Binyam Kebede Stats

Positie : Forward
Nationaliteit : Australia
Birthplace : Australia - Australia
Rugnummer : #14
Leeftijd (Geboortedatum) : 23 (22/5/2003)

2026

2025

2019/2020

2026 en carrière statistieken- Binyam Kebede

6.85
Gemiddelde waardering in de South Australia NPLTopschuttersrank : -1 / 61 Spelers
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2026

3

2

4

0
0

0

270'

Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

5

1

1

1

0

0

295'

Totaal 4051

12

5

5

1
0

0

925'

Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Binyam Kebede. Binyam Kebede heeft in totaal 12 wedstrijden gespeeld, 5 doelpunten gescoord, en 4 assists verzameld. Binyam Kebede heeft de meeste wedstrijden gespeeld in South Australia NPL met 12 in Australië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.

Stat per 90 minuten in de South Australia NPL

0.67Doelpunten Per 90
2 Doelpunten Totaal
98 Percentiel
1.33Assist Per 90
4 Assists Totaal
99 Percentiel
2.00D+A Per 90
6 Doelbijdragen Totaal
99 Percentiel
0.65xG Per 90'
6.00 Verwachte Doelpunten
96 Percentiel
0.33xA per 90
3.06 Verwachte assists
98 Percentiel
0.00Kaarten per 90
0 Kaarten Totaal
44 Percentiel

Binyam Kebede Statistieken - Gedetailleerd

South Australia NPL statistieken voor Binyam Kebede

AlgemeenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gespeelde Wedstrijden3N/A
0
minuten27090 minuten per spel
0
Gestarte wedstrijden3N/A
40
Wedstrijden Gesubbed In0N/AN/A
Wedstrijden uitgesubd0N/AN/A

Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)

Doelpunten, xG, SchotenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gescoorde Doelpunten20.67
98
Doelpunt Betrokkenheid62
99
Doelpunten thuis00
76
Doelpunten uit22
99
Verwachte doelpunten (xG)6.000.65
96
Niet-straf xG (npxG)6.000.65
96
Penalties Gescoord0N/AN/A
Hattricks0N/AN/A
3 of meer doelpunten0N/AN/A
2 of meer doelpunten1N/AN/A
Minuten per doelpunt135 Minuten per doelpuntN/AN/A

Binyam Kebede heeft 2 doelpunten gemaakt in 3 wedstrijden tot nu toe in het South Australia NPL 2026 seizoen. 0 van de 2 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 2 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Binyam Kebede per 90 minuten 0.67. Bovendien is Binyam Kebede's totale D/A (doelpunten + assists) 6 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 2 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.65. Dit zet de npxG-output van Binyam Kebede op 6.00, waarmee ze in het hoogste 96 percentiel van South Australia NPL spelers zitten.

Schoten genomen

Schoten GegevensTotaalPer 90 minutenPercentiel
Schoten genomen343.67
96
Schoten op doel
16/ 34
1.73
97
Schoten naast doel
18/ 34
1.94
91
Raak het houtwerk1 keer0.11
89
Schot conversie verhouding14.71%N/A
77
Schoten Nauwkeurigheid47.06%N/A
81
Schoten per doelpunt6.80N/AN/A

Binyam Kebede heeft 34 schoten genomen in 3 wedstrijden tot nu toe in het South Australia NPL 2026 seizoen. Van de 34 schoten waren 16 schoten op doel en de andere 18 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Binyam Kebede 47.06% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 6.80 schoten die ze nemen en neemt 3.67 schoten per 90 minuten op het veld.

Stats voor assists, passes en het creëren van kansen

Assists en passenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Assists41.33
99
Verwachte assists (xA)3.060.33
98
Passes25327.30
20
Geslaagde passen
200/ 253
21.58
31
Pass-voltooiingspercentage79.05%N/A
56
Key passen101.08
65
Voorzetten141.51
66
Succesvolle voorzetten
4/ 14
0.43
62
Slagingspercentage28.57%N/A
54
Minuten per assist68 Minuten per assistN/AN/A

Binyam Kebede heeft 4 assists geassisteerd in 3 wedstrijden tot nu toe in het South Australia NPL 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Binyam Kebede de bal ongeveer 27.30 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 79.05. Ze spelen ook 1.08 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Binyam Kebede 0.33 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 98 procent van de spelers in de South Australia NPL.

