Xinxiang Li Stats
2026
2025
2024
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Xinxiang Li. Xinxiang Li heeft in totaal 58 wedstrijden gespeeld, 11 doelpunten gescoord, en 4 assists verzameld. Xinxiang Li heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Chinese Super League met 58 in China. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Chinese Super League
Chinese Super League statistieken voor Xinxiang Li
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 7 | N/A | 23 |
| minuten | 338 | 48 minuten per spel | 8 |
| Gestarte wedstrijden | 4 | N/A | 15 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 3 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 1 | 0.27 | 82 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 2 | 0.53 | 86 |
| Doelpunten thuis | 1 | 0.5 | 90 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 75 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 1.69 | 0.45 | 91 |
| Niet-straf xG (npxG) | 1.69 | 0.45 | 93 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 338 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Xinxiang Li heeft 1 doelpunten gemaakt in 7 wedstrijden tot nu toe in het Chinese Super League 2026 seizoen. 1 van de 1 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 0 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Xinxiang Li per 90 minuten 0.27. Bovendien is Xinxiang Li's totale D/A (doelpunten + assists) 2 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.53 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.45. Dit zet de npxG-output van Xinxiang Li op 1.69, waarmee ze in het hoogste 93 percentiel van Chinese Super League spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 14 | 3.71 | 98 |
| Schoten op doel | 5/ 14 | 1.32 | 96 |
| Schoten naast doel | 9/ 14 | 2.38 | 98 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 79 |
| Schot conversie verhouding | 7.14% | N/A | 63 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 35.71% | N/A | 63 |
| Schoten per doelpunt | 14.00 | N/A | N/A |
Xinxiang Li heeft 14 schoten genomen in 7 wedstrijden tot nu toe in het Chinese Super League 2026 seizoen. Van de 14 schoten waren 5 schoten op doel en de andere 9 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Xinxiang Li 35.71% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 14.00 schoten die ze nemen en neemt 3.71 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.27 | 87 |
| Verwachte assists (xA) | 0.81 | 0.21 | 77 |
| Passes | 61 | 16.15 | 6 |
| Geslaagde passen | 47/ 61 | 12.44 | 9 |
| Pass-voltooiingspercentage | 77.05% | N/A | 37 |
| Key passen | 3 | 0.79 | 58 |
| Voorzetten | 11 | 2.91 | 75 |
| Succesvolle voorzetten | 2/ 11 | 0.53 | 72 |
| Slagingspercentage | 18.18% | N/A | 52 |
| Minuten per assist | 338 Minuten per assist | N/A | N/A |
Xinxiang Li heeft 1 assists geassisteerd in 7 wedstrijden tot nu toe in het Chinese Super League 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Xinxiang Li de bal ongeveer 16.15 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 77.05. Ze spelen ook 0.79 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Xinxiang Li 0.21 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 77 procent van de spelers in de Chinese Super League.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 9 | 2.38 | 82 |
| Succesvolle dribbels | 4 | 1.06 | 82 |
| Succespercentage dribbelen | 44.44% | N/A | 49 |
| Ontnomen | 4 | 1.06 | 30 |
| Buitenspel | 5 | 1.32 | 99 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.27 | 71 |
| Minuten Per Boeking | 338 min' / kaart | N/A | 61 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 14% | 60 |
| Gemaakte overtredingen | 10 | 2.65 | 96 |
| Overtreding tegen | 3 | 0.79 | 38 |
Xinxiang Li heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 7 wedstrijden tot nu toe in de Chinese Super League 2026 seizoen. Ze maken 2.65 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 2 | 0.53 | 97 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 169 Min' | N/A | 98 |
| Clean Sheets | 1 | 14% | 31 |
| Tackles | 4 | 1.06 | 34 |
| Onderscheppingen | 4 | 1.06 | 74 |
| Grondduels | 36 | 9.53 | 60 |
| Grondduels gewonnen | 14 | 3.71 | 32 |
| Luchtduels gewonnen | 3 | 0.79 | 38 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.26 | 77 |
| Clearances | 2 | 0.53 | 8 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.26 | 63 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Xinxiang Li heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.
