Clean Sheets - Superettan

Doelman - Clean Sheets

# SpelerWG
Wedstrijden Gespeeld
Clean SheetsClean Sheets %ThuisUit
1Norrköping BadgeTheo Karl Krantz251456%86
2Oddevold BadgeMorten Sætra27933%45
3Öster BadgeCarl Lundahl Persson26727%61
4Örebro BadgeJakub Ojrzyński28725%34
5Östersunds FK BadgeRasmus Forsell13754%43
6Värnamo BadgeHugo Keto28621%24
7Norrby BadgeSebastian Banozic29517%23
8Brage BadgeViktor Frodig25520%23
9Landskrona BadgeAmr Kaddoura17528%32
10Ljungskile BadgeLukas Eriksson29414%22
11United Nordic BadgeWilliam Eskelinen14428%13
12Varberg BadgeOscar Ekman16425%31
13Sandviken BadgeOtto Mikael Lindell17424%22
14Falkenberg BadgeGustav Lillenburg9333%30
15Sandviken BadgeHannes Sveijer12325%12

Ploegen - Clean Sheets

# PloegWG
Wedstrijden Gespeeld
Clean SheetsCS%ThuisUit
1IFK NorrkopingIFK Norrkoping
IFK Norrkoping

IFK Norrkoping

Superettan (Div. 2)

Positie 1 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
2.24
Thuis
  • G
  • G
  • W
  • G
  • W
2.07
Uit
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.43
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 69% 60% 79%
Gem. 2.72 2.87 2.57
Gescoord 2.10 2.20 2.00
Tegen 0.62 0.67 0.57
BTS 38% 33% 43%
CS 55% 60% 50%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

291655%60%50%
2IK OddevoldIK Oddevold
IK Oddevold

IK Oddevold

Superettan (Div. 2)

Positie 5 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • V
  • W
  • W
1.55
Thuis
  • W
  • V
  • W
  • W
  • W
1.67
Uit
  • G
  • V
  • W
  • G
  • V
1.43
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 41% 47% 36%
Gem. 3.03 3.07 3.00
Gescoord 1.72 1.93 1.50
Tegen 1.31 1.13 1.50
BTS 66% 67% 64%
CS 34% 33% 36%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

291034%33%36%
3Ostersunds FKOstersunds FK
Ostersunds FK

Ostersunds FK

Superettan (Div. 2)

Positie 4 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • G
  • W
  • V
1.66
Thuis
  • G
  • G
  • W
  • G
  • W
2.07
Uit
  • G
  • W
  • G
  • G
  • V
1.27
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 41% 57% 27%
Gem. 2.31 2.50 2.13
Gescoord 1.31 1.57 1.07
Tegen 1.00 0.93 1.07
BTS 55% 57% 53%
CS 31% 36% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

29931%36%27%
4Orebro SKOrebro SK
Orebro SK

Orebro SK

Superettan (Div. 2)

Positie 13 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • V
  • G
  • G
  • W
1.04
Thuis
  • W
  • V
  • G
  • G
  • W
1.21
Uit
  • G
  • G
  • W
  • V
  • G
0.86
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 21% 29% 14%
Gem. 2.61 2.00 3.21
Gescoord 1.11 0.86 1.36
Tegen 1.50 1.14 1.86
BTS 61% 57% 64%
CS 25% 21% 29%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

28725%21%29%
5Osters IFOsters IF
Osters IF

Osters IF

Superettan (Div. 2)

Positie 7 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • V
  • W
  • W
1.50
Thuis
  • V
  • W
  • V
  • V
  • W
1.79
Uit
  • G
  • V
  • W
  • V
  • W
1.21
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 46% 57% 36%
Gem. 3.25 2.71 3.79
Gescoord 1.64 1.50 1.79
Tegen 1.61 1.21 2.00
BTS 61% 50% 71%
CS 25% 43% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

28725%43%7%
6Landskrona BoISLandskrona BoIS
Landskrona BoIS

Landskrona BoIS

Superettan (Div. 2)

