Marcel Schuhen Portrait

Marcel Schuhen Stats

Positie : Doelman - Keeper
Nationaliteit : Germany
Voet : Beide voeten
Rugnummer : #1
Leeftijd (Geboortedatum) : 33 (13/1/1993)
Hoogte : 188cm
Gewicht : 85kg

2026/2027

2025/2026

2024/2025

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

Meer

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2026/2027 en carrière statistieken- Marcel Schuhen

6.68
Gemiddelde waardering in de 2. BundesligaRanking Tegendoelpunten : 98 / 120 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

10

0

18

1

2

0

900'

2

0

1

1

0

0

180'

Totaal 2026/2027

12

0

19

2

2
0

1080'

Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

255

0

308

67

17

0

22882'

91

0

104

30

5

0

8190'

63

0

87

14

0

0

5656'

31

0

71

3

2

0

2790'

17

0

17

5

0

0

1530'

Totaal 2026/2027

457

0

587

119

24
0

41048'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Marcel Schuhen. Marcel Schuhen heeft in totaal 457 wedstrijden gespeeld, 0 doelpunten gescoord, en 4 assists verzameld. Marcel Schuhen heeft de meeste wedstrijden gespeeld in 2. Bundesliga met 457 in Duitsland. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de 2. Bundesliga

64%Reddingspercentage
34 Gered / 53 Schoten
20 Percentiel
1.80Tegen Per 90
18 Doelpunten in 10 Wedstrijden
17th Percentiel
10%Clean Sheets
1 / 10 Zuivere lakens
12th Percentiel

Marcel Schuhen Statistieken - Gedetailleerd

2. Bundesliga statistieken voor Marcel Schuhen

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden10N/A
71
minuten90090 minuten per spel
82
Gestarte wedstrijden10N/A
80
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd535.30
97
Reddingen343.40
55
Reddingspercentage34 Reddingen / 53 Schoten64.15%
20
Stoten80.80
99

Als keeper heeft Marcel Schuhen 18 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 10 wedstrijden in de 2. Bundesliga 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Marcel Schuhen in het doel staat, hun team elke 50 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Marcel Schuhen is 1.8.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 34 van de 53 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Marcel Schuhen 64.15% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen181.8
17
Minuten per doelpunt Toegestaan50 Min'N/A
17
Clean Sheets110%
12
Tackles20.20
8
Onderscheppingen00.00
12
Grondduels60.60
4
Grondduels gewonnen60.60
5
Luchtduels gewonnen20.20
10
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances141.40
44
Geblockte schoten00.00
30
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten2N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten20.2
57
Minuten Per Boeking450 min' / kaartN/A
76
Kaarten Meer dan 0,5220%
71
Gemaakte overtredingen00.00
7
Overtreding tegen30.30
15

Marcel Schuhen heeft 2 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 10 wedstrijden tot nu toe in de 2. Bundesliga 2026/2027 seizoen. Ze maken 0.00 overtredingen per 90 minuten.

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
55
Doelpunt Betrokkenheid00
33
Doelpunten thuis00
68
Doelpunten uit00
74
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
8
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
8
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Marcel Schuhen heeft tot nu toe nog geen doelpunten gemaakt in het seizoen van 2. Bundesliga 2026/2027 seizoen. We zullen zien hoe ze de komende wedstrijden presteren.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
8
Schoten op doel
0/ 0
0.00
21
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
10
Raak het houtwerk0 keer0.00
82
Schot conversie verhouding0.00%N/A
56
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
21
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Marcel Schuhen heeft nog geen schoten genomen in het seizoen van 2. Bundesliga 2026/2027 seizoen.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
55
Verwachte assists (xA)0.410.04
2
Passes31231.20
30
Geslaagde passen
221/ 312
22.10
26
Pass-voltooiingspercentage70.83%N/A
16
Key passen00.00
7
Voorzetten00.00
19
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
42
Slagingspercentage0.00%N/A
42
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Marcel Schuhen heeft nog geen doelpunten geassisteerd tijdens dit seizoen van 2. Bundesliga.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
11
Succesvolle dribbels00.00
18
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
18
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
59

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Marcel Schuhen heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

DFB Beker statistieken voor Marcel Schuhen

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden2N/A
99
minuten18090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden2N/A
99
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Keeperstatistieken

KeepenTotaalPer 90 of %Percentiel
Schoten Geconfronteerd115.50
94
Reddingen105.00
86
Reddingspercentage10 Reddingen / 11 Schoten90.91%
86
Stoten21.00
60

Als keeper heeft Marcel Schuhen 18 goals tegen gekregen en 1 clean sheets gehouden in 2 wedstrijden in de 2. Bundesliga 2026/2027 seizoen. Dat betekent dat wanneer Marcel Schuhen in het doel staat, hun team elke 180 minuten een doelpunt tegen kreeg. Het aantal tegendoelpunten per 90 minuten van Marcel Schuhen is 1.8.

In termen van onbewerkt keepen, hebben ze 10 van de 11 schoten geconfronteerd gered – wat betekent dat het reddingspercentage van Marcel Schuhen 90.91% is.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen10.5
67
Minuten per doelpunt Toegestaan180 Min'N/A
67
Clean Sheets150%
99
Tackles00.00
21
Onderscheppingen00.00
32
Grondduels10.50
18
Grondduels gewonnen10.50
18
Luchtduels gewonnen10.50
38
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances42.00
59
Geblockte schoten00.00
68
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
33
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
33
Kaarten Meer dan 0,500%
65
Gemaakte overtredingen00.00
29
Overtreding tegen00.00
29

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
67
Doelpunt Betrokkenheid00
67
Doelpunten thuis00
67
Doelpunten uit00
99
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
32
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
32
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
32
Schoten op doel
0/ 0
0.00
53
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
38
Raak het houtwerk0 keer0.00
97
Schot conversie verhouding0.00%N/A
79
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
53
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
67
Verwachte assists (xA)0.100.05
12
Passes7839.00
47
Geslaagde passen
46/ 78
23.00
18
Pass-voltooiingspercentage58.97%N/A
0
Key passen00.00
41
Voorzetten00.00
53
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
65
Slagingspercentage0.00%N/A
65
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
41
Succesvolle dribbels00.00
44
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
44
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
97

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Marcel Schuhen Statistische analyse

Marcel Schuhen is een Keeper die 10 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de 2. Bundesliga, goed voor in totaal 900 minuten. Marcel Schuhen krijgt gemiddeld 1.8 tegendoelpunten per 90 minuten dat hij speelt. Z'n Clean Sheet Ratio staat voorlopig op 10%. Dat betekend dat Marcel Schuhen een Clean Sheet heeft behaald in 1 wedstrijden van de 10 waarin hij gespeeld heeft.

Marcel Schuhen scoorde in totaal 0 competitiedoelpunten tot dusver, dat brengt hem op plaats 6 in de SV Darmstadt 1898 topschutterslijst van de ploeg.

Minute per Minute

Scoort elke N/A minuten een doelpunt (Geen doelpunten)

Geen assist

Geen boekingen

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

163 / 260 Spelers

Ranking Tegendoelpunten

98 / 120 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025/2026
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

34

0

42

10

3

0

3060'

3

0

2

1

0

0

270'

Totaal 2025/2026

37

0

44

11

3
0

3330'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.24
 Tegen

0.09  Kaarten

Seizoen 2024/2025
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

34

0

51

4

2

0

3060'

2

0

1

0

0

0

180'

Totaal 2024/2025

37

0

52

5

2
0

3330'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.5
 Tegen

0.06  Kaarten

Seizoen 2023/2024
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

31

0

71

3

2

0

2790'

1

0

3

0

0

0

90'

Totaal 2023/2024

32

0

74

3

2
0

2880'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

2.29
 Tegen

0.06  Kaarten

Seizoen 2022/2023
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

32

0

25

13

3

0

2836'

3

0

4

1

0

0

270'

Totaal 2022/2023

36

0

32

14

3
0

3174'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.79
 Tegen

0.1  Kaarten

Seizoen 2021/2022
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

31

0

34

11

1

0

2766'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2021/2022

33

0

35

12

1
0

2946'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.11
 Tegen

0.03  Kaarten

Seizoen 2020/2021
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

32

0

48

5

2

0

2880'

2

0

1

1

0

0

180'

Totaal 2020/2021

34

0

49

6

2
0

3060'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.5
 Tegen

0.06  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

26

0

27

7

2

0

2340'

1

0

1

0

0

0

90'

Totaal 2019/2020

27

0

28

7

2
0

2430'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.04
 Tegen

0.08  Kaarten

Seizoen 2018/2019
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

22

0

33

4

1

0

1980'

Totaal 2018/2019

22

0

33

4

1
0

1980'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.5
 Tegen

0.05  Kaarten

Seizoen 2017/2018
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

34

0

30

12

1

0

3060'

Totaal 2017/2018

34

0

30

12

1
0

3060'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0.88
 Tegen

0.03  Kaarten

Seizoen 2016/2017
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

38

0

41

12

2

0

3420'

1

0

3

0

0

0

90'

Totaal 2016/2017

39

0

44

12

2
0

3510'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.08
 Tegen

0.05  Kaarten

Seizoen 2015/2016
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

37

0

41

15

2

0

3330'

1

0

0

1

0

0

90'

Totaal 2015/2016

38

0

41

16

2
0

3420'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.11
 Tegen

0.05  Kaarten

Seizoen 2014/2015
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

16

0

22

3

1

0

1440'

6

0

6

0

0

0

540'

Totaal 2014/2015

22

0

28

3

1
0

1980'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.38
 Tegen

0.06  Kaarten

Seizoen 2013/2014
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

27

0

39

8

0

0

2416'

Totaal 2013/2014

27

0

39

8

0
0

2416'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.45
 Tegen

0  Kaarten

Seizoen 2012/2013
Competitie
WG
Doelpunten
Doelpunten tegen
CS
Clean Sheets (CS).
Tabel met ploegen die het vaakst de wedstrijd hebben afgesloten zonder tegengoals. De Statistieken gelden enkel voor de competitie.
* Ploegen moeten minimaal 7 wedstrijden gespeeld hebben om in deze CS tabel te worden opgenomen.
Gele Kaart
Rode Kaart
Min'
Gespeelde Minuten

30

0

42

6

0

0

2700'

Totaal 2012/2013

30

0

42

6

0
0

2700'

Doelpunten / 90 min

Tegen / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

1.4
 Tegen

0  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
●Binnenkort
●Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!