Supercup statistieken voor Xinxiang Li
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 1 | N/A | 99 |
| minuten | 17 | 17 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 0 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 1 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 99 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 88 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 99 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 99 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.00 | 0.00 | 59 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 59 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 0 | 0.00 | 59 |
| Schoten op doel | 0/ 0 | 0.00 | 88 |
| Schoten naast doel | 0/ 0 | 0.00 | 65 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 99 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 99 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 88 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 88 |
| Verwachte assists (xA) | 0.01 | 0.05 | 35 |
| Passes | 5 | 26.47 | 29 |
| Geslaagde passen | 3/ 5 | 15.88 | 24 |
| Pass-voltooiingspercentage | 60.00% | N/A | 6 |
| Key passen | 0 | 0.00 | 65 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 71 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 71 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 71 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 0 | 0.00 | 99 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 99 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 99 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 82 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 76 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 76 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 76 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 5.29 | 99 |
| Overtreding tegen | 1 | 5.29 | 99 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 1 | 5.29 | 0 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 17 Min' | N/A | 41 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 59 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 47 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 53 |
| Grondduels | 0 | 0.00 | 41 |
| Grondduels gewonnen | 0 | 0.00 | 47 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 41 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 5.29 | 0 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 12 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 99 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
AFC Champions League statistieken voor Xinxiang Li
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 4 | N/A | 8 |
| minuten | 188 | 47 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 2 | N/A | 1 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 2 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 60 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 46 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 70 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 77 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.27 | 0.13 | 62 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.27 | 0.13 | 62 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 3 | 1.44 | 68 |
| Schoten op doel | 1/ 3 | 0.48 | 68 |
| Schoten naast doel | 2/ 3 | 0.96 | 70 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 84 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 61 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 33.33% | N/A | 62 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 66 |
| Verwachte assists (xA) | 0.09 | 0.04 | 10 |
| Passes | 34 | 16.28 | 3 |
| Geslaagde passen | 23/ 34 | 11.01 | 2 |
| Pass-voltooiingspercentage | 67.65% | N/A | 9 |
| Key passen | 1 | 0.48 | 40 |
| Voorzetten | 7 | 3.35 | 86 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 7 | 0.00 | 41 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 41 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 6 | 2.87 | 90 |
| Succesvolle dribbels | 3 | 1.44 | 89 |
| Succespercentage dribbelen | 50.00% | N/A | 66 |
| Ontnomen | 2 | 0.96 | 28 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 61 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 41 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 41 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 43 |
| Gemaakte overtredingen | 4 | 1.91 | 90 |
| Overtreding tegen | 2 | 0.96 | 56 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 4 | 1.91 | 15 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 47 Min' | N/A | 15 |
| Clean Sheets | 2 | 50% | 89 |
| Tackles | 2 | 0.96 | 36 |
| Onderscheppingen | 2 | 0.96 | 63 |
| Grondduels | 21 | 10.05 | 71 |
| Grondduels gewonnen | 8 | 3.83 | 45 |
| Luchtduels gewonnen | 2 | 0.96 | 48 |
| Gedribbeld verleden | 2 | 0.96 | 20 |
| Clearances | 2 | 0.96 | 29 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 37 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | Geen strafschoppen |
| Genomen strafschoppen | 0 | 0 |
| Penalties Gescoord | 0 | 0 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 0 |
Xinxiang Li is een Middenvelder die 7 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Chinese Super League, goed voor in totaal 338 minuten. Xinxiang Li geeft gemiddeld 0.27 assists per 90 minuten op het veld.
Xinxiang Li scoorde een totaal van 1 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 9 brengt in de Topscorers Lijst van Shanghai SIPG FC.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 338 minuten
Geeft een assist elke 338 minuten
Krijgt een kaart elke 338 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.58 Doelpunten
0.35 Assists
0.23 Kaarten
Seizoen 2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.31 Doelpunten
0.06 Assists
0.06 Kaarten