Loading

CD Barco Logo

Barco
(29%)

7
Wedstrijden

29%
42%
29%

2 Winsten

3 Gelijke Spelen(42%)

2 Winsten

CD Barco vs CD Arenteiro's onderlinge ontmoetingen tonen aan dat van de 7 ontmoetingen die ze hebben gehad, CD Barco 2 keer heeft gewonnen en CD Arenteiro 2 keer heeft gewonnen. 3 wedstrijden tussen CD Barco en CD Arenteiro zijn geëindigd in een gelijkspel.

71%Meer dan 1.5
5 / 7 Wedstrijden
29%Meer dan 2.5
2 / 7 Wedstrijden
29%Meer dan 3.5
2 / 7 Wedstrijden
57%BTS
4 / 7 Wedstrijden
29%Clean Sheets
CD Barco
14%Clean Sheets
CD Arenteiro

Alle voorspellingen- CD Barco vs CD Arenteiro

42%Meer dan 2.5
Competitie gemiddelde : 44%
59%Meer dan 1.5
Competitie gemiddelde : 67%
59%BTS
Competitie gemiddelde : 56%
2.42Doelpunten / Wedstrijd
Competitie gemiddelde : 2.61
Meer dan 1.5, 1e helft/2e helft & meer
Over 8.5, 9.5 & meer

*Gemiddelde stats tussen CD Barco en CD Arenteiro voor het huidige seizoen.

Wat betekenen deze statistiektermen? Lees het woordenlijst
Vorm - Algemeen
 
Vorm - Algemeen
CD Barco Logo
1.83
  • V
    CD Barco

    CD Barco

    Tercera Group 1

    12/9 10:30

    1 - 2

    FT

    ( HT : 0 - 2 )

    Silva SD

    Silva SD

  • W
    CD Barco

    CD Barco

    Tercera Group 1

    20/9 9:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 1 )

    Portonovo

    Portonovo

  • G
    Lalín

    Lalin

    Tercera Group 1

    27/9 9:00

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Barco

    CD Barco

  • W
    CD Barco

    CD Barco

    Tercera Group 1

    4/10 8:30

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Pontevedra CF II

    Pontevedra CF II

  • G
    Antela

    Antela

    Tercera Group 1

    11/10 8:30

    1 - 1

    FT

    ( HT : 1 - 0 )

    CD Barco

    CD Barco

  • Alle

  • Thuis

  • Uit

Antela
CD Barco
CD Barco
Pontevedra CF II
Lalin
CD Barco
CD Barco
Portonovo
CD Barco
Silva SD
  • Vorige

  • Volgende

CD Barco logoCD Barco is +173% beter wat betreft Punten Per Wedstrijd

0.67
  • V
    Portonovo

    Portonovo

    Tercera Group 1

    13/9 9:00

    2 - 1

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • W
    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

    Tercera Group 1

    20/9 9:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Lalín

    Lalin

  • V
    Pontevedra CF II

    Pontevedra CF II

    Tercera Group 1

    27/9 7:00

    1 - 0

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

  • V
    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

    Tercera Group 1

    3/10 10:00

    2 - 3

    FT

    ( HT : 0 - 0 )

    Antela

    Antela

  • G
    SD Sarriana

    SD Sarriana

    Tercera Group 1

    11/10 9:00

    3 - 3

    FT

    ( HT : 2 - 2 )

    CD Arenteiro

    CD Arenteiro

CD Arenteiro Logo
  • Alle

  • Thuis

  • Uit

SD Sarriana
CD Arenteiro
CD Arenteiro
Antela
Pontevedra CF II
CD Arenteiro
CD Arenteiro
Lalin
Portonovo
CD Arenteiro
  • Vorige

  • Volgende

Krijg Gratis Dagelijkse Voorspellingen

Abonneer op FootyStats Voorspellingen en krijg 3 ~ 10 Gratis Gebruikerstips. Winst wordt bijgehouden!

