Loading

De afgelopen 10 statistieken worden weergegeven omdat dit een wedstrijd vroeg in het seizoen is. Toon seizoensstatistieken.

9
Wedstrijden

44%
45%
11%

4 Winsten

4 Gelijke Spelen(45%)

1 Winsten

SD Torina Logo

Torina
(11%)

CD Laredo vs SD Torina's onderlinge ontmoetingen tonen aan dat van de 9 ontmoetingen die ze hebben gehad, CD Laredo 4 keer heeft gewonnen en SD Torina 1 keer heeft gewonnen. 4 wedstrijden tussen CD Laredo en SD Torina zijn geëindigd in een gelijkspel.

78%Meer dan 1.5
7 / 9 Wedstrijden
33%Meer dan 2.5
3 / 9 Wedstrijden
22%Meer dan 3.5
2 / 9 Wedstrijden
44%BTS
4 / 9 Wedstrijden
44%Clean Sheets
CD Laredo
22%Clean Sheets
SD Torina

Alle voorspellingen- CD Laredo vs SD Torina

30%Meer dan 2.5
Competitie gemiddelde : 0%
75%Meer dan 1.5
Competitie gemiddelde : 0%
45%BTS
Competitie gemiddelde : 0%
2Doelpunten / Wedstrijd
Competitie gemiddelde : 0
Meer dan 1.5, 1e helft/2e helft & meer
Over 8.5, 9.5 & meer

*Gemiddelde stats tussen CD Laredo en SD Torina voor het huidige seizoen.

Wat betekenen deze statistiektermen? Lees het woordenlijst
Vorm - Algemeen
 
Vorm - Algemeen
CD Laredo Logo
1.70
  • W
  • G
  • W
  • G
  • V
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

CD Laredo
CD Tropezon
CD Tropezon
CD Laredo
CD Laredo
Union Montanesa Escobedo
Union Montanesa Escobedo
CD Laredo
CD Laredo
Colindres
  • Vorige

  • Volgende

CD Laredo logoCD Laredo is +13% beter wat betreft Punten Per Wedstrijd

1.50
  • G
  • V
  • W
  • G
  • W
SD Torina Logo
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

SD Torina
SD Revilla
CD Guarnizo
SD Torina
Torina
Colindres
Selaya FC
SD Torina
SD Torina
CD Laredo
  • Vorige

  • Volgende

Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen

Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!

Geef uw email op om te abonneren *

Goals Voor Wie zal er meer scoren

CD Laredo is +40% beter wat betreft Gescoorde Doelpunten

CD Laredo
1.4 Doelpunten / Wedstrijd

CD Laredo (Thuis)

Torina
1 Doelpunten / Wedstrijd

SD Torina (Uit)

Gescoord per wedstrijdCD LaredoTorina
Meer dan 0.570%60%
Meer dan 1.540%40%
Meer dan 2.530%0%
Meer dan 3.50%0%
Niet Gescoord30%40%
Gescoord in 1e helft/2e helftCD LaredoTorina
Gescoord in 1e helft75%56%
Gescoord in 2e helft37%22%
Gescoord in Beide Helften38%22%
Gescoord in 1e helft (GEM)10.67
Gescoord in 2e helft (GEM)0.380.22

* Statistieken omvatten zowel thuis- als uitwedstrijden die CD Laredo en SD Torina hebben gespeeld

Goals tegen Wie zal doelpunten tegen krijgen?

CD Laredo is +11% beter wat betreft Doelpunten tegen

CD Laredo
0.9 Tegendoelpunten / Wedstrijd

CD Laredo (Thuis)

Torina
1 Tegendoelpunten / Wedstrijd

SD Torina (Uit)

DP Tegen/WCD LaredoTorina
Meer dan 0.580%50%
Meer dan 1.510%40%
Meer dan 2.50%10%
Meer dan 3.50%0%
Clean Sheets20%50%
Tegendoelpunten 1e/2e helftCD LaredoTorina
1e helft Clean Sheets50%56%
2e helft Clean Sheets75%67%
1e helft gemiddelde tegendoelpunten0.50.67
2e helft gemiddelde tegendoelpunten0.380.44

* Tegendoelpunt gegevens omvatten zowel thuis- als uitwedstrijden die CD Laredo en SD Torina hebben gespeeld.

