
Thiago Almada Stats
2026
2024/2025
2024
2023
2022
2021
2019/2020
2018/2019
Hierboven ziet u de carrière statistieken voor Thiago Almada. Thiago Almada heeft in totaal 295 wedstrijden gespeeld, 66 doelpunten gescoord, en 10 assists verzameld. Thiago Almada heeft de meeste wedstrijden gespeeld in Liga Profesional met 295 in Argentinië. De statistieken zijn exclusief club- en internationale vriendschappelijke wedstrijden.
Stat per 90 minuten in de Liga Profesional
Liga Profesional statistieken voor Thiago Almada
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 8 | N/A | 8 |
| minuten | 561 | 70 minuten per spel | 15 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 0 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 4 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 2 | 0.32 | 91 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 3 | 0.48 | 93 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 61 |
| Doelpunten uit | 2 | 0.67 | 99 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.11 | 0.12 | 59 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.11 | 0.12 | 60 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 281 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Thiago Almada heeft 2 doelpunten gemaakt in 8 wedstrijden tot nu toe in het Liga Profesional 2026 seizoen. 0 van de 2 doelpunten werden thuis gescoord, terwijl ze 2 doelpunten maakten in uitwedstrijden. In totaal zijn de doelpunten van Thiago Almada per 90 minuten 0.32. Bovendien is Thiago Almada's totale D/A (doelpunten + assists) 3 voor dit seizoen. Hun doelbetrokkenheid staat gelijk aan 0.48 per 90 minuten. Hun niet-straf xG per 90 minuten is 0.12. Dit zet de npxG-output van Thiago Almada op 0.11, waarmee ze in het hoogste 60 percentiel van Liga Profesional spelers zitten.
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 2 | 2.17 | 83 |
| Schoten op doel | 0/ 2 | 0.00 | 19 |
| Schoten naast doel | 2/ 2 | 2.17 | 98 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 77 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 53 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 19 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Thiago Almada heeft 2 schoten genomen in 8 wedstrijden tot nu toe in het Liga Profesional 2026 seizoen. Van de 2 schoten waren 0 schoten op doel en de andere 2 schoten waren naast het doel. Dat betekent dat de schietnauwkeurigheid van Thiago Almada 0.00% is. Ze scoren een doelpunt voor elke 0.00 schoten die ze nemen en neemt 2.17 schoten per 90 minuten op het veld.
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.16 | 85 |
| Verwachte assists (xA) | 0.20 | 0.22 | 89 |
| Passes | 53 | 57.47 | 95 |
| Geslaagde passen | 48/ 53 | 52.05 | 97 |
| Pass-voltooiingspercentage | 90.57% | N/A | 99 |
| Key passen | 3 | 3.25 | 99 |
| Voorzetten | 3 | 3.25 | 78 |
| Succesvolle voorzetten | 2/ 3 | 2.17 | 98 |
| Slagingspercentage | 66.67% | N/A | 97 |
| Minuten per assist | 561 Minuten per assist | N/A | N/A |
Thiago Almada heeft 1 assists geassisteerd in 8 wedstrijden tot nu toe in het Liga Profesional 2026 seizoen. Als we kijken naar hun passing-aspect van het spel, passt Thiago Almada de bal ongeveer 57.47 keer tijdens een wedstrijd, met een pass-voltooiingspercentage van 90.57. Ze spelen ook 3.25 Key passen elke wedstrijd, wat leidt tot belangrijke scoringskansen. Over het geheel genomen is de xA (verwachte assists) output van Thiago Almada 0.22 per 90 minuten. Deze statistiek plaatst hem boven 89 procent van de spelers in de Liga Profesional.
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 4 | 4.34 | 94 |
| Succesvolle dribbels | 2 | 2.17 | 96 |
| Succespercentage dribbelen | 50.00% | N/A | 66 |
| Ontnomen | 0 | 0.00 | 99 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 45 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.16 | 37 |
| Minuten Per Boeking | 561 min' / kaart | N/A | 76 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 12% | 55 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 1.08 | 47 |
| Overtreding tegen | 1 | 1.08 | 57 |
Thiago Almada heeft 1 gele kaarten en 0 rode kaarten gekregen in 8 wedstrijden tot nu toe in de Liga Profesional 2026 seizoen. Ze maken 1.08 overtredingen per 90 minuten.
