Binyam Kebede Staty
2026
2025
2019/2020
Powyżej znajdują się statystyki kariery dla Binyam Kebede. Binyam Kebede rozegrał łącznie 12 meczów, strzelił 5 goli i przeprowadził 4 asyst. Binyam Kebede rozegrał najwięcej meczów w South Australia NPL z 12 w Australia. Statystyki nie obejmują klubowych i międzynarodowych meczów towarzyskich.
Statystyki na 90 minut w South Australia NPL
South Australia NPL Statystyki dla Binyam Kebede
| Ogólnie | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Rozegrane Mecze | 3 | Nie dotyczy | 0 |
| minuty | 270 | 90 minut na mecz | 0 |
| Mecze rozpoczęte | 3 | Nie dotyczy | 44 |
| Mecze jako zastępca | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Mecze jako zastąpiony | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Gole i xG (oczekiwane gole)
| Gole, xG, strzały | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Zdobyte | 2 | 0.67 | 98 |
| Udział przy golu | 6 | 2 | 99 |
| Gole u siebie | 0 | 0 | 76 |
| Gole na wyjeździe | 2 | 2 | 99 |
| Oczekiwane bramki (xG) | 5.97 | 0.64 | 95 |
| Bez kar xG (npxG) | 5.97 | 0.64 | 95 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Hat tricki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 3+ goli | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| 2+ goli | 1 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Minuty na bramkę | 135 Minuty na bramkę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Binyam Kebede zdobył 2 bramki w 3 meczach do tej pory w sezonie South Australia NPL 2026. 0 z 2 goli zostało zdobytych u siebie, podczas gdy 2 w meczach wyjazdowych. Ogólnie liczba bramek strzelonych przez Binyam Kebede na 90 minut wynosi 0.67. Co więcej, łączna liczba G/A (gole + asysty) Binyam Kebede w tym sezonie to 6. Ich zaangażowanie w zdobywanie bramek jest równe 2 na 90 minut. Ich xG bez kar na 90 minut to 0.64. Daje to zawodnikowi Binyam Kebede wynik npxG na poziomie 5.97, co plasuje go w 95 z najlepszych graczy South Australia NPL.
Strzały
| Dane strzałów | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Strzały | 34 | 3.67 | 95 |
| Strzały celne | 16/ 34 | 1.73 | 96 |
| Strzały niecelne | 18/ 34 | 1.94 | 91 |
| Strzał w słupek | 1 razy | 0.11 | 88 |
| Współczynnik konwersji strzałów | 14.71% | Nie dotyczy | 76 |
| Celność strzału | 47.06% | Nie dotyczy | 79 |
| Strzały na Zdobytą bramkę | 6.80 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Binyam Kebede oddał 34 strzałów w 3 meczach do tej pory w South Australia NPL 2026 sezonie. Spośród 34 strzałów, 16 strzały były celne, a pozostałe 18 strzały były chybione. Oznacza to, że celność strzałów Binyam Kebede wynosi 47.06%. Zdobywa on bramkę za każdym 6.80 strzałem, których oddaje 3.67 na 90 minut na boisku.
Statystyki asyst, podań i akcji
| Asysty i podania | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Asysty | 4 | 1.33 | 99 |
| Oczekiwane asysty (xA) | 3.16 | 0.34 | 96 |
| Podania | 253 | 27.30 | 21 |
| Udane podania | 200/ 253 | 21.58 | 32 |
| Współczynnik udanych podań | 79.05% | Nie dotyczy | 57 |
| Kluczowe podania | 10 | 1.08 | 65 |
| Dośrodkowania | 14 | 1.51 | 66 |
| Udane dośrodkowania | 4/ 14 | 0.43 | 61 |
| Współczynnik udanych dośrodkowań | 28.57% | Nie dotyczy | 55 |
| Minuty na asystę | 68 Minuty na asystę | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
Binyam Kebede asystował przy 4 asyst w 3 meczach do tej pory w sezonie South Australia NPL 2026. Binyam Kebede podaje piłkę około 27.30 razy podczas meczu ze współczynnikiem wykonania podania 79.05. Wykonuje również 1.08 kluczowe podania w każdym meczu, co prowadzi do znacznych szans na zdobycie bramki. Ogólna wydajność xA (oczekiwanych asyst) Binyam Kebede wynosi 0.34 na 90 minut. Ta statystyka stawia go powyżej 96 procent graczy w South Australia NPL.