Positie 6 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • W
  • V
  • G
1.57
Thuis
  • G
  • V
  • W
  • W
  • G
1.50
Uit
  • W
  • G
  • W
  • W
  • V
1.64
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 43% 36% 50%
Gem. 2.82 2.57 3.07
Gescoord 1.64 1.50 1.79
Tegen 1.18 1.07 1.29
BTS 64% 64% 64%
CS 25% 29% 21%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

28725%29%21%
7Sandvikens IFSandvikens IF
Sandvikens IF

Sandvikens IF

Superettan (Div. 2)

Positie 9 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • G
  • W
  • V
1.31
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • W
  • G
1.57
Uit
  • W
  • G
  • V
  • W
  • V
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 43% 27%
Gem. 2.93 3.36 2.53
Gescoord 1.55 1.93 1.20
Tegen 1.38 1.43 1.33
BTS 59% 57% 60%
CS 24% 21% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

29724%21%27%
8Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC
Varbergs BoIS FC

Varbergs BoIS FC

Superettan (Div. 2)

Positie 3 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • G
  • G
  • G
1.66
Thuis
  • W
  • V
  • W
  • G
  • G
1.80
Uit
  • V
  • G
  • W
  • G
  • G
1.50
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 45% 53% 36%
Gem. 2.93 2.87 3.00
Gescoord 1.66 1.67 1.64
Tegen 1.28 1.20 1.36
BTS 66% 60% 71%
CS 21% 27% 14%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

29621%27%14%
9IFK VarnamoIFK Varnamo
IFK Varnamo

IFK Varnamo

Superettan (Div. 2)

Positie 10 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • W
  • V
  • W
1.21
Thuis
  • G
  • G
  • V
  • V
  • V
0.79
Uit
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
1.60
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 14% 53%
Gem. 2.97 2.43 3.47
Gescoord 1.31 1.07 1.53
Tegen 1.66 1.36 1.93
BTS 55% 57% 53%
CS 21% 14% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

29621%14%27%
10United IK NordicUnited IK Nordic
United IK Nordic

United IK Nordic

Superettan (Div. 2)

Positie 8 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • W
  • V
  • W
1.45
Thuis
  • V
  • V
  • V
  • W
  • W
1.67
Uit
  • W
  • W
  • G
  • V
  • V
1.21
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 38% 47% 29%
Gem. 3.24 3.80 2.64
Gescoord 1.55 1.93 1.14
Tegen 1.69 1.87 1.50
BTS 72% 80% 64%
CS 21% 20% 21%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

29621%20%21%
11Falkenbergs FFFalkenbergs FF
Falkenbergs FF

Falkenbergs FF

Superettan (Div. 2)

Positie 2 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • W
  • W
  • V
  • W
1.86
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
2.07
Uit
  • V
  • V
  • W
  • W
  • V
1.64
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 55% 60% 50%
Gem. 3.21 2.87 3.57
Gescoord 1.86 1.73 2.00
Tegen 1.34 1.13 1.57
BTS 76% 67% 86%
CS 17% 27% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

29517%27%7%
12Norrby IFNorrby IF
Norrby IF

Norrby IF

Superettan (Div. 2)

Positie 14 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • W
  • V
  • V
  • V
0.93
Thuis
  • V
  • V
  • W
  • V
  • V
1.13
Uit
  • V
  • V
  • V
  • G
  • V
0.71
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 17% 27% 7%
Gem. 2.59 3.07 2.07
Gescoord 1.07 1.33 0.79
Tegen 1.52 1.73 1.29
BTS 59% 60% 57%
CS 17% 13% 21%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

29517%13%21%
13IK BrageIK Brage
IK Brage

IK Brage

Superettan (Div. 2)

Positie 15 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • V
  • V
  • V
0.90
Thuis
  • V
  • V
  • G
  • W
  • V
1.00
Uit
  • V
  • G
  • V
  • V
  • V
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 21% 21% 20%
Gem. 3.55 4.21 2.93
Gescoord 1.59 2.07 1.13
Tegen 1.97 2.14 1.80
BTS 66% 79% 53%
CS 17% 14% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

