Iwan Murray Stats

Ploeg : Chester FC
Positie : Middenvelder - Aanvallend middenveld
Nationaliteit : Wales
Birthplace : Wales - Wales
Rugnummer : #10
Leeftijd (Geboortedatum) : 25 (8/8/2000)

2025/2026

2026/2027

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2019/2020

2018/2019

2016/2017

2025/2026 en carrière statistieken- Iwan Murray

6.56
Gemiddelde waardering in de National League NorthRanking Assists : 188 / 496 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

0

0

0

90'

Totaal 2025/2026

18

0

1

3
0

0

1394'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

4

1

0

0

0

0

88'

4

0

0

0

0

0

236'

Totaal 2024/2025

121

11

1

9
0

0

7136'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Iwan Murray. Iwan Murray heeft in totaal 121 wedstrijden gespeeld, 11 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Iwan Murray heeft de meeste wedstrijden gespeeld in National League North en South met 121 in Engeland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de National League North

0.00Doelpunten Per 90
0 Doelpunten Totaal
38 Percentiel
0.07Assist Per 90
1 Assists Totaal
63 Percentiel
0.07D+A Per 90
1 Doelbijdragen Totaal
34 Percentiel
0.13xG Per 90'
2.38 Verwachte Doelpunten
55 Percentiel
0.14xA per 90
2.73 Verwachte assists
73 Percentiel
0.21Kaarten per 90
3 Kaarten Totaal
75 Percentiel

Iwan Murray Statistieken - Gedetailleerd

National League North statistieken voor Iwan Murray

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden17N/A
59
minuten130477 minuten per spel
56
Gestarte wedstrijden13N/A
64
Wedstrijden Gesubbed In3N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd3N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
38
Doelpunt Betrokkenheid10.07
34
Doelpunten thuis00
52
Doelpunten uit00
58
Verwachte doelpunten (xG)2.380.13
55
Niet-straf xG (npxG)2.380.13
55
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Iwan Murray heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van National League North 2025/2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen291.53
69
Schoten op doel
3/ 29
0.16
34
Schoten naast doel
26/ 29
1.37
87
Raak het houtwerk0 keer0.00
72
Schot conversie verhouding3.45%N/A
37
Schoten Nauwkeurigheid10.34%N/A
17
Schoten per doelpunt29.00N/AN/A

Iwan Murray heeft 29 schoten genomen in 17 wedstrijden tot nu toe in het National League North 2025/2026 seizoen. Van de 29 schoten waren 3 schoten op doel en de andere 26 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Iwan Murray 10.34% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 29.00 schoten die ze nemen en neemt 1.53 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists10.07
63
Verwachte assists (xA)2.730.14
73
Passes59531.37
54
Geslaagde passen
447/ 595
23.57
58
Pass-voltooiingspercentage75.13%N/A
64
Key passen140.74
62
Voorzetten311.63
67
Succesvolle voorzetten
8/ 31
0.42
63
Slagingspercentage25.81%N/A
44
Minuten per assist1304 Minuten per assistN/AN/A

Iwan Murray heeft 1 assists geassisteerd in 17 wedstrijden tot nu toe in het National League North 2025/2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Iwan Murray de bal ongeveer 31.37 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 75.13. Ze spelen ook 0.74 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Iwan Murray 0.14 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 73 procent van de spelers in de National League North.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels562.95
78
Succesvolle dribbels371.95
74
Succespercentage dribbelen66.07%N/A
29
Ontnomen191.00
30
Buitenspel00.00
40

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten3N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten30.21
75
Minuten Per Boeking435 min' / kaartN/A
50
Kaarten Meer dan 0,5318%
85
Gemaakte overtredingen241.27
69
Overtreding tegen402.11
96

Iwan Murray heeft 3 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 17 wedstrijden tot nu toe in de National League North 2025/2026 seizoen. Ze maken 1.27 overtredingen per 90 minuten.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen211.45
46
Minuten per doelpunt Toegestaan62 Min'N/A
47
Clean Sheets212%
22
Tackles40.21
58
Onderscheppingen271.42
59
Grondduels34818.35
62
Grondduels gewonnen1266.64
55
Luchtduels gewonnen120.63
16
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances60.32
10
Geblockte schoten20.11
34
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Iwan Murray heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

FA Cup statistieken voor Iwan Murray

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten9090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
0
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
57
Doelpunt Betrokkenheid00
35
Doelpunten thuis00
74
Doelpunten uit00
70
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
25
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
25
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
25
Schoten op doel
0/ 0
0.00
42
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
28
Raak het houtwerk0 keer0.00
94
Schot conversie verhouding0.00%N/A
56
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
42
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
65
Verwachte assists (xA)0.000.00
0
Passes00.00
0
Geslaagde passen
0/ 0
0.00
0
Pass-voltooiingspercentage0.00%N/A
0
Key passen00.00
36
Voorzetten00.00
33
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
56
Slagingspercentage0.00%N/A
56
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
36
Succesvolle dribbels00.00
42
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
42
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
72

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
48
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
48
Kaarten Meer dan 0,500%
50
Gemaakte overtredingen00.00
19
Overtreding tegen00.00
19

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen33
0
Minuten per doelpunt Toegestaan30 Min'N/A
0
Clean Sheets00%
22
Tackles00.00
14
Onderscheppingen00.00
28
Grondduels00.00
0
Grondduels gewonnen00.00
0
Luchtduels gewonnen00.00
6
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
6
Geblockte schoten00.00
42
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Iwan Murray Statistische analyse

Iwan Murray is een Middenvelder die 17 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de National League North, goed voor in totaal 1304 minuten. Iwan Murray geeft gemiddeld 0.07 assists per 90 minuten op het veld.

Iwan Murray scoorde een totaal van 0 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 26 brengt in de Topscorers Lijst van Chester FC.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geeft een assist elke 1304 minuten

Krijgt een kaart elke 435 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

320 / 496 Spelers

Ranking Assists

188 / 496 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2026/2027
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2026/2027

6

2

0

2
0

0

441'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.51 Doelpunten

0  Assists

0.51  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

1

1

0

0

0

0

19'

Totaal 2024/2025

32

4

0

4
0

0

2070'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.13 Doelpunten

0  Assists

0.18  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

0

0

0

4'

1

0

0

0

0

0

69'

Totaal 2023/2024

33

2

0

0
0

0

1947'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.1 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

0

0

0

0

155'

1

0

0

0

0

0

-25'

Totaal 2022/2023

17

2

0

0
0

0

855'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.25 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

0

0

0

12'

Totaal 2019/2020

4

0

0

0
0

0

52'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2018/2019

10

1

0

0
0

0

366'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.25 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2016/2017
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2016/2017

1

0

0

0
0

0

11'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!