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 7 | 1.12 | 36 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 80 Min' | N/A | 35 |
| Clean Sheets | 2 | 25% | 27 |
| Tackles | 2 | 2.17 | 73 |
| Onderscheppingen | 2 | 2.17 | 98 |
| Grondduels | 8 | 8.67 | 33 |
| Grondduels gewonnen | 5 | 5.42 | 64 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 1 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 1 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 28 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 60% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 15 |
| Penalties Gescoord | 0 | 9 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 6 |
Thiago Almada heeft tot nu toe in zijn/haar carrière 15 strafschoppen. Hiervan heeft Thiago Almada 9 terwijl hij 6 heeft. De totale strafschopconversie voor Thiago Almada is 60%.
Primera Division statistieken voor Thiago Almada
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 27 | N/A | 51 |
| minuten | 1313 | 49 minuten per spel | 38 |
| Gestarte wedstrijden | 16 | N/A | 45 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 11 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 7 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 3 | 0.21 | 80 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 4 | 0.27 | 70 |
| Doelpunten thuis | 3 | 0.45 | 90 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 58 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 3.74 | 0.26 | 79 |
| Niet-straf xG (npxG) | 3.74 | 0.26 | 81 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 438 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 21 | 1.44 | 68 |
| Schoten op doel | 11/ 21 | 0.75 | 79 |
| Schoten naast doel | 10/ 21 | 0.69 | 56 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 67 |
| Schot conversie verhouding | 14.29% | N/A | 80 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 52.38% | N/A | 93 |
| Schoten per doelpunt | 7.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.07 | 57 |
| Verwachte assists (xA) | 3.23 | 0.22 | 82 |
| Passes | 689 | 47.23 | 70 |
| Geslaagde passen | 597/ 689 | 40.92 | 72 |
| Pass-voltooiingspercentage | 86.65% | N/A | 72 |
| Key passen | 28 | 1.92 | 91 |
| Voorzetten | 41 | 2.81 | 78 |
| Succesvolle voorzetten | 8/ 41 | 0.55 | 72 |
| Slagingspercentage | 19.51% | N/A | 46 |
| Minuten per assist | 1313 Minuten per assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 39 | 2.67 | 82 |
| Succesvolle dribbels | 21 | 1.44 | 89 |
| Succespercentage dribbelen | 53.85% | N/A | 64 |
| Ontnomen | 19 | 1.30 | 24 |
| Buitenspel | 2 | 0.14 | 64 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 3 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 4 | 0.27 | 69 |
| Minuten Per Boeking | 328 min' / kaart | N/A | 38 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 2 | 7% | 25 |
| Gemaakte overtredingen | 13 | 0.89 | 27 |
| Overtreding tegen | 16 | 1.10 | 54 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 16 | 1.1 | 70 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 82 Min' | N/A | 70 |
| Clean Sheets | 11 | 41% | 96 |
| Tackles | 30 | 2.06 | 75 |
| Onderscheppingen | 9 | 0.62 | 44 |
| Grondduels | 155 | 10.62 | 68 |
| Grondduels gewonnen | 72 | 4.94 | 63 |
| Luchtduels gewonnen | 5 | 0.34 | 18 |
| Gedribbeld verleden | 22 | 1.51 | 6 |
| Clearances | 6 | 0.41 | 8 |
| Geblockte schoten | 2 | 0.14 | 40 |
| Weggegeven Strafschoppen | 1 | 0.07 | 10 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 60% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 15 |
| Penalties Gescoord | 0 | 9 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 6 |
Copa Sudamericana statistieken voor Thiago Almada
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 2 | N/A | 0 |
| minuten | 119 | 60 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 1 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 64 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 49 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 73 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 82 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.39 | 0.24 | 79 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.39 | 0.24 | 80 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 6 | 3.62 | 97 |
| Schoten op doel | 1/ 6 | 0.60 | 76 |
