Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü Logo

Form - Veldig god

1.60
Sluttresultater
  • U
    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    3. Lig Play-offs

    24/04 15:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Karşıyaka SK

    Karsiyaka SK

  • V
    Karşıyaka SK

    Karsiyaka SK

    3. Lig Play-offs

    28/04 18:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

  • V
    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    3. Lig Play-offs

    04/05 15:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Eskişehirspor

    Eskisehirspor

  • U
    Eskişehirspor

    Eskisehirspor

    3. Lig Play-offs

    08/05 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

  • T
    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    3. Lig Play-offs

    17/05 15:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Yeni Ordu Spor Kulübü

    Yeni Ordu Spor Kulubu

Scoret - Gjennomsnitt

1.00

Scoret/kamp

Innsluppet - Utmerket

0.40

Innslupne / kamp

Tipsrisiko - 0% - Lav Risiko

Sesong :

3. Lig Play-offs Tabell

I øyeblikket Sesongen avsluttet - 26 / 26 spilt

# Lag KS
Kamper spilt denne sesongen
Seier% MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
MF
Målforskjell (MF).
Scorede mål - innslupne mål
Poeng

1

 Corlu Spor Kulubu 1947

1

100%

1

0

1

3

2

 Yeni Ordu Spor Kulubu

1

100%

2

1

1

3

3

 Malatya Yesilyurt Belediye Spor Kulubu

1

0%

0

1

-1

0

4

 Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

1

0%

1

2

-1

0

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu ligger på 0-plass på 3. Lig Play-offs-tabellen

Ayvalıkgücü Belediyespor Club Lineup Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu Tropp

Angripere

Posisjon

/ 90 min.

Baha Kısacık

ANG

0.34

Midtbanespillere

Posisjon

/ 90 min.

Ufuk Özcan

MID

0.38

Emi̇rhan Boz

MID

0.00

Tugay Yıldırım

MID

0.00

Hamit Kurt

MID

0.00

Forsvarsspillere

Posisjon

/ 90 min.

Adnan Demir

FOR

0.67

Erdinç Çepoğlu

FOR

0.67

Murat Şevik

FOR

0.74

Keepere

Posisjon

/ 90 min.

Bartu Dinç

KEP

0.67

Trener/manager

Alder

Seiers%

Mehmet Yıkılmazdağ

52

33%

*Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubus spillerstall og statistikk er hentet fra sesongen 2025/26 Season

Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü LogoAyvalikgucu Belediye Spor Kulubu Sesongens resultater

Denne sesongen i 3. Lig Play-offs (Tyrkia) Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu statistikk viser at de gjør det Veldig god totalt sett, med en nåværende plassering på 0/16 i 3. Lig Play-offs-tabellen, med en seiersprosent på 40%.

I gjennomsnitt scorer Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu 1 mål og slipper 0.4 mål per kamp.20% av Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubus kamper ender med at begge lag scorer, og deres gjennomsnittlige antall mål per kamp er 1.4.

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu logoAyvalikgucu Belediye Spor Kulubu Kjappe fakta

Engelsk navn

Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

Stadion

Hüsnü Uğural Stadyumu

By

Hüsnü Uğural Stadyumu

Land

Tyrkia

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu har scoret 5 mål totalt denne sesongen.

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu har sluppet inn totalt 2 mål denne sesongen.

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu scorer et mål hvert 90. minutt

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu slipper inn et mål hvert 225. min.

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu scorer gjennomsnittlig 1 mål per kamp

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu slipper inn 0.4 mål hver kamp i gjennomsnitt

  • Total statistikk

  • Hjemmestatistikk

  • Bortestatistikk

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu Statistikk 2025/26 STATISTIKKER - Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

Kollaps
KS
Kamper spilt denne sesongen
V
Seier
U
Uavgjort
T
Tap
Siste 5PPK
Totalt5221
  • U
    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    3. Lig Play-offs

    24/04 15:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Karşıyaka SK

    Karsiyaka SK

  • V
    Karşıyaka SK

    Karsiyaka SK

    3. Lig Play-offs

    28/04 18:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

  • V
    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    3. Lig Play-offs

    04/05 15:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Eskişehirspor

    Eskisehirspor

  • U
    Eskişehirspor

    Eskisehirspor

    3. Lig Play-offs

    08/05 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

  • T
    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    3. Lig Play-offs

    17/05 15:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Yeni Ordu Spor Kulübü

    Yeni Ordu Spor Kulubu

1.60
Hjemme3111
  • U
    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    3. Lig Play-offs

    24/04 15:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Karşıyaka SK

    Karsiyaka SK

  • V
    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    3. Lig Play-offs

    04/05 15:00

    2 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Eskişehirspor

    Eskisehirspor

  • T
    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    3. Lig Play-offs