29517%14%20%
14Helsingborgs IFHelsingborgs IF
Helsingborgs IF

Helsingborgs IF

Superettan (Div. 2)

Positie 12 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • G
  • V
  • G
  • G
1.14
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • G
  • G
1.21
Uit
  • V
  • W
  • V
  • V
  • G
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 29% 29% 29%
Gem. 3.04 2.93 3.14
Gescoord 1.32 1.43 1.21
Tegen 1.71 1.50 1.93
BTS 64% 64% 64%
CS 14% 14% 14%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

28414%14%14%
15Ljungskile SKLjungskile SK
Ljungskile SK

Ljungskile SK

Superettan (Div. 2)

Positie 11 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • G
  • W
  • G
  • G
1.17
Thuis
  • V
  • V
  • W
  • V
  • W
1.36
Uit
  • G
  • V
  • G
  • G
  • G
1.00
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 28% 43% 13%
Gem. 2.72 2.64 2.80
Gescoord 1.34 1.29 1.40
Tegen 1.38 1.36 1.40
BTS 62% 50% 73%
CS 14% 14% 13%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

29414%14%13%
16GIF SundsvallGIF Sundsvall
GIF Sundsvall

GIF Sundsvall

Superettan (Div. 2)

Positie 16 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • V
  • V
  • V
0.66
Thuis
  • G
  • W
  • V
  • W
  • V
0.93
Uit
  • W
  • V
  • V
  • V
  • V
0.40
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 21% 29% 13%
Gem. 3.10 3.07 3.13
Gescoord 0.72 1.00 0.47
Tegen 2.38 2.07 2.67
BTS 38% 57% 20%
CS 10% 7% 13%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

29310%7%13%

Thuis / Clean Sheets (Superettan)

# PloegWG
Wedstrijden Gespeeld
Thuis
Clean Sheets
Thuis
CS%
1IFK NorrkopingIFK Norrkoping
IFK Norrkoping

IFK Norrkoping

Superettan (Div. 2)

Positie 1 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
2.24
Thuis
  • G
  • G
  • W
  • G
  • W
2.07
Uit
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.43
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 69% 60% 79%
Gem. 2.72 2.87 2.57
Gescoord 2.10 2.20 2.00
Tegen 0.62 0.67 0.57
BTS 38% 33% 43%
CS 55% 60% 50%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15960%
2Osters IFOsters IF
Osters IF

Osters IF

Superettan (Div. 2)

Positie 7 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • V
  • W
  • W
1.50
Thuis
  • V
  • W
  • V
  • V
  • W
1.79
Uit
  • G
  • V
  • W
  • V
  • W
1.21
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 46% 57% 36%
Gem. 3.25 2.71 3.79
Gescoord 1.64 1.50 1.79
Tegen 1.61 1.21 2.00
BTS 61% 50% 71%
CS 25% 43% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14643%
3Ostersunds FKOstersunds FK
Ostersunds FK

Ostersunds FK

Superettan (Div. 2)

Positie 4 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • G
  • W
  • V
1.66
Thuis
  • G
  • G
  • W
  • G
  • W
2.07
Uit
  • G
  • W
  • G
  • G
  • V
1.27
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 41% 57% 27%
Gem. 2.31 2.50 2.13
Gescoord 1.31 1.57 1.07
Tegen 1.00 0.93 1.07
BTS 55% 57% 53%
CS 31% 36% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14536%
4IK OddevoldIK Oddevold
IK Oddevold

IK Oddevold

Superettan (Div. 2)

Positie 5 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • V
  • W
  • W
1.55
Thuis
  • W
  • V
  • W
  • W
  • W
1.67
Uit
  • G
  • V
  • W
  • G
  • V
1.43
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 41% 47% 36%
Gem. 3.03 3.07 3.00
Gescoord 1.72 1.93 1.50
Tegen 1.31 1.13 1.50
BTS 66% 67% 64%
CS 34% 33% 36%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15533%
5Landskrona BoISLandskrona BoIS
Landskrona BoIS