Dribbelen en buitenspel statistieken

Dribbels en buitenspelTotaalPer 90 minutenPercentiel
Dribbels343.67
86
Succesvolle dribbels222.37
86
Succespercentage dribbelen64.71%N/A
38
Ontnomen343.67
1
Buitenspel30.32
79

Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken

Kaarten en OvertredingenTotaalPer 90 minutenPercentiel
Gele Kaarten0N/AN/A
Rode Kaarten0N/AN/A
Totaal Kaarten00
44
Minuten Per BoekingGeen boekingenN/A
44
Kaarten Meer dan 0,500%
63
Gemaakte overtredingen161.73
88
Overtreding tegen70.76
51

Binyam Kebede heeft geen boekingen (gele of rode kaarten) gekregen tijdens dit seizoen van South Australia NPL.

Verdedigingsstatistieken

VerdedigTotaalPer 90 of %Percentiel
Doelpunten tegen20.67
87
Minuten per doelpunt Toegestaan135 Min'N/A
87
Clean Sheets267%
89
Tackles20.22
64
Onderscheppingen50.54
12
Grondduels22624.39
95
Grondduels gewonnen667.12
67
Luchtduels gewonnen111.19
52
Gedribbeld verleden00.00
99
Clearances101.08
52
Geblockte schoten00.00
26
Weggegeven Strafschoppen00.00
99

Penalty Stats

StrafschopDit SeizoenCarrière
Penalty ConversiepercentageGeen strafschoppenGeen strafschoppen
Genomen strafschoppen00
Penalties Gescoord00
Gemiste Strafschoppen00

Binyam Kebede heeft nog geen strafschoppen genomen in zijn carrière (gebaseerd op alle seizoensgegevens die we hebben op FootyStats). Hun strafschop statistieken zullen worden bijgewerkt zodra hij een strafschop neemt in een officiële wedstrijd.

Binyam Kebede Statistische analyse

Binyam Kebede is een Spits die 3 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de South Australia NPL, goed voor in totaal 270 minuten. Binyam Kebede scoort gemiddeld 0.67 doelpunten per 90 minuten op het veld. Z'n aanvallende prestaties brengen hem zo op plaats -1 van de 61 spelers in de South Australia NPL die op z'n minst 3 wedstrijden hebben gespeeld.

Hij scoorde tot dusver 2 doelpunten, wat hem op plaats 6 in de South Australia NPL Topschutterslijst brengt.

Minute per Minute

Scoort een doelpunt elke 135 minuten

Geeft een assist elke 68 minuten

Krijgt een kaart elke 0 minuten

Penalty Statistieken (Carrière)
PEN
Gescoord 0 / 0 strafschoppen
Gemiste 0 / 0 strafschoppen
 
Strafschop omzettingspercentage: N/A
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)

Topschuttersrank

N/A / 61 Spelers

Ranking Assists

N/A / 61 Spelers

PRESTATIES UIT VORIGE SEIZOENEN

Seizoen 2025
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

Totaal 2025

4

2

0

0
0

0

360'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.5 Doelpunten

0  Assists

0  Kaarten

Seizoen 2019/2020
Competitie
WG
Doelpunten
Assists
Gele Kaart
Rode Kaart
PEN
Penalties Gescoord
Min'
Gespeelde Minuten

5

1

1

1

0

0

295'

Totaal 2019/2020

5

1

1

1
0

0

295'

Doelpunten / 90 min

Assists / 90 min

Kaarten / 90 min

0.31 Doelpunten

0.31  Assists

0.31  Kaarten

/nl/
https://cdn.footystats.org/
- Start in###min'
- Start in###U'
In-Play'
- Gestart
Binnenkort
Gestart
no

Stats laden

WORD PREMIUM EN PROFITEER NU!
Abonneer

Ontvang Winstgevende Voorspellingen in uw Email!