Geef uw email op om te abonneren *

Goals Voor Wie zal er meer scoren

Both Beide teams zijn gelijk wat betreft Gescoorde Doelpunten

Barco
1.17 Doelpunten / Wedstrijd

CD Barco (Thuis)

Arenteiro
1.17 Doelpunten / Wedstrijd

CD Arenteiro (Uit)

Gescoord per wedstrijdBarcoArenteiro
Meer dan 0.5100%67%
Meer dan 1.517%33%
Meer dan 2.50%17%
Meer dan 3.50%0%
Niet Gescoord0%33%
Gescoord in 1e helft/2e helftBarcoArenteiro
Gescoord in 1e helft0%25%
Gescoord in 2e helft100%50%
Gescoord in Beide Helften0%25%
Gescoord in 1e helft (GEM)00.5
Gescoord in 2e helft (GEM)1.170.50

* Statistieken omvatten zowel thuis- als uitwedstrijden die CD Barco en CD Arenteiro hebben gespeeld

Goals tegen Wie zal doelpunten tegen krijgen?

CD Barco is +101% beter wat betreft Doelpunten tegen

Barco
0.83 Tegendoelpunten / Wedstrijd

CD Barco (Thuis)

Arenteiro
1.67 Tegendoelpunten / Wedstrijd

CD Arenteiro (Uit)

DP Tegen/WBarcoArenteiro
Meer dan 0.567%83%
Meer dan 1.517%50%
Meer dan 2.50%33%
Meer dan 3.50%0%
Clean Sheets33%17%
Tegendoelpunten 1e/2e helftBarcoArenteiro
1e helft Clean Sheets33%75%
2e helft Clean Sheets100%25%
1e helft gemiddelde tegendoelpunten0.830.5
2e helft gemiddelde tegendoelpunten0.000.75

* Tegendoelpunt gegevens omvatten zowel thuis- als uitwedstrijden die CD Barco en CD Arenteiro hebben gespeeld.

Over 2.5 & BTTS voorspellingen Hoeveel doelpunten in deze wedstrijd

CD Barco en CD Arenteiro's Over 0.5 ~ 4.5 en BTTS gegevens.

Wedstrijd DoelpuntenBarcoArenteiroGemiddeld
Meer dan 0.5100%100%100%
Meer dan 1.567%50%59%
Meer dan 2.533%50%42%
Meer dan 3.50%33%17%
Meer dan 4.50%33%17%
BTS67%50%59%
BTS & Winst17%0%9%
BTS & Gelijk33%17%25%
BTS & over 2.533%50%42%
BTS No & over 2.50%0%0%
1e Helft DoelpuntenBarcoArenteiroGemiddeld
BTS 1e helft
1e helft over 0.5
1e helft over 1.5
1e helft over 2.5
2e Helft DoelpuntenBarcoArenteiroGemiddeld
BTS 2e helft
BTS Beide Helften
2e helft over 0.5
2e helft over 1.5
2e helft over 2.5
Doelpunten (Onder)BarcoArenteiroGemiddeld
Minder dan 0.50%0%0%
Minder dan 1.533%50%42%
Minder dan 2.567%50%59%
Minder dan 3.5100%67%84%
Minder dan 4.5100%67%84%
1e helft/2e helftBarcoArenteiroGemiddeld
1e helft onder 0.533%75%54%
1e helft onder 1.583%75%79%
1e helft onder 2.5100%75%88%
2e helft onder 0.50%0%0%
2e helft onder 1.583%75%79%
2e helft onder 2.5100%100%100%

Gebruikers laatste voorspellingen

Nog geen gebruikersvoorspellingen. Je kunt er een plaatsen nadat de kansen zijn gepost.

Cornerstats Hoeveel hoekschoppen zullen er zijn?

UNLOCKCorners / wedstrijd

* Gemiddeld aantal hoekschoppen per wedstrijd tussen CD Barco en CD Arenteiro

/ Wedstrijd
Corners voor
/ Wedstrijd
Corners voor
Wedstrijd hoekschoppenBarcoArenteiroGemiddeld
Over 6
Over 7
Over 8
Over 9
Over 10
Over 11
Over 12
Over 13
1e HelftBarcoArenteiroGemiddeld
1e helft GEM
Over 4 1e helft
Over 5 1e helft
Over 6 1e helft
2e HelftBarcoArenteiroGemiddeld
2e helft GEM
Over 4 2e helft
Over 5 2e helft
Over 6 2e helft

Totaal aantal hoekschoppen voor CD Barco en CD Arenteiro. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Tercera Group 1 over 54 wedstrijden in het seizoen 2026/2027

Tercera Group 1 Corner Statistieken

Team Corners Corners Voor/Tegen

CD Barco en CD Arenteiro's individuele team hoekschop gegevens .