Landskrona BoIS

Superettan (Div. 2)

Positie 6 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • W
  • V
  • G
1.57
Thuis
  • G
  • V
  • W
  • W
  • G
1.50
Uit
  • W
  • G
  • W
  • W
  • V
1.64
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 43% 36% 50%
Gem. 2.82 2.57 3.07
Gescoord 1.64 1.50 1.79
Tegen 1.18 1.07 1.29
BTS 64% 64% 64%
CS 25% 29% 21%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14429%
6Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC
Varbergs BoIS FC

Varbergs BoIS FC

Superettan (Div. 2)

Positie 3 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • G
  • G
  • G
1.66
Thuis
  • W
  • V
  • W
  • G
  • G
1.80
Uit
  • V
  • G
  • W
  • G
  • G
1.50
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 45% 53% 36%
Gem. 2.93 2.87 3.00
Gescoord 1.66 1.67 1.64
Tegen 1.28 1.20 1.36
BTS 66% 60% 71%
CS 21% 27% 14%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15427%
7Falkenbergs FFFalkenbergs FF
Falkenbergs FF

Falkenbergs FF

Superettan (Div. 2)

Positie 2 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • W
  • W
  • V
  • W
1.86
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
2.07
Uit
  • V
  • V
  • W
  • W
  • V
1.64
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 55% 60% 50%
Gem. 3.21 2.87 3.57
Gescoord 1.86 1.73 2.00
Tegen 1.34 1.13 1.57
BTS 76% 67% 86%
CS 17% 27% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15427%
8Orebro SKOrebro SK
Orebro SK

Orebro SK

Superettan (Div. 2)

Positie 13 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • V
  • G
  • G
  • W
1.04
Thuis
  • W
  • V
  • G
  • G
  • W
1.21
Uit
  • G
  • G
  • W
  • V
  • G
0.86
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 21% 29% 14%
Gem. 2.61 2.00 3.21
Gescoord 1.11 0.86 1.36
Tegen 1.50 1.14 1.86
BTS 61% 57% 64%
CS 25% 21% 29%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14321%
9Sandvikens IFSandvikens IF
Sandvikens IF

Sandvikens IF

Superettan (Div. 2)

Positie 9 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • G
  • W
  • V
1.31
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • W
  • G
1.57
Uit
  • W
  • G
  • V
  • W
  • V
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 43% 27%
Gem. 2.93 3.36 2.53
Gescoord 1.55 1.93 1.20
Tegen 1.38 1.43 1.33
BTS 59% 57% 60%
CS 24% 21% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14321%
10United IK NordicUnited IK Nordic
United IK Nordic

United IK Nordic

Superettan (Div. 2)

Positie 8 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • W
  • V
  • W
1.45
Thuis
  • V
  • V
  • V
  • W
  • W
1.67
Uit
  • W
  • W
  • G
  • V
  • V
1.21
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 38% 47% 29%
Gem. 3.24 3.80 2.64
Gescoord 1.55 1.93 1.14
Tegen 1.69 1.87 1.50
BTS 72% 80% 64%
CS 21% 20% 21%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15320%
11IFK VarnamoIFK Varnamo
IFK Varnamo

IFK Varnamo

Superettan (Div. 2)

Positie 10 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • W
  • V
  • W
1.21
Thuis
  • G
  • G
  • V
  • V
  • V
0.79
Uit
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
1.60
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 14% 53%
Gem. 2.97 2.43 3.47
Gescoord 1.31 1.07 1.53
Tegen 1.66 1.36 1.93
BTS 55% 57% 53%
CS 21% 14% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14214%
12IK BrageIK Brage
IK Brage

IK Brage

Superettan (Div. 2)

Positie 15 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • V
  • V
  • V
0.90
Thuis
  • V
  • V
  • G
  • W
  • V
1.00
Uit
  • V
  • G
  • V
  • V
  • V
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 21% 21% 20%
Gem. 3.55 4.21 2.93
Gescoord 1.59 2.07 1.13
Tegen 1.97 2.14 1.80
BTS 66% 79% 53%
CS 17% 14% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14214%
13Helsingborgs IFHelsingborgs IF
Helsingborgs IF