    17/05 15:00

    1 - 2

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    Yeni Ordu Spor Kulübü

    Yeni Ordu Spor Kulubu

1.33
Borte2110
  • V
    Karşıyaka SK

    Karsiyaka SK

    3. Lig Play-offs

    28/04 18:00

    0 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

  • U
    Eskişehirspor

    Eskisehirspor

    3. Lig Play-offs

    08/05 18:00

    0 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

2.00
Hjemmefordel-34%
HN
Holdt nullen (HN).
Tabell over lag med høyest antall kamper der de slapp inn 0 mål. Statistikk er kun hentet fra ligakamper.
* Laget må ha spilt minimum 7 kamper før de kvalifiserer til denne holdt nullen-tabellen
BTTS
Begge lag scorer (BTTS).
Liste over lag med høyest antall kamper der begge lag scoret. Statistikk kun fra lagets nasjonale liga.
* Laget må ha spilt minst 7 kamper før de kvalifiserer for denne Begge lag scorer-tabellen.
Scoret ikke
Scoret ikke (Scoret ikke).
Kamper der laget ikke har scoret.
Totalt80%
(4 / 5 Kamper)
20%
(1 / 5 Kamper)
40%
(2 / 5 Kamper)
Hjemme67%33%33%
Borte100%0%50%
Cornere

LÅS OPP

Cornere / kamp


For


Mot

* Totalt antall cornere / kamp

Kort

LÅS OPP

Kort / kamp


Høyest


Lavest

* Rødt kort = 2 kort.

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu StatistikkKAMPER OG KAMPRESULTATER - Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

Kollaps

1.40 Mål / kamp

  • 15'
  • 30'
HT
  • 60'
  • 75'
FT

14%

1. omgang

86%

2. omgang

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu
Liveanalyser

0 minMaks 0 mål etter
0% mål før0% mål etter
AVG 0 mål førAVG 0 mål etter
Dato
Hjemme
Borte
Scoret  |  Innsluppet
Totalt
  • 17/05

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    vs

    Yeni Ordu Spor Kulubu

    Today

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    host

    Yeni Ordu Spor Kulubu

    in the 3 Lig Play offs from Turkey.
    Hüsnü Uğural Stadyumu Hüsnü Uğural Stadyumu
    35'Mot 68'Mot 80'
    HT
    FT
    3
  • 08/05

    Eskisehirspor

    vs

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    Today

    Eskisehirspor

    host

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    in the 3 Lig Play offs from Turkey.
    Yeni Eskişehir Stadyumu Ulusal Egemenlik Bulvarı
    HT
    FT
    0
  • 04/05

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    vs

    Eskisehirspor

    Today

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    host

    Eskisehirspor

    in the 3 Lig Play offs from Turkey.
    Hüsnü Uğural Stadyumu Hüsnü Uğural Stadyumu
    68'82'
    HT
    FT
    2
  • 28/04

    Karsiyaka SK

    vs

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    Today

    Karsiyaka SK

    host

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    in the 3 Lig Play offs from Turkey.
    İzmir Atatürk Stadyumu Şehitler Caddesi, Mersinli Mah.
    52'70'
    HT
    FT
    2
  • 24/04

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    vs

    Karsiyaka SK

    Today

    Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

    host

    Karsiyaka SK

    in the 3 Lig Play offs from Turkey.
    Hüsnü Uğural Stadyumu Hüsnü Uğural Stadyumu
    HT
    FT
    0

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu StatistikkFulltid (FT) Statistikker - Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

Kollaps
Premium er her!
500+ lønnsomme ligaer som bookmakerne ikke følger like nøye.

Vi har undersøkt hvilke ligaer som har mest vinnerpotensiale. I tillegg får du cornerstatistikk og kortstatistikk sammen med CSV. Abonner på FootyStats Premium i dag!

Michael Owen: 'Du bør skaffe deg Premium'

MF
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
Gj.
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.
Totalt1.00
/ kamp
0.40
/ kamp
1.40
/ kamp
Hjemme1.000.671.67
Borte1.000.001.00

Over +

Over 0.5
60%
Over 1.5
60%
Over 2.5
20%
Over 3.5
0%
Over 4.5
0%

Under-

Under 0.5
40%
Under 1.5
40%
Under 2.5
80%
Under 3.5
100%
Under 4.5
100%

Hyppige resultater - Fulltid

0-0
40%  /  2 ganger
0-2
20%  /  1 ganger
2-0
20%  /  1 ganger
1-2
20%  /  1 ganger

Hyppige måltotaler - Fulltid

0 Mål
40%  /  2 ganger
2 Mål
40%  /  2 ganger
3 Mål
20%  /  1 ganger

Alle mål per 10 min.

0%
0 / 7 Mål
0%
0 / 7 Mål
0%
0 / 7 Mål
14%
1 / 7 Mål
0%
0 / 7 Mål
14%
1 / 7 Mål
43%
3 / 7 Mål
14%
1 / 7 Mål
14%
1 / 7 Mål

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Alle mål per 15 min.