Over 2.5 & BTTS voorspellingen Hoeveel doelpunten in deze wedstrijd

CD Laredo en SD Torina's Over 0.5 ~ 4.5 en BTTS gegevens.

Wedstrijd DoelpuntenCD LaredoTorinaGemiddeld
Meer dan 0.580%90%85%
Meer dan 1.570%80%75%
Meer dan 2.540%20%30%
Meer dan 3.530%10%20%
Meer dan 4.510%0%5%
BTS70%20%45%
BTS & Winst40%0%20%
BTS & Gelijk30%20%25%
BTS & over 2.540%10%25%
BTS No & over 2.50%10%5%
1e Helft DoelpuntenCD LaredoTorinaGemiddeld
BTS 1e helft
1e helft over 0.5
1e helft over 1.5
1e helft over 2.5
2e Helft DoelpuntenCD LaredoTorinaGemiddeld
BTS 2e helft
BTS Beide Helften
2e helft over 0.5
2e helft over 1.5
2e helft over 2.5
Doelpunten (Onder)CD LaredoTorinaGemiddeld
Minder dan 0.520%10%15%
Minder dan 1.530%20%25%
Minder dan 2.560%80%70%
Minder dan 3.570%90%80%
Minder dan 4.590%100%95%
1e helft/2e helftCD LaredoTorinaGemiddeld
1e helft onder 0.525%22%24%
1e helft onder 1.537%56%47%
1e helft onder 2.587%89%88%
2e helft onder 0.550%56%53%
2e helft onder 1.587%78%83%
2e helft onder 2.587%100%94%

Gebruikers laatste voorspellingen

Nog geen gebruikersvoorspellingen. Je kunt er een plaatsen nadat de kansen zijn gepost.

Cornerstats Hoeveel hoekschoppen zullen er zijn?

UNLOCKCorners / wedstrijd

* Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd tussen CD Laredo en SD Torina

/ Wedstrijd
Corners voor
/ Wedstrijd
Corners voor
Wedstrijd hoekschoppenCD LaredoTorinaGemiddeld
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1e HelftCD LaredoTorinaGemiddeld
1e helft GEM
Over 4 1e helft
Over 5 1e helft
Over 6 1e helft
2e HelftCD LaredoTorinaGemiddeld
2e helft GEM
Over 4 2e helft
Over 5 2e helft
Over 6 2e helft

Totaal aantal hoekschoppen voor CD Laredo en SD Torina. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Tercera Group 3 over 0 wedstrijden in het seizoen 2026/2027

Tercera Group 3 Corner Statistieken

Team Corners Corners Voor/Tegen

CD Laredo en SD Torina's individuele team hoekschop gegevens .

Team CornersCD LaredoTorinaGemiddeld
Hoekschoppen verdiend per wedstrijd
Hoekschoppen tegen per wedstrijd
Meer dan 2.5 - Corners voor
Meer dan 3.5 - Corners voor
Meer dan 4.5 - Corners voor
Meer dan 2.5 - Corners Tegen
Meer dan 3.5 - Corners Tegen
Meer dan 4.5 - Corners Tegen

Gaat CD Laredo scoren?

CD Laredo
Gescoord in
0%
van hun westrijden (Algemeen)

Onzeker

Het is Onzeker dat CD Laredo zal scoren gebaseerd op onze data.
SD Torina
Clean Sheets in
50%
van hun westrijden (Algemeen)

Gaat SD Torina scoren?

CD Laredo
Clean Sheets in
20%
van hun westrijden (Algemeen)

Onzeker

Het is Onzeker dat SD Torina zal scoren gebaseerd op onze data.
SD Torina
Gescoord in
0%
van hun westrijden (Algemeen)
Upgrade naar Premium! Extra 500 winstgevende competities.

Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!