| Schoten naast doel | 5/ 6 | 3.02 | 99 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 82 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 64 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 16.67% | N/A | 40 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 68 |
| Verwachte assists (xA) | 0.34 | 0.21 | 82 |
| Passes | 72 | 43.49 | 75 |
| Geslaagde passen | 66/ 72 | 39.87 | 82 |
| Pass-voltooiingspercentage | 91.67% | N/A | 99 |
| Key passen | 5 | 3.02 | 99 |
| Voorzetten | 7 | 4.23 | 88 |
| Succesvolle voorzetten | 3/ 7 | 1.81 | 95 |
| Slagingspercentage | 42.86% | N/A | 90 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 5 | 3.02 | 90 |
| Succesvolle dribbels | 4 | 2.42 | 97 |
| Succespercentage dribbelen | 80.00% | N/A | 88 |
| Ontnomen | 1 | 0.60 | 38 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 65 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 32 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 32 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 34 |
| Gemaakte overtredingen | 2 | 1.21 | 73 |
| Overtreding tegen | 2 | 1.21 | 72 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 1 | 0.76 | 72 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 119 Min' | N/A | 72 |
| Clean Sheets | 1 | 50% | 83 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 9 |
| Onderscheppingen | 3 | 1.81 | 93 |
| Grondduels | 11 | 6.64 | 27 |
| Grondduels gewonnen | 7 | 4.23 | 50 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.60 | 31 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 1 | 0.60 | 18 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 38 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 60% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 15 |
| Penalties Gescoord | 0 | 9 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 6 |
UEFA Champions League statistieken voor Thiago Almada
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 7 | N/A | 30 |
| minuten | 173 | 25 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 6 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 2 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 51 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 1 | 0.52 | 83 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 64 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 70 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.40 | 0.21 | 71 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.40 | 0.21 | 72 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 5 | 2.60 | 88 |
| Schoten op doel | 2/ 5 | 1.04 | 88 |
| Schoten naast doel | 3/ 5 | 1.56 | 87 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 82 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 52 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 40.00% | N/A | 68 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.52 | 98 |
| Verwachte assists (xA) | 0.99 | 0.52 | 99 |
| Passes | 114 | 59.31 | 87 |
| Geslaagde passen | 106/ 114 | 55.14 | 88 |
| Pass-voltooiingspercentage | 92.98% | N/A | 96 |
| Key passen | 5 | 2.60 | 98 |
| Voorzetten | 7 | 3.64 | 89 |
| Succesvolle voorzetten | 3/ 7 | 1.56 | 96 |
| Slagingspercentage | 42.86% | N/A | 88 |
| Minuten per assist | 173 Minuten per assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 2 | 1.04 | 55 |
| Succesvolle dribbels | 0 | 0.00 | 20 |
| Succespercentage dribbelen | 0.00% | N/A | 20 |
| Ontnomen | 4 | 2.08 | 4 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 60 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 2 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 2 | 1.04 | 99 |
| Minuten Per Boeking | 87 min' / kaart | N/A | 35 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 2 | 29% | 89 |
| Gemaakte overtredingen | 4 | 2.08 | 95 |
| Overtreding tegen | 2 | 1.04 | 66 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 4 | 2.08 | 12 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 43 Min' | N/A | 12 |
| Clean Sheets | 1 | 14% | 23 |
| Tackles | 4 | 2.08 | 80 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 15 |
| Grondduels | 26 | 13.53 | 95 |
| Grondduels gewonnen | 7 | 3.64 | 45 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.52 | 38 |
| Gedribbeld verleden | 6 | 3.12 | 0 |
| Clearances | 1 | 0.52 | 23 |
