Gaurav Bora Portrait

Gaurav Bora Stats

Positie : Verdediger - Centrale verdediger
Nationaliteit : India
Birthplace : India - India
Rugnummer : #4
Leeftijd (Geboortedatum) : 27 (13/7/1998)
Hoogte : 184cm

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

Meer

2017/2018

2025/2026 en carrière statistieken- Gaurav Bora

4.36
Gemiddelde waardering in de Indische Super LeagueRanking Tegendoelpunten : 69 / 69 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2025/2026

7

0

19

0

4
0

630'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

82

0

137

11

17

0

6205'

27

2

28

4

3

0

1892'

Totaal 2025/2026

109

2

165

15

20
0

8097'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Gaurav Bora. Gaurav Bora heeft in totaal 109 wedstrijden gespeeld, 2 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Gaurav Bora heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Indische Super League met 109 in India. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de Indische Super League

2.71Tegen Per 90
19 Doelpunten in 7 Wedstrijden
1st Percentiel
0%Clean Sheets
0 / 7 Zuivere lakens
12th Percentiel
0.57Kaarten per 90
4 Kaarten Totaal
97th Percentiel

Gaurav Bora Statistieken - Gedetailleerd

Indische Super League statistieken voor Gaurav Bora

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden7N/A
17
minuten63090 minuten per spel
43
Gestarte wedstrijden7N/A
44
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen192.71
1
Minuten per doelpunt Toegestaan33 Min'N/A
1
Clean Sheets00%
12
Tackles81.14
46
Onderscheppingen40.57
44
Grondduels588.29
62
Grondduels gewonnen334.71
77
Luchtduels gewonnen172.43
93
Gedribbeld verleden40.57
33
Clearances537.57
99
Geblockte schoten60.86
93
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Als verdediger heeft Gaurav Bora 19 goals tegen gekregen en 0 clean sheets gehouden in 7 wedstrijden in de Indische Super League 2025/2026 seizoen. Dat betekent dat wanneer Gaurav Bora op het veld staat, hun team elke 33 minuten een doelpunt tegen kreeg. Bovendien hebben ze 1.14 tackles en 0.57 interceptions gemaakt voor elke 90 minuten dat ze op het veld stonden. Gaurav Bora heeft ook ongeveer 7.57 clearances op hetzelfde moment.

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten4N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten40.57
97
Minuten Per Boeking158 min' / kaartN/A
31
Kaarten Meer dan 0,5457%
99
Gemaakte overtredingen60.86
52
Overtreding tegen81.14
68

Gaurav Bora heeft 4 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 7 wedstrijden tot nu toe in de Indische Super League 2025/2026 seizoen. Ze maken 0.86 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
58
Doelpunt Betrokkenheid00
38
Doelpunten thuis00
70
Doelpunten uit00
72
Verwachte doelpunten (xG)0.050.01
19
Niet-straf xG (npxG)0.050.01
19
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Gaurav Bora heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van Indische Super League 2025/2026 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen10.14
14
Schoten op doel
0/ 1
0.00
35
Schoten naast doel
1/ 1
0.14
16
Raak het houtwerk0 keer0.00
82
Schot conversie verhouding0.00%N/A
59
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
35
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Gaurav Bora heeft 1 schoten genomen in 7 wedstrijden tot nu toe in het Indische Super League 2025/2026 seizoen. Van de 1 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 1 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Gaurav Bora 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 0.14 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
61
Verwachte assists (xA)0.270.04
13
Passes22231.71
50
Geslaagde passen
142/ 222
20.29
39
Pass-voltooiingspercentage63.96%N/A
9
Key passen00.00
11
Voorzetten00.00
17
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
35
Slagingspercentage0.00%N/A
35
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Gaurav Bora heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van Indische Super League.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels10.14
17
Succesvolle dribbels00.00
21
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
21
Ontnomen20.29
62
Buitenspel00.00
61

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Gaurav Bora heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Gaurav Bora Statistische analyse

Gaurav Bora is een Verdediger die 7 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Indische Super League, goed voor in totaal 630 minuten. Gaurav Bora krijgt gemiddeld 2.71 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 0%. Dat betekend dat Gaurav Bora een Clean Sheet heeft behaald in 0 wedstrijden van de 7 waarin hij gespeeld heeft.

Gaurav Bora scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 6 in de Mohammedan SC Kolkata topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

157 / 215 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

69 / 69 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2024/2025

15

0

0

1
0

0

1062'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.08  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2023/2024

5

0

0

1
0

0

192'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.47  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2022/2023

14

0

0

2
0

0

1073'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.17  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2021/2022

13

0

0

1
0

0

837'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.11  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2020/2021

18

0

0

4
0

0

1620'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.22  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2019/2020

10

0

0

4
0

0

791'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.46  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

20

2

0

3

0

0

1756'

Totaal 2018/2019

20

2

0

3
0

0

1756'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.1 Doelpunten

0  Assists

0.15  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

7

0

2

2

0

0

136'

Totaal 2017/2018

7

0

2

2

0
0

136'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.32
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!