Helsingborgs IF

Superettan (Div. 2)

Positie 12 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • G
  • V
  • G
  • G
1.14
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • G
  • G
1.21
Uit
  • V
  • W
  • V
  • V
  • G
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 29% 29% 29%
Gem. 3.04 2.93 3.14
Gescoord 1.32 1.43 1.21
Tegen 1.71 1.50 1.93
BTS 64% 64% 64%
CS 14% 14% 14%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14214%
14Ljungskile SKLjungskile SK
Ljungskile SK

Ljungskile SK

Superettan (Div. 2)

Positie 11 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • G
  • W
  • G
  • G
1.17
Thuis
  • V
  • V
  • W
  • V
  • W
1.36
Uit
  • G
  • V
  • G
  • G
  • G
1.00
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 28% 43% 13%
Gem. 2.72 2.64 2.80
Gescoord 1.34 1.29 1.40
Tegen 1.38 1.36 1.40
BTS 62% 50% 73%
CS 14% 14% 13%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14214%
15Norrby IFNorrby IF
Norrby IF

Norrby IF

Superettan (Div. 2)

Positie 14 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • W
  • V
  • V
  • V
0.93
Thuis
  • V
  • V
  • W
  • V
  • V
1.13
Uit
  • V
  • V
  • V
  • G
  • V
0.71
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 17% 27% 7%
Gem. 2.59 3.07 2.07
Gescoord 1.07 1.33 0.79
Tegen 1.52 1.73 1.29
BTS 59% 60% 57%
CS 17% 13% 21%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15213%
16GIF SundsvallGIF Sundsvall
GIF Sundsvall

GIF Sundsvall

Superettan (Div. 2)

Positie 16 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • V
  • V
  • V
0.66
Thuis
  • G
  • W
  • V
  • W
  • V
0.93
Uit
  • W
  • V
  • V
  • V
  • V
0.40
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 21% 29% 13%
Gem. 3.10 3.07 3.13
Gescoord 0.72 1.00 0.47
Tegen 2.38 2.07 2.67
BTS 38% 57% 20%
CS 10% 7% 13%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

1417%

Uit / Clean Sheets (Superettan)

# PloegWG
Wedstrijden Gespeeld
Uit
Clean Sheets
Uit
CS%
1IFK NorrkopingIFK Norrkoping
IFK Norrkoping

IFK Norrkoping

Superettan (Div. 2)

Positie 1 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
2.24
Thuis
  • G
  • G
  • W
  • G
  • W
2.07
Uit
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
2.43
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 69% 60% 79%
Gem. 2.72 2.87 2.57
Gescoord 2.10 2.20 2.00
Tegen 0.62 0.67 0.57
BTS 38% 33% 43%
CS 55% 60% 50%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14750%
2IK OddevoldIK Oddevold
IK Oddevold

IK Oddevold

Superettan (Div. 2)

Positie 5 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • V
  • W
  • W
1.55
Thuis
  • W
  • V
  • W
  • W
  • W
1.67
Uit
  • G
  • V
  • W
  • G
  • V
1.43
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 41% 47% 36%
Gem. 3.03 3.07 3.00
Gescoord 1.72 1.93 1.50
Tegen 1.31 1.13 1.50
BTS 66% 67% 64%
CS 34% 33% 36%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14536%
3Orebro SKOrebro SK
Orebro SK

Orebro SK

Superettan (Div. 2)

Positie 13 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • V
  • G
  • G
  • W
1.04
Thuis
  • W
  • V
  • G
  • G
  • W
1.21
Uit
  • G
  • G
  • W
  • V
  • G
0.86
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 21% 29% 14%
Gem. 2.61 2.00 3.21
Gescoord 1.11 0.86 1.36
Tegen 1.50 1.14 1.86
BTS 61% 57% 64%
CS 25% 21% 29%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14429%
4Ostersunds FKOstersunds FK
Ostersunds FK

Ostersunds FK

Superettan (Div. 2)