Dryblingi i spalone - statystyki
| Dryblingi i spalone | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Dryblingi | 34 | 3.67 | 85 |
| Udane dryblingi | 22 | 2.37 | 84 |
| Współczynnik skuteczności dryblingu | 64.71% | Nie dotyczy | 40 |
| Stracił posiadanie piłki | 34 | 3.67 | 1 |
| Spalone | 3 | 0.32 | 79 |
Żółte kartki, czerwone kartki i statystyki fauli
| Kartki i faule | Suma | na 90 minut | percentyl |
|---|---|---|---|
| Żółte kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Czerwone kartki | 0 | Nie dotyczy | Nie dotyczy |
| Suma Kartek | 0 | 0 | 44 |
| Minuty na otrzymaną kartkę | Brak kartek | Nie dotyczy | 44 |
| Kartki powyżej 0.5 | 0 | 0% | 65 |
| Faule popełnione | 16 | 1.73 | 86 |
| Faul przeciwko | 7 | 0.76 | 50 |
Binyam Kebede nie otrzymał żadnych żółtych lub czerwonych kartek w tym sezonie South Australia NPL.
Statystyki obrony
| Obrona | Suma | Na 90 min lub % | percentyl |
|---|---|---|---|
| Gole Stracone | 2 | 0.67 | 87 |
| Minuty na straconą bramkę | 135 min | Nie dotyczy | 87 |
| Czyste konto | 2 | 67% | 89 |
| Przechwytywanie piłki | 2 | 0.22 | 62 |
| Przejęcia | 5 | 0.54 | 12 |
| Pojedynki naziemne | 226 | 24.39 | 94 |
| Pojedynki naziemne wygrane | 66 | 7.12 | 63 |
| Pojedynki powietrzne wygrane | 11 | 1.19 | 51 |
| Dribbled Past | 0 | 0.00 | 99 |
| Wybicia | 10 | 1.08 | 51 |
| Zablokowane strzały | 0 | 0.00 | 27 |
| Rzuty karne oddane | 0 | 0.00 | 99 |
Statystyki Rzutów Karnych
| Rzuty karne | Bieżący sezon | Kariera |
|---|---|---|
| Skuteczność rzutów karnych | Brak karnych | Brak karnych |
| Rzuty karne przyjęte | 0 | 0 |
| Zdobyte Rzuty Karne | 0 | 0 |
| Rzuty karne chybione | 0 | 0 |
Binyam Kebede nie wykonywał jeszcze żadnych rzutów karnych w swojej karierze (na podstawie wszystkich danych sezonowych, które posiadamy w FootyStats). Jego statystyki rzutów karnych zostaną zaktualizowane, gdy wykona rzut karny w oficjalnym meczu.
Binyam Kebede to Napastnik, który pojawił się w 3 meczach tego sezonu w South Australia NPL, grając łącznie 270 minut. Binyam Kebede zdobywa średnio 0.67 goli na każde 90 minut spędzone na boisku. Ta forma stawia go obecnie na -1 miejscu spośród 61 graczy w South Australia NPL, którzy rozegrali co najmniej 3 mecze.
Do tej pory zdobył w sumie 2 goli tego sezonu w lidze, co stawia go na 3 miejscu w rankingu najlepszych strzelców drużyny South Australia NPL.
Minuta po minucie
Zdobywa gola co 135 minut
Asysta co 68 minut
Otrzymuje żółtą kartkę co 0 minut
Rejestr rzutów karnych (cała kariera)
Ranking według wyników (aktualna liga)
Ranking Zdobytych Goli
Ranking Asyst
Sezon 2025
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.5 Gole
0 Asysty
0 Żółte Kartki
Sezon 2019/2020
Gole / 90 min
Asysty / 90 min
0.31 Gole
0.31 Asysty
0.31 Żółte Kartki