Team CornersBarcoArenteiroGemiddeld
Hoekschoppen verdiend per wedstrijd
Hoekschoppen tegen per wedstrijd
Meer dan 2.5 - Corners voor
Meer dan 3.5 - Corners voor
Meer dan 4.5 - Corners voor
Meer dan 2.5 - Corners Tegen
Meer dan 3.5 - Corners Tegen
Meer dan 4.5 - Corners Tegen

Gaat CD Barco scoren?

CD Barco
Gescoord in
100%
van hun westrijden (Algemeen)

Grote Kans

Er is een Grote Kans dat CD Barco zal scoren gebaseerd op onze data.
CD Arenteiro
Clean Sheets in
17%
van hun westrijden (Algemeen)

Gaat CD Arenteiro scoren?

CD Barco
Clean Sheets in
33%
van hun westrijden (Algemeen)

Onzeker

Het is Onzeker dat CD Arenteiro zal scoren gebaseerd op onze data.
CD Arenteiro
Gescoord in
67%
van hun westrijden (Algemeen)
Upgrade naar Premium! Extra 500 winstgevende competities.

Premium zal je meer overwinningen opleveren. 500 Extra competities die bekend staan als winstgevend en minder gevolgd worden door de bookmakers. Bovendien krijg je hoekstatistieken en kaartstatistieken, samen met CSV-downloads. Abonneer vandaag nog!

UNLOCKTotaal aantal Kaarten / Wedstrijd

* Som van boekingen per wedstrijd tussen CD Barco en CD Arenteiro

Kaarten
/ Wedstrijd
CD Barco
Kaarten
/ Wedstrijd
CD Arenteiro
Wedstrijd kaartenBarcoArenteiroGemiddeld
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Meer dan 4.5
Meer dan 5.5
Over 6.5
Kaarten gekregenBarcoArenteiroGemiddeld
Gemiddelde ontvangen kaarten
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5
Kaarten TegenstanderBarcoArenteiroGemiddeld
Meer dan 0.5
Meer dan 1.5
Meer dan 2.5
Meer dan 3.5

Totaal aantal kaarten voor CD Barco en CD Arenteiro. Het competitiegemiddelde is het gemiddelde van Tercera Group 1. Er waren 8 kaarten in 54 wedstrijden in het seizoen 2026/2027

Tercera Group 1 Gele / Rode Kaarten Stats

Eerste / Tweede Helft Win-Gelijkspel-Verlies

Half Time Vorm
 
Half Time Vorm
CD Barco Logo
0.33
Half-Time

CD Arenteiro logoCD Arenteiro is +203% beter wat betreft Half Time Vorm

1.00
Half-Time
CD Arenteiro Logo
1e/2e helft VormBarcoArenteiro
1e helft zeges0%0%
2e helft zeges100%25%
1e helft gelijkspel33%100%
2e helft gelijkspel0%25%
1e helft verloren67%0%
2e helft verloren0%50%

Kaartstatistieken van de eerste helft en tweede helft van CD Barco en CD Arenteiro voor jouw voorspellingen

Kaarten (1e/2e helft)BarcoArenteiroGemiddeld
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 1e helft
Gemiddelden kaarten ontvangen in de 2e helft
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (1e helft)
Gemiddeld aantal kaarten per wedstrijd (2e helft)
1e helft had meer kaarten %
2e helft had meer kaarten %
1e/2e helft overBarcoArenteiroGemiddeld
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
2e helft Over 0.5 kaarten ontvangen
1e helft zijn 2~3 totale kaarten
2e helft zijn 2~3 totale kaarten
1e helft Totaal Over 3
2e helft Totaal Over 3

Wie zal eerst scoren?