| Geblockte schoten | 1 | 0.52 | 79 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 60% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 15 |
| Penalties Gescoord | 0 | 9 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 6 |
Copa del Rey statistieken voor Thiago Almada
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 5 | N/A | 54 |
| minuten | 174 | 35 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 1 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 4 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 1 | 0.52 | 86 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 2 | 1.03 | 93 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 89 |
| Doelpunten uit | 1 | 0.66 | 89 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.88 | 0.39 | 87 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.88 | 0.39 | 89 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 174 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 4 | 1.76 | 85 |
| Schoten op doel | 1/ 4 | 0.44 | 80 |
| Schoten naast doel | 3/ 4 | 1.32 | 89 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 89 |
| Schot conversie verhouding | 25.00% | N/A | 83 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 25.00% | N/A | 65 |
| Schoten per doelpunt | 4.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.52 | 96 |
| Verwachte assists (xA) | 1.08 | 0.48 | 98 |
| Passes | 146 | 64.41 | 98 |
| Geslaagde passen | 128/ 146 | 56.47 | 98 |
| Pass-voltooiingspercentage | 87.67% | N/A | 85 |
| Key passen | 6 | 2.65 | 98 |
| Voorzetten | 8 | 3.53 | 93 |
| Succesvolle voorzetten | 3/ 8 | 1.32 | 96 |
| Slagingspercentage | 37.50% | N/A | 91 |
| Minuten per assist | 174 Minuten per assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 11 | 4.85 | 98 |
| Succesvolle dribbels | 5 | 2.21 | 98 |
| Succespercentage dribbelen | 45.45% | N/A | 67 |
| Ontnomen | 1 | 0.44 | 37 |
| Buitenspel | 1 | 0.44 | 96 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 50 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 50 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 61 |
| Gemaakte overtredingen | 5 | 2.21 | 99 |
| Overtreding tegen | 3 | 1.32 | 80 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 1 | 0.52 | 96 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 174 Min' | N/A | 96 |
| Clean Sheets | 3 | 60% | 96 |
| Tackles | 6 | 2.65 | 89 |
| Onderscheppingen | 2 | 0.88 | 72 |
| Grondduels | 31 | 13.68 | 96 |
| Grondduels gewonnen | 13 | 5.74 | 89 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.44 | 39 |
| Gedribbeld verleden | 3 | 1.32 | 11 |
| Clearances | 2 | 0.88 | 30 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 46 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 60% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 15 |
| Penalties Gescoord | 0 | 9 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 6 |
Supercopa de Espana statistieken voor Thiago Almada
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 1 | N/A | 48 |
| minuten | 16 | 16 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 0 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 1 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 0 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 75 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 70 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 85 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 90 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.00 | 0.00 | 48 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.00 | 0.00 | 48 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 0 | 0.00 | 48 |
| Schoten op doel | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Schoten naast doel | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 95 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 75 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 0.00% | N/A | 60 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 82 |
| Verwachte assists (xA) | 0.07 | 0.39 | 85 |
| Passes | 20 | 112.50 | 98 |
| Geslaagde passen | 19/ 20 | 106.88 | 98 |
| Pass-voltooiingspercentage | 95.00% | N/A | 95 |
| Key passen | 1 | 5.62 | 99 |
| Voorzetten | 0 | 0.00 | 45 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 0 | 0.00 | 60 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 60 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 1 | 5.62 | 95 |
