/09 07:00 | Salford City FC Odds | 1 - 04.50 | Swindon Town FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 19/09 07:00 | Grimsby Town FC Odds | 2 - 05.00 | Crawley Town FC | 2 | (2 - 0) | • | Statistikk | ||
| 19/09 07:00 | Colchester United FC Odds | 1 - 13.60 | Cheltenham Town FC | 2 | (0 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 19/09 07:00 | Crewe Alexandra FC Odds | 1 - 13.50 | Shrewsbury Town FC | 2 | (1 - 1) | • | • | Statistikk | |
| 19/09 04:30 | Walsall FC Odds | 2 - 03.25 | Port Vale FC | 2 | (1 - 0) | • | Statistikk | ||
| 19/09 07:00 | Northampton Town FC Odds | 0 - 13.30 | Rotherham United FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 19/09 07:00 | Exeter City FC Odds | 0 - 03.30 | Tranmere Rovers FC | 0 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 19/09 04:30 | Rochdale AFC Odds | 2 - 03.60 | Oldham Athletic AFC | 2 | (1 - 0) | • | Statistikk | ||
| 19/09 07:00 | Barnet FC Odds | 3 - 14.00 | Fleetwood Town FC | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 19/09 07:00 | Accrington Stanley FC Odds | 0 - 03.50 | Newport County AFC | 0 | (0 - 0) | Statistikk |
Runde 6 - 12/09/2026
| Hjemme | Borte | Totalt antall mål | HT | BTTS | Over 1.5 | Over 2.5 | |||
| 12/09 04:30 | Grimsby Town FC Odds | 2 - 03.60 | Bristol Rovers FC | 2 | (2 - 0) | • | Statistikk | ||
| 12/09 07:00 | Shrewsbury Town FC Odds | 2 - 03.25 | Northampton Town FC | 2 | (2 - 0) | • | Statistikk | ||
| 12/09 07:00 | Walsall FC Odds | 0 - 03.70 | Rochdale AFC | 0 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 12/09 07:00 | Oldham Athletic AFC Odds | 1 - 23.35 | Chesterfield FC | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 12/09 07:00 | Newport County AFC Odds | 1 - 13.40 | Fleetwood Town FC | 2 | (1 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 12/09 07:00 | Colchester United FC Odds | 1 - 13.40 | Crewe Alexandra FC | 2 | (1 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 12/09 04:30 | Crawley Town FC Odds | 1 - 33.35 | Cheltenham Town FC | 4 | (1 - 2) | • | • | • | Statistikk |
| 12/09 07:00 | Barnet FC Odds | 2 - 14.50 | Accrington Stanley FC | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 12/09 07:00 | York City FC Odds | 4 - 04.15 | Swindon Town FC | 4 | (2 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 12/09 07:00 | Rotherham United FC Odds | 3 - 33.40 | Salford City FC | 6 | (2 - 2) | • | • | • | Statistikk |
| 12/09 07:00 | Port Vale FC Odds | 1 - 03.30 | Exeter City FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 12/09 07:00 | Gillingham FC Odds | 2 - 03.30 | Tranmere Rovers FC | 2 | (0 - 0) | • | Statistikk |
Runde 5 - 05/09/2026
| Hjemme | Borte | Totalt antall mål | HT | BTTS | Over 1.5 | Over 2.5 | |||
| 05/09 07:00 | Northampton Town FC Odds | 1 - 03.60 | Newport County AFC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 05/09 07:00 | Tranmere Rovers FC Odds | 2 - 03.30 | Oldham Athletic AFC | 2 | (1 - 0) | • | Statistikk | ||
| 05/09 07:00 | Crewe Alexandra FC Odds | 1 - 13.35 | York City FC | 2 | (1 - 1) | • | • | Statistikk | |