CD BarcoCD Barco
 
CD Barco

33%

Eerst gescoord in 2 / 6 wedstrijden

CD ArenteiroCD Arenteiro
 
CD Arenteiro

33%

Eerst gescoord in 2 / 6 wedstrijden

Doelpunten per Minuut
Doelpunten van CD Barco en CD Arenteiro per 10 minuten en 15 minuten

Na 10 Min'BarcoArenteiro
0-10 Min'0%6%
11-20 Min'17%6%
21-30 Min'8%0%
31-40 Min'8%6%
41-50 Min'25%6%
51-60 Min'8%6%
61-70 Min'0%12%
71-80 Min'8%0%
81-90 Min'25%12%
Na 15 Min'BarcoArenteiro
0-15 Min'8%12%
16-30 Min'17%0%
31-45 Min'17%12%
46-60 Min'25%6%
61-75 Min'8%12%
76-90 Min'25%12%
Doelpunten gescoord na 10 Min'BarcoArenteiro
0-10 Min'0%14%
11-20 Min'0%0%
21-30 Min'0%0%
31-40 Min'0%0%
41-50 Min'28%14%
51-60 Min'14%0%
61-70 Min'0%14%
71-80 Min'14%0%
81-90 Min'43%14%
DP Voor na 15 min'BarcoArenteiro
0-15 Min'0%14%
16-30 Min'0%0%
31-45 Min'0%14%
46-60 Min'43%0%
61-75 Min'14%14%
76-90 Min'43%14%
Doelpunten geleden na 10 Min'BarcoArenteiro
0-10 Min'0%0%
11-20 Min'40%10%
21-30 Min'20%0%
31-40 Min'20%10%
41-50 Min'20%0%
51-60 Min'0%10%
61-70 Min'0%10%
71-80 Min'0%0%
81-90 Min'0%10%
DP Tegen na 15 min'BarcoArenteiro
0-15 Min'20%10%
16-30 Min'40%0%
31-45 Min'40%10%
46-60 Min'0%10%
61-75 Min'0%10%
76-90 Min'0%10%

45' en 90' bevatten er doelpunten in blessuretijd

Schoten, buitenspel, overtredingen en meer

Team schotenBarcoArenteiroGemiddeld
Schoten Per Wedstrijd11.757.5010.00
Schot conversie verhouding11%0%6%
Schoten op Doel / Wedstrijd5.001.503.00
Schoten naast Doel / Wedstrijd6.756.006.00
Schoten per doelpunt9.400.005
Team schoten over 10.575%50%63%
Team schoten over 11.550%50%50%
Team schoten over 12.550%50%50%
Team schoten over 13.525%0%13%
Team schoten over 14.50%0%0%
Team schoten over 15.50%0%0%
Team Schoten op doel 3.5+100%0%50%
Team schoten op doel 4.5+75%0%38%
Team Schoten op doel 5.5+25%0%13%
Team Schoten op doel 6.5+0%0%0%
Wedstrijd schotenBarcoArenteiroGemiddeld
Wedstrijd schoten over 23.50%50%25%
Wedstrijd schoten over 24.50%50%25%
Wedstrijd schoten over 25.50%50%25%
Wedstrijd schoten over 26.50%50%25%
Wedstrijd schoten op doel over 7.550%50%50%
Wedstrijd schoten op doel over 8.550%50%50%
Wedstrijd schoten op doel over 9.525%0%13%
Buitenspel StatsBarcoArenteiroGemiddeld
Buitenspel / Wedstrijd3.003.003.00
Meer dan 2.5 Offsides67%100%84%
Meer dan 3.5 Offsides33%0%17%
Overige statistiekenBarcoArenteiroGemiddeld
Overtredingen begaan/wedstrijd10.6714.0012.00
Overtredingen tegen/wedstrijd8.6717.513.00
Balbezit GEM52%50%51%
Gelijkspel % (volledige tijd)33%17%25%

Sommige gegevens worden afgerond naar het dichtstbijzijnde percentage, en kunnen daarom bij elkaar opgeteld uitkomen op 101%.