UNLOCKTotaal aantal Kaarten / Wedstrijd

* Som van boekingen per wedstrijd tussen CD Laredo en SD Torina

Kaarten
/ Wedstrijd
CD Laredo
Kaarten
/ Wedstrijd
SD Torina
Wedstrijd kaartenCD LaredoTorinaGemiddeld
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Meer dan 4.5
Meer dan 5.5
Over 6.5
Kaarten gekregenCD LaredoTorinaGemiddeld
Gemiddelde ontvangen kaarten
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Kaarten TegenstanderCD LaredoTorinaGemiddeld
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5

Totaal aantal kaarten voor CD Laredo en SD Torina. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Tercera Group 3. Er waren 0 kaarten in 0 wedstrijden in het seizoen 2026/2027

Tercera Group 3 Gele / Rode Kaarten Stats

Eerste / Tweede Helft Win-Gelijkspel-Verlies

Half Time Vorm
 
Half Time Vorm
CD Laredo Logo
1.75
Half-Time

CD Laredo logoCD Laredo is +22% beter wat betreft Half Time Vorm

1.44
Half-Time
SD Torina Logo
1e/2e helft VormCD LaredoTorina
1e helft zeges38%33%
2e helft zeges25%11%
1e helft gelijkspel63%44%
2e helft gelijkspel50%67%
1e helft verloren0%22%
2e helft verloren25%22%

Kaartstatistieken van de eerste helft en tweede helft van CD Laredo en SD Torina voor jouw voorspellingen

Kaarten (1e/2e helft)CD LaredoTorinaGemiddeld
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 1e helft
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 2e helft
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (1e helft)
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (2e helft)
1e helft had meer kaarten %
2e helft had meer kaarten %
1e/2e helft overCD LaredoTorinaGemiddeld
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft zijn 2~3 totale kaarten
2e helft zijn 2~3 totale kaarten
1e helft Totaal Over 3
2e helft Totaal Over 3

Wie zal eerst scoren?

CD LaredoCD Laredo
 
CD Laredo

50%

Eerst gescoord in 5 / 10 wedstrijden

SD TorinaSD Torina
 
SD Torina

50%

Eerst gescoord in 5 / 10 wedstrijden

Doelpunten per Minuut
Doelpunten van CD Laredo en SD Torina per 10 minuten en 15 minuten

Na 10 Min'CD LaredoTorina
0-10 Min'9%10%
11-20 Min'22%20%
21-30 Min'9%15%
31-40 Min'9%5%
41-50 Min'4%10%
51-60 Min'0%15%
61-70 Min'9%5%
71-80 Min'9%5%
81-90 Min'9%5%
Na 15 Min'CD LaredoTorina
0-15 Min'17%15%
16-30 Min'22%30%
31-45 Min'13%15%
46-60 Min'0%15%
61-75 Min'17%10%
76-90 Min'9%5%
Doelpunten gescoord na 10 Min'CD LaredoTorina
0-10 Min'14%20%
11-20 Min'28%0%
21-30 Min'7%30%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'7%10%
51-60 Min'0%0%
61-70 Min'0%0%
71-80 Min'7%10%
81-90 Min'14%10%
DP Voor na 15 min'CD LaredoTorina
0-15 Min'28%20%
16-30 Min'21%30%
31-45 Min'7%10%
46-60 Min'0%0%
61-75 Min'7%10%
76-90 Min'14%10%
Doelpunten geleden na 10 Min'CD LaredoTorina
0-10 Min'0%0%
11-20 Min'11%40%
21-30 Min'11%0%
31-40 Min'22%10%
41-50 Min'0%10%
51-60 Min'0%30%
61-70 Min'22%10%
71-80 Min'11%0%
81-90 Min'0%0%
DP Tegen na 15 min'CD LaredoTorina
0-15 Min'0%10%
16-30 Min'22%30%
31-45 Min'22%20%
46-60 Min'0%30%
61-75 Min'33%10%
76-90 Min'0%0%