| Succesvolle dribbels | 1 | 5.62 | 98 |
| Succespercentage dribbelen | 100.00% | N/A | 99 |
| Ontnomen | 1 | 5.62 | 0 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 90 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 85 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 85 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 88 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 5.62 | 99 |
| Overtreding tegen | 0 | 0.00 | 48 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 0 | 0 | 99 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 0 Min' | N/A | 5 |
| Clean Sheets | 0 | 0% | 70 |
| Tackles | 0 | 0.00 | 22 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 38 |
| Grondduels | 2 | 11.25 | 88 |
| Grondduels gewonnen | 1 | 5.62 | 80 |
| Luchtduels gewonnen | 0 | 0.00 | 42 |
| Gedribbeld verleden | 0 | 0.00 | 99 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 20 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 65 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 60% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 15 |
| Penalties Gescoord | 0 | 9 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 6 |
Internationale Friendlies statistieken voor Thiago Almada
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 4 | N/A | 0 |
| minuten | 244 | 61 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 3 | N/A | 0 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 1 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 2 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 1 | 0.37 | 89 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 2 | 0.74 | 95 |
| Doelpunten thuis | 1 | 0.37 | 86 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 90 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.88 | 0.32 | 85 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.88 | 0.32 | 87 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 244 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 3 | 1.11 | 69 |
| Schoten op doel | 2/ 3 | 0.74 | 87 |
| Schoten naast doel | 1/ 3 | 0.37 | 46 |
| Raak het houtwerk | 0 keer | 0.00 | 82 |
| Schot conversie verhouding | 33.33% | N/A | 88 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 66.67% | N/A | 93 |
| Schoten per doelpunt | 3.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 1 | 0.37 | 96 |
| Verwachte assists (xA) | 1.14 | 0.42 | 98 |
| Passes | 222 | 81.89 | 97 |
| Geslaagde passen | 204/ 222 | 75.25 | 98 |
| Pass-voltooiingspercentage | 91.89% | N/A | 93 |
| Key passen | 4 | 1.48 | 86 |
| Voorzetten | 6 | 2.21 | 77 |
| Succesvolle voorzetten | 1/ 6 | 0.37 | 67 |
| Slagingspercentage | 16.67% | N/A | 57 |
| Minuten per assist | 244 Minuten per assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 3 | 1.11 | 68 |
| Succesvolle dribbels | 1 | 0.37 | 60 |
| Succespercentage dribbelen | 33.33% | N/A | 44 |
| Ontnomen | 4 | 1.48 | 3 |
| Buitenspel | 0 | 0.00 | 66 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 0 | 0 | 56 |
| Minuten Per Boeking | Geen boekingen | N/A | 56 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 0 | 0% | 60 |
| Gemaakte overtredingen | 1 | 0.37 | 16 |
| Overtreding tegen | 3 | 1.11 | 60 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 0 | 0 | 99 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 0 Min' | N/A | 3 |
| Clean Sheets | 3 | 75% | 94 |
| Tackles | 2 | 0.74 | 26 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 14 |
| Grondduels | 16 | 5.90 | 33 |
| Grondduels gewonnen | 7 | 2.58 | 24 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.37 | 32 |
| Gedribbeld verleden | 2 | 0.74 | 25 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 8 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 48 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 60% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 15 |
| Penalties Gescoord | 0 | 9 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 6 |
Wereldkampioenschap statistieken voor Thiago Almada
| Algemeen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gespeelde Wedstrijden | 5 | N/A | 74 |
| minuten | 211 | 42 minuten per spel | 0 |
| Gestarte wedstrijden | 3 | N/A | 10 |
| Wedstrijden Gesubbed In | 2 | N/A | N/A |
| Wedstrijden uitgesubd | 1 | N/A | N/A |
Doelpunten en xG (Verwachte Doelpunten)