| 05/09 04:30 | Salford City FC Odds | 1 - 03.60 | Port Vale FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 05/09 07:00 | Exeter City FC Odds | 0 - 03.50 | Walsall FC | 0 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 05/09 07:00 | Cheltenham Town FC Odds | 2 - 23.45 | Grimsby Town FC | 4 | (2 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 05/09 07:00 | Swindon Town FC Odds | 3 - 13.55 | Colchester United FC | 4 | (0 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 05/09 07:00 | Rochdale AFC Odds | 1 - 43.40 | Gillingham FC | 5 | (0 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 05/09 07:00 | Chesterfield FC Odds | 3 - 33.60 | Barnet FC | 6 | (1 - 2) | • | • | • | Statistikk |
| 05/09 07:00 | Accrington Stanley FC Odds | 3 - 23.50 | Crawley Town FC | 5 | (1 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 05/09 04:30 | Fleetwood Town FC Odds | 2 - 03.40 | Shrewsbury Town FC | 2 | (1 - 0) | • | Statistikk | ||
| 05/09 07:00 | Bristol Rovers FC Odds | 1 - 04.00 | Rotherham United FC | 1 | (1 - 0) | Statistikk |
Runde 4 - 01/09/2026
| Hjemme | Borte | Totalt antall mål | HT | BTTS | Over 1.5 | Over 2.5 | |||
| 01/09 11:45 | Exeter City FC Odds | 1 - 13.75 | Barnet FC | 2 | (0 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 01/09 11:45 | Tranmere Rovers FC Odds | 2 - 23.30 | Rotherham United FC | 4 | (1 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 01/09 11:45 | Salford City FC Odds | 2 - 14.00 | Newport County AFC | 3 | (0 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 01/09 11:45 | Chesterfield FC Odds | 1 - 13.80 | Gillingham FC | 2 | (1 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 01/09 11:45 | Crewe Alexandra FC Odds | 2 - 23.50 | Walsall FC | 4 | (0 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 01/09 11:45 | Accrington Stanley FC Odds | 2 - 23.50 | Grimsby Town FC | 4 | (1 - 2) | • | • | • | Statistikk |
| 01/09 11:45 | Bristol Rovers FC Odds | 2 - 03.70 | Colchester United FC | 2 | (1 - 0) | • | Statistikk | ||
| 01/09 11:45 | Fleetwood Town FC Odds | 1 - 13.40 | Oldham Athletic AFC | 2 | (0 - 1) | • | • | Statistikk | |
| 01/09 11:45 | Swindon Town FC Odds | 3 - 13.40 | Port Vale FC | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 01/09 11:45 | Rochdale AFC Odds | 3 - 03.40 | Shrewsbury Town FC | 3 | (2 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 01/09 11:45 | Northampton Town FC Odds | 1 - 13.50 | Crawley Town FC | 2 | (1 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 01/09 11:45 | Cheltenham Town FC Odds | 3 - 23.60 | York City FC | 5 | (1 - 1) | • | • | • | Statistikk |
Runde 3 - 29/08/2026
| Hjemme | Borte | Totalt antall mål | HT | BTTS | Over 1.5 | Over 2.5 | |||
| 29/08 07:00 | Shrewsbury Town FC Odds | 1 - 03.45 | Salford City FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 29/08 07:00 | Grimsby Town FC Odds | 2 - 23.40 | Fleetwood Town FC | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 29/08 07:00 | Colchester United FC Odds | 1 - 03.20 | Rochdale AFC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 29/08 07:00 | York City FC Odds | 2 - 13.80 | Exeter City FC | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 29/08 07:00 | Walsall FC Odds | 3 - 23.25 | Accrington Stanley FC | 5 | (2 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 29/08 07:00 | Gillingham FC Odds | 1 - 13.20 | Northampton Town FC | 2 | (1 - 1) | • | • | Statistikk | |
| 29/08 07:00 | Oldham Athletic AFC Odds | 3 - 03.45 | Swindon Town FC | 3 | (1 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 29/08 07:00 | Newport County AFC Odds | 2 - 23.05 | Tranmere Rovers FC | 4 | (1 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 29/08 05:00 | Rotherham United FC Odds | 2 - 13.25 | Chesterfield FC | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 29/08 04:30 | Port Vale FC Odds | 0 - 03.40 | Crewe Alexandra FC | 0 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 29/08 07:00 | Crawley Town FC Odds | 0 - 23.60 | Bristol Rovers FC | 2 | (0 - 2) | • | Statistikk | ||