0%
0 / 7 Mål
0%
0 / 7 Mål
14%
1 / 7 Mål
14%
1 / 7 Mål
43%
3 / 7 Mål
29%
2 / 7 Mål

0' - 15'

16' - 30'

31' - 45'

46' - 60'

61' - 75'

76' - 90'

Over - cornere

Over 7.5
Over 8.5
Over 9.5
Over 10.5
Over 11.5
Over 12.5
Over 13.5

Over - Kort

Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5
Over 6.5
  • Over 7.5 ~ 13.5 cornere beregnes fra det totale antallet cornere i en kamp der Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu har deltatt i 2025/26 3. Lig Play-offs
  • Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubus statistikk indikerer at ?% av kampene deres har gått over 9.5 cornere. Mens sesongen 2025/26 i 3. Lig Play-offs har et gjennomsnitt på ?% for over 9.5.
  • ?% of Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubus kamper har hatt over 3.5 kort. Til sammenligning har3. Lig Play-offs et gjennomsnitt på ?% for over 3.5 kort.

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu Statistikk CORNERE FOR

Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5
Over 6.5
Over 7.5
Over 8.5

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu Statistikk Kort mottatt

Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5
Over 6.5
  • Over 2.5 ~ 8.5 cornere for er basert på hjørnesparkene som Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu har vunnet i løpet av en kamp.
  • Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu har vunnet over 4.5 cornere i ?% av kampene sine.
  • Over 0.5 ~ 6.5 kort motatt er basert på kortene som Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu har mottatt i løpet av en kamp.
  • Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu mottok over 2.5 kort i ?% av kampene sine.

CORNERE MOT

Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5
Over 6.5
Over 7.5
Over 8.5

Kort for motstander

Over 0.5
Over 1.5
Over 2.5
Over 3.5
Over 4.5
Over 5.5
Over 6.5
  • Over 2.5 ~ 8.5 cornere mot er basert på hjørnesparkene som Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubus motstander har vunnet i løpet av en kamp.
  • Over 0.5 ~ 6.5 kort for motstandere beregnes fra kort som Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubus motstandere har mottatt i løpet av en kamp.

xG (Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu)

Totalt
0.92
Hjemme
1.02
Borte
0.82

xG (Mot)

Totalt
1.11
Hjemme
1.03
Borte
1.20

Annen statistikk - Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

Skudd per kamp
6.5
Skudd på mål / kamp
3.00
Skudd utenfor mål / kamp
3.50
Forseelser per kamp
16
Offsider/kamp
4.00
Gjennomsnittlig ballbesittelse
43%
Begge lag scorer og seier
0%
Scoret i begge omganger
0%

Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü StatistikkHalvtid (HT) Statistikker - Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

Kollaps

Over 0.5 1.OMG / 2.OMG

20%1. omgang

60%2. omgang

Over 1.5 1.OMG / 2.OMG

0%1. omgang

60%2. omgang

Gj.snitt mål 1.omg / 2.omg

0.21. omgang

1.202. omgang

* Over 0.5 - 1.5 1.omg/2.omg gjelder for begge lags mål i kampen.

Leder til pause
Laget leder til pause
Uavgjort ved pauseLigger under til pause
Laget ligger under til pause
Totalt20%
(1 / 5 Kamper)
80%
(4 / 5 Kamper)
0%
(0 / 5 Kamper)
Hjemme33%67%0%
Borte0%100%0%
MF (HT)
Mål for (MF).
Antallet mål dette
laget har scoret.
MM (HT)
Mål imot (MM).
Antallet mål dette
laget har sluppet inn.
Gj. (HT)
Gjennomsnittlig mål per kamp (gj.snitt).
Gjennomsnittlig antall mål totalt per kamp.
Beregnet over denne sesongen.
Totalt0.20
/ Kamper
0.00
/ Kamper
0.20
/ Kamper
Hjemme0.330.000.33
Borte0.000.000.00

Hyppige måltotaler - Halvtid

0 Mål
80%  /  4 ganger
1 Mål
20%  /  1 ganger

Hyppige resultater - Halvtid

0-0
80%  /  4 ganger
1-0
20%  /  1 ganger

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu StatistikkMÅL SCORET OG INNSLUPPET PER 10 MINUTTER - Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu

Kollaps

Ayvalikgucu Belediye Spor Kulubu StatistikkMål scoret per 10 min.

0%
0 / 5 Mål
0%
0 / 5 Mål
0%
0 / 5 Mål
20%
1 / 5 Mål
0%
0 / 5 Mål
20%
1 / 5 Mål
40%
2 / 5 Mål
0%
0 / 5 Mål
20%
1 / 5 Mål

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

Ayvalıkgücü Belediye Spor Kulübü StatistikkMål innsluppet per 10 min.

0%
0 / 2 Mål
0%
0 / 2 Mål
0%
0 / 2 Mål
0%
0 / 2 Mål
0%
0 / 2 Mål
0%
0 / 2 Mål
50%
1 / 2 Mål
50%
1 / 2 Mål
0%
0 / 2 Mål

0' - 10'

11' - 20'

21' - 30'

31' - 40'

41' - 50'

51' - 60'

61' - 70'

71' - 80'

81' - 90'

/no/
https://cdn.footystats.org/
- Starter om###min.'
- Starter om###t'
Live'
- Startet
Snart
Startet
no

Laster inn statistikk

BLI MED I PREMIUM. TJEN NÅ.