| Doelpunten, xG, Schoten | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gescoorde Doelpunten | 0 | 0 | 70 |
| Doelpunt Betrokkenheid | 0 | 0 | 52 |
| Doelpunten thuis | 0 | 0 | 81 |
| Doelpunten uit | 0 | 0 | 82 |
| Verwachte doelpunten (xG) | 0.42 | 0.16 | 68 |
| Niet-straf xG (npxG) | 0.42 | 0.16 | 68 |
| Penalties Gescoord | 0 | N/A | N/A |
| Hattricks | 0 | N/A | N/A |
| 3 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| 2 of meer doelpunten | 0 | N/A | N/A |
| Minuten per doelpunt | 0 Minuten per doelpunt | N/A | N/A |
Schoten genomen
| Schoten Gegevens | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Schoten genomen | 5 | 1.87 | 80 |
| Schoten op doel | 2/ 5 | 0.75 | 82 |
| Schoten naast doel | 3/ 5 | 1.12 | 77 |
| Raak het houtwerk | 1 keer | 0.37 | 99 |
| Schot conversie verhouding | 0.00% | N/A | 69 |
| Schoten Nauwkeurigheid | 40.00% | N/A | 71 |
| Schoten per doelpunt | 0.00 | N/A | N/A |
Stats voor assists, passes en het creëren van kansen
| Assists en passen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Assists | 0 | 0 | 67 |
| Verwachte assists (xA) | 0.45 | 0.17 | 60 |
| Passes | 168 | 62.74 | 81 |
| Geslaagde passen | 153/ 168 | 57.14 | 82 |
| Pass-voltooiingspercentage | 91.07% | N/A | 79 |
| Key passen | 3 | 1.12 | 70 |
| Voorzetten | 1 | 0.37 | 39 |
| Succesvolle voorzetten | 0/ 1 | 0.00 | 50 |
| Slagingspercentage | 0.00% | N/A | 50 |
| Minuten per assist | Geen assist | N/A | N/A |
Dribbelen en buitenspel statistieken
| Dribbels en buitenspel | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Dribbels | 5 | 1.87 | 76 |
| Succesvolle dribbels | 4 | 1.49 | 85 |
| Succespercentage dribbelen | 80.00% | N/A | 85 |
| Ontnomen | 3 | 1.12 | 26 |
| Buitenspel | 2 | 0.75 | 96 |
Gele kaarten, rode kaarten en overtredingen statistieken
| Kaarten en Overtredingen | Totaal | Per 90 minuten | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Gele Kaarten | 1 | N/A | N/A |
| Rode Kaarten | 0 | N/A | N/A |
| Totaal Kaarten | 1 | 0.43 | 94 |
| Minuten Per Boeking | 211 min' / kaart | N/A | 68 |
| Kaarten Meer dan 0,5 | 1 | 20% | 80 |
| Gemaakte overtredingen | 2 | 0.75 | 44 |
| Overtreding tegen | 2 | 0.75 | 48 |
Verdedigingsstatistieken
| Verdedig | Totaal | Per 90 of % | Percentiel |
|---|---|---|---|
| Doelpunten tegen | 1 | 0.43 | 85 |
| Minuten per doelpunt Toegestaan | 211 Min' | N/A | 85 |
| Clean Sheets | 2 | 40% | 72 |
| Tackles | 5 | 1.87 | 68 |
| Onderscheppingen | 0 | 0.00 | 17 |
| Grondduels | 20 | 7.47 | 42 |
| Grondduels gewonnen | 12 | 4.48 | 58 |
| Luchtduels gewonnen | 1 | 0.37 | 27 |
| Gedribbeld verleden | 1 | 0.37 | 59 |
| Clearances | 0 | 0.00 | 7 |
| Geblockte schoten | 0 | 0.00 | 49 |
| Weggegeven Strafschoppen | 0 | 0.00 | 99 |
Penalty Stats
| Strafschop | Dit Seizoen | Carrière |
|---|---|---|
| Penalty Conversiepercentage | Geen strafschoppen | 60% |
| Genomen strafschoppen | 0 | 15 |
| Penalties Gescoord | 0 | 9 |
| Gemiste Strafschoppen | 0 | 6 |
Thiago Almada is een Middenvelder die 8 wedstijden gespeeld heeft dit seizoen in de Liga Profesional, goed voor in totaal 561 minuten. Thiago Almada geeft gemiddeld 0.16 assists per 90 minuten op het veld.
Thiago Almada scoorde een totaal van 2 doelpunten in dit seizoen in de competitie tot dusver, wat hem op plaats 10 brengt in de Topscorers Lijst van CA River Plate.
Minute per Minute
Scoort een doelpunt elke 281 minuten
Geeft een assist elke 561 minuten
Krijgt een kaart elke 561 minuten
Penalty Statistieken (Carrière)
Ranking qua Betrokkenheid Doelpunten (Huidige Competitie)
Topschuttersrank
Ranking Assists
Seizoen 2024/2025
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.09 Doelpunten
0.38 Assists
0.28 Kaarten
Seizoen 2024
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.07 Doelpunten
0.14 Assists
0.07 Kaarten
Seizoen 2023
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.37 Doelpunten
0.49 Assists
0.19 Kaarten
Seizoen 2022
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.23 Doelpunten
0.27 Assists
0.23 Kaarten
Seizoen 2021
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.26 Doelpunten
0.23 Assists
0.04 Kaarten
Seizoen 2019/2020
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.3 Doelpunten
0 Assists
0 Kaarten
Seizoen 2018/2019
Doelpunten / 90 min
Assists / 90 min
0.37 Doelpunten
0.24 Assists
0.24 Kaarten