| 29/08 04:30 | Barnet FC Odds | 2 - 23.77 | Cheltenham Town FC | 4 | (1 - 0) | • | • | • | Statistikk |
Runde 2 - 22/08/2026
| Hjemme | Borte | Totalt antall mål | HT | BTTS | Over 1.5 | Over 2.5 | |||
| 22/08 07:00 | Exeter City FC Odds | 2 - 03.45 | Accrington Stanley FC | 2 | (2 - 0) | • | Statistikk | ||
| 22/08 07:00 | Fleetwood Town FC Odds | 0 - 03.50 | Gillingham FC | 0 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 22/08 04:30 | Salford City FC Odds | 0 - 13.20 | Chesterfield FC | 1 | (0 - 1) | Statistikk | |||
| 22/08 07:00 | Rotherham United FC Odds | 1 - 13.40 | York City FC | 2 | (1 - 1) | • | • | Statistikk | |
| 22/08 07:00 | Swindon Town FC Odds | 2 - 13.60 | Cheltenham Town FC | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 22/08 07:00 | Shrewsbury Town FC Odds | 1 - 33.30 | Barnet FC | 4 | (1 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 22/08 07:00 | Port Vale FC Odds | 1 - 13.45 | Tranmere Rovers FC | 2 | (1 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 22/08 04:30 | Walsall FC Odds | 0 - 03.40 | Grimsby Town FC | 0 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 22/08 04:30 | Bristol Rovers FC Odds | 5 - 33.90 | Newport County AFC | 8 | (1 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 22/08 07:00 | Colchester United FC Odds | 2 - 13.40 | Oldham Athletic AFC | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 22/08 07:00 | Rochdale AFC Odds | 1 - 23.60 | Crawley Town FC | 3 | (0 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 22/08 07:00 | Crewe Alexandra FC Odds | 1 - 03.30 | Northampton Town FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk |
Runde 1 - 15/08/2026
| Hjemme | Borte | Totalt antall mål | HT | BTTS | Over 1.5 | Over 2.5 | |||
| 15/08 04:30 | Oldham Athletic AFC Odds | 2 - 03.23 | Port Vale FC | 2 | (0 - 0) | • | Statistikk | ||
| 15/08 07:00 | Chesterfield FC Odds | 0 - 13.50 | Fleetwood Town FC | 1 | (0 - 1) | Statistikk | |||
| 15/08 07:00 | Accrington Stanley FC Odds | 2 - 23.25 | Colchester United FC | 4 | (2 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 15/08 07:00 | Crawley Town FC Odds | 0 - 13.24 | Crewe Alexandra FC | 1 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 15/08 07:00 | Northampton Town FC Odds | 0 - 03.40 | Swindon Town FC | 0 | (0 - 0) | Statistikk | |||
| 15/08 07:00 | Cheltenham Town FC Odds | 2 - 13.30 | Rotherham United FC | 3 | (1 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 15/08 07:00 | York City FC Odds | 3 - 23.22 | Bristol Rovers FC | 5 | (0 - 1) | • | • | • | Statistikk |
| 15/08 07:00 | Tranmere Rovers FC Odds | 2 - 03.30 | Shrewsbury Town FC | 2 | (1 - 0) | • | Statistikk | ||
| 15/08 07:00 | Barnet FC Odds | 3 - 13.40 | Salford City FC | 4 | (2 - 0) | • | • | • | Statistikk |
| 15/08 04:30 | Newport County AFC Odds | 3 - 03.40 | Rochdale AFC | 3 | (2 - 0) | • | • | Statistikk | |
| 15/08 07:00 | Grimsby Town FC Odds | 1 - 03.62 | Exeter City FC | 1 | (1 - 0) | Statistikk | |||
| 15/08 07:00 | Gillingham FC Odds | 0 - 33.20 | Walsall FC | 3 | (0 - 0) | • | • | Statistikk |