Positie 4 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • G
  • G
  • W
  • V
1.66
Thuis
  • G
  • G
  • W
  • G
  • W
2.07
Uit
  • G
  • W
  • G
  • G
  • V
1.27
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 41% 57% 27%
Gem. 2.31 2.50 2.13
Gescoord 1.31 1.57 1.07
Tegen 1.00 0.93 1.07
BTS 55% 57% 53%
CS 31% 36% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15427%
5Sandvikens IFSandvikens IF
Sandvikens IF

Sandvikens IF

Superettan (Div. 2)

Positie 9 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • G
  • W
  • V
1.31
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • W
  • G
1.57
Uit
  • W
  • G
  • V
  • W
  • V
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 43% 27%
Gem. 2.93 3.36 2.53
Gescoord 1.55 1.93 1.20
Tegen 1.38 1.43 1.33
BTS 59% 57% 60%
CS 24% 21% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15427%
6IFK VarnamoIFK Varnamo
IFK Varnamo

IFK Varnamo

Superettan (Div. 2)

Positie 10 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • W
  • V
  • W
1.21
Thuis
  • G
  • G
  • V
  • V
  • V
0.79
Uit
  • W
  • W
  • W
  • W
  • W
1.60
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 34% 14% 53%
Gem. 2.97 2.43 3.47
Gescoord 1.31 1.07 1.53
Tegen 1.66 1.36 1.93
BTS 55% 57% 53%
CS 21% 14% 27%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15427%
7Landskrona BoISLandskrona BoIS
Landskrona BoIS

Landskrona BoIS

Superettan (Div. 2)

Positie 6 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • W
  • W
  • V
  • G
1.57
Thuis
  • G
  • V
  • W
  • W
  • G
1.50
Uit
  • W
  • G
  • W
  • W
  • V
1.64
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 43% 36% 50%
Gem. 2.82 2.57 3.07
Gescoord 1.64 1.50 1.79
Tegen 1.18 1.07 1.29
BTS 64% 64% 64%
CS 25% 29% 21%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14321%
8United IK NordicUnited IK Nordic
United IK Nordic

United IK Nordic

Superettan (Div. 2)

Positie 8 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • V
  • W
  • V
  • W
1.45
Thuis
  • V
  • V
  • V
  • W
  • W
1.67
Uit
  • W
  • W
  • G
  • V
  • V
1.21
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 38% 47% 29%
Gem. 3.24 3.80 2.64
Gescoord 1.55 1.93 1.14
Tegen 1.69 1.87 1.50
BTS 72% 80% 64%
CS 21% 20% 21%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14321%
9Norrby IFNorrby IF
Norrby IF

Norrby IF

Superettan (Div. 2)

Positie 14 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • W
  • V
  • V
  • V
0.93
Thuis
  • V
  • V
  • W
  • V
  • V
1.13
Uit
  • V
  • V
  • V
  • G
  • V
0.71
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 17% 27% 7%
Gem. 2.59 3.07 2.07
Gescoord 1.07 1.33 0.79
Tegen 1.52 1.73 1.29
BTS 59% 60% 57%
CS 17% 13% 21%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14321%
10IK BrageIK Brage
IK Brage

IK Brage

Superettan (Div. 2)

Positie 15 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • W
  • V
  • V
  • V
0.90
Thuis
  • V
  • V
  • G
  • W
  • V
1.00
Uit
  • V
  • G
  • V
  • V
  • V
0.80
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 21% 21% 20%
Gem. 3.55 4.21 2.93
Gescoord 1.59 2.07 1.13
Tegen 1.97 2.14 1.80
BTS 66% 79% 53%
CS 17% 14% 20%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15320%
11Varbergs BoIS FCVarbergs BoIS FC
Varbergs BoIS FC

Varbergs BoIS FC

Superettan (Div. 2)