Vrije trappen, Doeltrappen & Inworpen

Vrije trappenBarcoArenteiroGemiddeld
Wedstrijd vrije trappen GEM293130
Vrije trappen Totaal 20.5+100%100%100%
Vrije trappen Totaal 21.5+100%100%100%
Vrije trappen Totaal 22.5+100%100%100%
Vrije trappen Totaal 23.5+100%100%100%
Vrije trappen Totaal 24.5+100%100%100%
Vrije trappen Totaal 25.5+100%100%100%
DoeltrappenBarcoArenteiroGemiddeld
Wedstrijd doeltrappen GEM11.3327
Totale schoten 8.5+67%0%34%
Totale schoten 9.5+67%0%34%
Totale schoten 10.5+67%0%34%
Totale schoten 11.5+33%0%17%
Totale schoten 12.5+33%0%17%
Totale schoten 13.5+33%0%17%
InworpBarcoArenteiroGemiddeld
Wedstrijd inworpen GEM45.55048
Inworpen Totaal 37.5+100%100%100%
Inworpen Totaal 38.5+100%100%100%
Inworpen Totaal 39.5+100%100%100%
Inworpen Totaal 40.5+100%100%100%
Inworpen Totaal 41.5+50%100%75%
Inworpen Totaal 42.5+50%100%75%
Inworpen Totaal 43.5+50%100%75%
Inworpen Totaal 44.5+50%100%75%

Competitierangschikking

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 CD Boiro

6

67%

11

6

5

13

2.83

2

 CD Barco

6

50%

7

5

2

11

2.00

3

 Antela

6

50%

6

5

1

11

1.83

4

 Portonovo

6

50%

8

6

2

10

2.33

5

 SD Sarriana

6

50%

12

10

2

10

3.67

6

 Alondras CF

6

50%

10

9

1

10

3.17

7

 Lalin

6

50%

6

6

0

10

2.00

8

 CD Estradense

6

50%

10

10

0

10

3.33

9

 RC Villalbes

6

33%

8

7

1

9

2.50

10

 Silva SD

6

33%

8

9

-1

8

2.83

11

 Pontevedra CF II

6

33%

9

7

2

7

2.67

12

 Gran Pena

6

33%

9

11

-2

7

3.33

13

 Celtiga CF

6

17%

5

6

-1

6

1.83

14

 UD Somozas

6

17%

5

6

-1

6

1.83

15

 CA Arteixo

6

17%

8

10

-2

6

3.00

16

 Atletico Coruna

6

33%

10

12

-2

6

3.67

17

 CD Arenteiro

6

17%

7

10

-3

4

2.83

18

 Viveiro CF

6

17%

2

6

-4

4

1.33

   Ploeg WG Winst % DV
Doelpunten Voor (DV).
Het aantal doelpunten dat deze
ploeg heeft gescoord.
DT
Doelpunten Tegen (DT).
Het aantal tegendoelpunten voor deze
ploeg.
DS
Doelsaldo (DS).
Doelpunten Gescoord - Tegendoelpunten
PtnGem.
Gemiddeld aantal Doelpunten per Wedstrijd (Gem.).
Het gemiddeld aantal doelpunten per wedstrijd.
Berekend over het gehele seizoen.

1

 CD Boiro

6

67%

11

6

5

13

2.83

2

 CD Barco

6

50%

7

5

2

11

2.00

3

 Antela

6

50%

6

5

1

11

1.83

4

 Portonovo

6

50%

8

6

2

10

2.33

5

 SD Sarriana

6

50%

12

10

2

10

3.67

6

 Alondras CF

6

50%

10

9

1

10

3.17

7

 Lalin

6

50%

6

6

0

10

2.00

8

 CD Estradense

6

50%

10

10

0

10

3.33

9

 RC Villalbes

6

33%

8

7

1

9

2.50

10

 Silva SD

6

33%

8

9

-1

8

2.83

11

 Pontevedra CF II

6

33%

9

7

2

7

2.67

12

 Gran Pena

6

33%

9

11

-2

7

3.33

13

 Celtiga CF

6

17%

5

6

-1

6

1.83

14

 UD Somozas

6

17%

5

6

-1

6

1.83

15

 CA Arteixo

6

17%

8

10

-2

6

3.00

16

 Atletico Coruna

6

33%

10

12

-2

6

3.67

17

 CD Arenteiro

6

17%

7

10

-3

4

2.83

18

 Viveiro CF

6

17%

2

6

-4

4

1.33

* Tercera Group 1 Vorm tabel zijn ook beschikbaar

×
Voeg Voorspellingen Toe
/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!