
Noah Persson Stats
2026
2025
2023/2024
2023
2022
2021
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Noah Persson. Noah Persson heeft in totaal 138 wedstrijden gespeeld, 3 doelpunten gescoord, en 1 assists verzameld. Noah Persson heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Super League met 138 in Zwitserland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Allsvenskan
Allsvenskan statistieken voor Noah Persson
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 7 | N/A | 99 |
| minuten | 317 | 45 minuten per spel | 22 |
| Gestarte wedstrijden | 3 | N/A | 21 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 4 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 2 | 0.57 | 97 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 159 Min' | N/A | 99 |
| Clean Sheets | 3 | 43% | 95 |
| Tackles | 5 | 1.41 | 51 |
| Onderscheppingen | 2 | 0.56 | 38 |
| Grondduels | 32 | 9.00 | 55 |
| Grondduels gewonnen | 19 | 5.34 | 72 |
| Luchtduels gewonnen | 6 | 1.69 | 76 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 8 | 2.25 | 61 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.28 | 50 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Noah Persson 2 goals tegen gekregen en 3 clean sheets gehouden in 7 wedstrijden in de Allsvenskan 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Noah Persson op het veld staat, hun team elke 159 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.41 tackles en 0.56 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Noah Persson heeft ook ongeveer 2.25 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.28 | 70 |
| Minuten Per Boeking | 317 min' / kaart | N/A | 71 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 14% | 65 |
| Gemaakte overtredingen | 5 | 1.41 | 71 |
| Overtreding tegen | 6 | 1.69 | 79 |
Noah Persson heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 7 wedstrijden tot nu toe in de Allsvenskan 2026 seizoen. Ze maken 1.41 overtredingen per 90 minuten.
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 1 | 0.28 | 80 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 3 | 0.85 | 94 |
| Doelpunten thuis | 1 | 0.45 | 89 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 73 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 1.10 | 0.31 | 81 |
| Niet-straf xG (npxG) | 1.10 | 0.31 | 82 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 317 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Noah Persson heeft 1 doelpunten gemaakt in 7 wedstrijden tot nu toe in het Allsvenskan 2026 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Noah Persson per 90 minuten 0.28. Bovendien is Noah Persson's totale D/A (doelpunten + assists) 3 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.85 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.31. Dit zet de npxG-output van Noah Persson op 1.10, waarmee ze in het hoogste 82 percentiel van Allsvenskan spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 7 | 1.97 | 77 |
| Schoten op doel | 2/ 7 | 0.56 | 69 |
| Schoten naast doel | 5/ 7 | 1.41 | 80 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 85 |
| Schot conversie verhouding | 14.29% | N/A | 75 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 28.57% | N/A | 53 |
| Schoten per doelpunt | 7.00 | N/A | N/A |
Noah Persson heeft 7 schoten genomen in 7 wedstrijden tot nu toe in het Allsvenskan 2026 seizoen. Van de 7 schoten waren 2 schoten op doel en de andere 5 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Noah Persson 28.57% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 7.00 schoten die ze nemen en neemt 1.97 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 2 | 0.57 | 97 |
| Verwachte assists (xA) | 1.70 | 0.48 | 98 |
| Passes | 156 | 43.88 | 60 |
| Geslaagde passen | 129/ 156 | 36.28 | 62 |
| Pass-voltooiingspercentage | 82.69% | N/A | 59 |
| Key passen | 7 | 1.97 | 92 |
| Voorzetten | 12 | 3.38 | 85 |
| Succesvolle voorzetten | 6/ 12 | 1.69 | 97 |
| Slagingspercentage | 50.00% | N/A | 92 |
| Minuten per assist | 159 Minuten per assist | N/A | N/A |
Noah Persson heeft 2 assists geassisteerd in 7 wedstrijden tot nu toe in het Allsvenskan 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Noah Persson de bal ongeveer 43.88 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 82.69. Ze spelen ook 1.97 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Noah Persson 0.48 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 98 procent van de spelers in de Allsvenskan.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 3 | 0.84 | 45 |
| Succesvolle dribbels | 2 | 0.56 | 61 |
| Succespercentage dribbelen | 66.67% | N/A | 90 |
| Ontnomen | 1 | 0.28 | 68 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 66 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Noah Persson heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
Svenska Cupen statistieken voor Noah Persson
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 6 | N/A | 99 |
| minuten | 457 | 76 minuten per spel | 85 |
| Gestarte wedstrijden | 5 | N/A | 89 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 1 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 6 | 1.18 | 32 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 76 Min' | N/A | 37 |
| Clean Sheets | 3 | 50% | 78 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 99 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 98 |
| Grondduels | 0 | 0.00 | 98 |
| Grondduels gewonnen | 0 | 0.00 | 98 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 98 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 98 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 99 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Als verdediger heeft Noah Persson 2 goals tegen gekregen en 3 clean sheets gehouden in 6 wedstrijden in de Allsvenskan 2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Noah Persson op het veld staat, hun team elke 76 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 0.00 tackles en 0.00 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Noah Persson heeft ook ongeveer 0.00 clearances op hetzelfde moment.
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 47 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 47 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 50 |
| Gemaakte overtredingen | 0 | 0.00 | 98 |
| Overtreding tegen | 0 | 0.00 | 98 |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 56 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 1 | 0.2 | 47 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 63 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 81 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.00 | 0.00 | 61 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 61 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 0 | 0.00 | 98 |
| Schoten op doel | 0/ 0 | 0.00 | 98 |
| Schoten naast doel | 0/ 0 | 0.00 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 99 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 98 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 98 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.2 | 74 |
| Verwachte assists (xA) | 0.00 | 0.00 | 80 |
| Passes | 0 | 0.00 | 97 |
| Geslaagde passen | 0/ 0 | 0.00 | 97 |
| Pass-voltooiingspercentage | 0.00% | N/A | 97 |
| Key passen | 0 | 0.00 | 99 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 98 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 98 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 98 |
| Minuten per assist | 457 Minuten per assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 0 | 0.00 | 98 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 98 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 98 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 98 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Noah Persson is een Verdediger die 7 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Allsvenskan, goed voor in totaal 317 minuten. Noah Persson krijgt gemiddeld 0.57 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 43%. Dat betekend dat Noah Persson een Clean Sheet heeft behaald in 3 wedstrijden van de 7 waarin hij gespeeld heeft.
Noah Persson scoorde in totaal 1 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 8 in de Hammarby IF topschutterslijst van de ploeg.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 317 minuten
Geeft een assist elke 159 minuten
Krijgt een kaart elke 317 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Tegendoelpunten
Seizoen 2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2023/2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0.08 Assists
0.15 Kaarten
Seizoen 2023
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0 Doelpunten
0.68
Tegen
0 Kaarten
Seizoen 2022
Doelpunten / 90 min
Tegen / 90 min
0.04 Doelpunten
0.9
Tegen
0.04 Kaarten
Seizoen 2021
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten