Yi Zhang Stats

Positie : Middenvelder - Centraal middenveld
Nationaliteit : China
Birthplace : China - China
Rugnummer : #11
Leeftijd (Geboortedatum) : 33 (17/8/1993)
Hoogte : 181cm
Gewicht : 67kg

2026

2025

2023

2021

2020

2019

2018

2017

Meer

2016

2014

2026 en carrière statistieken- Yi Zhang

6.60
Gemiddelde waardering in de China League TwoRanking Assists : 16 / 461 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

14

2

3

1

0

0

807'

1

0

0

0

0

0

90'

Totaal 2026

15

2

3

1
0

0

897'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

14

2

3

1

0

0

807'

4

0

0

0

0

0

340'

Totaal 12105

64

3

3

5
1

0

2646'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Yi Zhang. Yi Zhang heeft in totaal 64 wedstrijden gespeeld, 3 doelpunten gescoord, en 0 assists verzameld. Yi Zhang heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Chinese Super League met 64 in China. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de China League Two

0.22Doelpunten Per 90
2 Doelpunten Totaal
84 Percentiel
0.33Assist Per 90
3 Assists Totaal
96 Percentiel
0.56D+A Per 90
5 Doelbijdragen Totaal
95 Percentiel
0.17xG Per 90'
1.53 Verwachte Doelpunten
82 Percentiel
0.13xA per 90
1.19 Verwachte assists
80 Percentiel
0.11Kaarten per 90
1 Kaarten Totaal
42 Percentiel

Yi Zhang Statistieken - Gedetailleerd

China League Two statistieken voor Yi Zhang

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden14N/A
50
minuten80758 minuten per spel
41
Gestarte wedstrijden8N/A
35
Wedstrijden Gesubbed In5N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd2N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten20.22
84
Doelpunt Betrokkenheid50.56
95
Doelpunten thuis10.21
78
Doelpunten uit10.24
85
Verwachte doelpunten (xG)1.530.17
82
Niet-straf xG (npxG)0.830.09
64
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt404 Minuten per doelpuntN/AN/A

Yi Zhang heeft 2 doelpunten gemaakt in 14 wedstrijden tot nu toe in het China League Two 2026 seizoen. 1 van de 2 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 1 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Yi Zhang per 90 minuten 0.22. Bovendien is Yi Zhang's totale D/A (doelpunten + assists) 5 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.56 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.09. Dit zet de npxG-output van Yi Zhang op 0.83, waarmee ze in het hoogste 64 percentiel van China League Two spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen50.57
65
Schoten op doel
2/ 5
0.23
74
Schoten naast doel
3/ 5
0.34
61
Raak het houtwerk0 keer0.00
90
Schot conversie verhouding40.00%N/A
89
Schoten Nauwkeurigheid40.00%N/A
75
Schoten per doelpunt2.50N/AN/A

Yi Zhang heeft 5 schoten genomen in 14 wedstrijden tot nu toe in het China League Two 2026 seizoen. Van de 5 schoten waren 2 schoten op doel en de andere 3 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Yi Zhang 40.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 2.50 schoten die ze nemen en neemt 0.57 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists30.33
96
Verwachte assists (xA)1.190.13
80
Passes21824.65
78
Geslaagde passen
160/ 218
18.09
72
Pass-voltooiingspercentage73.39%N/A
35
Key passen70.79
88
Voorzetten283.17
98
Succesvolle voorzetten
12/ 28
1.36
97
Slagingspercentage42.86%N/A
74
Minuten per assist269 Minuten per assistN/AN/A

Yi Zhang heeft 3 assists geassisteerd in 14 wedstrijden tot nu toe in het China League Two 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Yi Zhang de bal ongeveer 24.65 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 73.39. Ze spelen ook 0.79 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Yi Zhang 0.13 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 80 procent van de spelers in de China League Two.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels111.24
77
Succesvolle dribbels131.47
91
Succespercentage dribbelen118.18%N/A
97
Ontnomen30.34
34
Buitenspel00.00
58

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten1N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten10.11
42
Minuten Per Boeking807 min' / kaartN/A
85
Kaarten Meer dan 0,517%
39
Gemaakte overtredingen40.45
32
Overtreding tegen50.57
50

Yi Zhang heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 14 wedstrijden tot nu toe in de China League Two 2026 seizoen. Ze maken 0.45 overtredingen per 90 minuten.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen151.67
6
Minuten per doelpunt Toegestaan54 Min'N/A
6
Clean Sheets17%
4
Tackles10.11
24
Onderscheppingen50.57
49
Grondduels556.22
41
Grondduels gewonnen232.60
39
Luchtduels gewonnen10.11
10
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances20.23
22
Geblockte schoten00.00
47
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Yi Zhang heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

FA Cup statistieken voor Yi Zhang

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden1N/A
0
minuten9090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden1N/A
29
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten00
75
Doelpunt Betrokkenheid00
50
Doelpunten thuis00
99
Doelpunten uit00
75
Verwachte doelpunten (xG)0.000.00
35
Niet-straf xG (npxG)0.000.00
37
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten0N/AN/A
Minuten per doelpunt0 Minuten per doelpuntN/AN/A

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen00.00
38
Schoten op doel
0/ 0
0.00
69
Schoten naast doel
0/ 0
0.00
48
Raak het houtwerk0 keer0.00
94
Schot conversie verhouding0.00%N/A
83
Schoten Nauwkeurigheid0.00%N/A
69
Schoten per doelpunt0.00N/AN/A

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists00
75
Verwachte assists (xA)0.000.00
8
Passes00.00
6
Geslaagde passen
0/ 0
0.00
6
Pass-voltooiingspercentage0.00%N/A
6
Key passen00.00
58
Voorzetten00.00
48
Succesvolle voorzetten
0/ 0
0.00
69
Slagingspercentage0.00%N/A
69
Minuten per assistGeen assistN/AN/A

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels00.00
54
Succesvolle dribbels00.00
54
Succespercentage dribbelen0.00%N/A
54
Ontnomen00.00
99
Buitenspel00.00
87

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
75
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
75
Kaarten Meer dan 0,500%
85
Gemaakte overtredingen00.00
48
Overtreding tegen00.00
38

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen22
25
Minuten per doelpunt Toegestaan45 Min'N/A
25
Clean Sheets00%
25
Tackles00.00
81
Onderscheppingen00.00
33
Grondduels00.00
15
Grondduels gewonnen00.00
15
Luchtduels gewonnen00.00
37
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances00.00
40
Geblockte schoten00.00
90
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Yi Zhang Statistische analyse

Yi Zhang is een Middenvelder die 14 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de China League Two, goed voor in totaal 807 minuten. Yi Zhang geeft gemiddeld 0.33 assists per 90 minuten op het veld.

Yi Zhang scoorde een totaal van 2 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 3 brengt in de Topscorers Lijst van Shanghai Segenda.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 404 minuten

Geeft een assist elke 269 minuten

Krijgt een kaart elke 807 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

82 / 461 Spelers

Ranking Assists

16 / 461 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

1

0

0

0

0

0

70'

Totaal 2025

1

0

0

0
0

0

70'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2023
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2023

3

0

0

0
0

0

53'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2021
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2021

1

0

0

0
0

0

66'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2020
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2020

1

0

0

1
0

0

88'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

1.02  Kaarten

Seizoen 2019
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

2

0

0

0

0

0

180'

Totaal 2019

10

0

0

0
0

0

257'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2018
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2018

12

1

0

1
1

0

448'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.31 Doelpunten

0  Assists

0.63  Kaarten

Seizoen 2017
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2017

16

0

0

1
0

0

667'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0.16  Kaarten

Seizoen 2016
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2016

2

0

0

0
0

0

18'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2014
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2014

3

0

0

1
0

0

82'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0 Doelpunten

0  Assists

1.1  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!