45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd

Schoten, buitenspel, overtredingen en meer

Team schotenCD LaredoTorinaGemiddeld
Schoten Per Wedstrijd19.508.7514.00
Schot conversie verhouding10%9%10%
Schoten op Doel / Wedstrijd4.004.754.00
Schoten naast Doel / Wedstrijd15.504.0010.00
Schoten per doelpunt9.7511.6711
Team schoten over 10.5100%25%63%
Team schoten over 11.5100%25%63%
Team schoten over 12.5100%25%63%
Team schoten over 13.5100%0%50%
Team schoten over 14.5100%0%50%
Team schoten over 15.5100%0%50%
Team Schoten op doel 3.5+100%75%88%
Team schoten op doel 4.5+0%50%25%
Team Schoten op doel 5.5+0%50%25%
Team Schoten op doel 6.5+0%25%13%
Wedstrijd schotenCD LaredoTorinaGemiddeld
Wedstrijd schoten over 23.5100%25%63%
Wedstrijd schoten over 24.5100%25%63%
Wedstrijd schoten over 25.5100%25%63%
Wedstrijd schoten over 26.5100%0%50%
Wedstrijd schoten op doel over 7.550%50%50%
Wedstrijd schoten op doel over 8.50%50%25%
Wedstrijd schoten op doel over 9.50%50%25%
Buitenspel StatsCD LaredoTorinaGemiddeld
Buitenspel / Wedstrijd0.000.000.00
Meer dan 2.5 Offsides0%0%0%
Meer dan 3.5 Offsides0%0%0%
Overige statistiekenCD LaredoTorinaGemiddeld
Overtredingen begaan/wedstrijd0.000.000.00
Overtredingen tegen/wedstrijd000.00
Balbezit GEM57%48%53%
Gelijkspel % (volledige tijd)50%30%40%

Sommige gegevens worden afgerond naar het dichtstbijzijnde percentage, en kunnen daarom bij elkaar opgeteld uitkomen op 101%.

Competitierangschikking

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 SD Atletico Albericia

0

0%

0

0

0

0

0

2

 CD Atletico Mineros Reocin

0

0%

0

0

0

0

0

3

 CD Barquereno

0

0%

0

0

0

0

0

4

 CD Bezana

0

0%

0

0

0

0

0

5

 Castro FC

0

0%

0

0

0

0

0

6

 CD Cayon

0

0%

0

0

0

0

0

7

 CD Laredo

0

0%

0

0

0

0

0

8

 CD Tropezon

0

0%

0

0

0

0

0

9

 Union Montanesa Escobedo

0

0%

0

0

0

0

0

10

 CD Guarnizo

0

0%

0

0

0

0

0

11

 CD Naval

0

0%

0

0

0

0

0

12

 SD Revilla

0

0%

0

0

0

0

0

13

 Selaya FC

0

0%

0

0

0

0

0

14

 SD Solares

0

0%

0

0

0

0

0

15

 UD Samano

0

0%

0

0

0

0

0

16

 SD Torina

0

0%

0

0

0

0

0

17

 Velarde CF

0

0%

0

0

0

0

0

18

 CF Vimenor

0

0%

0

0

0

0

0

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 SD Atletico Albericia

0

0%

0

0

0

0

0

2

 CD Atletico Mineros Reocin

0

0%

0

0

0

0

0

3

 CD Barquereno

0

0%

0

0

0

0

0

4

 CD Bezana

0

0%

0

0

0

0

0

5

 Castro FC

0

0%

0

0

0

0

0

6

 CD Cayon

0

0%

0

0

0

0

0

7

 CD Laredo

0

0%

0

0

0

0

0

8

 CD Tropezon

0

0%

0

0

0

0

0

9

 Union Montanesa Escobedo

0

0%

0

0

0

0

0

10

 CD Guarnizo

0

0%

0

0

0

0

0

11

 CD Naval

0

0%

0

0

0

0

0

12

 SD Revilla

0

0%

0

0

0

0

0

13

 Selaya FC

0

0%

0

0

0

0

0

14

 SD Solares

0

0%

0

0

0

0

0

15

 UD Samano

0

0%

0

0

0

0

0

16

 SD Torina

0

0%

0

0

0

0

0

17

 Velarde CF

0

0%

0

0

0

0

0

18

 CF Vimenor

0

0%

0

0

0

0

0

* Tercera Group 3 Vorm tabel zijn ook beschikbaar

×
Voeg Voorspellingen Toe
/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!