Positie 3 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • G
  • G
  • G
  • G
1.66
Thuis
  • W
  • V
  • W
  • G
  • G
1.80
Uit
  • V
  • G
  • W
  • G
  • G
1.50
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 45% 53% 36%
Gem. 2.93 2.87 3.00
Gescoord 1.66 1.67 1.64
Tegen 1.28 1.20 1.36
BTS 66% 60% 71%
CS 21% 27% 14%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14214%
12Helsingborgs IFHelsingborgs IF
Helsingborgs IF

Helsingborgs IF

Superettan (Div. 2)

Positie 12 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • G
  • V
  • G
  • G
1.14
Thuis
  • V
  • G
  • V
  • G
  • G
1.21
Uit
  • V
  • W
  • V
  • V
  • G
1.07
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 29% 29% 29%
Gem. 3.04 2.93 3.14
Gescoord 1.32 1.43 1.21
Tegen 1.71 1.50 1.93
BTS 64% 64% 64%
CS 14% 14% 14%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

14214%
13Ljungskile SKLjungskile SK
Ljungskile SK

Ljungskile SK

Superettan (Div. 2)

Positie 11 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • V
  • G
  • W
  • G
  • G
1.17
Thuis
  • V
  • V
  • W
  • V
  • W
1.36
Uit
  • G
  • V
  • G
  • G
  • G
1.00
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 28% 43% 13%
Gem. 2.72 2.64 2.80
Gescoord 1.34 1.29 1.40
Tegen 1.38 1.36 1.40
BTS 62% 50% 73%
CS 14% 14% 13%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15213%
14GIF SundsvallGIF Sundsvall
GIF Sundsvall

GIF Sundsvall

Superettan (Div. 2)

Positie 16 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • V
  • V
  • V
0.66
Thuis
  • G
  • W
  • V
  • W
  • V
0.93
Uit
  • W
  • V
  • V
  • V
  • V
0.40
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 21% 29% 13%
Gem. 3.10 3.07 3.13
Gescoord 0.72 1.00 0.47
Tegen 2.38 2.07 2.67
BTS 38% 57% 20%
CS 10% 7% 13%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

15213%
15Osters IFOsters IF
Osters IF

Osters IF

Superettan (Div. 2)

Positie 7 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • W
  • V
  • V
  • W
  • W
1.50
Thuis
  • V
  • W
  • V
  • V
  • W
1.79
Uit
  • G
  • V
  • W
  • V
  • W
1.21
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 46% 57% 36%
Gem. 3.25 2.71 3.79
Gescoord 1.64 1.50 1.79
Tegen 1.61 1.21 2.00
BTS 61% 50% 71%
CS 25% 43% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

1417%
16Falkenbergs FFFalkenbergs FF
Falkenbergs FF

Falkenbergs FF

Superettan (Div. 2)

Positie 2 / 16

Zweden

Vorm Laatste 5 PPW
Algemeen
  • G
  • W
  • W
  • V
  • W
1.86
Thuis
  • W
  • W
  • G
  • W
  • W
2.07
Uit
  • V
  • V
  • W
  • W
  • V
1.64
Statistieken Algemeen Thuis Uit
Winst % 55% 60% 50%
Gem. 3.21 2.87 3.57
Gescoord 1.86 1.73 2.00
Tegen 1.34 1.13 1.57
BTS 76% 67% 86%
CS 17% 27% 7%

Wilt u hier filters zoals Statistieken over Hoekschoppen, Kaarten, ETS, Over 2.5~3.5 kunnen weergeven? Wordt dan nu lid van FootyStats Premium!

1417%

Welke Ploeg kent de meeste Clean Sheets in de Superettan?

De ploeg met de meeste Clean Sheets in de Superettan is IFK Norrkoping (16 clean sheets in 29 wedstrijden), op de voet gevolgd door IK Oddevold (10 clean sheets in 29 wedstrijden), en Ostersunds FK (9 clean sheets in 29 westrijden). IFK Norrkoping kreeg geen doelpunten tegen in 55% van hun wedstrijden in de Superettan dit seizoen, dit toont perfect aan hoe sterk hun defensie staat. IK Oddevold en Ostersunds FK doen het ook niet slecht met een clean sheet in respectievelijk 34% en 31% van hun wedstrijden.

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!